Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Olabilir doğrudur ama bir cbr250 japon değil diye biliyorum.Ki japon olması farketmez kalite japon gibi olduktan sonra.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kara_kule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250
    Alıntı ninja h2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olabilir doğrudur ama bir cbr250 japon değil diye biliyorum.Ki japon olması farketmez kalite japon gibi olduktan sonra.
    demek istediğim bu kadar ön yargılı olmamak lazım,bana göre, bakımları düzenli olarak yapılan ve buna paralel olarak kullanıcısını üzmeyen her motor kalitelidir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    karakule durumun varsa al madem çin malı motoru japon parasına, bu motorun tipine bakıp sesine hasta olup alıp sorun yaşamayın derim.Bu kadar büyütmeyin çinliyi çinliye japon parası verirsek vay bizim halimize rezillik olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:06 ----------

tamam al alalımda bu fiyat nedir yap 7,7.500 bir deneriz madem fiyatı çok yüksek.

Motosikleti
    SYM Wolf 250
    karakule durumun varsa al madem çin malı motoru japon parasına, bu motorun tipine bakıp sesine hasta olup alıp sorun yaşamayın derim.Bu kadar büyütmeyin çinliyi çinliye japon parası verirsek vay bizim halimize rezillik olur.
    valla kardeşim görüşüne saygı duyarım vardır seninde bi bildiğin. ben aylık 1600 liraya çalışan bi işçiyim bu parraları motoro verecek gücüm yok , olsa alırmıydım oda ayrı konu ama bekleyip görmek, kullanıcı yorumlarrını dinlemekte fayda var
    ninja h2 bunu beğendi.

ayns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt07
    Bence grupta art niyetli zihinler var bir kişi motora binmeden sıyırıyorsa o kişiye itibar edilmez hatta forumdanda uzaklaştırılmalı

Ben bursadayım motorumu forumdan beni duyan bir kardeş geldi test etti ve motoru çok beğendi art niyetli motor bilgisinden yoksun ve muhtemelen yaşıda 20 olan kardeşler biraz sessiz olun ne olur

Ben bu kadar net konuşucam son kez çinli dedikleri benelli nin kalitesi ktm dende inazumadanda çok daha iyi binin görün işkembedeb sallamayın motor sadece hız olarak hırçın değil budur

Forumun bilmeden kullanmadan sadece bence böyledirle yorum yapacak kişilere ihtiyacı yok

İsteyen herkeze kapım açık bursadayım art nşyetli olmayanı motora bindiririm bakalım bir tane insanda bu motpr çin malıymış aa kötüymüş diyecekmi kaldıki bu motor italyan tasarım ve üretim sadece firmayı çinlilet satın aldı budur

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

ayrıca ben kimseyede benelli alın demiyorum aklına yatan alır yatmayan almaz

kalkıp neden almayın diye bilmeden yorum yapıyonuz

japon diye binilen motorların yarısından fazlası çinde üretiliyor böyle yorummu olur saçma sapan

yada motor japon diye kötü yanlarını görmezdenmi gelecez

objektif olmıycakmıyız

arkadaşlar terkrar tekrar söylüyorum benelli alın almayın herkez düşünür taşınır karar verir

fakat kjimse benelli çindir dandiktir diyemez derse ya sallar ya da kesinlikle art niyetlidir
    darknife bunu beğendi.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    Sevgili ayns in motorunu ben denedim. Saolsun bilgisini tecrubesini paylasti. Vakit ayirdi, motorunu paylasti. Motorun malzeme kalitesini cok begendim. Sesine hasta oldum. Parke tasli yolda kullandim ona ragmen konforu cok iyidi. Kullanimi kolay. Titresim hissetmedim. Hos ust devire cikmadim ve yol zaten bozuktu. Motorun kalitesi her detayda kendisini belli ediyor. Dusunen herkese tavsiye ederim. Parca servis 2.el detaylarini siz degerlendirin. Param olsa bugun alirdim.net ;)

Ayns tesekkurler ;)
    kara_kule bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha mt07
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili ayns in motorunu ben denedim. Saolsun bilgisini tecrubesini paylasti. Vakit ayirdi, motorunu paylasti. Motorun malzeme kalitesini cok begendim. Sesine hasta oldum. Parke tasli yolda kullandim ona ragmen konforu cok iyidi. Kullanimi kolay. Titresim hissetmedim. Hos ust devire cikmadim ve yol zaten bozuktu. Motorun kalitesi her detayda kendisini belli ediyor. Dusunen herkese tavsiye ederim. Parca servis 2.el detaylarini siz degerlendirin. Param olsa bugun alirdim.net ;)

Ayns tesekkurler ;)
    rica ederim
    mesele motoru herkez alsın motoru övmek vs değil
    objektif fikirler forumda insanlara her zaman daha faydalı olacağına inanıyorum bindiniz gördünüz

bende bu motoru alana kadar hantır hantır bilgi almak için göbeğimizi çatlattık kimseden bilgi alamadık insanlara faydamız dokunsun diye iki kelam ediyoz şurda
    Salih_T bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM Wolf 250
    Alıntı ayns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rica ederim
    mesele motoru herkez alsın motoru övmek vs değil
    objektif fikirler forumda insanlara her zaman daha faydalı olacağına inanıyorum bindiniz gördünüz

bende bu motoru alana kadar hantır hantır bilgi almak için göbeğimizi çatlattık kimseden bilgi alamadık insanlara faydamız dokunsun diye iki kelam ediyoz şurda
    sizin gibi kullanıcılar çoğalıp , bilgi paylaşımı yaparsa ,alacak olan arkadaşlarımızın,kafasındaki soru işaretleri daha cabuk dağılır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ake bu motora bindiysen daha detaylı anlatmanı beklerdim .

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı ayns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence grupta art niyetli zihinler var bir kişi motora binmeden sıyırıyorsa o kişiye itibar edilmez hatta forumdanda uzaklaştırılmalı

Ben bursadayım motorumu forumdan beni duyan bir kardeş geldi test etti ve motoru çok beğendi art niyetli motor bilgisinden yoksun ve muhtemelen yaşıda 20 olan kardeşler biraz sessiz olun ne olur

Ben bu kadar net konuşucam son kez çinli dedikleri benelli nin kalitesi ktm dende inazumadanda çok daha iyi binin görün işkembedeb sallamayın motor sadece hız olarak hırçın değil budur

Forumun bilmeden kullanmadan sadece bence böyledirle yorum yapacak kişilere ihtiyacı yok

İsteyen herkeze kapım açık bursadayım art nşyetli olmayanı motora bindiririm bakalım bir tane insanda bu motpr çin malıymış aa kötüymüş diyecekmi kaldıki bu motor italyan tasarım ve üretim sadece firmayı çinlilet satın aldı budur

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

ayrıca ben kimseyede benelli alın demiyorum aklına yatan alır yatmayan almaz

kalkıp neden almayın diye bilmeden yorum yapıyonuz

japon diye binilen motorların yarısından fazlası çinde üretiliyor böyle yorummu olur saçma sapan

yada motor japon diye kötü yanlarını görmezdenmi gelecez

objektif olmıycakmıyız

arkadaşlar terkrar tekrar söylüyorum benelli alın almayın herkez düşünür taşınır karar verir

fakat kjimse benelli çindir dandiktir diyemez derse ya sallar ya da kesinlikle art niyetlidir
    Benim soruma cevap verirsen çok memnun olurum

Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    ake bu motora bindiysen daha detaylı anlatmanı beklerdim .
    öncelikle motoru çok kısa mesafede kullandım sayılır. saolsun ayns bişi dediğinden değil, trafiğin yoğun zamanı olduğu için emanet motorla çok dolanmak istemedim. 300-400 mt ancak gitmişimdir. bahsettiğim gibi parke taşlı yolda kullandım. daha önce motoru mağazada incelemiştim ancak rahat rahat bakamamıştım. kesinlikle malzeme kalitesi kendisini belli ediyor. şasesi, motor bloğundaki detaylar çok şık. anahtarı sustalı ! bu bile bazı şeyler için ne kadar düşünüldüğünün göstergesi bence. bazılarınız bunu söylediğim için dalga geçebilir ama benim düşüncem bu yönde. çok kolay marş aldı. hatta marş düğmesine fazla bile basmış olabilirim. çalıştığındaki sesi çanlı dinleseniz fazla bişey söylemeye gerek kalmaz. hatta bayiler test motoru açmasalarda sesini dinletsinler. %10-20 daha fazla satmazlarsa ben bişi demicem. ne inazuma gibi sessiz nede r25 gibi saçma(!)(nasıl tarif edeceğimi bilemedim, benim düşüncemdir) bir egzoz sesi var. arkanızı dönüp dinleseniz 4 silindir diyen çıkar eminim. en azından ben derdim. gidon dar. titreşim rolantide normal . gidişte dediğim gibi parke taşlı yolda bişi anlamadım. alt devirlerde ilk gaz açışta ön yargılı arkadaşları mutlu edecek tabirle bi baygınlık var. bu , gaza hemen tepki vermeme şeklinde. sonrasındada güç dengeli geliyor. agrasif değil diyebiliriz bu durum için. üst devirlerde canlı ve tepkisi daha net bir motor varmış. arabalardada böyle oluyor genelde. az yakması için yazılımsal müdahale ile tepkiyi geç ve yavaş yavaş veriyor motor. hatta bu tepki geciktiriciyi iptal eden harici donanımlar satılıyor internette. ben bu gecikmeli gaz tepkisini yazılımsal ve mühendislerin az yakmak yada başka kaygılar ile yaptıklarıı bi durum olduğunu düşünüyorum.
    son hız tam bilememekle birlikte ayns 157 ye kadar çıktığını sonrasını zorlamadığını söyledi. inazumadan daha rahat (yada onun kadar diyelim) ve daha iyi gittiğini , wolf ten daha az titreşimli olduğunu (bende eski bir wolf kullanıcısıyım, katılıyorum) ama tepkilerinin ve son hızının daha zayıf olduğunu söyledi ayns. kıyaslanan motorları kullanan biri olduğu için söylediklerine inanıyorum ve saygı duyuyorum.
    amortisörleri yumuşak. parke taşlı yolda bile en ufak bi rahatsızlık çekmedim. bu yumuşak amortisör frenajda ve virajda nasıl davranır bilemem. ama ayarlanabilir olduğunu söyleyeyim.
    selesi rahat , artçı selesi baya geniş. yumuşak amortisörlerle birleşince konforun iyi olduğunu söyleyebilirim. dik bir oturuş var. ancak wolf kullanıcıları bilir , ayaklıklar wolf teki gibi geride konumlanmış. yarış motoru gibi olmasada ona benziyor.
    kontrol düğmeleri standart diyebilirim. vasat. çapak, oturmayan bağlantılar gibi şeyler yok. aynalara bakmadım hiç. yorum yapamıcam. göstergede vites yok. onun dışında oda fena değil.
    frenlerini çok kullanmadım yorum yapamıcam. ancak önce çift disk , ve çelik fren hortumları var. adamlar bişeyin çabasını vermişler belli ki. wolfün frenlerini ben çok beğeniyordum. (özellikle ön frenini) ayns tnt250 nin daha iyi olduğunu söyledi.

genel olarak, detaylara, malzeme kalitesine, sesine, teknik verilerine hayran kaldım. kullanımı kolay. trafikte höt höt yapmayan bi motor. param olsa alırım. daha nasıl anlatırım bilemem.
    kara_kule ve 28indensonra bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha mt07
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kaç defa cbr 250 sürdüğüm için onunla kıyaslamam lazım. misal ışıklarda gazı açınca uzuyor mu yoksa 125 CC motorlar gibi ben gitmeyeceğim mi diyor. Gaz tepkisi yumuşak deyince aklıma iyi şeyler gelmedide. sürekli şehir içi kullandığım için 0 100 önemli benim için.eğer cbr 250 gibiyse sıkıntı yok.bu arada malzeme fiyatları nasıl sinyal far vs?
    kardeş eğer hız beklentin varsa bu motor seni kesmeyebilir beklentin ne bilmiyorum

çünkü gaza basıyorsun bir fırlama yok sonra 7 bin devirden sonra açılıyor yüksek devirlerde kendini gösteriyor

şöyle diyeyim ktm duke 250 ile kalkış yaptık beni geçiyor kalkışta

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Çinli motor kalitesizdir ön yargısı aslında motorun değil üreticinin, getiren firmanın ve de servislerin kalitesizliğinden kaynaklanıyor. Bu biraz anlatım bozukluğu gibi bir şey. Benelli filan almayı düşünmüyorum aslında şu an başka marka motor da almayı düşünmüyorum. Konu canlandığı için merak ettim ve biraz bakındım.

Tabi ki motoru denemeden hakkında atıp tutmak asılsız o yüzden buradaki sitemleri haklı arkadaşların.

Motoru Alıp kullanan Arkadaşlara hayırlı olsun kazasız belasız Kullanın demek düşer bize. Öbür taraftan ise alacak arkadaşlar sadece motoru değil bulundukları bölgede servis şartlarını da incelesinler. Şu anda motor tanınmıyor. Alayım 3-5 ay sonra satar değiştiririm diyecek adam için çok mantıksız bir tercih.

Bir başka husus ise yine belirteceğim ama fiyatı çok pahalı! 12.200 ile 13.000 arası satılan bir alet bu? Tamam katılıyorum alet çok güzel duruyor. Dışarıdan bakıldığında gayet yakışıklı ve al beni diyor. Satıcı bayilere bakıyorsun, hepsinde abuk subuk Çinliler var vitrinde? Motor hakkında yarım yamalak bilgiye sahipler? Servis kalitesi tam bir muamma...

Diğer tarafta aynı paraya satılan Kawasaki ninja var. Bu arada hatırlatmak Lazım Kawasaki saf kan japondur. Servis kalitesi mutlaka Çinli servisinden daha başarılıdır. Parça olarakta doğal bir şekilde daha pahalı.

Daha önce sorduğum gibi bunlara bakınca ben cesaret edemezdim.

Motor kötü demek farklı, distribütör ile servisler soru işareti demek farklı. Unutmayın en kaliteli makineler bile adam gibi servis ve Parça olmayınca sıkıntı çıkarıyor. Ismi Lazım değil bazı saf kan italyanlarda bunu yaşayabiliyorsunuz. Hatta sırf bu Yüzden daha az satılıyorlar.

Motosikleti
    yamaha mt07
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinli motor kalitesizdir ön yargısı aslında motorun değil üreticinin, getiren firmanın ve de servislerin kalitesizliğinden kaynaklanıyor. Bu biraz anlatım bozukluğu gibi bir şey. Benelli filan almayı düşünmüyorum aslında şu an başka marka motor da almayı düşünmüyorum. Konu canlandığı için merak ettim ve biraz bakındım.

Tabi ki motoru denemeden hakkında atıp tutmak asılsız o yüzden buradaki sitemleri haklı arkadaşların.

Motoru Alıp kullanan Arkadaşlara hayırlı olsun kazasız belasız Kullanın demek düşer bize. Öbür taraftan ise alacak arkadaşlar sadece motoru değil bulundukları bölgede servis şartlarını da incelesinler. Şu anda motor tanınmıyor. Alayım 3-5 ay sonra satar değiştiririm diyecek adam için çok mantıksız bir tercih.

Bir başka husus ise yine belirteceğim ama fiyatı çok pahalı! 12.200 ile 13.000 arası satılan bir alet bu? Tamam katılıyorum alet çok güzel duruyor. Dışarıdan bakıldığında gayet yakışıklı ve al beni diyor. Satıcı bayilere bakıyorsun, hepsinde abuk subuk Çinliler var vitrinde? Motor hakkında yarım yamalak bilgiye sahipler? Servis kalitesi tam bir muamma...

Diğer tarafta aynı paraya satılan Kawasaki ninja var. Bu arada hatırlatmak Lazım Kawasaki saf kan japondur. Servis kalitesi mutlaka Çinli servisinden daha başarılıdır. Parça olarakta doğal bir şekilde daha pahalı.

Daha önce sorduğum gibi bunlara bakınca ben cesaret edemezdim.

Motor kötü demek farklı, distribütör ile servisler soru işareti demek farklı. Unutmayın en kaliteli makineler bile adam gibi servis ve Parça olmayınca sıkıntı çıkarıyor. Ismi Lazım değil bazı saf kan italyanlarda bunu yaşayabiliyorsunuz. Hatta sırf bu Yüzden daha az satılıyorlar.

motor sadece dışardan bakıldığında güzel değil kardeş kullandığınızdada kaliteli

ayrıca servis konusu ise ben 1000 bakımını bursada yaptırdım sıkıntı olmadı

yada parça meselesi de yamaha motoruma parça gerektiğinde bursa servisi ha şu parça elimde var hemen değiştirelim de diyemedi grenaj vs bir hafta 10 gün bekletiyor

buda başka bir baış açısı yani eğer cbr yada cbf kullanmıyorsan diğer modellerinde parçaları bakkalda olduğu gibi olmuyor ne olur benellidede parça sıkıntısı yok belki 15 gün beklersin daha tam tecrübe edemedik fakat servis hiçbir sıkıntı yok diyor
    göreceğiz

benelli hakkında motor çin deniyor kardeşler şu konuda hata ediyorsunuz 1 çinliler tasarlayıp üretselerdi haklıydınız

fakat bu motoru çinlilier tasarlamadı italyan bir tasarımcı tasarladı ve üretirlerken gerçekten tüm ayrıntılara dikkat ederek kaliteli üretmişler bunda bir muamma yok

son olarak 12 bin pahalımı ? kişilere göre değişir 14 - 15 bin asla vermem vermedimde fakat ''ben'' asla racing kullanmıyacağım için isterse ninja 10 bin olsun almam baktım 12 bine bundan daha görsel ve kalitelisi yok bunu tercih ettim bir başkası tercih etmeyebilir der ki ninja alırım buunu almam

ama ben bunu aldığıma hiç pişman değilim bunu almasaydım ya inazuma alacaktım ya sym wolf alacaktım yada duke 200 250 alacaktım fiyat kalite performans olarak bu bana cazip geldi servisliğinide hiç kafaya takmıyorum allah korusun kaza bela olursa büyük zaten yapıcak bişey yok ufak tefek şeylerdede sıkıntı olucağını sanmıyorum

her kezin bir karakteri var kimi hız kimi racing kimi tip kimi ses vs seçer alır sadece objektif olunsun yeter

kalkıp kendi kafasındaki dünyasını buraya objektif olmadan aktarmasın bence jayatta alınmaz ama sence bencede racing bedava olsa asla binmem tercih

Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    kawasakinin 250 sınıfta sadece ninja sı yok. z 250 side var.

Motosikleti
    yamaha mt07
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawasakinin 250 sınıfta sadece ninja sı yok. z 250 side var.
    kardeş doğru dedin ama bindinmi bilmiyorum ben gittim gördüm bindim racingten nerdeyse hiç farkı yok koluğuna kadar sadece gidon yüksek hatta gidon u sanki racingi söküp diğerini takmışlar gibi

aklımda naked da yamahanın yeni gelme ihtimali olan mt 25 var oda ne zaman geleceği belli değil fiyatıda belli değil seneye onu alabilirim ya nasib şu an için bana göre tek alınası naked fiyat kalite açısından tnt 250 var

herneyse bunlar çok su götürür herkez seçmek istediğini seçer

herkez seçtiğinin hayrını görsün allah kazasız belasız kullanmayı nasib etsin herkeze

insanlar tercih ederken kullanıcalar kullandığı motoru marka savucusu olmadan aktarsın yeter

Resimler harika, kullanıcılara paylaşımları ve yorumları için çok teşekkür ediyorum, benim gibi kullanıcı yorumlarını dikkatle takip eden arkadaşlara yardımcı oldukları için, ben artık tereddütsüz bi şekilde kararımı verdim, bu motoru alacağım, şuan ki tek sorunum bütçemi denkleştirememem. Ve inanın bizim gibi bekleyenler sadece kullanıcı yorumlarını dikkate alıyor, motoru görmeden ve kullanmadan kalitesiz (çinli) imajı vemeye çalışan bi nevi çamur atanların yorumlarını hızlıca geçiyor.

Özellikle kalkışlarda hızlanma şekli tam istediğim gibi, acemi birisini ürkütmeyecek yada panikletmeyecek kadar.

Hız tutkunu biri de değilim, zaten 250 lik bi motordan çok yüksek hızlar beklemek çok da doğru olmaz.

Kullanıcı yorumlarına göre motor çok kaliteli, titreşim yok, konforlu, kullanımı rahat, yeni fiyatı kalitesine göre oldukça makul, geriye iki şey kalıo servis ve yedek parça, bunlarda belkı başlarda sıkıntı çekilebilir (belkide çekilmeyecektir bunu zaman gösterecek) ama ürün tutuldukça, piyasada hatırı sayılır bi kullanıcıya ulaştıkça bu iki konuda otomatikman gendini iyi yönde revize edecektir.

İlk etapta bu motor bana göre sadece şu seçeneği düşünenler için alınmaz: sürekli motor değiştiren biri iseniz ikinci elinin piyasası henüz oluşmadığı için zarar etme olasılığınız çok yüksek olacaktır, bu yüzden bu motoru almayın.

Almayın ki bana da motor kalsın
    ake bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bireycell sen en iyisi ya biraz bekle yada japon al o paraya benden söylemesi o pararyı nasıl olsa ben vermiyecem sen vereceksin karar senin elbet ben uayarıyım dedim alınca falan sıkntı yaşama ki şu çin mallarına bu parayı verirsek kendi ayağımıza sıkarız fiyatların bu denli yüksek olması hep tüketiciden kaynaklı.

Motosikleti
    yamaha mt07
    süper yapıcı bir yorum almamak için tek neden motorun çinde üretilmesi gerçekten çok geçerli bir sebeb diyebiliriz

kardeş bırakta insanlar kendileri karar versin benelli alıcak insanlara neden bu kadar öfken neden rahat bırakmıyon insanları

insanları aklı fikri yokmu tercih edenler gerizekalı da bi japon motorları satın alanlarmı akıllı hiçmi motora binmedik sanıyorsun hiçmi japon motor kullanmadık

bugune kadarki motorlarımın çoğu japon

bak profil resmimdeki motor xj6 8 ay bindim dünyanın en iyi motorumu asla değil harika ama eksileri de var japon olmasına rağmen ve tüm samimiyetimle motorumu 6 ayda zor sattım

o sebeble servis ikinci el bunlar nasib kısmet işleri bırak insanlar gönlüne sineni alsın binsin

ayrıca benelli asla çin malı bir motor değil görmeden bu gereksiz yoruma aldanmayın

kalitesi eğer japondan bir gram eksik olsun motoru ücretsiz veririm

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

arkadaşlar ben hikayeden yorum yapmıyorum sahib olduğum motorlar ve kıyas yapabilecek tecrübemiz var fotodaikler bazısında babam dır ve motorların hepsi bize aittir sym wolf inazuma xj6 duke son olarak benelli

Salih_T ve Samimi 46 bunu beğendiler.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Fiyat biraz daha aşağılarda olsa düşünmeden alacağım güzel bir motosiklet.. Bayisinde gittim-gördüm-inceledim. Fiyat indirimi yerinde ama yetersiz olmuş. Burada okuduklarımdan sonra tekrar gidip bir daha inceleyeyim. Görseli gerçekten çok hoş bir motosiklet...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)