Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Ninja 250 SL Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Sonunda aldık bakalım.... Z-Motorda kalan son Ninja 250SL

ücretsiz resim barındırma
    TOTEMONS, Sokollu, neonxc ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler dilerim.Çok mükemmel bir seçim yapmışsınız.
    Murat.K. bunu beğendi.

Maşallah motor harika duruyor. İyi günlerde kasasız belasız kullanın inşallah.
    Murat.K. bunu beğendi.

CanKarsiyaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8Naked
    Alıntı Sabırsız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çok güldüm ya bır arkadas 168 yazmış youtubedeki top sprey videolarını izleyin derim 170 küsür
    hocam izlediğiniz videoyu atarmısınız...

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kurlar artmaya böyle devam ederse , kawasaki bi tane bile satamaz .
    Euro 2.90 sıkıntı yok kardeşim.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    yahu bu nedir 250 sınıfında hele şu kawasaki ye bak nınja 250 nınja 300 nınja 250 sl alternatif çok fiyat da çok çözemedim

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Euro 2.90 sıkıntı yok kardeşim.
    Kawasaki ve Ktm gibi motorlar hep neden euro üzerinden yapıyorla fiyatlarını anlamıyorum . Fiyatlar Yamaha ve Honda gibi sabit olsa daha bi güzel olacak .

Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu bu nedir 250 sınıfında hele şu kawasaki ye bak nınja 250 nınja 300 nınja 250 sl alternatif çok fiyat da çok çözemedim
    250 cc'de fazla alternatif olmadığı için adamlar fırsat bu fırsat diyip , yeni modeller sürdüler işte . Bence güzelde oldu , böylece diğer markalar arasında rekabette oluşacak ve fazla zam yapamayacaklar diye düşünüyorum .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

neonxc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    Artık yalnız değilim
    Hayırlı olsun hocam. Kazasız belasız güzel sürüşler dilerim.
    Murat.K. bunu beğendi.

kawa_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25 2015 RB
    Bu parti gelen Ninja 250SL motorlar artık bitmiş. Z moto'nun elinde kalmamış. Yeni parti Şubat ayı sonunda gelecekmiş.
    ABS.li model sadece özel sipariş ile geliyormuş. Türkiye'ye hiç ABS.li model ithal edilmemiş.
    ABS.li model almayı düşünen arkadaşların da önceden sipariş geçmesi ve % 30 kapora vermesi gerekiyormuş.
    Fuarda da fiyatların değişmeyeceğini söylediler, bu lansman fiyatları geçerli olacakmış.

Motoru alma şansı olan arkadaşlara hayırlı olsun. Keyifli ve güzel sürüşler.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Merhaba seneye bendemi alsam diye düşünmeye başladım şimdi r25'e param yetmezsse
    Kullanan arkadaşlar memnunmusunuz aletten ben biraz boylu poslu biriyim 185 boy var ufak kalırmı ki bize

neonxc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    Alıntı kawa_20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu parti gelen Ninja 250SL motorlar artık bitmiş. Z moto'nun elinde kalmamış. Yeni parti Şubat ayı sonunda gelecekmiş.
    ABS.li model sadece özel sipariş ile geliyormuş. Türkiye'ye hiç ABS.li model ithal edilmemiş.
    ABS.li model almayı düşünen arkadaşların da önceden sipariş geçmesi ve % 30 kapora vermesi gerekiyormuş.
    Fuarda da fiyatların değişmeyeceğini söylediler, bu lansman fiyatları geçerli olacakmış.

Motoru alma şansı olan arkadaşlara hayırlı olsun. Keyifli ve güzel sürüşler.
    Teşekkürler
    Hocam siz abs model için kapora verdiniz sanırım?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba seneye bendemi alsam diye düşünmeye başladım şimdi r25'e param yetmezsse
    Kullanan arkadaşlar memnunmusunuz aletten ben biraz boylu poslu biriyim 185 boy var ufak kalırmı ki bize

Honda cbr den bir kaç cm küçük. Teknik veriler aklımda değil ama çok bir fark yoktu. Fotoğrafta gerçekte olduğundan daha kötü duruyor.

Benim boyum 1.83 ve 75 kg ağırlığındayım. Şimdi diğer motorları kullanmadığım için kesin konuşmak istemiyorum. Ama şuana kadar menmunum.

kawa_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25 2015 RB
    Henüz kapora vermedim. Hafta sonu kararımı vereceğim. ABS istiyorsam eğer; Aralık ayı sonuna kadar sipariş vermem gerekiyormuş.

ABS gerçekten gerekli midir ? Olsa iyi olur diye düşünüyorum.
    Normal frenlemede farketmez, ancak acil durumlarda panik frenlemede işe yaradığı yazılmış.
    Motorsiklet kullanımında sürücüden bağımsız olarak bozuk yol şartlarında, kumlu, kaygan zeminde sert frenleme ciddi düşmelere neden olabiliyormuş. ABS bu durumda kilitlenmeyi engelleyerek güvenli duruş sunuyormuş.
    http://www.iihs.org/iihs/brochures/m...o-ride-with-it

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:18 ----------

2014 Kawasaki Ninja 250SL Avantajları ise;

1-Uygun Fiyat
    2-Elektrik Mühendisliği - Motor Performansı

3-Full Dijital Gösterge

4-Akıllı ısı Yönetimi : Motor ısısını hava kanalları aşağıya yönlendiriyormuş.

5-Unitrak Ayarlanabilir Süspansiyon : 5 tane opsiyon varmış.

6-ABS Seçeneği

7- İnce Yapısı ve Hafif Göve Yapısı :

Kaynak : http://newsautorev.com/advantages-20...nja-250sl.html

Motosikleti
    Motorumu alalı yaklaşık 2 hafta oldu. Havalar, iş güç derken çokta binemedim. Lakin sıfırdan Başlayan biri olarak şunu söyleyebilirim : iyiki bu modeli almışım. Ağırlık çok iyi. 173 boy 86 kilo doğal olarak hafif göbekli bir yapım var. Eh yaşta 35i geçti. Motor altımda kaybolmuyor. Dengesi muhteşem, düşürmüyüm korkum yok. Ağırlığına rağmen manuel manevra çok rahat yani dar alanda gazsız kendim iterek döndürülmesi. Muadil markaların durumunu bilmiyorum ama 250 segmentinde bir şey arıyorsanız adres doğru.

Abs? Keşke Abs alsa idim dediğim oldu ama Tecrübe yetersizliğinden. Kullanmayı bilen Dostlarım gerek yok diyorlar.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul Avrupa Yakası'nda hangi servise götürüyorsunuz Ninjalarınızı ? Kawasaki sitesinde Göktürk tarafında bir tane gözüküyor. Gidip de beğendiğiniz bir servis var mı ?
    Karalı bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul Avrupa Yakası'nda hangi servise götürüyorsunuz Ninjalarınızı ? Kawasaki sitesinde Göktürk tarafında bir tane gözüküyor. Gidip de beğendiğiniz bir servis var mı ?
    Ortaköy de daytona var floryada mekanik servis beşir Özbay var
    ben beşir usta'ya gidiyorum memnunum boş beleş iş yapmaz gereken neyse onu yapar
    Sokollu bunu beğendi.
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortaköy de daytona var floryada mekanik servis beşir Özbay var
    ben beşir usta'ya gidiyorum memnunum boş beleş iş yapmaz gereken neyse onu yapar
    Sağolasın. Ninja piyasada azalmaya başladı nereye gidiyo bu kadar motor anlamadım. Yeni Cbr 250 kullanıcısıyım. (motor eski de bende yeni). Kawasakiyi hep merak etmişimdir.Dünya kadar boş laf var forumlarda klişelerle dolu. Kullanmak istediğim motorlardan biri. Umarım SL modeli tutar da çeşitlilik olur sokaklarda.

mehmet188 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja
    Arkadaşlar 250 SL mizi aldık şükür,darısı kavuşmayı bekleyenlerin başına. Lakin bütün işlemleri kendim hallettim ve bir tek plakayı takma veya taktırma kısmı kaldı. Alan arkadaşlar nasıl taktılar veya nerde taktırdılar bilgi verebilir mi?
    Kazasız sürüşler cümleten

Motosikleti
    Alıntı mehmet188 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 250 SL mizi aldık şükür,darısı kavuşmayı bekleyenlerin başına. Lakin bütün işlemleri kendim hallettim ve bir tek plakayı takma veya taktırma kısmı kaldı. Alan arkadaşlar nasıl taktılar veya nerde taktırdılar bilgi verebilir mi?
    Kazasız sürüşler cümleten
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız kullanın inşallah.

AEA 250SL videosunu bugün çekti ne zaman yayınlanır bilemem

Motosikleti
    mt 09
    AEA 250SL videosunu bugün çekti ne zaman yayınlanır bilemem[/QUOTE]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

Herkese selamlar, bugun saat 4 civarı anadolu yakası küçükyalı sahilde gördüğüm ninja 250sl inceleme içinmi geziyodu sahilde acaba. Bu arada motoru nasıl buldu aea. Saygılar.

Motosikleti
    video Riva tarafında çekildi. AEA nın yorumlarını video yayınlanana kadar spoiler olarak paylaşmak hoş olmaz sanırım. Her ne kadar çekimi ve Yorumları bire bir Görmüş olsam bile bir bütün olarak video nun yayımlanmasını merak ile beklemekteyim.

Ekibi muhteşem. Bu işten ciddi bir kazançları yok, hepsi canla başla "bizler" için uğraşıyor. Sabah 6 da hazırlanan ekip akşama kadar çalıştılar ve gördük ki hiç markaya veya firmaya Bağımlı olmadan motor sporları ile uğraşan kullanıcılara tarafsız bilgi vermeye, reklamdan - kandırmacalardan uzak doğru bilgi aktarmaya çalışıyorlar.

Dişimizden tırnağımızdan artırıp alacağımız motorlar içinden seçim yaparken reklam kokan hareketler yerine gerçekler ile bizleri yönlendirmeye çalışıyorlar.

Önümüzdeki haftalarda video yayınlanır. Merakla bekliyorum
    cbr1907, apisto, gursus ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)