Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

KTM RC 390 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 500r
    Merhaba,

RC390 hakkında merak ettiğim bir konu var cevaplayabilirseniz sevinirim.

Bu motoru almaya niyet etmişken aklıma bir konu takıldı. O da 2015'te bu motorun neden üretilmediği ve sadece RC250 üretildiği?
    Yani 2016 ya girmemize bir kaç ay kala 2014 yılında üretilmiş 0 bir motor almak onu satarken bana çok zarar ettirir mi?

Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı aprle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

RC390 hakkında merak ettiğim bir konu var cevaplayabilirseniz sevinirim.

Bu motoru almaya niyet etmişken aklıma bir konu takıldı. O da 2015'te bu motorun neden üretilmediği ve sadece RC250 üretildiği?
    Yani 2016 ya girmemize bir kaç ay kala 2014 yılında üretilmiş 0 bir motor almak onu satarken bana çok zarar ettirir mi?

Teşekkürler.
    2015 modeli olmadığını nereden çıkardınız ki? Duke 390 2015 görünmüyor sitede ama rc390 var hemde indirimde
    Ayrıca KTM aldığınız zaman yamaha ve honda gibi zararsız satmayı beklemeyin. KTM de değer kaybı bu 2 markaya göre fazla. Ancak, verdiği zevk japonlarda yok.

Motosikleti
    CBR 500r
    Cevabın için teşekkürler.

RC390'ler fabrikanın 2014 bandından çıkanlarmış. (Mağzadakilerin yalancısıyım)
    RC250'ler de 2015 bandından...

Biraz kafa karışıklığı olmadı değil. Çünkü 2014'ten beri bu motor aküsü takılmadan öylece stoklarda bekliyor mu?

Duke 390'ı bilemiyorum onlar 2015 yılı üretimi olabilir.

Alıntı aprle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevabın için teşekkürler.

RC390'ler fabrikanın 2014 bandından çıkanlarmış. (Mağzadakilerin yalancısıyım)
    RC250'ler de 2015 bandından...

Biraz kafa karışıklığı olmadı değil. Çünkü 2014'ten beri bu motor aküsü takılmadan öylece stoklarda bekliyor mu?

Duke 390'ı bilemiyorum onlar 2015 yılı üretimi olabilir.
    Eğer RC390'lar 2014 model olsaydı, 2015 diye satamazlardı. Yasal olarak 2013-2014 de üretilen ürünler 2015 model diye satılamaz. Eğer gönlünüzden geçiyorsa alın gitsin

Keremma1543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 > Kawasaki Z750R
    Scooter ile 5000km tecrübem var daha önce vitesli kullanmadım rc390 ile başlamayı düşünüyorum debriyajı hızlanması gaz kontrolü başlangıç motoru olmayacak kadar zor mu yoksa orta derecede mi ?

Alıntı Keremma1543 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scooter ile 5000km tecrübem var daha önce vitesli kullanmadım rc390 ile başlamayı düşünüyorum debriyajı hızlanması gaz kontrolü başlangıç motoru olmayacak kadar zor mu yoksa orta derecede mi ?
    5000 km tecrübeye ve size bağlı. Öyle aman aman sert bir motor değil ama dikkat edilmesi gereken bir motor.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keremma1543 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 ile aralarında çok büyük fark yok, önce eğitim, sonrada motoru alın

Keremma1543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 > Kawasaki Z750R
    Eğitim fiyatlarının biraz tuzlu olması nedeniyle eğitimi 1 2 ay sonra almayı düşünüyorum dikkatli ve yavaş kullanırım bahara kadar

Merhaba,
    KTM RC 390 test etmeye gittim ve motorum olan Cbr 250R ile karşılaştırdım, benim için sürprizli güzel ve eğlenceli bir gün oldu. Bunu da sizlerle dilim döndüğünce eldeki imkanlar dahilinde paylaşmak istedim. Kanalımda hoşunuza gidecek başka videolar olabilir, göz atmayı ve üye olmayı unutmayın, İyi seyirler

https://youtu.be/k0dutViO6CY
    l3v3nt bunu beğendi.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Merhabalar,

Bir abimin 5500 kilometredeki 2015 model RC390'ı uygun bir fiyata satılıktır.İlgilenenler bana mesaj atabilirler.

İyi sürüşler.

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Cbr 250r motorumu satıp rc390 almayi düşünüyorum ama kararsızım 2. Eldeki durgunluğu ve değer kaybını düşününce. Acaba cbr 500r a mı yonelsem daha iyi olur? Rc390 kullanan arkadaş yok mu bizi aydinlatsa paylaşımlar yapsa
    2 Teker bir başka !

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Yaklaşık 4-5 gündür kullanıyorum bu motor'u, 2 veya 3 sene idare edip alışıp 600 cc'ye adım atma gibi planlarım var, bu motorun tek kötü yanı var o da fan'ının çabuk çalışması, şehir içinde 15 dk kullandığında fan gürültülü bir şekilde çalışmaya başlıyor. Başka da elle tutulcak bi sıkıntısı yok
    slymn93 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 4-5 gündür kullanıyorum bu motor'u, 2 veya 3 sene idare edip alışıp 600 cc'ye adım atma gibi planlarım var, bu motorun tek kötü yanı var o da fan'ının çabuk çalışması, şehir içinde 15 dk kullandığında fan gürültülü bir şekilde çalışmaya başlıyor. Başka da elle tutulcak bi sıkıntısı yok
    Yakıt oturus pozisyonu rahatlığı selesi frenleri bakim ve yedek parça fiyatları biraz bilginiz olduğu konularda bizi aydinlatabilirmisin acaba
    2 Teker bir başka !

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı slymn93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt oturus pozisyonu rahatlığı selesi frenleri bakim ve yedek parça fiyatları biraz bilginiz olduğu konularda bizi aydinlatabilirmisin acaba
    yakıtı hakkında birşey bilmiyorum ama 250 ile aynı şaseye sahip oldugundan şunları soyleyebılırım yedek parça sı hondadan pahalı yamaha ile aynı hemen hemen kawadan uygun oturuş pozisyonu cok yatık 600 lük motora biner gibi ha ben rahat ediyorum orasi ayri :D .frenleri bybrenin absli frenleri gayet iyi çalışıyor eğitimde 95 -100 ile gidip aniden on ve arkayı sıktım korkmadan takır takır calışa çalışa durdu arka tekerdeki abs biraz erken gırıyor sankı ama frenlerı inanilmaz üstünden atıcak gibi hissediyorum bazen fren yapınca

Motosikleti
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıtı hakkında birşey bilmiyorum ama 250 ile aynı şaseye sahip oldugundan şunları soyleyebılırım yedek parça sı hondadan pahalı yamaha ile aynı hemen hemen kawadan uygun oturuş pozisyonu cok yatık 600 lük motora biner gibi ha ben rahat ediyorum orasi ayri :D .frenleri bybrenin absli frenleri gayet iyi çalışıyor eğitimde 95 -100 ile gidip aniden on ve arkayı sıktım korkmadan takır takır calışa çalışa durdu arka tekerdeki abs biraz erken gırıyor sankı ama frenlerı inanilmaz üstünden atıcak gibi hissediyorum bazen fren yapınca
    Kazasız belasız inşallah eğitime gitmeniz iyi olmuş kullandıkca yakıtla ilgili paylaşım yapabilirseniz sevinirim. Birde 0 mı aldınız ne kadara aldınız?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

Pardon ben sizi rc390 sahibi arkadaşla karıştırdım sanırım sizde 250 var değil mi

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Yakıt max 5.5'e çıkıyor min 3.1'i gördüm, şu ara rodaj olayından dolayı frenleri test etme şansım olmadı hep yavaş gittiğimden ama tabi arka frenleri güven vermiyor çoğu racing gibi, selesi oldukça sert ama çözümü var, bende daha önce yzf r125 vardı eğer bununla kıyaslarsak yzf çok daha yatıktı, dediğim gibi daha alalı 1 hafta oldu yedek parçadır bakımdır daha ihtiyacım olmadığından bilemiyorum ve evet ben sıfır aldım ancak 2014 model, 2015'leri yok diye biliyorum
    burak burk bunu beğendi.

Motosikleti
    Yakıt max 5.5'e çıkıyor min 3.1'i gördüm, şu ara rodaj olayından dolayı frenleri test etme şansım olmadı hep yavaş gittiğimden ama tabi arka frenleri güven vermiyor çoğu racing gibi, selesi oldukça sert ama çözümü var, bende daha önce yzf r125 vardı eğer bununla kıyaslarsak yzf çok daha yatıktı, dediğim gibi daha alalı 1 hafta oldu yedek parçadır bakımdır daha ihtiyacım olmadığından bilemiyorum ve evet ben sıfır aldım ancak 2014 model, 2015'leri yok diye biliyorum
    10 nisanda deneme sürüşüne gideceğim ciddi ciddi düşünmeye başladım yazın almak için özelden telefon numaranızı verebilirmisiniz acaba merak ettiğim şeyleri daha detaylı sorayım fazla rc 390 kullanıcısı bulamıyorum. Bakım vs ne kadar tuttu bakım aralıkları nedir acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

Sele sertligini nasıl çözdünüz ? Birde elimde mıknatıslı depo üstü çanta var kullanabilirmiyim bunu depo metal mi yoksa plastik kaplama var mı üstünde?

Şehir içinde rahat bir sürüş için rc yerine duke daha tercih edilebilir.

Motosikleti
    fazla uzun yol yapan biri olmadığım için sele sertliği aslında benim için çokta önemli değil. önemli olan 2. elde bakıyorum aylardır duran motorlar var satışı yavaş gibi düşündürücü. birde bakım ve yedek parça ücretleri

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    hocam 1 kaç sorum olucaktı ??
    arka frende abs mevcutmu ?
    titreşim olayı acaba nasıldır eski r125 kullanıyormuşsun sanırım onunla kıyaslarsan ne durumda ?
    parça olmasada bakım fiyatları acaba nasıl ? rodaj bakımın 5000 km bakımın vs
    ktm orange gününde zaten denicem ama extra bir yorum olarak merak ettim görüşlerini.tabi rodajda dediğin için yağ değişimden sonra titreşim vites geçişlerin sanırım daha rahat bi hal alır.
    sana kazasız belasız sürüşler dilerim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)