Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
43. sayfa BirinciBirinci ... 334142434445 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Ninja 250 SL Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Forza 250
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:50 ----------

[IMG][/IMG]

Biraz da ben renklendireyim konuyu.
    originel ve 06Serhat bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawazaki Ninja 250sl
    Arkadaşlar merhaba. Motor değişikliğine gittiğim için Ninja'yı satışa çıkardım. Eğer ABS li modelle ilgilenen olursa bana ulaşabilir.

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Merhabalar 250sl'in benzin çizgisi yanıp sönmeye başladığında ne kadar götürdüğünü bilen varmı?

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı Sabırsız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar 250sl'in benzin çizgisi yanıp sönmeye başladığında ne kadar götürdüğünü bilen varmı?

Merhaba , benzin çizgisi yanıp sönmeye başladığı zaman depoda tam 3 litre benzin kalıyor . Yaklaşık olarak 70 80 km civarı yol götürür kullanmaya bağlı olarak .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    ZXr
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba , benzin çizgisi yanıp sönmeye başladığı zaman depoda tam 3 litre benzin kalıyor . Yaklaşık olarak 70 80 km civarı yol götürür kullanmaya bağlı olarak .
    Teşekkürler

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı Sabırsız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler
    Rica ederim
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Bu yaz kısmetse arabadan inip motora başlangıç yapacağım inşallah. Kawasaki nin diğer seçeneklere göre abs artısı dikkat çekiyor. Bu ne kadar önemli? Diğer markalarda lastik değiştirilmesi önerilirken ninja da bu bir avantaj. Peki merak ettiğim ikinci şey ise yedek parça fiyatları konusu. Örneğin yeni başlayan biri olarak motoru düşürdük ve sinyal farini kırdık bu atıyorum honda cbr250 de 100 tl ise kawasaki de ne kadardır?

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı lostmymindd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yaz kısmetse arabadan inip motora başlangıç yapacağım inşallah. Kawasaki nin diğer seçeneklere göre abs artısı dikkat çekiyor. Bu ne kadar önemli? Diğer markalarda lastik değiştirilmesi önerilirken ninja da bu bir avantaj. Peki merak ettiğim ikinci şey ise yedek parça fiyatları konusu. Örneğin yeni başlayan biri olarak motoru düşürdük ve sinyal farini kırdık bu atıyorum honda cbr250 de 100 tl ise kawasaki de ne kadardır?
    Tam bilmemekle birlikte 450 diye hatırlıyorum o civarlardı galiba önceki postlara göz gezdirin elbet yazanlar olmuştur.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı originel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Motor değişikliğine gittiğim için Ninja'yı satışa çıkardım. Eğer ABS li modelle ilgilenen olursa bana ulaşabilir.
    Hayırlı satışlar, ne düşünüyorsunuz yeni motor olarak?

Motosikleti
    Kawazaki Ninja 250sl
    Ducati Monster 696 ya geçiş yaptım.

burhank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (stunt bike) kawasaki ninja 250sl
    Merhaba, 250sl kullanıpta debriyajı sert olan bir arkadaş var mı aramızda??

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Arkadaşlar , bende z 250 sl var bu motora bayılıyorum.Tek silindir 250 cc , düşük devirde kullanırken birden gaz açtığınızda, aşağıdan gelen güçlü bir patlama ile bir anda hızlanması ,çok hoşuma gidiyor.Küçüğüm ama üzerime düşeni yaparım edası var. Dün yine havadan istifade edip , güzel bir tur attım , özlemişim

Motosikleti
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar , bende z 250 sl var bu motora bayılıyorum.Tek silindir 250 cc , düşük devirde kullanırken birden gaz açtığınızda, aşağıdan gelen güçlü bir patlama ile bir anda hızlanması ,çok hoşuma gidiyor.Küçüğüm ama üzerime düşeni yaparım edası var. Dün yine havadan istifade edip , güzel bir tur attım , özlemişim
    kardeşim makinenin debriyajı nasıl ?

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı burhank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim makinenin debriyajı nasıl ?
    servsinize uğrayıp ayarını yaptırabilirsiniz.
    burhank bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servsinize uğrayıp ayarını yaptırabilirsiniz.
    diğer 250sl lerin debriyajları yumuşak yani? Genel bir sıkıntı mı değil mi onu öğrenmek istemiştim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:07 ----------

güzel makina.

http://pasteboard.co/mO7SwiW.png

Arkadaşlar motorun gidişi nasıl vites geçişleri nasıl hararet göstergesi olmaması sorun oluyomu yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    Kawazaki Ninja 250sl
    Alıntı oğuzhan1233 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorun gidişi nasıl vites geçişleri nasıl hararet göstergesi olmaması sorun oluyomu yardımcı olursanız sevinirim
    Vites geçişlerinde bence bir sıkıntı yok. Vites geçişlerini hissedebiliyorsun. Geçti mi geçmedi mi derdini hiç yaşamadım.
    Hararet göstergesi motor sıcaklığını anlık göstermemek anlamındaysa evet yok. Fakat sıcaklık belli bir değerin üzerine çıkınca sinyal veriyor. Fakat şu ana kadar herhangi bir hararet problemi olmadı.
    Hızlanma ve performans konusunda da, 250lik bir motor olarak güzel gidiyor. Sadece uzun, düz yollarda sıkılıyorsun ama o da tüm düşük cc motorlarda olan bir şey.

DENİZ ER. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6F ABS
    Herkese Merhaba,

Büyük bir aşkla aldığım ve kullanmakta olduğum motorumu CC yükseltmek için satışa çıkardım. Sizlerin de bilgisi olsun. Zaten bir bölümünüz beni ve motosikletimi tanıyor. Herkese mutlu sürüşler..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-hatasiz-ninja-250-sl-abs-261774706/detay
    tiawern bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    Arkadaşlar sadece scooter tecrübem var acaba bu motorla başlayabilirmiyim beni kendine aşık etti resmen namussuz. Yaşadığım yerde trafik yok ve boyum 1.73 kilom ise 70 tir iyi günler

Motosikleti
    ZXr
    Arkadaşlar 250Sl e 800km bakımından sonra ne zaman yağ koyuyoruz. Benim makina 3000de,hala yağ değişmedi aradan 2000km geçti değistirmelimiyim? Ve yağ olarak castrol,motul ve iphone arasında kaldım hangisini önerirsiniz?

REKLAM ALANI
43. sayfa BirinciBirinci ... 334142434445 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)