Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Derbi STX ve ETX - Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bosix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli 250 tnt -> Ducati 696 Monster
    Bende dün gidip satın aldım. ilk motorum oldu kendisi neden bunu sectım dersenız 250cc fıyatları 2.elde bile 10,000 tl ustunde cbf neden almadın dıyenlere ıse cok eskıdı tıpı , sırf tıpınden dolayı bunu aldım. bakalım ıyıce ogrenınce satıp bır 500cc hayalım var. 250cc almıyacagım bu sacma fıyat parıtelerınde...

bır de cok guzel bır ınceleme mevcut.

Derbi STX 150 Inceleme

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bende STX aldım. Başarılı bir motosiklet, bence sınıfının en iyisi.

Bu arada burada bahsedilmemiş ama bu motosikletin kronik debriyaj sorunu var. Sert vites geçişleri ve boşa geçmeme gibi sorunlar var. Ancak garantiden debriyaj değiştiğinde sorun tamamen ortadan kalkıyormuş.

Motosikleti
    Derbi ETX
    Ben sipariş ettim servise ulaşmış debriyaj seti hafta içinde değişir büyük ihtimal, bu forum sayfasını pek kullanan yok, face de grup var.
    Motor iyi fiyatına göre, oturuş pozisyonu çok acayip rahat daha öncesinde yzf r125im vardı.
    1000km olacak şu ana kadar bi sıkıntısı olmadı, ama ufak bi sıkıntısı var ön çamurluk yetersiz. etx için.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 - Mondial Zone 150 - CFmoto 150NK
    Arkadaşlar bu modeli kullananlar var mı ikinci el fiyatı 4.500 TL ucuz geldi gözüme alınmaya değer mi ? Bir yıllık acemiliğimi atıp satayım diyorum.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)