Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    !Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Birşey diyemeyeceğim, geçen cuma ankara baydardan da bir arkadaş siyah almıştı, önceki sayfalarda mevcut.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yamahanin sitesinde gru olarak gozukuyor ama bayilerde 2016 model siyah var . Bu iste bi terslik var ama hadi hayirlisi.umarim siyah kalir. Gri cok kötü benim düşünceme göre

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Bu renkte güzel fakat siyahın yerine gelmesi olmamış, bence siyah daha asil daha güzel bir renkti. Keşke 4. seçenek olarak gelseymiş. Belkide Yük gemilerinden biri kazayla buraya gelmiştir, geri dönmesi masraflıdır diye en iyisi satalım demişlerdir. Yamaha genelde bu tür sürpriz yapmaz, aslında yaptığı tek sürpriz fiyatlarıdır

manaburn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF-R25
    Siyah da olsaymış daha güzel olurmuş

Motosikleti
    YZF R25
    Herkes' e tekrar merhabalar,
    Gün içerisinde R25 ime kavuştum ben de, motosikleti ankara baydarlar dan aldım.1 adet gelmiş, sıradaki olduğum için aradılar sağolsunlar.
    Motoru siyah istemiştik, artık üretilmediği için gri aldık, siyahtan daha çok sevindim.Renk mat, yakından çok kaliteli durduğunu söyleyebilirim.

Özetle CBR 125R dan sonra,
    - 7bin devire kadar çıkmama rağmen henüz,hızlı atik ve hissedilir derecede seri
    - Vites geçişleri cbr ımdan sonra kemikli ama geçtiğini hissediyorsun, alışılagelmiş 1-2 reflex hareketim daha vardı cbr da vites geçişi esnasında, bunda extra birşeye gerek kalmaksızın geçtiği çok temiz hissediliyor.
    Yazılıp çizilecek çok şey var esasen ama gel zaman git zaman daha laflarız

Şimdilik birkaç resim diyelim.

Sokollu, SuleymanE, YZFR25R6 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    uzun zamandır bekleyişinizin farkındayım kendi motorum gelmiş gibi sevindim. -ankara dan istanbula taşınan biri olarak ankaraya ayrı bir sevdalıyımdır- hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmanızı dilerim.
    !Lk£® bunu beğendi.
    Love Me Back...

Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı banasorma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun zamandır bekleyişinizin farkındayım kendi motorum gelmiş gibi sevindim. -ankara dan istanbula taşınan biri olarak ankaraya ayrı bir sevdalıyımdır- hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmanızı dilerim.
    Allah razı olsun, daha iyisi güzelleri sizlerin olsun umarım.
    Yapım dolayısı ile biraz sabırsızım, 3 haftadır bekliyorum ama birde bana sorun, iyi sezmişsiniz beni
    Tekrar tekrar teşekkürler.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Abi renk harika yaa.Hem toz kirde göstermez bu renk.Allah kaza bela vermesin.Yaktı ortalığı yamaha.
    !Lk£® bunu beğendi.

Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi renk harika yaa.Hem toz kirde göstermez bu renk.Allah kaza bela vermesin.Yaktı ortalığı yamaha.
    çok teşekkürler hocam, daha iyisi güzelleri sizlere olsun
    Evet siyaha nazaran biraz daha avantajlı bir renk olduğu kesin

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gün içerisinde R25 ime kavuştum ben de, motosikleti ankara baydarlar dan aldım.1 adet gelmiş, sıradaki olduğum için aradılar sağolsunlar.
    Motoru siyah istemiştik, artık üretilmediği için gri aldık, siyahtan daha çok sevindim.Renk mat, yakından çok kaliteli durduğunu söyleyebilirim.

- Vites geçişleri cbr ımdan sonra kemikli ama geçtiğini hissediyorsun, alışılagelmiş 1-2 reflex hareketim daha vardı cbr da vites geçişi esnasında, bunda extra birşeye gerek kalmaksızın geçtiği çok temiz hissediliyor.

http://i.hizliresim.com/BPrDMV.jpg
    http://i.hizliresim.com/o3jrZQ.jpg
    http://i.hizliresim.com/Va0vLy.jpg
    http://i.hizliresim.com/v5bnLm.jpg
    maşallah Allah kaza bela vermesin.Plaka vs kaça mal oldu.Lastikler Irc mi?Taksitli mi aldınız peşin mi?Taksit yaptıysanız kaça böldüler.Benimde niyetim var bu aralar.Renk gerçekten diğerlerinden güzel duruyor.
    !Lk£® bunu beğendi.

alan herkese hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullansın.Bende rodajda süresindeyim 7000 deviri geçmemeye dikkat ediyorum.Rodajda son hız 70 midir? 6.vites 7000 devirde 90 km yapıyor?
    !Lk£® bunu beğendi.

7000 devirde 97-98-99 falan yapar. kilo,rüzgar,eğim falan herşey etkili tabi.
    Alıntı onur694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alan herkese hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullansın.Bende rodajda süresindeyim 7000 deviri geçmemeye dikkat ediyorum.Rodajda son hız 70 midir? 6.vites 7000 devirde 90 km yapıyor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:36 ----------

Kardeş Allah kaza bela vermesin, hayırlı olsun güle güle bin, soran olmuş yukarıda ilk parti 2016 r25 ler 2015 kasa olarak geldi bir daha gelmeyecek.

!Lk£® bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    çok teşekkürler hocam, daha iyisi güzelleri sizlere olsun
    Evet siyaha nazaran biraz daha avantajlı bir renk olduğu kesin
    Yeni motorun hayırlı olsun.
    !Lk£® bunu beğendi.

Şükür gri renk geldi, hayırlı olsun güle güle kullanın. Yanlız şu gri rengi bir oturtamadılar.. Yahu R6, hadi onu geçtim R125 bile adamlar fıstık gibi mat gri uyguluyorlar.. R25 e gelince tozu kiri gösteren parlak rugan ayakkabı gibi bir siyah sonrasında da r125 in altında kalan bir gri uygulaması. Sanırım alırsam mavi alacam. Tek becerebildikleri mavi olmuş.
    !Lk£® bunu beğendi.

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016

Tekrar hayırlı uğurlu olsun. iyi günlerde kullan tekerin düz bassın
    !Lk£® bunu beğendi.
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

Motosikleti
    CBR250R, yakında
    Mat gri harika olmus. Motor gel beni al diye bagiriyor resmen
    !Lk£® bunu beğendi.

türkiye sitesini inceledim şimdi griyi kırmızıyı ve maviyi koymuş ve güncellemişler. Yanlız sonradan farkettim ve beynimden vurulmuşa döndüm, mavinin stickerları değişmiş ve eski agresif hali kalmamış... Yukarıda yazmıştım bi adam gibi maviyi yapmışlardı diye onunda stickerlarla halletmişler aman ne iyi etmişler. R125 de güncellenmiş renk anlamında r25 den daha agresif ve keskin duruyor. R125 deki mat griyi oldum olası begenmişimdir. Mavi düşünüyordum ama sanırım gri alacağım.
    !Lk£® bunu beğendi.

Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah Allah kaza bela vermesin.Plaka vs kaça mal oldu.Lastikler Irc mi?Taksitli mi aldınız peşin mi?Taksit yaptıysanız kaça böldüler.Benimde niyetim var bu aralar.Renk gerçekten diğerlerinden güzel duruyor.
    teşekkürler hocam, daha iyisi sizlere olsun.
    şuan 200 trafik 600 sigorta verdim.
    yarın plaka ve ruhsat çıkacak, onlara ne gider bilemiyorum, yarın tekrar yazarım.Lastiklerimiz IRC malesef Peşin aldım, taksitte fiyat ne olur birşey diyemiyorum.

Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş Allah kaza bela vermesin, hayırlı olsun güle güle bin, soran olmuş yukarıda ilk parti 2016 r25 ler 2015 kasa olarak geldi bir daha gelmeyecek.
    çok teşekkürler hocam, daha iyisi sizlere olsun.

Alıntı YZFR25R6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motorun hayırlı olsun.
    Çok teşekkürler, daha iyisi sizlere olsun hocam.

Alıntı tyrx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şükür gri renk geldi, hayırlı olsun güle güle kullanın. Yanlız şu gri rengi bir oturtamadılar.. Yahu R6, hadi onu geçtim R125 bile adamlar fıstık gibi mat gri uyguluyorlar.. R25 e gelince tozu kiri gösteren parlak rugan ayakkabı gibi bir siyah sonrasında da r125 in altında kalan bir gri uygulaması. Sanırım alırsam mavi alacam. Tek becerebildikleri mavi olmuş.
    çok teşekkürler, çok sağolun

Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar hayırlı uğurlu olsun. iyi günlerde kullan tekerin düz bassın
    Çok teşekkürler kardeşim, seninkini de bekliyoruz heyecanla

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Merhaba Arkadaşlar,

Hemen hemen her detayla alakalı bilgi alışverişinin olduğu bir başlık olmuş. Yaklaşık 1 haftadır araştırma yapıyordum. Bugün Matt Grey siparişi verdim. En geç 3 hafta içinde geleceği söyleniyor.

Hayırlısı bakalım.

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Gri güzelmiş hoşuma gitti hayırlı olsun

13.000KM oldu sıfır gibiyiz hala race blu candır

SuleymanE bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)