Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Arkadaşlar herkese iyi haftasonları dilerim. Motosikletime yaptığım değişiklikleri paylaşacaktım başlıyorum

-öncelikle gidonu değiştirdim. Acerbis altın sarısı taktım üzerine protaper in gidon süngerini taktım.

-bunların üzerine ayna manet ve elcikleri kırmızı olarak değiştirdim. Motorda başka sarı kullanmayıp kırmızı ve siyah üzerine gitmeyi düşündüm.

- yan kapakları(üçgen hariç) kırmızı kaplama yaptım.
    -vidalara kırmızı vida kapakları taktım. Acaba? dedim ama Arkadaşlarımdan çok tatlı olmuş geridönüşünü alınca çıkartmadım.

-arka çanta demirini kırmızıya boyadım güzel işlemlerden geçti
    -çamurluk ve plakalık iptal edip katlanır plakalık taktım. Normal universal bişey taktım. Üzerindeki plakayı küçük boyutlarını yaptırdım. Sığması açısından.

- arka çamurluğu nc700 için yapılmış bir çamurluktan yaptık ölçüleri vs ile ilgilendim. tedarikçi ile görüşüp seri üretim yapabilmesi için sipraiş adedi mi ne gerekiyor öğreneceğim. Bu arada çamurluğun kırmızı yerlerini ben boyadım. ve çamurluk gerçekten çamur tutuyor.

- göstergenin altında çizik vardı. Aldığımda o şekildeydi. Karbon desenli kırmızı folyo ile kaplama yaptım. Gayet hoş durduğunu düşündüm.

- ön sinyalleri piyasada bulunan hondalar için gömme led sinyallerden taktım. Amerikan parkları üzülerek iptal etmek zorunda kaldım frown ifade simgesi bu arada ampullerimiz 12volt 21 watt ledler 1-2 watt falan çektiği için direnç ile destek yapmak gerekiyor yapacak birisi olursa seve seve anlatabilirim. Yoksa yanıp sönme işini yapmıyor.

-ek olarak siparişten gelecek olan vida başlıklarım ve aynı modelde gidon topuzum var.

-projelerim devam edecek. Çok fazla proje var aklımda.

-ayrıca bugün montajları yapıp zinciri de komple benzinle yıkadım benzin kapkara oldu
    Daha çok fazla planlarım var.
    Motoru da yıkamaya vakit bulamadım kusura bakmayın biraz tozlu çamurlu
    Herkese kazasız belasız bol kilometreli bol virajlı günler dilerim
    ilkdem26 ve nemesis-83 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tayfun44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GROM
    Someone usta baktim gruptan guzel olmus cidden orjinalinden guzel :D

Okan dedigim yerde sirinevlerde motoay magza adi arkalarda kaliyo . Faceden eklersen konusuruz olmadi ben gotururun seni stcker fln alirim bende :D

Yigit abi calismalarina hayranim demir olayini ayarlayip golda boyicam bende
    telike bunu beğendi.

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Alıntı Tayfun44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Someone usta baktim gruptan guzel olmus cidden orjinalinden guzel :D

Okan dedigim yerde sirinevlerde motoay magza adi arkalarda kaliyo . Faceden eklersen konusuruz olmadi ben gotururun seni stcker fln alirim bende :D

Yigit abi calismalarina hayranim demir olayini ayarlayip golda boyicam bende

Sosyal ağları kullanmıyorum burdan özelden yazarım montajını falan yapıyolarmı adamlar yoksa parçaları alıp bizmi yapıyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

Telike abi msxin efsane olmus allah nazardan saklasın bi nazarlık,cevsen falan yapıstır gidonun oralara ben iki tane cevsen aldım birini gidona taktım birini kendime
    telike bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese iyi haftasonları dilerim. Motosikletime yaptığım değişiklikleri paylaşacaktım başlıyorum

-öncelikle gidonu değiştirdim. Acerbis altın sarısı taktım üzerine protaper in gidon süngerini taktım.

-bunların üzerine ayna manet ve elcikleri kırmızı olarak değiştirdim. Motorda başka sarı kullanmayıp kırmızı ve siyah üzerine gitmeyi düşündüm.

-vidalara kırmızı vida kapakları taktım. Acaba? dedim ama Arkadaşlarımdan çok tatlı olmuş geridönüşünü alınca çıkartmadım.

-çamurluk ve plakalık iptal edip katlanır plakalık taktım. Normal universal bişey taktım. Üzerindeki plakayı küçük boyutlarını yaptırdım. Sığması açısından.

- arka çamurluğu nc700 için yapılmış bir çamurluktan yaptık ölçüleri vs ile ilgilendim. tedarikçi ile görüşüp seri üretim yapabilmesi için sipraiş adedi mi ne gerekiyor öğreneceğim. Bu arada çamurluğun kırmızı yerlerini ben boyadım. ve çamurluk gerçekten çamur tutuyor.

- göstergenin altında çizik vardı. Aldığımda o şekildeydi. Karbon desenli kırmızı folyo ile kaplama yaptım. Gayet hoş durduğunu düşündüm.

- ön sinyalleri piyasada bulunan hondalar için gömme led sinyallerden taktım. Amerikan parkları üzülerek iptal etmek zorunda kaldım frown ifade simgesi bu arada ampullerimiz 12volt 21 watt ledler 1-2 watt falan çektiği için direnç ile destek yapmak gerekiyor yapacak birisi olursa seve seve anlatabilirim. Yoksa yanıp sönme işini yapmıyor.

-ek olarak siparişten gelecek olan vida başlıklarım ve aynı modelde gidon topuzum var.

-ayrıca bugün montajları yapıp zinciri de komple benzinle yıkadım benzin kapkara oldu
    Arka çanta demiri Cg style

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka çanta demiri Cg style
    çamurluk ta nc700 onu farketmedin galiba :D
    geçen gün küçükparkta biri de kübalarla otobana çıkıyonuz mu abi dedi :D sen de cg diyon te allaaam ya :D
    Mengu16 bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    Suzuki Burgman 200 ABS
    geçen gün küçükparkta biri de kübalarla otobana çıkıyonuz mu abi dedi :D sen de cg diyon te allaaam ya :D

Ahahaha iyiydi bu :D
    telike bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    çamurluk ta nc700 onu farketmedin galiba :D
    Güzel olmuş ama ucuza halletmişsin 20-30 lira bişey.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    ben aldığımda vardı ben sadece boyadım. ne kadar fiyatı bilmiyorum.
    dostum şöyle söyliyim benzetmiş olabilirsin aslında cg ile alakası yok :D bağlantı yerleri ve ölçüleri tamamen farklı. malzeme de farklı. keşke takmadan önce bi fotoğrafını çekseydim. bu arada çanta demiri isteyen arkadaş olursa fiyat alabilirz yaptırmak için benim çanta demirimi götürcem aynısını yaptırıcaz. Yurtdışı fiyatlarına da bakarız eğer daha uygun olacaksa türkiyedeki ustalarımıza yaptırırız.

Motosikleti
    Msx 125

http://i.hizliresim.com/Nq32Gg.jpg

http://i.hizliresim.com/EYbA2g.jpg

http://i.hizliresim.com/Wn4po4.jpg

http://i.hizliresim.com/RYXpGY.jpg

http://i.hizliresim.com/ZDWzn3.jpg

http://i.hizliresim.com/kkA80J.jpg

http://i.hizliresim.com/3DNlg9.jpg

üstat grom'un efsane olmuş seleyi degistirirsen cok daha guzel olacak.
    telike bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı SercanG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstat grom'un efsane olmuş seleyi degistirirsen cok daha guzel olacak.
    teşekkür ederim sele konusunda düşüncelerim var fakat henüz sırası değil :D sırada başka modifikasyonlar var
    Tayfun44 bunu beğendi.
    Yiğit Can

Motosikleti
    mt 07
    Şu efsane sele nasıl birşey ben orjinal seleden çok şikayetçiyim

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı okan kömür adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/COLOR]Telike abi msxin efsane olmus allah nazardan saklasın bi nazarlık,cevsen falan yapıstır gidonun oralara ben iki tane cevsen aldım birini gidona taktım birini kendime
    okan mesajını yeni gördüm dostum kusura bakma teşekkür ederim. nazar muhabbetine inanıyorum ufak bi nazarlık takarız

Alıntı s0me0ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu efsane sele nasıl birşey ben orjinal seleden çok şikayetçiyim
    bi kaç örnek buldum ama inanamayacağınız çok seçenek var hocam. benim beğendiklerim bunlar mesela

Yiğit Can

Motosikleti
    Msx 125
    bi kaç örnek buldum ama inanamayacağınız çok seçenek var hocam. benim beğendiklerim bunlar mesela
    http://www.hondagrom.net/forums/atta...68528264_n.jpg
    http://www.msx125accessories.com/ima...V2-600x600.jpg[/QUOTE]
    Hocam bunlarin fiyatlari hakkinda bilgin var mi ? Yurtdisinda satiliyorsa eğer Türkiye ye geliyor mu ? Sele bizim motoru bambaska yapar.

Motosikleti
    mt 07
    gelirde Türkiyeye kargo ne katar tutar allah bilir kocaman şey

Baktım arkadaşlar air kargo 60$
    normal 48$
    üründen daha fazla tutuyor
    biraz bakındımda şirinevlerde biyer varmış forumda gördüm yaptırmişlar
    oraya gidip bi bakacam hafta sonu

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı SercanG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hondagrom.net/forums/atta...68528264_n.jpg
    http://www.msx125accessories.com/ima...V2-600x600.jpg
    Hocam bunlarin fiyatlari hakkinda bilgin var mi ? Yurtdisinda satiliyorsa eğer Türkiye ye geliyor mu ? Sele bizim motoru bambaska yapar.[/QUOTE]

hocam getirteceğim ilk partinin kargo fiyatına göre ortalama bir rakam söyleyebilirim. kaan abi (hummar34) ilk partiyi bi kargoya versin ona göre yaklaşık kargo ücretleri çıkar. ürünler geldiğinde montajını yapınca paylaşacağım zaten. ondan sonra isteyene istediği parçayı getirteceğiz.
    Yiğit Can

hummar34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX 125 , Kawasaki ER6N , Ducati 795
    herkeze ocelikle merhabalar ..

gormus oldugunuz seleler 800 thai bahtindan 1500 thai bahtina kadar sele bulunmakta .gordugunuz her siteden bir sey alirken baska siteleride kontrol edelim. ucuz diye arastirma yapmayalim.burada kumasina gore fiyat biciyor insanlar . kopyayi cin den sonra en cok ureten ulkeler arasinda thailand . ornek olarak : soylemeliyimki ayni malin birebir kopyasi yani kumas olarak . kimi yerde coookkk ucuz .kimi yerdede harbiden cok ucuz ve kaliteli. benim sizden bir Turk vatandasi olarak soylemek istedigim bir konu olacak . herkezin bildigi uzere . bizler birseyi gorup beyendigimizde mali kaliteli olarak aliyoruz ama aldigimimz urun 5 para aetmicek sekilde , lutfen cok iyi arastirin . evet motosiklet aksesuari ne olacak demeyin . seleyi ben yurt disindan getirttim dersiniz 2 ay sonra ayiptir solemesi arka kisminiz yara bere olur ,,,
    telike bunu beğendi.

ATLANTİS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    evet arkadaslar bugun itibariyle asagıda gördügünüz msx 125 alınmıstır insallah kazasız belasız gazlarız
    ilk resimleri bunlar salı yada carsamba teslim edilicek sanırım

ilkdem26 bunu beğendi.

hummar34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX 125 , Kawasaki ER6N , Ducati 795
    hayirli ugurrlu olsun . Allah kaza bela vermesinn ...

ATLANTİS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    saol inşallah beyaz diye gittim kırmızı orda dahacok hosuma gitti kırmızı olsun üc kuruş fazla olsun
    Tayfun44 ve hummar34 bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    hayırlı uğurlu olsun inşallah kazasız belasız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)