Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL 150 HS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    Alıntı Sacrosanct adlı üyeden alıntı Mesajı göster

allah akıl fikir versin ne diyim

olum sen delimisin seninlemi uğrasacam yerim senin ybr ni git baska yerde kası kendini ne manyaq sın beaw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    hayır güzellerde ön fren ABs diyolar ya gerçek abs fren sistemi zati bunların fiyatı kadar takmışlar bi disk abs işte..
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

Alıntı maylo87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar 150 cc 151cc motorların yıllık vergisi nedir?
    arkadaşım 150 cc motorların vergisi 32 ytl.bu 6 aylık yıllık 64 ytl.

Motosikleti
    Mondial HS
    Merhaba Arkadaşlar,
    Sezon Bitiyor Üniversiteler Açılacak Ama Bir Heves Kaptırdık Motora.

Bu Motoru Alacağım, Artık Bilmediğimiz Şeylerde Size Danışcaz... ;)

Neyse, Allah'a Emanet Olun...
    [CENTER][B][COLOR="Navy"]Powered By SaNSaR[/COLOR][/B][/CENTER]

Bradley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 150 T
    beyler size bi sorum olcak benim motorun bu egzosun dıs parcasini tutan percinler varya egzosun üstünde benim onlar gevşemiş ondan dolayi egsoz cok köyü ses cıkariyo buna ne gibi bisey yapabiliriz yardimlarinizi bekliyorum

Motosikleti
    Alıntı Bradley adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler size bi sorum olcak benim motorun bu egzosun dıs parcasini tutan percinler varya egzosun üstünde benim onlar gevşemiş ondan dolayi egsoz cok köyü ses cıkariyo buna ne gibi bisey yapabiliriz yardimlarinizi bekliyorum

arkadasım egsozlar çok adi perçinlerin kopması veya gevsemesi normaldir
    ama senin bu sorunu çözeyim nalbura git orda kelepçe var vidalı aynı motorun kelepçelerine benziyor vidalı alma civatalı al bi aşağı tak birde yukarı iyice sık onları bak bakalım ses gelcekmi benim sorunumda hep egsozdan oluyor zaten 4 cü egsozu taktıracağım

Motosikleti
    arkadaslar bişeyler yazın böyle olmuyor ölü gibi 2 -3 haftadan beri kimse bişi yazmamıs sorunları olan yokmu ve ya çeşitli bilgi edinenler varmı ???

motorlaar KAÇ KM OLDU ??

BENİM 8500 OLDU SU AN BİR ARIZA YAPMADI İNSALLAH YAPMAZDA
    İNSALLAH BANA USTA YÜZÜ GÖSTERMEZ

Bradley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 150 T
    bEN 12500 DEYİM suana kadar egzos dısında hic bi sorunum olmadı motorda Artik servisede götürmuyorum motoru kendi motorcu arkadaslarima yaptiriyorum

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Arkadaşlar ben de bu motordan almayı düşünüyorum eğer ben bu motoru alırsam ve modifiye yapmak istersem neler yapabilirim. Örneğin ben bu motorum hızını nasıl arttırabilirim lütfen yardımcı olur musuzun???

Motosikleti
    Alıntı ddh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben de bu motordan almayı düşünüyorum eğer ben bu motoru alırsam ve modifiye yapmak istersem neler yapabilirim. Örneğin ben bu motorum hızını nasıl arttırabilirim lütfen yardımcı olur musuzun???

KARDEŞ MODİFİYE OLUR AMA HIZ OLAYINI UNUT ZATEN BUNUN BELLİ BİR STANDARTI VAR SONUÇTA HIZ MOTORU DEĞİL BU MOTOR HIZ İSTERSEN KAWASAKİ ZZR 1400 VAR GİT ONU AL

YALNIZ MODİFİYE OLARAK NEON IŞIKLAR RENKLİ PARK LAMBALARI VE ÇEŞİTLİ ŞEKİİLLİ YAPIŞTIRMALAR ARTI ALARM VB SEYLER YAPTIRABİLİRSİN TAMAM MI KARSEŞ BU KADAR YETER Mİ ?

istanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    arkadaslar lütfen bu motorlardan almayalım.
    getirenleri, ülkeye sokanları da daha kaliteli mallar ithal etmeye, daha dogrusu üretmeye zorlayalım (mallarını almayarak). sonucta arz-talep meselesi...

biliyorum maddi imkansızlıklar bizi bunları almaya zorluyor ama, canı bu motorlardan (151RS'den) cok yanan bi insan olarak soyluyorum bunları...

ilk göz ağrımdı laf söyletmem o başka )
    [I][COLOR="Blue"]Sevgiyi sev, nefretten nefret et![/COLOR][/I]

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı istanbul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar lütfen bu motorlardan almayalım.
    getirenleri, ülkeye sokanları da daha kaliteli mallar ithal etmeye, daha dogrusu üretmeye zorlayalım (mallarını almayarak). sonucta arz-talep meselesi...

biliyorum maddi imkansızlıklar bizi bunları almaya zorluyor ama, canı bu motorlardan (151RS'den) cok yanan bi insan olarak soyluyorum bunları...

ilk göz ağrımdı laf söyletmem o başka )
    aynen katılıyorum aha aldım da noldu şuan kapıda yatıyo yaw ben bıktım tamir etmekten ya anlamasaydım bu motordan nolurdu tamirciye hergün paramı bayılıcaktım ya al bi cbr 125 giderken geriye atla bırak takla atsın bide benim zat 150 le yap aynısını bakim 500 ytl masraf çıkmıyomu kardeşim paranın hakkını veriyolar adam bosuna cin malının fiyatını düşük tutmuyo dandik dundik parcalar takmış ya neye elimi atsam kırılıyo eski model marka bişi alsam bundan iyiydi ama işte aldık seninde dedigin gibi laf dedirtmiyoz kendimiz diyoz zat ımı her ne kadar beni çıldırtsada seviyom kendi dalında scuter aslanı geçilmez...cin imparatoru haha

Motosikleti
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum aha aldım da noldu şuan kapıda yatıyo yaw ben bıktım tamir etmekten ya anlamasaydım bu motordan nolurdu tamirciye hergün paramı bayılıcaktım ya al bi cbr 125 giderken geriye atla bırak takla atsın bide benim zat 150 le yap aynısını bakim 500 ytl masraf çıkmıyomu kardeşim paranın hakkını veriyolar adam bosuna cin malının fiyatını düşük tutmuyo dandik dundik parcalar takmış ya neye elimi atsam kırılıyo eski model marka bişi alsam bundan iyiydi ama işte aldık seninde dedigin gibi laf dedirtmiyoz kendimiz diyoz zat ımı her ne kadar beni çıldırtsada seviyom kendi dalında scuter aslanı geçilmez...cin imparatoru haha

ARKADAŞIM DEDİĞİN DOĞRU SONUÇTA HER TARAFI PLASTİK ARALARINDA SAĞLAM OLANLARIDA VAR AMA MONDİALİN Bİ 150 ZAT MODELİ ÇOK BOKTAN ÇIKTI ASLINDA MOTOR ÇOK SEKİLLİ ÜZERİNDEKİ AKSESUARLAR SÜPER AMA MOTORUN KASASI ÇOK BÜYÜK MOTORU 70 İ GEÇMİYOR BENDE KULLANDIM BENDE 150 HS VAR GAYET KÖPEK GİBİ 8500 KM OLDU DAHA SORUN AÇMADI AMA EGSOZ SORUNUM OLDU TEK O ÇOK DANDİK EGSOZLAR DEDİĞİN GİBİ USTA OLMANIN FAYDALARI OLMASAN ÇOK SEYLER OLURDU BENDE GENEL SEYLERDEN ANLIYORUM AZ ÇOK MOTOR HARİÇ

BİRİ MONDİAL 150 HS BİRİ DE 151 RS 151 RS HIZ DENEMESİNDE 150 HS İSE MODİFİYE ABART EGSOZ

MONDİAL 151 RS

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Arkadaşlarım Bana Bu Motorlar 120-130 yapıyor diyorlardı da ben inanmıyordum demek doğruymuş.
    Helal Olsun Valla

Motosikleti
    Mondial HS
    Merhaba Arkadaşlar,
    27 Ağustos 2007'de HS'mi Aldım Bugün 5 Eylül 2007 ve Tam 10 Gün Oldu.
    800 Km. Yaptım Daha İlk Bakıma Gideceğim. Yağı HiçDeğişmedi.
    Düz Yolda 125 Yapıyor. Motoru Çok Güzel Açtım. İlk 300 Km.de 40 Km. Hızı Geçmedim. Önemli Olan Devirli Kullanmak.
    Tek Sorunum Çok Yakması.
    32 Litre Benzinle 800 Km. Yaptım.
    97 YTL İle 800 Km.de Diyebiliriz. Nasıl Düşürebilirim ?

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    çok yakıyo be senin motor bizde L300 minibüs var 110 ytl ile 600 km gidio düşün bi motorunda ayarsızlık var

Motosikleti
    Mondial HS
    Alıntı tetikçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok yakıyo be senin motor bizde L300 minibüs var 110 ytl ile 600 km gidio düşün bi motorunda ayarsızlık var
    tetikçi kardeş aldığım yere sordum normal sayılır diyolar anlamadım gitti.
    sonuçta 150lik motor 75lik 100lük olsa ayarsız dicem ama napalım idare etcez. yakmaması için dua etcez

Motosikleti
    Alıntı BySaNSaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tetikçi kardeş aldığım yere sordum normal sayılır diyolar anlamadım gitti.
    sonuçta 150lik motor 75lik 100lük olsa ayarsız dicem ama napalım idare etcez. yakmaması için dua etcez

KARDES KARBÜRATÖRÜ TEMİZLET ARTI HAVA FİLTRESİNİ VE YAĞINI ZAMANINDA DEĞİŞTİR YANİ YAKIN ZAMANLARDA SÜREYİ UZATMADAN BAKIMLARINI YAP VE FAZLA BASMA NE KADAR BASARSAN O KADAR YER SONUÇTA VİTESLİ MOTOR DEĞİL

murattt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    servis bekle 1500-2000 km yi geçince düzelir diyo ben pek inanmadım.benimde aynıydı 2000 km oldu hala aynı artık bu bakımda sölicem.ama motorun karbüratörüyle oynatma diyolar.artık bakcaz bisiler.sizinkiler ne kadar yakıo.100 km de kac litre??
    [B][U]The Bodyguard & The Punisher[/U][/B]

[I][U]Galatasaray Sk. 1905 Uefa & Süper Cup Champion[/U][/I]

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler