Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 -yamaha r25
    Alıntı hkn. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın hocam r25 hakediyo gibi geliyo banada hiç görmedim canlı bi görseydim makineyi ozaman kararımı vercem
    valla acıkcası canlı görürsen direk alırsın o kadar iddaa ediyorum )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 yildizli gunes vizorlu ve seyehat ederken konforlu orta sinif kask olarak CABERG tavsiye ederim.İtalyan malidir eger schubert arai shoei vs alinamiyorsa fiyat performas ve guvenlik acisindan en verimli kasklardan biridir.

Caberg'in hangi kaskını söylüyorsunuz hocam?

@ Race_Blue FF 396 bayağı iyi bir kask. 400 lira civarı sanırım. Ls2'ye 400 lira ne derece değer bilemiyorum ama bugünkü seçeneklerim arasında bu kask. Teşekkür ederim.

@ sagopasha Hadi bol şans. Bende birazdan cıkıyorum aynı işlemler için R 25 lerimizi alalım değil mi
    saqopasha bunu beğendi.

Alıntı rabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla acıkcası canlı görürsen direk alırsın o kadar iddaa ediyorum )
    bakalım hocam bi boş olduduğumda baydara gidip görcemde sitesinde stokta yok diyor nasip inş planladığım gibi olurda bende aranıza katılırım

rabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 -yamaha r25
    bakalım hocam bi boş olduduğumda baydara gidip görcemde sitesinde stokta yok diyor nasip inş planladığım gibi olurda bende aranıza katılırım
    inşallah mutlu oluruz sende alırsan sıcak bir yzf r25 ailesi oluruz

JayJay_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125R > CBR250R > YZFR25 > ER6F > MT-07 > MT-09
    hocam ninja 250sl diyodum ama oda bana göre çok oyuncak gibi duruyor tabi resimlerden gördüğüm kadarıyla benim görüşüm bu daha önce MZ 251 kullanmışlığımda oldu bide motoru kredi çekip alıcağım için tırsıyorum açıkcası bi sıkıntı olduğunda satmak zorunda kaldığımda sorun çıkarırmı diye nede olsa daha yeni bi makine bide baksanıza arkadaşlar bakım bile yaptıramıyor biraz daha bekleyip yedek parçalar gelene kadar mesela ona göremi alsam diyorum bilemedim ki almaya kalksam zaten sıra var :(
    250sl i yakından inceledim, gerçekten oyuncak gibi. maddi imkanınız yeterliyse kesinlikle r25 derim. Sehiricinde ikiside kullanimi rahat hafif motorlar, hatta tüm 250 cc lik motorlar öyle. insanlar çift silindirin sesi başka derlerdi kafamda canlandiramazdim. Ancak motoru alip kontagi cevirdigim an bir kez daha asik oldum motora onceki motorum cbr 250r ancak r25 i kullanirken hissettiklerim bambaşka
    her bayi de sira oleugunu düşünmüyorum yakın illere de bi telefon acin derim
    My bike, my world, my rules. . .

Alıntı rabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah mutlu oluruz sende alırsan sıcak bir yzf r25 ailesi oluruz
    inş hocam nasip olursa sınırları zorlucam alıcam
    JayJay_001 bunu beğendi.

JayJay_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125R > CBR250R > YZFR25 > ER6F > MT-07 > MT-09
    Ff396 ls2 nin en iyi kaski. Eski kaskim. Kafama büyük gelmeseydi halen kullaniyor olurdum ancak alirken satıcı sagolsun L beden sana oldu vs dedi aldık işte. Sonradan farkettim ki benim kafa medium.
    Kaskin en büyük özelliği kabugun fiberglas olmasıdır. dolayisiylahem dqhq dayanikli hemde rakiplerinden cok daha hafif bir kasktir sanirim 1350-1400 gram uzun süreli kullanimda boynunuz rahat eder. Pazarlıkla 300 tl civarlarina cekmeye çalışın.
    My bike, my world, my rules. . .

ankara da alan yokmu hocam bu makineden ?

overspeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ankara da alan yokmu hocam bu makineden ?
    Ankara'da alanlar vardı aslında forumda ama çok aktif değiller galiba. Siz bi baydar a gidin cuma günü ben uğradım 4 tane mavi r25 duruyodu ama satılmışlardı tabi hepsi. Duruyolarsa incelersiniz en azından. Mavi renk isterseniz de mayıs hazirana sıra yazıyolar galiba Bence alıcaksanız direk yakın illere bakın ben kapora verdim baydara pişman oldum.

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Arkadaşlar dün memleketimde ilk defa R25 gördüm, siyah. Çok yakışıklıydı kerata. İçim gitti vallahi ya, hep ilk ben alacağım diyordum, ben de önce çıkanlar olmuş. Darısı başıma artık.
    Bu arada Boyabat'ta Vakıfbak' ın önünde duran R25' in sahibine sesleniyorum. Eğer bunu okuyorsuan bir araya gelip görüşmek tanışmak isterim. Zira bizim burada motosiklet sevdalısı nadir bulunan pembe elmas gibi malesef

Motosikleti
    yamaha r25
    arkadaşlar öncelikle merhaba;
    bende dün itibariyle motoruma kavuştum bir aylık mücadelenin sonunda.mavi renk.sıra bekleyen arkadaşlar varsa kocaelinde şişman motorda 2 siyah 1 mavi sahipsiz bekliyor.

Alıntı overspeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara'da alanlar vardı aslında forumda ama çok aktif değiller galiba. Siz bi baydar a gidin cuma günü ben uğradım 4 tane mavi r25 duruyodu ama satılmışlardı tabi hepsi. Duruyolarsa incelersiniz en azından. Mavi renk isterseniz de mayıs hazirana sıra yazıyolar galiba Bence alıcaksanız direk yakın illere bakın ben kapora verdim baydara pişman oldum.
    yok hocam ben black alırım alırsam da bi gün gitcem baydara yakın zaten de haftasonu görme ihtimalimiz olurmu işte haftaiçi iş güç olduğundan

yok hocam ben black alırım alırsam da bi gün gitcem baydara yakın zaten de haftasonu görme ihtimalimiz olurmu işte haftaiçi iş güç olduğundan
    Siyah alırsan ankaradan rahat alırsın sıra beklemeden ilk partiden, 1 hafta öncesine kadar boşta 1 tane vardı hatta satılmış galiba.
    Pazar açıklar mı bilmiyorum ama cumartesi açık bayi.

Alıntı overspeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyah alırsan ankaradan rahat alırsın sıra beklemeden ilk partiden, 1 hafta öncesine kadar boşta 1 tane vardı hatta satılmış galiba.
    Pazar açıklar mı bilmiyorum ama cumartesi açık bayi.
    cumartesi açıksa iyi hocam çıkar giderim inş en yakın zamanda kavuşursun makinene

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Sayımız günden güne artıyor, bu iyi gelişme. Bu arada Sayfamızı resimlerle de şenlendirmek lazım

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    arkadaşlar motoruna aksesuar alan taktıran varmı? varsa foto ve fiyat paylaşabilirse çok yadımcı olur hepimize.
    mesela bana acil depo üstü çanta lazım.

cumartesi açıksa iyi hocam çıkar giderim inş en yakın zamanda kavuşursun makinene
    İnş hepimiz muradımıza ereriz en kısa zamanda ve bir ankara r25 ekibi oluştururuz
    hkn. bunu beğendi.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Bir resimde bende gelsin
    overspeed, barodi, ozzzzz80 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 2015
    Canakkale yamaha da 3 motor var bosta. Odemeyi yaptiginizin ertesi gunu motor altinizda olur. Hic bir problem de yasamadim henuz kendileriyle. Bu arada motorlar 1 mavi 2 siyah.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Hyosung alıcam 9-10 bine temiz, acaba 5.500 kredi yerine 10 bin çeksemde r25 mi alsam diye düşünüyorum sürekli ama 14.500 e motora binemem arabam zaten 20 bin liralık kendi paramla alıcak olsamda annemin lafı etkili olur. Ama resmini gördükçe için gidiyor r25 e fena oluyorum özellikle siyahını görünce ne yapsam bilemedim motorlar harbi çok şık çok güzel

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)