Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

KTM RC 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

250 supersport ların kralı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

https://www.facebook.com/groups/272067013160958/

İstanbul içi etkinlik için kurdum

Motosikleti
    KTM RC 200
    RC 200'den şikayeti olan var mı arkadaşlar?

4000 kmdir kullanıyorum tek sıkıntısı sele. Orjinal selesi 500 küsür lira. Kadıköyde koltuk kaplamacısı var sele yapan o 100 lira dedi(kadıköy boksa yakın). Onun dışında gayet iyi 120 km de sabit gidebilirsin.Benim için gayet yeterli. Onun dışında merak etiiğin bir şey varsa sorabilirsin.

KmlTkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja300 ABS
    Satılık ktm rc 200
    BAKIMLI TEMİZ KTM RC 200
    İlan No: 340724584
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40724584/detay
    Kontrol edemediğin güç , güç değildir.

KmlTkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja300 ABS
    Kontrol edemediğin güç , güç değildir.

Motosikleti
    KTM RC 200
    Teşekkürler dostum bilgi için. motoru satın aldım. Umarım güzel tecrübeler ediniriz.

Motosikleti
    KTM ?
    Alıntı Mazulama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler dostum bilgi için. motoru satın aldım. Umarım güzel tecrübeler ediniriz.

Geçtiğimiz 2 ayda nasıl tecrübeler edinebildiniz? Duke200'le RC200 arasında kaldım. Duke200'e karar verip tam motoru alacakken satıcı arkadaş vazgeçti, benim de gönlüm yine RC200'e kaydı
    Özellikle oturuş pozisyonu diğer racinglere göre daha mı yatık onu merak ediyorum.(R25 ve CBR250R ile kıyaslarsak?)

Motosikleti
    KTM RC 200
    Merhaba dostum. Kusura bakma gec cevap veriyorum. Motor gayet kolay kullanışlı. 1.75 boyum var. See yüksekligi hic sıkıntı olmuyor. Gaz tepkleri torku hızlanması gayet yeterli. Yakıtı net rakam olarak ölçmedim ama satin aldığım tarihten beri 1 kere 20tl attım :D sadece haftasonu kullanabiliyorum suan da ondan dolayı yakit ölçümü yapamıyorum. Malum havalar yeni yeni duzeliyor. Ben racing seven biriyim o nedenle duke'e hic yaklaşmadım. Oturuşunun yatıkligi beni hic rahatsiz etmiyor. Sonucta bir racing makine ve doğası gereği hafif yatık kullanıyorsunuz. Bunu bilerek aldığım icin benim bir şikayetim yok. Gaet rahatım üzerindeyken. Aynalarıda oldukça iyi bir görüş veriyor benim için. Öğrenmek istedigin bilgi olursa yorum yapabilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:08 ----------

Alıntı Uff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz 2 ayda nasıl tecrübeler edinebildiniz? Duke200'le RC200 arasında kaldım. Duke200'e karar verip tam motoru alacakken satıcı arkadaş vazgeçti, benim de gönlüm yine RC200'e kaydı

Özellikle oturuş pozisyonu diğer racinglere göre daha mı yatık onu merak ediyorum.(R25 ve CBR250R ile kıyaslarsak?)
    Kesinlikle bu iki motordan bir tık daha yatık kullanılıyor. O konuda net konuşabilirim. Cbr veya r25 e nazaran bir racing motorun üzerinde olduğunu kesinlikle hissediyorsun oturuş pozisyonuyla ama bu insani yoran seviyelerde değil o konuda da korkun olmasin

Motosikleti
    KTM RC 200
    Herkese Merhaba;

Bende 1 yıldır kullanıcısıyım. Temmuz ayında Spormotodan aldım. Kış aylarında kullanmadığım için 1000Km bakımını geçen hafta Ata Moto'da yaptırdım 200TL tutuyor, servis olarak tavsiye ederim işçilik ve ilgi gayet iyi.

-CBR 250 ve R25 göre malzeme ve işçilik kalitesi oldukça iyi durumda yakın zamanda bu motoları alan arkadaşların motorlarını gördükten sonra buna kanaat getirdim. (Honda ve Yamahacı arkadaşların pek hoşuna gitmeyebilir ama durum bu R25'nin paslanan peglerin ve CBR250 nin gevşeyen parçalarını gördükten sonra söylüyorum)
    -Yakın CC'deki motorlara göre otoruş pozisyonu daha yatık. (Aynalar buna göre tasarlanmış tam yatmazsanız kollarınızı gösteriyor)
    -Yakıt tüketimi 1,5-2,5 LT arası (Bakımdan önce 2,5-3,5 arasıydı 7000 Rodaj için 7000 deviri geçmediğim halde)
    -Duke 200'de kullanmış biri olarak son süratleri aynı 130KM ancak RC200 ivmelenmesi daha iyi.
    -Son olarak üzerinde gelen lastikler ile kullanıyorum çok başarılı değiller ancak iş görmezde değiller.

Sorularınız varsa buradan yazabilirsiniz.

Motosikleti
    Honda Cbr 125r 2013 kırmızı
    Hocam bende almayı düşünüyorum aklimdaki sorular şunlar elciklerde bildigim kadari ile elcik topuzu yok sonradan takıla biliyormu,lastik konusuna değişmişsin ama bir daha sorma gereği duydum viraj ve ıslak zemin veya fren performansi nasil,rosso 2 gibi degildir ama irc kadarda kötü degildir diye umuyorum,bunun dışında saglamlik konusunda nasıl yani yoldaki cukura vs girince motosiklette vida gevşemesi veya titreşim zamanla artiyor mu ? Bu soruları cevaplarsanız sevinirim.

Motosikleti
    KTM RC 200
    Alıntı Murat_bona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bende almayı düşünüyorum aklimdaki sorular şunlar elciklerde bildigim kadari ile elcik topuzu yok sonradan takıla biliyormu,lastik konusuna değişmişsin ama bir daha sorma gereği duydum viraj ve ıslak zemin veya fren performansi nasil,rosso 2 gibi degildir ama irc kadarda kötü degildir diye umuyorum,bunun dışında saglamlik konusunda nasıl yani yoldaki cukura vs girince motosiklette vida gevşemesi veya titreşim zamanla artiyor mu ? Bu soruları cevaplarsanız sevinirim.
    Kısa kısa cevap vereyim hemen;

-Elcik topuzu istersen taktırabilirsin benim motorumda mevcut değil. Powerparts olarak satıyor sportmoto ama tuzludur diye düşünüyorum.
    -Motto akademi sistemli yol sürüşüne katıldım pazar günü, belki forumda katılanlar olmuştur. Şile yolunda iyide yağmur yedik sıkıntı yaşamadım. Ancak nasıl tarif edeyim bilemedim kaymak gibi dümdüz olmuş eski parlak asfalt üzerinde iyi değiller.
    -Titreşim, aldığım zamandan az onunda sebebi ilk konulan yağ servisin söylemesinde göre biraz kalınmış, 1000KM bakımından sonra hafif azaldı sanki. Deneme sürüşsünde kullan derim titreşim rahatsız edecek seviyede el ayak uyuşturan çin malları veya bajaj'lar gibi değil.
    -Son olarak herhangi bir yerinde gevşeme oynama olmadı, olacağını düşünmüyorum şuan 1400KM'de farklı bir durum yaşarsam yazarım.

Motosikleti
    Honda Cbr 125r 2013 kırmızı
    Teşekkürler lastikler idare eder o zaman,elcik topuzunuda bir şekilde hallederim, titreşim bajaj veya Çinli markalara göre az ise sıkıntı yok zamanlada artar ise grenaj vidalarinin arasına plastik pul takılır,tek şey kaldı motosikleti almak
    Bu arada ben istanbulda ikamet ediyorum yaşım 21 acaba sigorta ücreti ne kadar çıkar daha önce adıma motosiklet almadım ilk kez kendi adıma alacağım sigorta fiyatlarına tavan fiyat gelmiş umarım uygun bir fiyat çıkar tekrar teşekkür ederim.

Motosikleti
    KTM RC 200
    Arkadaşlar konu biraz cansız durumda fakat bir grup kurulmalı mı, bir buluşma tanışma ayarlanmalı mı istanbul içerisinde?
    Hazır yaza yeni yeni girmişken.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)