Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Kawasaki Vulcan S Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tmax 530
    Yeni cruiser motorumu almadan evvel cok arastirmistim Vulcan S.
    Egsoz sesi yok gibi birsey, custom edilerek de hos bir ses yakalayan kullanici gormedim(youtube)

Modifiyeye cok uygun aslinda, cafe racer a donusmus hali ile internette cok resim var ancak hepsi y.disinda maalesef.
    Cafe racer yapmak amacli kullanici cikar mi Turkiye de bilemedim. Kaldi ki parca agi hic yok gibi birsey. Orjinal parcalar bulunmuyor, farkli markalarin bu motor icin urettigi malzemeleri bulmak imkansiz..
    Yani bu motoru aldigin zaman uzerinde oynama yapmadan kullanman lazim(tercih meselesi tabii)

Uzun lafin kisasi, ilk bakista cok dikkat ceken bir alet ancak detaylara inilince birseyleri eksik geldi bana ve tercihimi farkli bir motorla kullandim..

Alacak olan arkadaslara hayirlisi olur umarim.
    Iyi forumlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    arkadaşlar vulcan s cafe ön cam nerden bulunabilir ? özel getirtiliyormuş diye bir şey duydum öyle siteler falan satılmıyor.takan fiyat alan duyan varmı? arkadaşım soruyor oval olan.

ismaileren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok. gelecekten ümitli
    Arkadaşlar bende Vulcan S düşünenlerdenim.
    Umarım yakın zamanda Vulcan S sahipleri arasına katılırım.

Vulcan S ile ilgili araştırma yaparken şöyle bir video karşılaştım.
    Bu grenaj gerçekten çok hoş olmuş.
    Böyle birşey nereden veya nasıl temin edilir bilgisi/fikri olan var mı acaba?

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Onun sahibi onu büyük ihtimalle özel yaptırmış. O videodaki motorun arka kısım düzenlemesi de özel yapım olduğunu gösteriyor. Piyasada bulabileceğinizi sanmıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:48 ----------

Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar vulcan s cafe ön cam nerden bulunabilir ? özel getirtiliyormuş diye bir şey duydum öyle siteler falan satılmıyor.takan fiyat alan duyan varmı? arkadaşım soruyor oval olan.
    Kawasaki Türkiye getirtebilir herhalde. Sordunuz mu hiç?
    May the Force be with McLaren Mercedes

SABAHATTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA AFRICA TWIN
    Herkese merhabalar,

Orjinal ön cam 3 bin tl nin üzerinde....

Vulcan S için Üniversal ön cam önerisi olan var mı?

Teşekkürler.

Arkadaşlar başlangıç motoru için uygun bir motormudur. Yaşım 26 aklı başında bir insanım 2. el al sat işlerini sevmediğimden almışken uzun süre binebileceğim bir motor almak istediğimden dolayı bu motoru istiyorum. Sizce başlangıca uygun mu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun sahibi onu büyük ihtimalle özel yaptırmış. O videodaki motorun arka kısım düzenlemesi de özel yapım olduğunu gösteriyor. Piyasada bulabileceğinizi sanmıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:48 ----------

Kawasaki Türkiye getirtebilir herhalde. Sordunuz mu hiç?
    Yok hocam sormadı arkadaş taaa ilk mesajımdan beri ama evet özel istekle geliyormuş ve tuzlu olduğu söyleniyor
    Alıntı SABAHATTİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar,

Orjinal ön cam 3 bin tl nin üzerinde....
    Cafe camındanmı bahsediyorsun hocam ufak oval olan
    Vulcan S için Üniversal ön cam önerisi olan var mı?

Teşekkürler.
    Alıntı Erdem Cankur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar başlangıç motoru için uygun bir motormudur. Yaşım 26 aklı başında bir insanım 2. el al sat işlerini sevmediğimden almışken uzun süre binebileceğim bir motor almak istediğimden dolayı bu motoru istiyorum. Sizce başlangıca uygun mu?
    Uymaz hocam oturuş stili ağırlığı motor bilmeyen adam için çok zor.boyutlarıda öyle çok uzun dar dönüşlerde trafikte vs bilmeyen için tehlikeli olur.bundan önce bi motor sıkıştırıp 10k yapılıp buna geçilebilir ama

merhabalar

mayıstan beri vulcan s kullanıyorum. 32 yaşındayım ve ilk motosikletim. 2500 km yaptım. ilk motor olur çok güzel olur. yol denge fren gaz hakkında diğerleri ile mukayese edemem. gaz istedim yokuşta bile fırladı, durmak istedim durdu. zorlanmadım, dengesizlik yaşamadım. istanbul trafiğinde kullanıyorum. tavsiye ediyorum.

sevgiler...

ps: radyatörü korumak istediğim için ön çamurluğu (puig ya da muadili olur) uzatacağım. büyükşehirin çimleri sulaması sağolsun, yazın bile çamurdan gidiyoruz.
    pps: rüzgarlık düşünüyorum. 120 sonrası olsa fena olmaz düşüncesindeyim. puig bakınız. ebayden geliyor. oem için bir scooter parası daha istiyor bizim arkadaşlar.

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    Alıntı beepeller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar

mayıstan beri vulcan s kullanıyorum. 32 yaşındayım ve ilk motosikletim. 2500 km yaptım. ilk motor olur çok güzel olur. yol denge fren gaz hakkında diğerleri ile mukayese edemem. gaz istedim yokuşta bile fırladı, durmak istedim durdu. zorlanmadım, dengesizlik yaşamadım. istanbul trafiğinde kullanıyorum. tavsiye ediyorum.

sevgiler...

ps: radyatörü korumak istediğim için ön çamurluğu (puig ya da muadili olur) uzatacağım. büyükşehirin çimleri sulaması sağolsun, yazın bile çamurdan gidiyoruz.
    pps: rüzgarlık düşünüyorum. 120 sonrası olsa fena olmaz düşüncesindeyim. puig bakınız. ebayden geliyor. oem için bir scooter parası daha istiyor bizim arkadaşlar.
    ben rüzgarlığı vn900 classic için almıştım 1 kez kullandım .ilgilenirsen letgoda satışta

Motosikleti
    Kawasaki
    İyi Günler Kawasaki Servisi Olarak Kawasaki Kullanıcıları İle Daha Yakından Görüşmek Sıkıntıları Çözmek Tamir Parça Sorularını Daha Hızlı Yanıtlamak İçin Facebook Üzerinden Yaptıgımız Gibi Forumlarda Kendimizi Gösterecegiz Bundan Sonra Kullanıcılar Servis Servis Dolasmak Yerine İnternet Üzerinden Biz Sizin Ayagınıza Gelecegiz Herhangi Bir Sıkıntıda Parça Ve Servis Hizmetleri İçin Lütfen 0531 367 46 51 Numarasını Arayınız.
    Alfa Motoral Kawasaki Yetkili Servisi
    blackarca ve kdiner bunu beğendiler.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    kullanıcısı çok az olan motorları alıyorum galiba ben hep.
    varmı hala kullanıcısı olan
    varsa söylesin

Basligi canlandiralim

var hocam var

Motosikleti
    VULCAN S
    SLM BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM .

ALDIGIM ARKADAŞ 6 BİN BAKIMLARINI YAPTIRDIM DEDİ HER ALTI BİN KM DE BAKTIR DEDİ SİZ NE SIKLIKLA NASIL BAKIM YAPIYORSUNUZ MOTOR UZUN YOLDA ŞAHANE AKSESURALARI COK PARA ON CAM VAR AMA VİDALARI YOK TUTTURMA APARATIDA USTUNDE
    mavzer-i bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı sallioglu03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SLM BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM .

ALDIGIM ARKADAŞ 6 BİN BAKIMLARINI YAPTIRDIM DEDİ HER ALTI BİN KM DE BAKTIR DEDİ SİZ NE SIKLIKLA NASIL BAKIM YAPIYORSUNUZ MOTOR UZUN YOLDA ŞAHANE AKSESURALARI COK PARA ON CAM VAR AMA VİDALARI YOK TUTTURMA APARATIDA USTUNDE
    benim henüz bakım yaptırma zamanım gelmedi ama 6 bin ideal - 10 bin son radde
    ön camı taktır daha mutlu olursun
    uzun yolda 160 170 giderken hiç rahatsız olmuyorsun
    since 1987

Selam arkadaşlar
    Bende vulcans almak için pazarlık haldeyim, daha önce falcon freedom 250, ve ardından yamaha nmax 155, şuanki kullandığım, ama uzun yol ve chooper tarzını sevdiğimden, vulcans düşünmüyorum.. uzun yol fikirleri olan varsa paylaşırsanız sevinirim.

Motosikleti
    vulcan s 2016
    selamlar
    bende geçen ay vulcan s alarak aranıza katıldım
    2016 model siyah üstüne yeşil
    yan çanta almak istiyorum yardım ederseniz sevinirim.
    nereden ve nasıl çanta alınır nasıl takılır bilmiyorum
    antalya da tavsiye edeceğiniz bir yer varsa gidebilirim.

Merhaba yıllardır takibimde olan makineydi sonunda aldım 22 model piyasaya fazlasıyla hakim birisi olarak ve araştırmalarım sonucu söyleyeceklerim orijinal aksesuarları Avrupa satışlarında mevcut heybe çantalardan tutun da tur veya spor camına kadar orijinal kawasaki olarak alabilirsiniz eğer ki Amerika da bir tanıdığınız varsa universal olarak sırf vulcan s için üretilmiş Led ön far Led arka stop Cafe racer cam ve harley görünümlü aynalar yani herşey mevcut motor bloğu versy 650 ile aynı olurda parça lazım olursa aklınızda bulunsun parçayı siz Avrupa ülkelerinden çok daha uyguna getirebilirsiniz motor hakkında izlenimim şu şekilde çok seri gidişi var adeta ok gibi şaşırtıcı yatış açısı yattıkça yatır beni diyor, frenler çok stabil sadece makineye huyuna suyuna alışmak lazım ben yarı retro yarı Cafe racer tarzını daha çok beğeniyorum güvenli sürüşler

hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı pamamboer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba yıllardır takibimde olan makineydi sonunda aldım 22 model piyasaya fazlasıyla hakim birisi olarak ve araştırmalarım sonucu söyleyeceklerim orijinal aksesuarları Avrupa satışlarında mevcut heybe çantalardan tutun da tur veya spor camına kadar orijinal kawasaki olarak alabilirsiniz eğer ki Amerika da bir tanıdığınız varsa universal olarak sırf vulcan s için üretilmiş Led ön far Led arka stop Cafe racer cam ve harley görünümlü aynalar yani herşey mevcut motor bloğu versy 650 ile aynı olurda parça lazım olursa aklınızda bulunsun parçayı siz Avrupa ülkelerinden çok daha uyguna getirebilirsiniz motor hakkında izlenimim şu şekilde çok seri gidişi var adeta ok gibi şaşırtıcı yatış açısı yattıkça yatır beni diyor, frenler çok stabil sadece makineye huyuna suyuna alışmak lazım ben yarı retro yarı Cafe racer tarzını daha çok beğeniyorum güvenli sürüşler
    Çok sevindim adınıza, güle güle kullanın. 👍

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı pamamboer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Er6F için parça lazım olduğunda aşağıda link verdiğim siteden 2 haftada getirtmiştim. Sizin motor için de iğneden ipliğe hemen hemen herşey stoklarında mevcut.

https://www.pieces-kawa.com
    Cyan bunu beğendi.

Vulcan s

Teşekkür ederim güvenli sürüşler

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:56 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Er6F için parça lazım olduğunda aşağıda link verdiğim siteden 2 haftada getirtmiştim. Sizin motor için de iğneden ipliğe hemen hemen herşey stoklarında mevcut.

Teşekkür ederim bilmiyordum bu siteyi faydalı olacaktır

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:57 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:58 ----------

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler