Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Mondial 180 Z-One Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 180 Z-one S
    Titreşimi nasıl ? Bence bu motor 150 yapar çünkü tvs apache nin bi videosu vardı adam 148 yapmıştı bu arada hazır kullanmışken sizce bu motora 4.689.00 tl verilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial z one 180s
    Evet arkadaslar pazartesiden beri bekledigim motorumu bugun teslim aldim. Ilk izlenimlerim: goruntusu harika, motorun yol tutusunu cok begendim, amartisorleri cok begendim tumseklerden gecerken cukurlardan gecerken 0 sarsinti, titresim cok az hatta yok arkadaslar, farlari sinyalleri motorla bire bir uymus. Performansa rodajdan dolayi simdi bir sey solemiyorum ileride gorecegiz tek kusur gordum oda on cami hareket halindayken devir yukseldiginde titriyor ses yapiyor baskada titreyen bir yeri yok zaten. Fotograflari yakinda atacagim buraya. Sanirim parasini hakedecek bir motor getirdi mondial . Digrr modellrri ile alakasi yok bunu bugun anladim
    cenkito bunu beğendi.

meugur74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    strike 150
    Bi kaç foto ataydın böle olmaz, ben bugün gördüm bayide motoru kalıplı görünüyor ama arka freni kampana yapmışlar bu olmamış -puan, arka disk olsaydı düşünülebilirdi benim için.

Motosikleti
    Mondial 180 Z-one S
    Evet 150 mcx in bile arkası disk yarın bende gitmeyi düşünüyorum bayiye bakalım gelmişmi

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Bi tane söz çok hoşuma gitti. Mondial eskiden ucuz olduğu için kullanıcı kitlesi bakim vs şeylere dikkat etmeyen veya Apaçi kısmının kullandığı marka ydi. Bu yuzden kendi marka imajini baltaladilar .Şimdiki modelleri ne kadar iyi olursa olsun bictiği değeri kabullenmek zor.

Motosikleti
    pulsar ns200
    o fiyata satılmaz tvs apaçi var kendini kanıtlamış bir motor , 180 z-one ederi 3600, 5000tl civarında 3 marka zirvede. mondial ancak fiyata oynayabilir e fiyatta malum. satılmaz bakan olur alan olmaz

Motosikleti
    Mondial 180 Z-one S
    Motorla ilgili fotoları ve videoları bekliyoruz

Motosikleti
    mondial z one 180s
    Fotograflari mobildeb girdigim icin atsmiyorum. En kisa zamanda atcam

Motosikleti
    Mondial 180 Z-one S
    Bişey sorcam bende mobilden giriyorum bi gün masaüstü şeklinde kullandım şimdi mobil site şekline geçemiyorum nasıl olcak ?

Motosikleti
    Mondial 180 ZS
    mrhb arkadaşım hayırlı olsun farın yolun açık olsun. bn de aldım dediğin gibi on cami hareket halindayken devir yukseldiginde titriyor ses yapiyor bu ses için servise giddiniz mi?

Motosikleti
    mondial z one 180s
    Hayir gitmedim, pazartesi goturebilirim.

Motosikleti
    KTM Duke 250 2020
    Arkadaşlar bende bu motordan almak istiyorum.Ön camdan gelen ses çok rahatsız edici mi?CBR 250 r ın inceleme videosunda da sallanıyor diye şikayet ediliyordu hafif ses yapıyormuş.Benim için çok sorun değil eğer aşırı bir ses gelmiyorsa.İlk motorum olacak performansı tatmin eder mi, otoyolda 90km ile gidebileyim bana yeter birde pizzacı scooterlarından kalkışta daha seri olması şart

var kardesim var motoru bugun ruzgarda devirdim gidon topuzu koymuslar granaji kurtardi diyebilirim birde pp plastikten uretiliyor yani esnek plastik kirilma hemen olmuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:37 ----------

var haci ben kullaniyorum suanda 1000 km yi gecti heniz oynayan sallayan ses gelen bi yani yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:40 ----------

cdmpf kardes ben kullaniyorum 180 lik olani 90 neki kardes 2 kisi 135 coook rahat yapiyor tek 150 yaptim banamisin demedi fabrika satis temsilcisiyle tesaduf karsilastik bayide motoru alirken fabrika testlerine gore makina 160 ii devirmis oncamdan gelen sese gelirsek gercekten sinir bozucu ama bitane kalinindan musluk contasi alip ikiye boldum farla plastigin tam arasina sikistirdim ses kesildi gayetde guzel oldu yalniz 150 lik modelinde o ses yok 180 lik modelinde var neden diyecek olursak 150 lik modeli icten 180lik modeli distan balansorlu fark ordan geliyor
    mustang53 ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM Duke 250 2020
    Alıntı san.ander adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var kardesim var motoru bugun ruzgarda devirdim gidon topuzu koymuslar granaji kurtardi diyebilirim birde pp plastikten uretiliyor yani esnek plastik kirilma hemen olmuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:37 ----------

var haci ben kullaniyorum suanda 1000 km yi gecti heniz oynayan sallayan ses gelen bi yani yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:40 ----------

cdmpf kardes ben kullaniyorum 180 lik olani 90 neki kardes 2 kisi 135 coook rahat yapiyor tek 150 yaptim banamisin demedi fabrika satis temsilcisiyle tesaduf karsilastik bayide motoru alirken fabrika testlerine gore makina 160 ii devirmis oncamdan gelen sese gelirsek gercekten sinir bozucu ama bitane kalinindan musluk contasi alip ikiye boldum farla plastigin tam arasina sikistirdim ses kesildi gayetde guzel oldu yalniz 150 lik modelinde o ses yok 180 lik modelinde var neden diyecek olursak 150 lik modeli icten 180lik modeli distan balansorlu fark ordan geliyor
    Üstad peki bayii de test imkanı oluyor mu?

yokusu videoyu bos verde gelsenle sadece duz yolda kapisalim tamam mi ama ayni 180lik makinayla yiyorsa tabii ???

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:49 ----------

ben 150 yi gordum bu arada

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:52 ----------

bazi bayilerde test imkani var

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

ben kayseriden aldim deneme surusu yaptimfda aldim suan 1000 km ye geldi bi sikinti yok tavsiye ederi yani

Motosikleti
    KTM Duke 250 2020
    Alıntı san.ander adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokusu videoyu bos verde gelsenle sadece duz yolda kapisalim tamam mi ama ayni 180lik makinayla yiyorsa tabii ???

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:49 ----------

ben 150 yi gordum bu arada

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:52 ----------

bazi bayilerde test imkani var

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

ben kayseriden aldim deneme surusu yaptimfda aldim suan 1000 km ye geldi bi sikinti yok tavsiye ederi yani
    Hocam son olarak garanti süresi kaç yıl acaba?

Motosikleti
    mondial z one 180s
    On camdan gelen ses rahatsiz edici evet . Ama cozumu cok basit , musluk lastikleri oluyor alip camin arasina sikistirin ses gidiyor . Kardesim bu arada 90 I gecmesini birak ben 130 u falan gordum motor acilmadigi icin daha basmadim. Bassam 150 yi de gorurdu

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Arkadaşlar bugün İzmir Bayraklı Özkanlar'daki mondial bayisinin önünde araba arıza yapmış oraya gittim. İşimi hallettikten sonra girdim içeri bi oturayım bakayım dedim. Benim gibi boyu kısa olan arkadaşlar dert etmesinler. benim boy 166 ayaklarım yere yarımdan daha çok basıyor. Güzel malzemeden yapmışlar. kalite kokuyo. koltuk falan çok rahat. Heybetli motosiklet. bakalım nasip temmuz gibi almayı düşünüyorum.

Motosikleti
    mondial z one 180s
    Http://hizliresim.com/9X2yg5 . Buda resmi motorumun daha atacagim reklam resimlerinden daha buyuk gosteriyor gordugunuz gibi

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Alıntı seazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Http://hizliresim.com/9X2yg5 . Buda resmi motorumun daha atacagim reklam resimlerinden daha buyuk gosteriyor gordugunuz gibi

hocam etkinliklerde mutlaka görüşelim tabi ben motosikletimi değiştirdikten sonra

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)