Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Discover 150F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Puch Maxi 1992
    motobike expodan sonra bayilere teslim edilecekti.1 martta fuar bitti. daha yeni yeni geliyor bayilere. bazı bayiler sahibinden.coma koymuş. bakabilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Degerli arkadaşlar, 23 mart tarihinden itibaren bayilerimizde satışa hazir olacak inşallah. Saygilarimla. ..
    kdiner ve KoreliVlog bunu beğendiler.

konak1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200
    Herkese selam, güzel bir model satışa çıkmasını bekliyorum hayırlısı bakalım.

Değerli arkadaşlar;

İnşallah önümüzdeki hafta ürünümüzü bayilere göndermeye başlıyoruz. commuter segmentinde güç (14,5 ps), yakıt tasarrufu, fiyat, bol ve ucuz yedek parça, etkin satış sonrası destek, iki buji 4 valf gibi üstünlükleri ile DİSCOVER 150 F modelimizin sektöre hayırlı olmasını diliyoruz...

Saygılarımla...

AydınOğlu09, KoreliVlog ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Bajaj Discover 150 F Facebook Türkiye Sayfası

https://www.facebook.com/groups/baja...er150fturkiye/

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Test imkani olacak mı özellikle İstanbul için?

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Titreşim - Güç - Yakıt
    bu üçünden geçerse fiyatta sabit kalırsa bu yaz en cok satan motosiklet olabilir.
    eger pulsardaki gibi 100 tane satıp zam koyarlarsa yine bilinen markaya yönelirler
    pulsar en büyük patlamayı yapacaktı ama salak kanuni yüzünden tam patlayamadı
    aynı durum bu motosiklette olmasın
    cbf cok eski de kalan güzel bir motosiklet
    teknolojisi eski, ama konforlu saglam
    bu motosiklet ona rakip olacaksa daha ucuz daha güçlü daha az yakmalı
    tanıtım için 6 7 ay fiyatı sabitleyip markayı modeli tanıtma yoluna giderlerse tüm ön yargıları ve cbf efsanesini tarihe gömer.
    umarım birileri okuyordur bu yazdıklarımı.
    herkesin beklentisi bu yönde, bunu anlıyorlarsa, patlama yapabilirler. tabi fiyat/performans olarak iyi bir motosiklet ise ...

Degerli tsabasa, yazinizi tabi ki okudum. Değerlendirmeleriniz bizim icin cok kiymetli. Bir kelimeniz hos degil ama uzerinde durmayacagim. Ama bilin ki Pulsar 200 ns fiyati 2104 fuarindan itibaren 15 kasim 2014 tarihine kadar 7371 tl fiyatindan satıldı. Sınıfında en cok satti. Halen de ayni tempo ile devam ediyor. Fiyat-fayda skalasinin iyi bir yerde oldugunu söyleyebilirim.

150f e gelince...

Bu urun guc olarak % 30-40,yakit olarak %25-30,urun fiyati olarak da %15 daha avantajli. yedek parca fiyatinda ise avantaj % 50 yi buluyor. Evet bahsettiginiz gibi 2015 yılında bu segmentin en iddialı urunlerinden olacak inşallah. Piyasa koşullarında olagan dışı bir hareket olmadığı sürece fiyatimizda sabit kalmaya çalışacağız.

test sürüşü icin degisik etkinlikler yaparak sizleri bulusturacagiz. Pazartesi gunu bostanci ve altunizade kurye kahvelerindeyiz.

Saygilarimla. ..
    Tsubasa ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Degerli tsabasa, yazinizi tabi ki okudum. Değerlendirmeleriniz bizim icin cok kiymetli. Bir kelimeniz hos degil ama uzerinde durmayacagim. Ama bilin ki Pulsar 200 ns fiyati 2104 fuarindan itibaren 15 kasim 2014 tarihine kadar 7371 tl fiyatindan satıldı. Sınıfında en cok satti. Halen de ayni tempo ile devam ediyor. Fiyat-fayda skalasinin iyi bir yerde oldugunu söyleyebilirim.

150f e gelince...

Bu urun guc olarak % 30-40,yakit olarak %25-30,urun fiyati olarak da %15 daha avantajli. yedek parca fiyatinda ise avantaj % 50 yi buluyor. Evet bahsettiginiz gibi 2015 yılında bu segmentin en iddialı urunlerinden olacak inşallah. Piyasa koşullarında olagan dışı bir hareket olmadığı sürece fiyatimizda sabit kalmaya çalışacağız.

test sürüşü icin degisik etkinlikler yaparak sizleri bulusturacagiz. Pazartesi gunu bostanci ve altunizade kurye kahvelerindeyiz.

Saygilarimla. ..
    Pulsar için söylediklerim sadece benim değil herkesin düşündüğü şeyler
    kaliteli motosiklet lafım yok
    yalnız şu var 7 bin lira diye duyuru ve siteye yazıp fuarın ikinci günü zam yapıp ve arkasından 3-4 ay sonra fiyat artırmına gitmesi yanlıştı
    piyasaya bir ürün sokuyorsunuz ve markayı daha kimse bilmiyor
    reklam yapıyorsunuz herkes beklentiye giriyor
    ve sürekli fiyatını artıyorsunuz
    bu sefer talep düşmeye başladı haliyle
    fiyatı 7.500 sabitlemeye az kar cok satmaya oranlayarak kazanmayı düşünseydi kuralkan
    emin olun 10 binler satardı 1 yıl içinde
    hala bir boşluk var bu commuter segmentinde 250 cc segmentinde
    iyi bir motosiklet getirip 1 yıl aynı fiyat degerlerinde sabitlemeye calışsalar
    emin olun heryerde bajaj görürsünüz
    benim beklentim artık hint mallarının çin ve çin menşeili ürünlerin önüne geçmesi
    ama fiyatı cbf e 500 tl bile yaklaştırdıgınız an ikinci elde daha kolay satılıyor diye müşteri marka almaya yönelir.
    bu arada gecen yıl satışa giren pulsar 200 ns 7300 liradan girmişti bu sene 8500 lira dan satılıyor
    bu da demekki 1 yılda yaklaşık olarak Yüzde 20 Zam gelmiş..

bende merakla bekliyorum bu motosikleti
    ekrem ata bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Puch Maxi 1992
    tsubasa kardeş laflarına dikkat et. salak ne be.
    hem deminden beri bajaj pazarlama müdürü ekrem ata ile yazışıyorsun. bi de salak diyorsun. farkında değilsin. özür dilersin umarım. hem etik değil, hem de forum kurallarına aykırı.bilgine...

hem piyasaya ilk girdiğinde herkes tanısın, satışı reklam olsun diye biraz indirimli satıldı pulsar. ardından satış istenen seviyeye çıkınca ve yeni sezona girince aralık ayında bir miktar zamlandı. mart ayında da ilk satış fiyatı gibi olmasa da iyi bir indirim oldu zaten. fiyat istenen seviyede şu an. en azından benim tahminimce. ki bu fiyat tam pulsara göre. indirim olursan kuralkan karından indirecektir bundan sonra. indirim olmasını da isterim tabiki.

Motosikleti
    @Sagopa dd; yaş kaç hakikaten merak ettim. Firma yetkilisi cevap veremiyormu da avukat moduna geçtiniz? Para verseler bu kadar savunmazsınız (başka konulardaki mesajlarınıza da istinaden).

Her neyse; Ekrem bey; test imkanını buradan da duyurabilirseniz çok sevinirim. Sürmeden kesin karar vermek istemiyorum.

Motosikleti
    Puch Maxi 1992
    aurorabeam kardeş. 23 yaşındayım.bi sorun mu var.
    2. ekrem abiyi severim, dürüst biridir ve o hakaretleri haketmiyor.
    3. zaten yukarda yazmış ekrem bey. cevabını vermiş tsubasaya.Bir kelimeniz hos degil ama uzerinde durmayacagim demiş. yani firma yetkilisi zaten cevap vermiş.ben bana düşeni yaptım.
    4. mesele ekrem ata meselesi değil.sana da hakaret edilse senin de haklarını savunurdum
    5. hiç bir kazancım vs yok. ben bajaj haberleri gazetelerde ilk çıktığından beri bajajı araştırırdım ve çok beğendim. yorumlarım bajajı över niteliktedir ve bajaj bu övgüyü hak eden ürünleri üreten bir firma.iddaa isbat gerektirir. isbat edin.
    6. yine söylüyorum. param olsa bajaj discover 150f alırım. olmadı, gönlüm boxer 150den yana.
    7. şu anda sadece bajajla ilgilenmiyorum. heroyu da çok araştırdım ama pahalı bulduğumdan yorum bile yapmaya lüzum duymadım.
    8. Ayrıca araştırmasını yapıp kurumları harekete geçirmek için dilekçe vs gibi resmi işler için koşturduğum tek firma bajaj değil. hondanın pakistan üreticisi atlas honda firmasının da ürünlerini beğendim. Türkiyeye getirtmek için uğraştım, uğraşıyorum.
    Tek firma bu da değil. hartford adlı tayvan firmasına da uğraştım. kalitesi bir miktar düşük olduğu için vazgeçtim. Malezyalı kaliteli bir firma olan Demakla da yazıştım. Henüz bir yol katedemedim.

Yani ben ülkem insanı kaliteli ve ucuz motorla tanışsın diye çok emek harcadım. çok emek harcamaya ,insanları bu gibi konularda toplanıp kamuoyu oluşturmaya ve bu sayede isteklerimizin faaliyete geçirilebilir olmasına uğraştım, uğraşıyorum. bu konuda harekete geçirmeye çalıştığım firmalardan biri de bajajdır. mesela bajaj discover 100 modelinin ve de CT100 modelinin Türkiyeye getirilmesi için de forumda konular açtım, milletin dikkatini çekmeye çalıştım. Discover 150 Pulsar 150 için de bunu yaptım. discover 150 Türkiye'ye getirildi şimdi. Kalitesini övmeyeyim mi.O kadar emek harcayacaksın, sonra kaymağını yemeyecek misin.

Yani konu şahsi çıkarım değil. konu orta gelirli Türk halkını kaliteli motosikletler ile buluşturma çabasıdır. Orta hatta düşük gelirliler sınıfına mensup olmamında bu çabada etkisi büyüktür.
    kdiner ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Degerli arkadaşlar, urunlerimiz bayilere sevk edilmeye basladi. istanbul da bazi bayilerimizde test urunu olacak. dun bostanci ve altunizade kurye kahvelerinde tanitim ve test sürüşleri yapildi. cumartesi gunu acibadem subemiz açılacak. test sürüş imkanimiz olacak. müsait arkadaşları bekleriz. onur sokak no.2-2 acibadem carrefour karşısı. ..

Saygilarimla...
    KoreliVlog bunu beğendi.

Sponsor Firma
    Motosikleti
    BAJAJ Pulsar/Discover/Boxer
    Değerli Arkadaşlar,

28.03.2015 Cumartesi günü 13:00 ile 18:00 saatleri arasında hem yeni BAJAJ şubemizin açılışımıza hem de Bajaj Discover 150F modelimizi test etmek için Acıbadem Mah. Onur Sok. No:2/2(Acıbadem Carrefour Karşısı) Kadıköy'deki yeni yerimize davetlisiniz.

Görüşmek dileğiyle

BAY-MOTO OTOMOTİV TİC. LTD. ŞTİ.
    02164287900
    01264281333
    05322165486

Motosikleti
    Puch Maxi 1992
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Degerli arkadaşlar, urunlerimiz bayilere sevk edilmeye basladi. istanbul da bazi bayilerimizde test urunu olacak. dun bostanci ve altunizade kurye kahvelerinde tanitim ve test sürüşleri yapildi. cumartesi gunu acibadem subemiz açılacak. test sürüş imkanimiz olacak. müsait arkadaşları bekleriz. onur sokak no.2-2 acibadem carrefour karşısı. ..

Saygilarimla...
    Sayın Ekrem Bey. bugün Konya Tarım Fuarındaydım. Konya bayiniz Gürler Motor standını görünce çok sevindim. Boxer'ın mavi ve kırmızı rengini, Pulsar 200NS'i, Discover 125'i gördüm. Ama Discover 150F'yi göremedim. Henüz Konya'ya gelmedi mi.

Bunlar da kalabalığa rağmen çekebildiğim Gürler Motor standı fotoları.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

http://hizliresim.com/j4GJvr

http://hizliresim.com/kjyryq

http://hizliresim.com/BZ5XlV

http://hizliresim.com/pRp4yq

yükleyemedim. kopyala yapıştır ara deyin veya benim erime bi arkadaş yükleyiversin

Motosikleti
    Ekrem bey hazır sizi aktif bulmuşken sorayım; Avenger 220 hakkında ne düşünüyorsunuz? Buna yönelik planlar var mı, gelse pahalılığından şikayet ettiğimiz gv250 ve diger nispeten uygun çinli cruiser modellerinin tahtını sallar mı?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Sagopa dd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın Ekrem Bey. bugün Konya Tarım Fuarındaydım. Konya bayiniz Gürler Motor standını görünce çok sevindim. Boxer'ın mavi ve kırmızı rengini, Pulsar 200NS'i, Discover 125'i gördüm. Ama Discover 150F'yi göremedim. Henüz Konya'ya gelmedi mi.

Bunlar da kalabalığa rağmen çekebildiğim Gürler Motor standı fotoları.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

yükleyemedim. kopyala yapıştır ara deyin veya benim erime bi arkadaş yükleyiversin
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Adem Balkan bunu beğendi.

Değerli arkadaşlar;

Avenger 220 modelimizi soran değerli Aurorabeam; şu an için planlarımızda yok. Olursa en seri şekilde duyuru yaparız...Ama çok sorulan bir model.
    DİSCOVER 150F modelimiz bayilerimize sevk edilmeye başladı. Bayilerimizden satışlar da başladı. Konya bayimize de tabi ki sevk edildi. Şimdiden ürün sahibi olan arkadaşlarıma güle güle kullanmalarını diliyorum. Allah kaza bela göstermesin inşallah.

Saygılarımla...

Selamlar, Bajaj discover 150f'in Hero Thriller'den farkı nedir, Bajaj discover, Hero Thriller ve Honda CBF 150 modellerini inceliyorum, bu motorlardan birini alacak olsanız hangisini alırdınız?

Değerli arkadaşlar; seçim yapmak isteyenler için bir kıyas tablosu yapıldı. Veriler markaların sitelerinden alınmıştır. Eğer hata varsa bana aittir. Ürün alımında öne çıkan diğer önemli faktörleri kıyas açısından buraya koymuyorum. 7 önemli faktör öne çıkıyor;

1. Ürün ve yedek parça fiyatı,
    2. Yedek parça bulunabilirliği,
    3. Satış sonrası hizmet kalitesi,
    4. Yakıt sarfiyatı,
    5. İkinci el değeri,
    6. Sorunsuzluk,
    7. Dayanıklılık ve sağlamlık,

Tüm bu faktörlerle beraber en iyi seçimin yapılması dileği ile.

Saygılarımla...

Adem Balkan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)