Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Honda CBF500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda600F
    selam arkadaşlar.... tunoka ayrıca selamlar.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    aleyküm slm 600f ci nasılısın nasıl gidiyor

arkadaşlar resim tamam da ups kablosunu işyerinde bıraktık yarın görüşücez eksik varmış tamamlayayım hemen

ALPERRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500 GRİ
    arkadaslar 19 mayis sabahi itibari ile ilk uzun yol deneyimime baslayip bu geziyi hic bir aksaklik yasamadan basari ile bitirdim. siz degerli arkadaslarima haber veremedigim icin uzgunum lakin cok kisa bir surede kararlastirdik. 500 km yi askin yol yaptim. bu arada motoruma iyice isindim. simdi diyeceksinizki nereye gittin anne tarafini ziyarete gittim yani serhat sehri Edirneye bol bol edirne cigeri yedim. ve sehirdeki cesitli restoranlari tanima firsatim oldu. Selimiyeyi dolastim ve nehir kenarinda cay ictik asagida fotolari ekliycem simdi.
    bi sonraki gezide gorusmek uzere.

bu arada baggio bende anadolu yakasinda sinava gircem lakin sinava motorumla gitsem sorun cikarmi sinav 08:00 de olucakmis ben o saatte nasil ulasim bulucam merak ediyorum

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    alperrr kardeş yaptığın hiç doğru değil sana çok kızdım benden çok hızlı başladın şaka şaka senin adına sevindim bukadar çabuk ısındın motoruna ve
    bayada yol yapmışın inşalah asfaltı erritmedin ozaman kızarım işte bizde
    gezmek istiyoruz daha bende 900kmde1000km bakımına girdim
    inşalah herkes sapanca gezisine gelebilirde grubumuz olarak gideriz

Motosikleti
    CBF 500 GRİ
    amacim rodaji hemen tamamlayip gonlumce gezilere katilmak daha ekliyecegim baya resim var ama arkadaslarin gondermesini bekliyom.
    bu arada Edirne gezisi guzeldi fakat yolda hic motorcu goremedim.
    ayrica edirnede bir tane siyah cbf 500 gordum onuda en kisa surede aramiza katalim.

tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Arkadaşlar....Gururunuz CBF500 ile İlk uzun yolum Ankara idi..Başardım ve mutluyum...
    http://www.motosiklet.net/forum/show...854#post251854

ben ve motorum

arkadaşlar merak edenleriniz vardı sonunda ben ve motorum karşınızdayım hepinize sevgiler

Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Alıntı 600f adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar.... tunoka ayrıca selamlar.....
    Sagolasın kardeş bizden de sana selamlar..

Alıntı ALPERRR adlı üyeden alıntı
    arkadaslar 19 mayis sabahi itibari ile ilk uzun yol deneyimime baslayip bu geziyi hic bir aksaklik yasamadan basari ile bitirdim. siz degerli arkadaslarima haber veremedigim icin uzgunum lakin cok kisa bir surede kararlastirdik. 500 km yi askin yol yaptim. bu arada motoruma iyice isindim. simdi diyeceksinizki nereye gittin anne tarafini ziyarete gittim yani serhat sehri Edirneye bol bol edirne cigeri yedim. ve sehirdeki cesitli restoranlari tanima firsatim oldu. Selimiyeyi dolastim ve nehir kenarinda cay ictik asagida fotolari ekliycem simdi.
    bi sonraki gezide gorusmek uzere.

bu arada baggio bende anadolu yakasinda sinava gircem lakin sinava motorumla gitsem sorun cikarmi sinav 08:00 de olucakmis ben o saatte nasil ulasim bulucam merak ediyorum
    Alperrr kardeş, sevindik senin Edirne gezi resimlerini görünce..ama.Yaw motor nerde sen yayanmı gittin kardeş motorsuz resim yakışmıyor ..
    Necdet ten sonra seninde ciger borcun oluştu Edirneye gezi düzenlediğimiz zaman ciğerleri sen ısmarlayacaksın(bizsiz gidersen böle olur) ..

Alıntı brkgone adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar merak edenleriniz vardı sonunda ben ve motorum karşınızdayım hepinize sevgiler
    Berkantcım tabiiki seni görmeyi merak ediyoruz..da rsimden değil face to face..
    resim isteme nedenim sitemizin giriş sayfasına üye arkadaşları motorları ile görüntüsü hoş olur diyedir..Çok teşekkürler eline sağlık güzel resim..

Motosikleti
    CBF 500 GRİ
    istediginiz ciger olsun.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı tunoka adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar....Gururunuz CBF500 ile İlk uzun yolum Ankara idi..Başardım ve mutluyum...
    http://www.motosiklet.net/forum/show...854#post251854
    Sevgili tertip,İlk uzun yol denemeni başaracağından kuşkumuz yoktu.Mutlu olduğuna göre zevkli de olmuştur.(Benimki de laf yani)Darısı başımıza.Fotolar çok iyi.Böyle anlamlı bir günde bu geziye biz,CBF cileri temsilen katıldığın için de ayrıca tebrik ve teşekkür...Eminim,CBF gururumuz olmaya devam edecektir.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

21 mayıs pazar

selam arkadaşlar bugun zeytinburnundaydım bir abimin teknesiyle mesgulduk biraz sizler neler yaptınız bilmiyorum ama ben bugun çoooookkkk terrleeedimmm. evet yandık tuz olduk sıcaktan aman aman
    gölgede olup ağaç altında sekerleme yapmak için çok kaçamak yapasım geldi ama nafile işler vardı biraz bu arada küçük bir yol durumu meydana geldi orta karar giderken anadolu yakasına doğru ön teker fren kaliperinden ses gelmeye başladı hafif yokladığımda tık diye vuruyordu zaman zaman kesildi ama benimde kimyam aniden gitti canım bu ön fren yani durup geçmesini beklemeden yavaş yavaş geldik eve doğru arada biraz yokladım gene yaptı ( bu arada fikri olan düşünsün) efendim neyse daha rodajdayız topu topu 200 yaptık fazla zorlamıyorum makineyi ama sıkışık trafikte birazcık kendine buyruk terleme yapıyor bilesiniz hani bu terleme öyle vıcık vıcık değil hafif ben bunaldım artık geniş ve havadar bir yol bul artık dedirten türten bir terleme bacaklarıma ateş vurdu biraz köprüden geçerken üfür üfür yarın bir baktıracam bu ses nedir diye haaa bir de su var sözüme devam ederken belirtiyim su sizinde normal dediğiniz 1 den 2 ye atlarken tak diye ses var ya işte o bana diş ağrısı yapıyor ben buna bizimki kapıyı tokmaklıyor diyorum nereye kaçacaksa artık bana yorum getirecek arkadaşlar yahu ben problemmiyim yoksa çok mu pimpirikliyim anlamadım bundan önce CBF 250 de bu tür sorunlar yaşamadım bu benimlemi alakalı bunu zamanla anlarız artık sizide yordum okurken sağlıcakla ufak bir not daha: bu far hep açıkmı kalacak...

alikara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF500 vardı bir zamanlar...
    İşte geldim burdayım
    Haftasonu Burhaniye-Ayvalık turundan sonra evdeyim sonunda. Yatağa sürünerek attım kendimi Tam 740 km yol yaptım!! Nasıl ama Motor 1750 km.de. İlgililere duyurulur

Bir sürü foto var ama maalesef şu an bitkin durumdayım. Arkası yarın
    Herkese selam.
    Küçük insanların büyük gölgelerinin olduğu bir ülkede güneş batmak üzeredir. (Çin atasözü)

Motosikleti
    CBF 600 ABS
    brkgone kardeş,1000 km bakıma kadar böyle ufak tefek şeyler olabilir bende de arka frenden aynı sesler geliyordu.Vites konusunda benim tavsiyem 1 den 2 ye atarken boşu gör sonra 2 ye tak böylece sessiz bir geçiş oluşuyor...Far konusunda da ewet açık kalacak çünkü fark edilmemiz gerekiyor....Farınız açık olsun yolunuzda....
    Uzun yol konusunda yavaş yavaş tecrübelendim CBF500 cüler hazırlanın bi uzun yol denemesi yapalım hep beraber..+1 lerle..

Alıntı alikara adlı üyeden alıntı
    İşte geldim burdayım
    Haftasonu Burhaniye-Ayvalık turundan sonra evdeyim sonunda. Yatağa sürünerek attım kendimi Tam 740 km yol yaptım!! Nasıl ama Motor 1750 km.de. İlgililere duyurulur

Bir sürü foto var ama maalesef şu an bitkin durumdayım. Arkası yarın
    Herkese selam.
    Kardeş hoş geldin sağ salim...km de bana zor yetişeceksiniz herhal 3350km..
    Hele bi dinlen fotoları alırız...

ABZAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tuncel abi nerelerdesin yav?hala gelmediniz mi Ankara'dan?
    gel de "Ankara'dan abim gelmiş,evde bir bayram havasııııı"diye şarkı söylesek

tuncel abi yok ya kimse de yazmamış.utanın utanın 600 F'çi olarak ben yazıyom

baggio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cgl 125 + cbf 500
    abiler kimse siteye girmiyor artık bende yaklaşık bir haftadır girmiyordum hiç ilerleme yok

abzah abi beni varya çok utandırıyorsun sana karşı mahcup olmaya başladım.

alperrr 1 hafta daha geçsin senin edirne teklifini düşünmeye başladım daha sonradan istanbula kaydırırsın herhalde

Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Alıntı ABZAH adlı üyeden alıntı
    Tuncel abi nerelerdesin yav?hala gelmediniz mi Ankara'dan?
    gel de "Ankara'dan abim gelmiş,evde bir bayram havasııııı"diye şarkı söylesek

tuncel abi yok ya kimse de yazmamış.utanın utanın 600 F'çi olarak ben yazıyom

Yaw geldik resimleri bile linke attık kimseden çıt yok cbf 500 şöle böle diyoz ama herhal bende 600 F ci olcam...

dostlarımdan taziyelerle birazını aldım yuttum ve çıkardım

Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Bu pazara kadar Sapancaya gidiyoruz..

Motosikleti
    CBF 500 GRİ
    brkgone gecmis olsun

bu arada direksiyon sinavinida hallettik kaldi geriye ehliyeti alma isi ama bu hafta olmasa bile haftaya alirim artik bu arada benim gibi yeniler icin motoruna isinmak acisindan edirne yolu super hic trafik yok ayrica yollar uc seritli ve gayet duzgun. arac sollamak hic bu kadar zevk vermemisti. baggio sapanca gezisine katilmak isterim ama ehliyetim olmadigi icin tirsiyorum gecen sefer sansliydim yollarda polis yoktu bu sefer o riski almak istemiyorum (ayni riski ikinci defa goze almak aptalliktir derler)neyse zaten bu pazar kursum yuzunden gelemeyebilirim. giden arkadaslarada simdiden iyi eglenceler. sapancaya gidecek arkadaslara masukiye ve derbent yoresindeki alabalik tesislerini tavsiye ederim.

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler