Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı karamankolik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son halini de bi görebileydik.
    yalnız eleman arka stop lambasını iptal etti
    Son halide burada
    karamankolik ve nexus7 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yarınki Karaburun gezisine forumdan katılanlar da var mı ? Ninja'cı arkadaşlar siz de gelin isterseniz. 11:00 Avcılar Bp buluşma denilmiş.

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarınki Karaburun gezisine forumdan katılanlar da var mı ? Ninja'cı arkadaşlar siz de gelin isterseniz. 11:00 Avcılar Bp buluşma denilmiş.
    İnşallah bol foto eklersiniz gezinizden. Özledim oraları. Yazları hep mordoğandayım...

karamankolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı paribus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar henüz R25 im olmadığı için bilmiyorum. orjinal kuyrukta bu palakanın üstünde reflektör mü var lamba mı? ben kuyruk değiştirirken boşta kalan soketi arka stop lambasının diye düşünüp, arka stopu iptal etti diye atladım hemen
    o boşta kalan soket plakanın üstünde lamba varda oraya mı ait

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Bugün iş gereği Ülkü pistindeki sıralama turlarındaydım. Ve 125 klasmanında yarışan tam 4 adet r25 vardı. Ve 4 ü de ilk 5 e girdiler.
    Yarışçı bir abimizle ettiğim bir muhabbet arasında bana bu klasmanda hız, denge ve sürüş olarak en iyisinin r25 olduğunu ve bu klasman için alınabilecek en uygun motosiklet olduğunu söyledi.

Ve motoruma bir kez daha tutuldum

[IMG][/IMG]
    karamankolik bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Bugün vergiler vs dahil tamamını ödeyerek siyah r25 siparişimizi verdik. Komik olan ödemeyi resmen silah zoruyla vermemiz oldu. Özel bir tavsiye ile gittiğimiz bayi sağ olsun sözümüzü senet olarak kabul etme inceliğini gösterdi bizde onların bu inceliği altında kalmamak için "olmaz siz ödemenizi alın gerisi kolay dedik"

Sahibi tarafından teslim alınmayı bekleyen bir mavi vardı. Fikrim değişmedi. Halen mavisini çok itici bulmaya devam ediyorum. Zevk meselesi işte ne yapayım

karamankolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün vergiler vs dahil tamamını ödeyerek siyah r25 siparişimizi verdik. Komik olan ödemeyi resmen silah zoruyla vermemiz oldu. Özel bir tavsiye ile gittiğimiz bayi sağ olsun sözümüzü senet olarak kabul etme inceliğini gösterdi bizde onların bu inceliği altında kalmamak için "olmaz siz ödemenizi alın gerisi kolay dedik"

Sahibi tarafından teslim alınmayı bekleyen bir mavi vardı. Fikrim değişmedi. Halen mavisini çok itici bulmaya devam ediyorum. Zevk meselesi işte ne yapayım
    Yeşil Dev'in yoldaşı Siyah İnci hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    Hayırlı uğurlu olsun Murat K. Kazasız belasız...

rabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 -yamaha r25
    hayırlı olsun murat kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Arkadaşlar merhaba, bende r25 kervanına dün itibariyle katıldım, siyahınıda mavisinide çok beğendim, mavi renk hayatım boyunca hep ön planda olduğu için onu tercih ettim, 2 sorum var öncelikle yakıt tüketimi 8.0/100km olarak gozukuyor bu normalmidir? birde kullanım kitapçığını bayi göndermemiş malesef evim ataköyde, bayide maltepede olduğundan kitapçığa ulaşmam 2-3 günümü alacak, internettede bulamadım, bilen varsa linkini atabilirmi?eğer nette yoksa biri üşenmeyip kitapçıgın sayfalarının fotoğrafını çekip atabilirmi ? şimdiden teşekkürler

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Alıntı Ömer.T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, bende r25 kervanına dün itibariyle katıldım, siyahınıda mavisinide çok beğendim, mavi renk hayatım boyunca hep ön planda olduğu için onu tercih ettim, 2 sorum var öncelikle yakıt tüketimi 8.0/100km olarak gozukuyor bu normalmidir? birde kullanım kitapçığını bayi göndermemiş malesef evim ataköyde, bayide maltepede olduğundan kitapçığa ulaşmam 2-3 günümü alacak, internettede bulamadım, bilen varsa linkini atabilirmi?eğer nette yoksa biri üşenmeyip kitapçıgın sayfalarının fotoğrafını çekip atabilirmi ? şimdiden teşekkürler
    Bence hiç normal değil. Bende ilk depo ortalaması 3.9 olarak bitti. 2. Depoda şimdilik ortalamam 3.7. Siz anlık yakıttan bahsediyor iseniz 8 litreleri görebiliyor. Ama ortalama görmüyor. Kullanım kılavuzunu çok aradım ama nette ben de bulamadım. Bana özelden tel no gönderirseniz whatsapp tan tüm sayfaları çekip göndermeye çalışırım.

Motosikleti
    yamaha r25
    bende pazartesi gunu teslim aldım. henüz 30 kmde. perşembe günü baktığımda ortalama tüketim 5.9 lt gözüküyordu. motorun rodajının yeni başlamış olmasından ve tahminimce çok düşük devirde kullanmandan kaynaklıdır.ortamala 5 ile 7 bin devir arasında kullanırsan yakıt tüketiminde düşüş olacaktır.

Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Ben 1. 2. ve 3. viteslerde yaklaşık 4 5 bin mertebesinde vites buyutuyorum. 4. Ve 5. Viteste 7 binde buyutup 6. Viteste 90 96 aralığında geziniyorum. Bu tarz kullanımda trafik yoğunluğuna bağlı olarak ortalama 3.5 ile 4 arası değişiyor.

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Alıntı Mustafa_Uz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence hiç normal değil. Bende ilk depo ortalaması 3.9 olarak bitti. 2. Depoda şimdilik ortalamam 3.7. Siz anlık yakıttan bahsediyor iseniz 8 litreleri görebiliyor. Ama ortalama görmüyor. Kullanım kılavuzunu çok aradım ama nette ben de bulamadım. Bana özelden tel no gönderirseniz whatsapp tan tüm sayfaları çekip göndermeye çalışırım.
    anlık tüketim hareket halinde değilken _ _/100km olarak yazan dimi ? 8.0/100 yazarken solda AVE yazıyor ortalama tüketim buysa sıkıntı var galiba, depoyu bitirdiğimde anlarım sanırım sıkıntı olup olmadığını.. özelden telefon numaramı atıyorum zahmet veriyorum kusura bakmayın bilmem gereken bilgiler oluğunu düşündüğüm için böyle uğraşa girdim..

Motosikleti
    Alıntı karamankolik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeşil Dev'in yoldaşı Siyah İnci hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah
    teşekkürler... 250SL ile yan yana iyi bir takım olacaklar sanırım.

Alıntı ozzzzz80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun Murat K. Kazasız belasız...
    iyi dilekleriniz için teşekkürler

Alıntı rabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun murat kazasız belasız sürüşler
    iyi dilekleriniz için teşekkürler

MertE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR '15
    Ankarada koruma takozu yaptırabileceğim bir yer var mıdır ?

Motosikleti
    Alıntı MertE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankarada koruma takozu yaptırabileceğim bir yer var mıdır ?
    orjinali 150 200 lira değil mi ???

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 alanlar bu motor 14000d 12000 devir'mi çeviriyor bu Kıbrıs lansmaninda aea 14 demiyormuydu?
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Allah kaza bela ceza vermesin murat bey iyi günlerde kullanın
    Murat.K. bunu beğendi.

Motosikleti
    ybr 125 esd
    o ses ivmelenme nedir yanımdan geçti ybr me baktım o bana baktı ne biliyim şanslısınız o kadar coşmuşum ki giden arkadaşa arkadan korna sellektör yapıp selam vermeye kalktım neyse acemilik bitene kadar sabır diyelim
    Murat.K. bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Bugün ufak bi gezi yaptık. 500 km boyunca 7000 devri hiç gecmemistim. Bugün anlık olarak biraz yüklendim. Motor iniş aşağı çok rahat 173 gördü. Rodaj sorunu olmasa idi duble gaz ile ayni yerde rahat 190 hatta daha üstünü gorebilirdi diye tahmin ediyorum. Arkamda artçı olmasına rağmen hem ben hem artçı hiçbir vibrasyona maruz kalmadik. Fakat o sırada anlık yakıt 7.1 lt gösteriyordu. Demekki bu makine yüklenince yakıyor ama yaktiginin hakkını veriyor. Bugün birkez daha yzf r25 benim için doğru seçim olmuş dedim kendime. Yüksek süratte motor hakimiyeti ve yol tutuşu kesinlikle eski ninja dan daha iyi.
    Laf aramızda bu yaz motor sezon ortasında bi zam daha yer ise şaşırmayın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)