Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla 5-6 kere yazdım boşa birsürü para vermeyin diye, motoland zeytinburnu yetkili servis. Çok samimiler ve el emeklerini istiyorlar öyle 1dk lık işe 50tl işçilik almıyorlar
    Doğru söylüyorsun daha önce de birileri zeytinburnundaki servisten bahsetmişti sen miydin emin olamadım mesajı yazdığım sırada, aklımda o servis bende oraya gideceğim inş.

Ne zaman motorun bi fotosunu koysam ya lastiğe çivi giriyor yada başka bi dert geliyordu, bu defa maaşallah diyerek ekliyorum, gözü olanın gözü çıksın

Mayısta' da yine bu kadar yükle çıktım yola 181 görmüştüm bu defa kendi rekorumu egale ettim 182 gördüm Aerodinamik hak getire tabii çanta da sola doğru yamuluyordu sürekli elimle düzelte düzelte geldim. Yakıt tüketimim Sakarya - İstanbul arası 4.8 di evin önüne geldiğimde ama bunda istanbul trafiğinin faydası büyük oldu yoksa otobanda basa basa anlık tüketim 8 civarındaydı hep

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aslan557 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    dünd egil önceki gündü heralde fethiyedeki bayiyi aradım dedim elinizde varmı hatayda ikamet ediyorum varsa alacma dedim izmirden birisi aradı gelicek bugun dedi akşam siz döneriz demişti dönememsinin sebebi belli oldu motoru size vermişler belkide o motor suan bende olacaktı ahhhh ahhh
    hayırlı ugurlu olsun tekeriniz düz bassın

Newbie2015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    200 kmye kadae gecme mi 7 k yi :D kitapcigi oku birader servis senle iliskileri iyi tutmak icin boyle soylemis :D

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    [QUOTE=CanKarsiyaka;3680443]
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir'de bi vatandaş vardı....cbr250 siyle düzde 183'ü görmüş-yol olsa daha da gidermiş....[COLOR="Silver"]

konuyu fırtlatıyorum ama daha yeni gördüm. O izmirli vatandaş benim
    İlk önce şöyle söyliyim ben cbrla en son 185 gördüm yaklasık 2hafta önce gopro sahibi oldum artçılı binip bornova tünellerinde 180 görmüşlügüm var.Hani videosunuda paylaşayım derdim ama gerek yok gel arkama bin beraber gidelim gözlerinle gör + olarak bu benim göstergede gördügüm bir daha tek basıma cıktıgımda topspeed fotografini hatta videosunu görürsünüz...Ninja250 ile draga kalktık o da geçemedi... Ne yazıkki bu iş tamamen bilek iyi günler

http://i.hizliresim.com/XoDBM0.jpg
    dostum sana cbr 180 yapmıyo diyen mi oldu direk atlamssn 180 185 görüyom die kime bu kızgınlıgın arkadasımda 181 felan yaptı. 3 hafta önce bi asıldık o 70 kilo ben 105 kiloyum ben 180 de gaz bırktım arkama baktım arada rahat 300-400 mtre felan vardı. baya arkada kalmıştı kç yaptını sordum oda 180 yaptım dedi. cbr 180 yapmaz demedik biz zaten

Motosikleti
    Mondial Drift
    Selamın aleyküm beyler , artçı ile uzun yol yapanınız veya uzun yol olmasa bile 2-3 saat şehir içi dolaşananız var mı artçının konforu hakkında ne düşünüyosunuz ?

mtunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf-R25
    Alıntı Sameeet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın aleyküm beyler , artçı ile uzun yol yapanınız veya uzun yol olmasa bile 2-3 saat şehir içi dolaşananız var mı artçının konforu hakkında ne düşünüyosunuz ?
    Kardeşim ben uzun yol yaptım artçı ile. Erkek olan arkadaş çok rahatsız oldu. Kız arkadaş rahattim dedi. Kişiye göre değişiyor biraz. Tabi ss makina bir commuter gibi rahatlık sunmaz. Ayrıca arka seleye motor stop halindeyken otur aradaki farkı hissedeceksin.

Sykkuno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Hoşgeldin dostum.Şu izmir'de sayı biraz artsın yahu..: )

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru söylüyorsun daha önce de birileri zeytinburnundaki servisten bahsetmişti sen miydin emin olamadım mesajı yazdığım sırada, aklımda o servis bende oraya gideceğim inş.

Ne zaman motorun bi fotosunu koysam ya lastiğe çivi giriyor yada başka bi dert geliyordu, bu defa maaşallah diyerek ekliyorum, gözü olanın gözü çıksın

http://i.hizliresim.com/L4Ygmo.jpg

Mayısta' da yine bu kadar yükle çıktım yola 181 görmüştüm bu defa kendi rekorumu egale ettim 182 gördüm Aerodinamik hak getire tabii çanta da sola doğru yamuluyordu sürekli elimle düzelte düzelte geldim. Yakıt tüketimim Sakarya - İstanbul arası 4.8 di evin önüne geldiğimde ama bunda istanbul trafiğinin faydası büyük oldu yoksa otobanda basa basa anlık tüketim 8 civarındaydı hep
    Evet bena bahsetmişimdir sağolsunlar r1m bile alsam o servisten şaşmam çok bilgililer
    Bune bunu beğendi.

arkadaşlar selam istanbuldan aranıza yeni katıldım dün motorumu teslim aldım. istanbulda whatsapp grubunuz varsa katılırım. iyi günler .

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Denizlide bayide sıfır r25 var çevre illerden bulamayan varsa.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı sarahanter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam istanbuldan aranıza yeni katıldım dün motorumu teslim aldım. istanbulda whatsapp grubunuz varsa katılırım. iyi günler .
    facebooktaki gruba yazarsanız alıyorlar

scavuslu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Denizlide bayide sıfır r25 var çevre illerden bulamayan varsa.
    Denizli'deki bayiden almanızı tavsiye etmem. Hatta sırf o bayiden almamak için sanırım cbr alıcam. Çünkü başka ilden alsam servis için yine buraya gitmem gerekicek ki hiç istemiyorum. Kala kala soba borusuna kaldık yine.. :/

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün bakımını yaptırdım sıkıntı olmadı. Ha zinciri yağlayıp biraz gerdirin gevşek dedim zincire dokunan bile olmamış.
    Hizmet vasat. Ama 5000 km orayla işim olmaz artık.

Arkadaşlar 11000-12000 devir giderken motor gaz kesiyor bazen ve devir düşmeye başlıyor.sizce neden olabilir. Konu hakkında fikri olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

iyi sürüşler arkadaşlar motorum 1000 rodaj bakımında konulan yamalube ten pek hoşlanmadı sanırım vitesler sertçe ve yağ lambam ısınıp bir yerde 1 5 20 dakika mola verince 3 5 saniye geç sönüyor önce de bununla ilgili bilginize başvurmuştum sizinkiler nasıl diye şimdi bir sonraki yağ değişim km yi beklemeden 5000 öncesi bir ara yağ değişim daha yapacam hem daha sağlıklı olur düşüncesi hemde şu vites sertliğinden fln kurtulmak için motorum 2000 km de fakat motul un 5100 10 50 si mi daha ii olur 7100 10 50 simi ikisi arasında kaldım sizce hangisi daha ii olur ?

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    [IMG][/IMG]
    arkadaşlar motorum 3900 km oldu 5000 de deyilde 4000 de bakıma giricem. manisada oturdugum için 1000 bakımını manisa dağlılar yamaha servisinde yaptırmstm servisteki usta serhat abiylede biraz muhabbetim var ama para konusunda sıkıntı oldu bende götürmedim motoru durumu söyle acıklim. motul 300v 15-50 2 ltre yag aldm manisadaki servise gittim 85-90 tl diyo. yagı kendim getirdim diyom yine 85-90 tl dio yagı getirmesem 150 tl para alcaklar izmotoyu aradım 90 tl dedi yagı kendim getircem dedim 20 tl servis ücreti alırız dediler. manisadaki servise söylüyorum yagı getirdigim için 20 tl işcilik alcaklar die yanlsın var diyo. bende bu yüzden bırakmadım motoru döndüm eve izmotodan randevu aldım salı gününe oraya götürcem yag filtresinide değiştircem filtreyi degiştirince işcilikte ne kdr artar bilgisi olan varmı.

Motul 5100 10w-50 mi?7100 10w-50 mi ????

Motosikleti
    Yzf-R25
    7100 10w40

Motosikleti
    honda ace 200 ns ınazuma
    Merhaba arkadaslar bende yaklaşık birbucuk ay once r 25 imi aldım
    izmirden aranızdym suan 750 km deyım motoru aldıgım bayii aradı gidon kısmında parca değişecek servıse gelmeniz gerekiyor dedi baska servisleri aradım bilgileri yokmus bu durumla karşılaşan varmı

Motosikleti
    Yzf-R25
    Alıntı recko45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar bende yaklaşık birbucuk ay once r 25 imi aldım
    izmirden aranızdym suan 750 km deyım motoru aldıgım bayii aradı gidon kısmında parca değişecek servıse gelmeniz gerekiyor dedi baska servisleri aradım bilgileri yokmus bu durumla karşılaşan varmı
    Hangi servisten aradılar sizi. Bende izmirdeyim beni arayan olmadı. Ayrıca değişim sebebi nedir? Giderseniz muhakkak başında bekleyin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)