Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hero Thriller Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

TEKNİK ÖZELLİKLER

Motor

Tip:Tek silindir 4 Zamanlı Hava Soğumalı – OHC

Silindir çapı ve strok:57.3 x 57.8 mm

Motor Hacmi :149.2 cc

Maximum Güç : 14,4ps @7000 rpm

Maximum Tork:12.80 Nm @6500 rpm

Ateşleme: Mikroişlemcili Gelişmiş Ateşleme

Marş: El marşı

Karbüratör:CV tip – CCVI (Karbüratör kontrollü değişken ateşleme)

Şanzıman
    Debriyaj:Çoklu Plaka, Islak

Vites: 5 Vites

Fiyat :4.992 Tl

http://www.heromotosiklet.com/Motorsikletler/THRILLER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Bu motoru satın alıp kullanan, inceleyen kimse yokmu? Fiyatına göre çok güzel bir motor olduğunu düşünüyorum. fiyat olarak tvs apache den daha uygun, ybr ve cbf e de çok iyi bir alternatif olmuş. en çok merak ettiğim modellerden biri bu motor...

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Bende Öyle Nette Gezinirken Denk Geldim, Ne Malı Acaba Çinli'mi ? Yoksa Hintli'mi ?

Muazzam Gösterge Tasarımına ve 14.5 HP Gücüne Rağmen Yaklaşık 5.000 Liraya Yaklaşan Fiyatı İle Satılmayacağını Düşünüyorum
    twona bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Neden kullanıcısı yok sorusunun cevabı fiyatında yatıyor. Motor o fiyatı eder mi eder ama sen daha ilk günden piyasaya girip YBR 125 fiyatına motor satmaya kalkarsan öyle aval aval bakarsın neden satamıyorum diye... Hazır Bajaj gibi bir rakibin varken şu motoru Discover fiyatına versen olmaz.
    twona ve OrhanGrafik bunu beğendiler.

Motosikleti
    bu motoru 4000 tl ye satmaları en mantıklısıydı. hero da bajaj dan aşşağı bir marka değil. ben motoru çok beğendim ama dediğininz gibi satış politikası yanlış. yoks a cbf dende ybr den hem daha çok özelliği var, hemde çok daha güzel bir motor...

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Burdaki bayisine haftada bir gidiyorum. Hâlâ motosikletleri getirmedi. Cbf150 motoru varmış doğru mu dedim. Cbf ile alakası yok süper motor vs baya bi salladı. Bir de cbf yi kötüledi sağ olsun.

Bence fiyatı hak ediyor olabilir ama daha bayinin nasıl bir motosiklet olduğundan haberi yok. Senin pulsar dan daha iyi, guclu diyor.

Piyasaya çıkışını Ybr cbf den en az 1000 - 1500 ucuza şöyle bir 4000 civarı yapsaydı çok satardı, şimdi yok, satamıyor.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Klasik bayi tiplemesi. Kendi sattığı motordan başka hepsi kötü... Böyle yaparak motosikletten anlayan kimseye satış yapamayacaklarını bir türlü kavrayamadılar. Hero Türkiye'ye geldiği için sevinmiştim, motorlarının da genel olarak Bajaj'lardan daha iyi olduğunu düşünüyorum ama Asya Motor'dan olsa gerek ne doğru dürüst bir tanıtım yapıyorlar, ne fiyatları uygun, ne de piyasada motor var. Bu gidişle piyasada tutunamayacaklar gibi duruyor.

Motosikleti
    desenize hero gibi bir markaya yazık oldu

meugur74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    strike 150
    Hero thrilleri test ettim izlenimlerim şunlar,

-motorun selesi yüksek, boyum 1.80, 2 tabanım yere basmıyor enduro gibi

-26kmde test motoruydu kullandığım, rolantide gaz verildiğinde seleye titreşim veriyordu ama hareket halinde titreşim yok.

-ön arka frenler disk ve görevlerini çok iyi yapıyorlar.

-motorun gidişi hızlanması tatminkar beğendim(rodajda olmasına rağmen)

-vites göstergesi yok(ama o kadarda gözlerim aramadı vites geçişleri yumuşak sorunsuz)

-arka teker 110/90 18 ve gazlı amortisörlerin etkisiyle konfor çok iyi çukurlardan geçtim sürücüye yansıtmıyor konfor 10 numara.

-şase çok sağlam görünüyor arka maşada kalın güven verdi bana, (arazide motor kullanmayı severim)
    Onun için burdanda +puan.

-yakıt; bayi 1lt ile 50km gidebildiğini söyledi(sakin kullanımda olsa gerek)40km gitse razıyım
    Benim motor 33km gidiyor.

Sonuç olarak; benim kuba strike150 motorumdan güç, konfor, sağlamlık olarak 3 gömlek üstün hakkını teslim etmem lâzım.

Fiyat plaka dahil 5200tl istiyor, motoru ciddi olarak düşünüyorum düz 5000tye pazarlık yapacam

Bu arada satıcı değil kullanıcıyım,

Keşke foto çektirseydim iyi olacaktı
    Almak kısmet olursa bol bol atarım foto artık..

Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim..
    twona, audioslave ve retox70 bunu beğendiler.

Motosikleti
    benimde takip ettiğim bir model. kullanıcıları arttıkça paylaşımlarda artacaktır. şahsi fikrim tvs apache, cbf 150 ve ybr den daha güzel bir motor bence. zaten özellikleri bakımındanda ybr ve cbf den çok önde bir model. hintlilerin piyasaya girmesi biz motor severlere yarayacak, inşallah hem bajaj, hem hero daha fazla model getirlerde kullanıcı çin motoru yerine bu güzelim motorları satın alır...
    wampaa bunu beğendi.

Motosikleti
    Tracer700
    motsiklet belkide sınfında en iyisidir ama arkasında asya motor sınıfının en kötüsü :( japon satsa alınmaz

Motosikleti
    KANUNİ MERLİN 15CC idi şimdi CBF 150
    Dostlar benim aklımda ve gönlümde karizma r var ama fuardaki model gelmeyecek haliyle su anda hindistan da satışa sunulmuş durumda olan urun acaba ülkemize ne zaman ve hangi fiyata gelicek bilgisi olan var mi özellikle karizma r modelini bekliyorum

wampaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf S 125
    İnsanımız tuhaf cbf 4 binden satıldı 2006 da sonra 5 6 bine çıkınca böyle iş mi olur dendi.
    Bu adam 4 liradan verse sonra 5 e çıkarsa ne değişecek? Daha çok kullanıcısı olacak, he sen ben motordan anlayan adam için uzun vadede bu motora 1000 lira fazla vermiş mi olacağız ? Sanmıyorum ederi budur. Keşke 4 ten satsalar sezon sonu 3 liraya ikinci elini almayı bile düşünebilirim. Çok nefis gözüküyor.

fatih çelikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni breton 125 +tvs apache rtr 150
    Slm hrrkese bugün bu modeli test ettim ..
    Kimse k.baksin frenler haric bes kurus etmez bi motor. 100 yuzu gecemedim. Inanilmaz titresim var arkada da ondede ..benim apache daha imis..

sparr0wh4wk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    http://www.youtube.com/watch?v=yLjrcwVm4Fg
    Diğer ismi Extreme sanırım ya da bölge bölge değişiyor İsmi *
    (Forumda yeniyim , Hero fan'ı vs olarak algılanmak istemem yeni paylaşım yapmamdan dolayı * )

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Klasik bayi tiplemesi. Kendi sattığı motordan başka hepsi kötü... Böyle yaparak motosikletten anlayan kimseye satış yapamayacaklarını bir türlü kavrayamadılar. Hero Türkiye'ye geldiği için sevinmiştim, motorlarının da genel olarak Bajaj'lardan daha iyi olduğunu düşünüyorum ama Asya Motor'dan olsa gerek ne doğru dürüst bir tanıtım yapıyorlar, ne fiyatları uygun, ne de piyasada motor var. Bu gidişle piyasada tutunamayacaklar gibi duruyor.
    http://www.motosiklet.net/forum/mark...aj-pulsar.html

Test motorunu bırakırken bayi : Nasıl senin pulsar dan rahat, amortisörleri yımışacık değil mi dedi
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

meugur74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    strike 150
    Keşke şu motoru getirselerdi, aynı fiyata hiç düşünmeden alırdım,
    "Hero xtreme sports 150" 15.2 bg , digital göstergesi çok şık.

http://youtu.be/K5AQBTZAH2Q

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih çelikk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm hrrkese bugün bu modeli test ettim ..
    Kimse k.baksin frenler haric bes kurus etmez bi motor. 100 yuzu gecemedim. Inanilmaz titresim var arkada da ondede ..benim apache daha imis..
    senin TVS kaç km de , 100 km yaptırmaya çalıştığın test motoru kaç km de? belirtebilirmisin burada?
    Bende kullandım bu motoru rahatsız edici bir titreşim eleştirisi bir tvs kullanıcısından gelince ilginç geldi?

Motosikleti
    forumdan kimse bu motoru almadımı hala?

Bu motorun Türkiye piyasası düşünüldüğünde pahalı olduğu kanaatinde değilim. YBR 125 ile aynı fiyata +5 beygir daha güçlü + torku yüksek + immobilizeri olan + dijital göstergesi olan , + ön/arka disk freni olan hindistanın en büyük motosiklet üreticisi HERO nun motosikletini almak oldukça makul bana göre. Motor görüldüğü üzere gayet kaliteli materyellere sahip.. Tamam YBR 125 yıllardır bu ülkede test edilmiş ancak Hero da hindistanda yıllardır test edilmiş dayanıklı kaliteli motorlar. Sadece satış sonrası hizmet / servis endişesi var ancak o konuylada ciddi ilgilenecek gibi duruyor Asya motor. Açıkçası 5 bin TL seviyesinde Hero Thriller kadar özelliğe sahip başka bir motosiklet göremiyorum. ne CBF ne TVS nede YBR denk değil bana göre Thriller e..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)