Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Honda Spacy Alpha Kullanıcıları/ Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    kasa hep aynı hep aynı hep aynı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kasa hep aynı hep aynı hep aynı
    Aynen abi, Honda'nın mesela fıstık gibi Elite 110 modeli var onu getirmiyolar bu tipi kayık 80'lerden kalma Spacy'leri getiriyolar.

Şu motorla Spacy bir mi şimdi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    6050 TL....

arkadaşlar merhaba 3 senedir spacy kullanıcısı olarak görüşlerimi bildirmek istedim . İlk olarak 2013 model spacy almıştım çok memnundum fakat satmak zorunda kalmıştım. 3 ay önce ise spacy alpha aldım dayanamadım motosikletsiz olmuyor otobüs minibüs falan çekilmiyor vallahi. Neyse gelelim spacy alphayı diğer spacyden ayıran özelliklere. Arkadaşlar bu öncelikle yol tutuşu gidişi duruşu falan filan nerdeyse aynı bi fark yok bence kombine fren var ama olmasada olurmuş start stop özelliği iyi olmuş fakat trafikte zaten hiç durmuyorumki aralardan bi şekilde gidiyorum start-stop devreye bile girmiyor gidiceğim yere 20 km de olsa hiç durmadan gidebiliyorum aralardan falan . lastikler her zamanki gibi iyi değil en ufak bi su değdimi motor sallanmaya başlıyo yeni lastik almak şart. yakıt olarak eski spacyden daha tasarruflu 10 lira ile 90 km yapabiliyorum tabi bu şehir içi bolca dur kalk yaparak uzun yol gitsem belki daha fazla kullanabilirim onun dışında rüzgarda savrulma gibi bi durum söz konusu değil yol tutuşu çok iyi ben 90 kiloyum. Şuan motorum 1500 km de canavar gibi rodajını çok iyi yaptım hiçbir aksaklık yaşamıyorum gazı verdimmi motor uzuyor resmen 90 kilo olmama rağmen. Honda kalitesi sonuçta 5600 tlden aldım şuan 6050 tl olmuş aradaki fark kar benim için. Alacak arkadaşlara önerim bence hiç düşünmeyin kalitesi yeter yolda bırakmaz.
    dyavol-77 ve muvodo bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    1000 bakımına gideceğim bu hafta bakıma giden oldu mu?

ben gittim kardeş 800 de gittim yağ değişimi yapıldı sadece gerekli kontroller falan yağlancak yerler yağlandı fren kontrolü lastik basıncı vs 25 tl servisinde... Birde motosiklete kedi dadandı selede uyuyor ayak koyma yerinde yatıyor bazen tuvaletinide yapmış bi kaç kere kızdım gene geliyor çizmiş motoru ne yapsam kurtulabilirim acaba

Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250
    motorlar için, kedi kovucu spreyler var diye duymuştum

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Merhaba arkadaşlar..Bugün itibariyle Spacy Alpha sahibiyim.Uzun araştırmalar sonucunda bu modelde karar kıldım.
    2007 den bu yana HONDA CBF 150 kullanıcısıydım 2 gün önce 2012 model 12000 km motorumu 4700 tl'ye sattım.
    Honda 2. elde çok hızlı ve zarar ettirmiyor,gerek yedek parça,gerek servis ağı, 2. eline olan talep, tekrar Honda tercih etmeme sebep oldu.
    Şuan için motorla ilgili herhangibir yorumum yok,henüz marşına dahi basmadım Ama gerçekten çok hoş :D

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    1000 bakımına götürdüm. 30 tl aldılar. bi dahaki bakım 4000'de.

Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Benim Alfaya 2012 Model 5000 KM Beyaz PCX Başa Baş Takas teklif var Kafam karıştı

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Pcx Te sikinti yoksa iyi teklif bence.

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    bizim motora çakmak girişi yapabilir miyiz arkadaşlar? ege akdeniz turuna çıkmayı düşünüyorum da navigasyonun şarj olması lazım.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim motora çakmak girişi yapabilir miyiz arkadaşlar? ege akdeniz turuna çıkmayı düşünüyorum da navigasyonun şarj olması lazım.
    http://eshop.asus.com/tr-TR/telefon/telefon-aksesuarlari/zenpower/zenpower-abtu005-10050-mah-h-zl-arj-g-bankas-g-m-try-tr-tr-tr-90ac00p0-bbt022.html

Bence hazır indirimdeyken böyle bir şey alın, daha iyi olur sanki. 5 rengi mevcut. Evde bir kere şarj edersiniz diyeceğim ama tur hakikaten uzunsa bunu bile şarj edecek yer lazım olur.

Neyse şöyle bir tavsiye vereyim; Hero Pleasure modelinde çakmaklık girişi var. Servise sorup yedek parça olarka bunu alıp bir şekilde spacy torpido içine monte edebilirsiniz diye düşünüyorum. Hem orjinal gibi olmuş olur.
    linkinpark20 bunu beğendi.

Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250
    Alıntı Cazador45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim Alfaya 2012 Model 5000 KM Beyaz PCX Başa Baş Takas teklif var Kafam karıştı
    .

pcx i sıfır alıp 3000 km de satan biri olarak , sakın diyorum

Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    PCX Deneme fırsatım oldu,süspansiyon spacy'e nazaran daha sert geldi bana, spacy konforlu ve pratik rodajda olmasına rağman 50 km saat hızı geçmemek şartıyla uzun yol deneme sonucu 20 TL ile 276 KM yol,çok şaşırtıcı ama gerçek :D

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://eshop.asus.com/tr-TR/telefon/telefon-aksesuarlari/zenpower/zenpower-abtu005-10050-mah-h-zl-arj-g-bankas-g-m-try-tr-tr-tr-90ac00p0-bbt022.html

Bence hazır indirimdeyken böyle bir şey alın, daha iyi olur sanki. 5 rengi mevcut. Evde bir kere şarj edersiniz diyeceğim ama tur hakikaten uzunsa bunu bile şarj edecek yer lazım olur.

Neyse şöyle bir tavsiye vereyim; Hero Pleasure modelinde çakmaklık girişi var. Servise sorup yedek parça olarka bunu alıp bir şekilde spacy torpido içine monte edebilirsiniz diye düşünüyorum. Hem orjinal gibi olmuş olur.
    yardımınız için teşekkür ederim. benim de bu fikir hemen sonra aklıma geldi. zaten sıcak fırsatlar takipçisi olarak asus konusunu takip ediyordum, ancak sorun yaşayan birkaç kişi gördüm. xiaomi markasına da sempatim vardı. hızlıal.com'dan next g5035 marka navigasyonu ve xiaomi 10500 mah bataryayı 25 tl de indirim kullanarak 6 taksitle 278 TL'ye aldım. artık malzemelerin gelmesini bekliyorum. yardımınız için tekrar teşekkürler.

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Simdi kardesimle tirilyeden geldik hemen izlenimlerimi yazayim. Ben 73 kiloyum kardesim 51 kilo. Mudanyanin baya dik olan yokuslarini cikarken ilk defa motorun zorlandigini hissettim. Yokusta tam gas vermeme ragmen hizimiz 60 a kadar dustu. Duz yolda stabil 90 ile gidebildik. Yokus asagi da yine 2 kisi en fazla 105 gorduk. Yakittan bahsetmiyorum minibusle gitsek 3 4 kati ucret verecektik. bu alet sehirici icin harika ama iki kisi yokusa ve uzun yola pek gelmiyor zaten yapilis amaci da sehirici. Harika bir sehirici motoru.
    muvodo bunu beğendi.

Motosikleti
    Bu motorun facebook sayfası, grubu falan yok mu? İlla pcx veya fiddle'mı alacağınz yani grup bulabilmek için Şaka bir yana hakikaten sadece bu motora özel (spacy, spacy alpha farketmez) grup var mı? Bu motoru sadece ulaşım, gezme amaçlı kullananlar vs. Şu anda kullandığım vitesliyi satıp tekrar skutere geçmek istiyorum ve ayak uzatma rahatlığından dolayı 2.el pcx yerine sıfır spacy alpha tercih etmeyi düşünüyorum.

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun facebook sayfası, grubu falan yok mu? İlla pcx veya fiddle'mı alacağınz yani grup bulabilmek için Şaka bir yana hakikaten sadece bu motora özel (spacy, spacy alpha farketmez) grup var mı? Bu motoru sadece ulaşım, gezme amaçlı kullananlar vs. Şu anda kullandığım vitesliyi satıp tekrar skutere geçmek istiyorum ve ayak uzatma rahatlığından dolayı 2.el pcx yerine sıfır spacy alpha tercih etmeyi düşünüyorum.
    hocam bu spacylerin grup isi gercekten ilginc. Normal spacyler belkide turkiyede en cok kullanilan motosiklet ama sadece 4 sayfalik grubu var mt de. Alfanin da honda bolumune basligi acildi ben yazdim baska yazan olmadi bu kadar cok satip kullanicilarin nete yazmamasi ilginc. Her alan da kurye degildir diye dusunuyorum.

Motosikleti
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bu spacylerin grup isi gercekten ilginc. Normal spacyler belkide turkiyede en cok kullanilan motosiklet ama sadece 4 sayfalik grubu var mt de. Alfanin da honda bolumune basligi acildi ben yazdim baska yazan olmadi bu kadar cok satip kullanicilarin nete yazmamasi ilginc. Her alan da kurye degildir diye dusunuyorum.
    Şekilci insanlar olduğumuzdan dolayı kuryelik harici şahsi kullananlar genelde orta yaş üstü insanlar veya öğrenmek için alanlar ve bir çoğunun internetten, gruplardan haberi olmadığını düşünüyorum. Buraya yazdığımıza göre biz şekilcilerden değiliz. sym fiddle gibi bir motor o kadar titreşime ve yakıt düşmanlığına rağmen grup anlamında daha çok tutuluyorsa tamamen sosyal sebeplerdendir diye düşünüyorum.

Her neyse; önce elimdeki motoru satayım parayı kenara koyup bir sonraki maaş için eylül ayını beklemem gerekecek. İnş. çabuk satılır. Spacy alpha aldıktan sonra ön cam takmayı düşünüyorum öyle devasa değil, orta boy bir şey; göğüse gelen rüzgarı kesse yeter. Böyle bir düşünceniz var mı, araştırdınız mı?

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler