Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Mondial 150 MCX Roadracer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Topic neden bu kadar ölü bi hayli kullanıcısı var halbuki aletin
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    yokmu buraları canlandırcak bi kaç kişi ^^
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Asıl konu başlığı mc150 kullanıcıları,gerçi o konu da durgun ama bayağı bilgi yazılıp çizilmiş. Sizin mcx ile ilgili yorumlarınız nedir yeni geçmişsiniz galiba.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Merhaba İZMİR den selamlar mcx kullanıcısıyım bildiklerimi paylaşmak isterim faydam olursa ne mutlu bana kazasız sürüşler dilerim

Motora performans arttırıcı modifiye yaptınız mı?

Motosikleti
    honda cbf 150
    Şuanda herhangi bir modifiye yapmadım

Motosikleti
    Honda CBF 150

sa arkadaşlar. mcx imi 8000 km de aldım. aldığımda bişi yoktu. şuan 9500 km oldu. memnun olmadığım noktaları vitesleri belirsiz gibi. atıyormu atmıyormu belli değil. başka bir sıkıntım debriyaj. debriyaj kavraması çok kısa bir aralık. daha uzun olsa daha rahat kalkabilir. bu arada po akaryat istasyonundan aldığım 10-40 yağ sanırım berbat. değiştireli 300 km oldu ancak değiştireceğim. vitesin belirsizliği bundan dolayı olabilir diye düşünüyorum. tecrübeli abilerim sizler ne düşünüyorsunuz.

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Beyler 150 MC-X parçaları çoğu MC uyuyor mu ?

Mesela sol sele altı grenaj parçaları gibi ?

Sele gibi ?

selamlar cg 125 hondanın debryaj gurubu mcx e olurmu bilgisi olan varmı

Çok kullanıcısı olan bir motor ama buralar çok boş kalmış bu gün bende eski motorunu satip mcx alarak aramıza katıldım buggy projem vardı o yarıda kaldı işler yüzünden zamanım yok velhasıl bu motora ucuz yollu yan çanta bulabilirsiniz bide koruma demiri uyacak

sxysl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Son motor motoran 125 crazy :)
    Mart 2017 sonu iki motor aldık biri mcx roadracer 150 (aslında 162cc) bir de motoran crazy 125
    roadracer 150 satıştan kalktığı için hayli zor bulduk sıfırını.
    Her iki motorun rodajları itina ile yapıldı 1800-2000 km cıvarı rodajın bittiğini varsaydık.
    Roadracer kendi sınıfında pek çok motordan üstün.
    Eski bir motosiklet kullanıcısı olarak umduğumun çok üstünde perfonmansı olduğunu şaşırarak gördüm
    Teknik donanım ve hele hele bu fiata arka fren disk olan başka motor yok
    Hazıran ikinci yarısında ilk uzun yola cıktı roadracer ve 15 saat hemen hemen molasız (benzin ikmali ve kısa bir iki duraklama hariç) 1100 km Fethiye-Sinop yolunu sorunsuz bıtırdı. Daha sonra dönüş yine 1100 km 14 saat sorunsuz bitti Şu an mart sonu aldıgımız motor 4900 km de ve herhangi bir problem yok. Rodaj sonrası ön dişliyi 15 diş den 16 dişe cıkardık 5. vitesde her 5 km fark ett.
    Mondial mcx roadracerin uzun yol yapıp yapamayacağını olumlu yönde test ettik.
    Kullanıcılarının paylaşımlarının devamını dilerim.

150 MCX 5 BİN DEVİRDE SES GELİYR

Arkadaşlar 2.el bi mcx aldım. motor cok hosuma gitti. Motor acılmamış dediler bende biraz yüksek devirde kullandım. filtreden bi parça soktür arkadas. acık hava filtresi yaptım falan dedi. motor baya hızlandı sesi falan güzelleşti. ama bi ses gelmeye basladı. tam 5bin devirde. motorun icinden sanki , bir ses geliyor 2 sn lik bir ses zıı diye bir ses neden dir.:

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Motorumu satıyorum. Üniversite kazandığım için. İlgilenenler olursa https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...74304887/detay

Motosikleti
    Mondial 150 MCX
    Merhaba arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama yardıma ihtiyacım var. Geçen günlerde motoru çalıştırırken Marş basmadı tıktıktık sesi geliyordu ayak marşını denedim o da kilitlenmiş basmadı, en son vitese alıp ileri geri yaptım marş çalıştı. Sonraki gün aynı şey yine oldu bu sefer vitese alıp motoru hareket ettirmeye çalıştım ama işe yaramadı. Sizce sorun nedir?

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler