Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    msx125
    Arkadaslar foto nasil koyuyoruz beceremedim bi turlu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tayfun44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GROM
    Alıntı burak_aydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar foto nasil koyuyoruz beceremedim bi turlu
    Resim upload yaz ilk sayfaya gir istedigin resimleri yukle ordan linki alip burda yayazdigin yerin sag ust tarafinda cerceve gibi bisey var oraya yapistir bu kadar basit

hummar34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX 125 , Kawasaki ER6N , Ducati 795
    boy konusunda sikinti yok . benim boy 1.84 kg 74 ama sahane bir motor . hic bir sikinti olmuyor..

Ayna konusuna gelirsek , arkadaslara onerim : buradaki arkadaslarda gordum ama foto cekmeye imkan olmadi. gene musait bir zamanda foto cekip koyarim . arakdaslara sordugumda ne aynasi dedim honda cb500f aynalarini kullandiklarini soylediler . isterseniz internetten bir cb500f yada honda cb500x aynalarina bakmalarini oneririm .

bu eski bir fotom ama genede boy konusunda sikinti olan arkadas gorsun diye koydum ..

herkee kazasiz belasiz surusler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

sabah yeni resim cekip koymadigim icin motorun boyunu birazcik olsun uzatacak bir konuya girmek istemedim.
    simdi resim cekip siteye koymak istedim. arkadaslar bu parca cok ucuz bir parca. turkiyede olup olmadigini bilmiyorum ama ben bunu burada 4 dolara aldim. E bay yada baska bir sitede bu parcalardan mevcut. bilginize.yani 4-5 santim boy uzatiyor arka kismi.yani oturdugunuz zaman yuksekligi cok iyi hissediyorsunuz. boyu uzun olan arrkadaslara ozelikle...
    elimle isaret ettigim kirmizi demir parcaasi.suspansiyonla siyah demir arasindaki kirmizi parca... burada parcalar cok ucuz. keske oraya yollamaniin bir imkani olsa. kargo fiyatlarini pek biilmedigim icin. egzos olsun ne bilim bbutun aksesuari ama iste dedigim gibi kargo ile ilgili bir bilgim yok. ben orjinal egzos kullaniyorum. buradaki arkadaslarin kullandigi egzoslar super r. onlarinda videosunu cekip koyacagim insallah bugun .. yada yarin kesin ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

dizayn konusunda bircok site var cok sekilli ama dilinden kimsenin anlamayacagi icin pek ite linki atammiyorum. ama kim modifiye yapmak istiyorsa bu attigim facebook linkinden motorlara yapilan modifiyelere ve aksesuarlara bakabilirler.. ben Thailand - Bangkok da yasiyorum .

https://th-th.facebook.com/MurazakiBike

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Tayfun44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bakıyorum modifiyelerede içim gidiyo türkiyede neden yok diye adamlar yurt dısında msx i bambaska bişey yapıyolar yaza kadar gelir bişeyler inşallah bana sakal ve camurluk yeter

Birde çift egzoz yapsam arkadaki oturanın bacakları yanarmı ısıdan .
    çift egzoz biraz sıkıntılı iş bacakları yanacağını sanmam ama çift egzozu yapmak sıkıntı.

dostum yaza kadar bişey geleceğini sanmıyorum. türkiyede kaç tane adamız ki bu işlerle uğraşacak msx kullanıcısı olarak?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:41 ----------

ölçmedik ama cbr125 ile yanyana parketmiştik. cbr125in selesi daha alçak gözüküyordu. hatta arkadaşlar da dedi cbr daha mı alçak dedi. gerçekten de öyleydi sanırım.
    Tayfun44 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA GROM
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çift egzoz biraz sıkıntılı iş bacakları yanacağını sanmam ama çift egzozu yapmak sıkıntı.

dostum yaza kadar bişey geleceğini sanmıyorum. türkiyede kaç tane adamız ki bu işlerle uğraşacak msx kullanıcısı olarak?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:41 ----------

ölçmedik ama cbr125 ile yanyana parketmiştik. cbr125in selesi daha alçak gözüküyordu. hatta arkadaşlar da dedi cbr daha mı alçak dedi. gerçekten de öyleydi sanırım.

Bi videoda görmüştüm cift egzoz cok iyiydi ya . Keske yurt dısında yaşasaydık Türkiyeye dediğin gibi gelmez herhalde

Ben cbr125 alıcaktım aslında boy 174 sehpa açıkken bindim ayaklarım tam basıyodu yani selesi alçak bana göre de fakat msx tercih ettim daha iyi cbr125 atik değilmiş

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Tayfun44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi videoda görmüştüm cift egzoz cok iyiydi ya . Keske yurt dısında yaşasaydık Türkiyeye dediğin gibi gelmez herhalde

Ben cbr125 alıcaktım aslında boy 174 sehpa açıkken bindim ayaklarım tam basıyodu yani selesi alçak bana göre de fakat msx tercih ettim daha iyi cbr125 atik değilmiş
    evet msx daha torklu daha atik ve daha kıvrak geldi bana da
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    HONDA GROM
    evet msx daha torklu daha atik ve daha kıvrak geldi bana da

Aynen cbr125 i bayideki kimse tavsiye etmedi .
    Aklıma bir iki fikir geldi ; arka bagaj demiri yaptırıcam artçının tutabilcegi bi sekilde öne dogru uzatırım demiri bakalım nasıl bişey cıkacak
    telike bunu beğendi.

Motosikleti
    msx125
    Arkadaslar facebook daki msx125 grubuna uyemisiniz.. Elcik ve ayna konusunda yardimci olabilirim

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Arkadaslar facebook daki msx125 grubuna uyemisiniz.. Elcik ve ayna konusunda yardimci olabilirim
    sayfa linki var mı honda msx 125 türkiye diye bi gruptayım ben. ayna ve elcik konusu ilgimi çeker

bu arada bugün hondaya gittim izmirden bir arkadaşımız bir msx toplamış hondadaki çalışan ustanın söylediğine göre 3bin küsür euro aksesuar ve modifiye varmış. çift egzoz yapmışlar. ve banada bi kaç fikir verdi. sahibi arkadaşın burada olduğunu sanmıyorum ama buradaysa sorularım olacaktı
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    msx125
    sayfa linki var mı honda msx 125 türkiye diye bi gruptayım ben. ayna ve elcik konusu ilgimi çeker

bu arada bugün hondaya gittim izmirden bir arkadaşımız bir msx toplamış hondadaki çalışan ustanın söylediğine göre 3bin küsür euro aksesuar ve modifiye varmış. çift egzoz yapmışlar. ve banada bi kaç fikir verdi. sahibi arkadaşın burada olduğunu sanmıyorum ama buradaysa sorularım olacaktı
    Msx125 turkiye grubun adi orda paylasimda bulunmustum
    telike bunu beğendi.

hummar34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX 125 , Kawasaki ER6N , Ducati 795
    sadece 3 bin kusur euro ya akssesuar sa o kisiye lafim yok ama acilar gercektir . bir fotosu varsa koysaniz bari bende lafimi geri ceksem . ben sahsen okadar etmez diye dusunuyorum ki imkansiz. eyer harbiden oyle bisey yapmissa . motoru 180 yada 181 cc yapmissa degismisse tabiki bile okadar etmez . en krali 180 cc nin full aksesuar takimi herseyi ile Camshaft i na kadar maximum 900 dolar. hadi jant degisti diyelim 100 dolar + lastikler 100 dolar.100 dolarda rengini degisti diyelim. aksesuar icinde 800 dolar aayirsak . alsana 2000 dolar ... egzosda icinde carbon cift egzos hemde

bak bu fotosunu koydugum arkadaasimiz dizayn etti 5 vites 181 cc hemde 2700 dolar
    yani kusura bakma ama 3 bin auro ile 2700 dolar araasinda daglar var

ruuuuud, s0me0ne ve berketan bunu beğendiler.

Motosikleti
    msx125
    Dostum orda o fiyatlara cok normal gel gelelim ulkemizde zaten parcasi yok ue yurt disindan getirdigin zaman fiyatlar tavan yapiyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:47 ----------

Yanliz fotodaki msx harika olmus burda yapmaya kalk yuklu miktarda odeme yaparsin
    kursattekin bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Burgman 200 ABS
    Kozmetik parçalar gerçekten harika , benim sabırsızlıkla beklediğim parça ise GPR yada Akropovic egzozlar. Umarım gelir kısa sürede her ikisinden biri

Bu arada Sony action cam ile msx istanbul içi gezintilerimi sizlerle paylaşmak isterim... (Not: 500 km motor deneyimi ile çekilmişlerdir )

https://www.youtube.com/watch?v=FPo706m8sbA

https://www.youtube.com/watch?v=pazJOr7TU4g
    hummar34 ve Tayfun44 bunu beğendiler.

cftc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha YBR 125 - 2007 Honda CBR 125R
    Alıntı Deltaeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kozmetik parçalar gerçekten harika , benim sabırsızlıkla beklediğim parça ise GPR yada Akropovic egzozlar. Umarım gelir kısa sürede her ikisinden biri

Bu arada Sony action cam ile msx istanbul içi gezintilerimi sizlerle paylaşmak isterim... (Not: 500 km motor deneyimi ile çekilmişlerdir )

https://www.youtube.com/watch?v=FPo706m8sbA

https://www.youtube.com/watch?v=pazJOr7TU4g
    Güzel videolar hocam. Kanalına baktım bu arada silkroad,bf3 falan oynamışsın ne oyunlardı be :D

Motosikleti
    Suzuki Burgman 200 ABS
    Alıntı cftc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel videolar hocam. Kanalına baktım bu arada silkroad,bf3 falan oynamışsın ne oyunlardı be :D
    Evet , favori oyunlarimdan bazilariydilar.

Motosikleti
    msx125
    Guzel videolar daha once izlemistim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Arkadaslar msx sahiplerini facebook'daki honda msx 125 turkiye grubumuza davet ediyorum.
    Orda aktif olarak bilgi ve dusuncelerimizi paylasip havalarin isinmasiyla toplantilar duzenleyebiliriz.
    Grubun yoneticisi bu gun itibari ile benim ve kapali grup olarak gozukmektedir..

Kaldorein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX125, KTM Duke 250 ABS
    Guzel videolar daha once izlemistim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Arkadaslar msx sahiplerini facebook'daki honda msx 125 turkiye grubumuza davet ediyorum.
    Orda aktif olarak bilgi ve dusuncelerimizi paylasip havalarin isinmasiyla toplantilar duzenleyebiliriz.
    Grubun yoneticisi bu gun itibari ile benim ve kapali grup olarak gozukmektedir..
    İstek gönderdim face üzerinden. Yaz gelsin de toplanalım bir an önce

Motosikleti
    msx125
    Onayladim.
    Msx sahiplerini bekleriz

Motosikleti
    HONDA GROM
    İstek yolluyorum bbende
    Modifiye için ciddi paralar gerçekten ben alcagım zaman modifiyelisi bagaj demir sakal elcik ön cam 570 euroydu gerek duymadım türkiye bu konuda cok geride

Motosikleti
    msx125
    ne yazikki evet

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)