Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 1231151101 ... SonuncuSonuncu

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Model hakkında ayrıntılı bilgi, detaylı inceleme ve fiyat bilgisini modelin internet sitesinde bulabilirsiniz.

Benelli TNT 250
    mehmetenis ve windsurfer bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    plaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1
    İtalyan motosikletleri hem görüntü olarak hem de kalite olarak hep cezbedici olmuştur. Nitekim bu model de öyle görünüyor. Fuarda en çok dikkatimi çeken modellerden biriydi.

250cc motosikletler arasında ortalığı fena kızıştıracak bir model, bekleyip görelim neler olacak.
    ismail27 bunu beğendi.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Piyasayı hareketlendirebilir. Tasarımı çok iyi. Sürüş konforu, hızlanması tabi zamanla belli olacak. İtalyan esintileri var.bu çok iyi

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Çift silindir, çift eksantrikli dohc motor, 31,5 bg. En azından inazuma gibi eski tip tek milli sohc değil. Tasarımı da tam naked havasında spor bi naked ama. Hem de italyan çizgileri var. Fotoğrafta değil de gerçekte görenler illaki daha çok etkilenecektir.

Alıntı plaka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İtalyan motosikletleri hem görüntü olarak hem de kalite olarak hep cezbedici olmuştur. Nitekim bu model de öyle görünüyor. Fuarda en çok dikkatimi çeken modellerden biriydi.

250cc motosikletler arasında ortalığı fena kızıştıracak bir model, bekleyip görelim neler olacak.
    kırmızısı çok güzeldi, fuarda detaylıca inceleme fırsatı bulmuştum. kaynak birleşimleri ve montaj kalıtesi süper, İtalyan işi olduğu belli

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    bu motorda beni tedirgin eden yakıt ve satış sonrası
    gerisi şahane

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    insanın aklını karıştırıyor.
    ismail27 bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Alıntı tekoklava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorda beni tedirgin eden yakıt ve satış sonrası
    gerisi şahane
    ben satış sonrasından endişelenmiyorum, çünkü fuarda üstüne basabasa yedekparça bağlantıları yapıldı hiç bi sıkıntı yaşanmayacak dendi, beni endişelendiren servis kısmı, sonuçta kuba nın bünyesinde butar motor yok, yani servisler büyük motor pek görmemiştir, yeni servisliklerin dikkatli seçilmiş olması lazım

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben tnt25 düşünüyorum ama galiba türkiyeye daha geç gelecekmiş, sizce 4913 yuro verip bunu mu alsam,

Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çift silindir, çift eksantrikli dohc motor, 31,5 bg. En azından inazuma gibi eski tip tek milli sohc değil. Tasarımı da tam naked havasında spor bi naked ama. Hem de italyan çizgileri var. Fotoğrafta değil de gerçekte görenler illaki daha çok etkilenecektir.
    dohc motor olması gerçekten bi artı

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motor güzel de 13770 TL (4913 Euro) fiyatı var. Forumdan bir arkadaş sipariş vermişti, ondan başka da alan olacağını sanmıyorum. Güç ve tork değerleri sıradan denilebilir. Görüntüsü çok güzel, yakıtı da diğer 250 cc'ler kadar olacaktır (3,5 - 4,5 litre arası).

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben tnt25 düşünüyorum ama galiba türkiyeye daha geç gelecekmiş, sizce 4913 yuro verip bunu mu alsam,
    orası sana kalmış, tamamen duygusal bi konu, mayıs gibi teslimat yapılacakmış umarım bi aksilik çıkmaz, ınazuma da neler yaşandığını hatırlamak bile istemiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:31 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor güzel de 13770 TL (4913 Euro) fiyatı var. Forumdan bir arkadaş sipariş vermişti, ondan başka da alan olacağını sanmıyorum. Güç ve tork değerleri sıradan denilebilir. Görüntüsü çok güzel, yakıtı da diğer 250 cc'ler kadar olacaktır (3,5 - 4,5 litre arası).
    neden böyle dediniz anlayamadım, biraz daha açarmısınız, şahsen ben bu modelin çok tutulacağını düşünüyorum

31,5 beygir olması çok iyi dohc motor olması motora artı kazandırmış benelli ve türkiye temsilcisi işi sıkı tutar ve satış sonrasını iyi verirse bu ürünler piyasada yer eder

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    görüntüsü biraz kawasaki er-6n gibi arka amortisör, egzost benziyor sankim. gazlaması, frenlemesi, ağırlık merkezi, dönüşü bunların merakı içindeyim test mutlaka olmalı ama fiyatı biraz makul tutarlarsa çok iyi satarlar diye düşünüyorum.
    youtube da biraz tnt300 videosu izledim süper sesi vardı.

Arkadaşlar insan hangisini alacak şaşıyor.ttnt25 de var fiyat makul.tnt250 nin cok farklı özellikleri var ama çift silindirli ve ön süspansiyonun hidrolikli olması cazip hale getiriyor.Alıp binmek lazımmmmmmmmmmmm

Arkadaşlar test sürüşleri olacak mı ? nerde ne zaman , bilgisi olan var mı?(Egzostun sesini duymak lazım)
    acemi27 bunu beğendi.

Alıntı camadan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görüntüsü biraz kawasaki er-6n gibi arka amortisör, egzost benziyor sankim. gazlaması, frenlemesi, ağırlık merkezi, dönüşü bunların merakı içindeyim test mutlaka olmalı ama fiyatı biraz makul tutarlarsa çok iyi satarlar diye düşünüyorum.
    youtube da biraz tnt300 videosu izledim süper sesi vardı.
    ülkemizdeki vergi sisteminden dolayı tnt300 getirilmeyecekmiş, ama kasa aynı sadece motor farklı, dolayısıyla biraz bg gücü düşük 300 lüğe göre, ama tnt250 nin getirilmesinin daha akıllıca olduğunu düşünüyorum.

Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ülkemizdeki vergi sisteminden dolayı tnt300 getirilmeyecekmiş, ama kasa aynı sadece motor farklı, dolayısıyla biraz bg gücü düşük 300 lüğe göre, ama tnt250 nin getirilmesinin daha akıllıca olduğunu düşünüyorum.
    Getirecek firmanın bu ince ayrıntıyı gözden kaçrmaması önemli.Sonuçta bizlerin cebinden fazla vergi parası cıkmayacak.Tnt250 den 300-350cclik performans beklerimmmmmmmmmmmmmmmmmm.Sayın yetkililer duyun sesimiiiiiiiiiiiiii

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    O kadar eleştiriyoruz ama tasarım olarak bence hiçbir rakibi yanından geçemez :

https://www.youtube.com/watch?v=SKjylJzNwM4

ürün güzel göz alıcı bide satış sonrası hizmeti iyi verilirse yedek parça sıkıntısı olmaz ise tutulur

REKLAM ALANI
1. sayfa 1231151101 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)