Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 500R Kullanıcıları/Bılgı Paylasım Baslıgı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Alıntı basto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uuuuu malum sitede şu an az kullanılmış motorlar 22.000 TL, 23.000 TL

Ayıp be kardeşim :D
    Evet neden öyle oldu ortalama 2 ay önce 15-16 bin tl'ye bile 2014-2015 model motor vardı ne oldu böyle oldu?
    Aprilia RS 250 GP Nº1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar motorumu satıyorum. Ankaradan ilgilenen varsa 19'a bırakıcam.

basto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet neden öyle oldu ortalama 2 ay önce 15-16 bin tl'ye bile 2014-2015 model motor vardı ne oldu böyle oldu?
    Artan fiyatı yansıtmaya çalışan uyanıklar. 20 yazsa yine anlayacağım da 23 nedir?

Neyse, arkadaşlar bizim karenajlar değişse maliyeti ne oluyor? Var mı daha önce değiştiren? Bir de depo yanı kaymaz sticker nereden ve kaça temin edilir? Önerilerinizi alabilir miyim?
    bassturbin bunu beğendi.
    Hayatı güzelleştiren mekanikler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Artan fiyatı yansıtmaya çalışan uyanıklar. 20 yazsa yine anlayacağım da 23 nedir?

Neyse, arkadaşlar bizim karenajlar değişse maliyeti ne oluyor? Var mı daha önce değiştiren? Bir de depo yanı kaymaz sticker nereden ve kaça temin edilir? Önerilerinizi alabilir miyim?
    Sol yan 280tl demişti ANES Honda bayii....y.parça fiyatları cbr250'den ucuz demişti...
    The Power of The Dreams.

Elimdeki gpr egzozu arkadasla taktirdik. Ses ve şekil baya değisti. Tavsiye ederim.

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sol yan 280tl demişti ANES Honda bayii....y.parça fiyatları cbr250'den ucuz demişti...

Şaka gibi ama yazıyorum. Sağ grenaj 190, sol grenaj fiyatı 130 lira orjinal Honda servisinden aldım fiyatı
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Şaka gibi ama yazıyorum. Sağ grenaj 190, sol grenaj fiyatı 130 lira orjinal Honda servisinden aldım fiyatı
    Namıssız ANES kazık mı atacak-tı...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Bu grenajların serisine göre filan değişiyormuş sürekli fiyatlar. Yoksa ben sorduğumda sağ ile sol arasında fiyat farkı olması da mantıksız bir durum

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Kısa kırmızı spor manet satılıktır arkadaşlar. sıfır/kutusunda (RİDE-İT marka)...100tl (İst. içi elden teslim ederim)...cbr125,250,500r ve msx125 tam uyumlu(Tayland üretimi olan bu motorların manetleri ortak/aynı'dır)...0534 835 66 87-akşam saat 7 den sonra irtibat kurulur...Saygılar herkese.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

Bu grenajların serisine göre filan değişiyormuş sürekli fiyatlar. Yoksa ben sorduğumda sağ ile sol arasında fiyat farkı olması da mantıksız bir durum
    Renge göre değişiyor diye biliyorum...hava filtre nekadar acaba?
    The Power of The Dreams.

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    beyler bırakın maneti onu bunu EGZOZ alalım. Kaç kişi çıkar egzoz alıcak. Tiger dan fiyat alıcam hadi toplanalım.

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı trancexp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bırakın maneti onu bunu EGZOZ alalım. Kaç kişi çıkar egzoz alıcak. Tiger dan fiyat alıcam hadi toplanalım.
    Ben varım trancexp
    trancexp bunu beğendi.

sparrow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er-6f + Kral Grande 6
    trancexp bunu beğendi.

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Arkadaşlar merhaba cbr250 den cbr500 yada ktm rc390 a geçmeyi düşünüyorum fikirlerinizi alabilirmiyim ktm nin 2. El değer kaybı düşündürüyor.cbr500 ise ağır olmasi şehir içi pratikligi konusunda düşündürüyor fikirlerinizi alabilirmiyim

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    500r agır evet ama boy sorunun yoksa bu pek dert edilecek birşey değil dengesi çok iyi , 250 ye göre gidonu daha çok dönüyor. Gidişi zaten 250 oyuncakmış dedirtecek cinsten. rc390 ile arada kaldı isen 500r derim. Büyük cc zevki ayrı. aynı vergi , aynı yakıt yakıcaksın 500cc olsun. bu arada rc390 tek silindir olduğu için dez avantajıda var ktm titrek bi motor zaten. Sürmedim ama yanından geçerken bile hissetiriyor.
    ufucu bunu beğendi.

Motosikleti
    Arkadaşlar merhaba cbr250 den cbr500 yada ktm rc390 a geçmeyi düşünüyorum fikirlerinizi alabilirmiyim ktm nin 2. El değer kaybı düşündürüyor.cbr500 ise ağır olmasi şehir içi pratikligi konusunda düşündürüyor fikirlerinizi alabilirmiyim

Ağarlığını hissetmiyorsun. RC sürüş pozisyonu itibari ile zaten pistte kullanmayacaksan uygun bir motor değil. Çok rahatsız eder şehir içinde.

Motosikleti
    Telefondan yazıyorum k.bakmayın yanlışlıkla tekrar yazmış mesajı. Cevabınız için teşekkürler boyum 170 ayakla ileri geri yapmak için şehir içi sıkışık trafikte aralarda gerektiğinde kıvrak davranilabiliyor mu yönlendirme seri birsekilde sağa sola dönme kıvraklık nasıldır acaba biraz daha detaya girebilirseniz sevinirim.bu arada sele yüksekliği aynı değil mi cbr ile 78 cm ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:17 ----------

Ayrıca selesi nasıl yoruyor mu ktm nin çok sert olduğunu okudum birçok yerde. Ktm ikinci eldeki fiyat olarak daha uygun bulunabilmesi,hafif ve kıvrak oluşu yönünden cezbediyor tabi tasarımı da hoşuma gidiyor. Cbr zaten oturakli ve bilindik honda güveni acaba bir macera yaşayıp ktm mi desem diyorum ktm 17 18 e alinabilirken cbrda bu rakam 20yi geçiyor
    trancexp bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    17 - 18 e cbr var ama bitmek üzeredir. bugün bir arkadaşla konuştum gpr egzoz ile satıyordu hatta. 18500 dü sanırım pazarlık ta vardı. Bence 2 silindir düzgün bir motor olan honda al . sAHİBİNDEN de 1 tane rc390 görüyorum en az 6 ay olmuştur halen duruyor. Gayet kıvrak motor 2 hafta önce bakırköy - beşiktaş yaptık trafikte . Benim boyum 1.65 cbr 250 ile aynı yükseklikte yalnız daha ağır geri gitmek için biraz çalışmak lazım . Ama denge, gidiş, rahatlık olarak baya ilerde cbr 250den . Hep yazıyorum alışma döneminde bazen ulan bunun çok bi farkı yokmuş 250 den gibi bi durum oluyor bu motorun devir - güç aralığını kavradıkça aslında elinizin altında düşük devirlerde bir cbr250 , üst devirlerde cbr500 ünüz olduğunu anlıyorsunuz.Bu da düşük yakıt tüketimi olarak size geri dönüyor. Motor seside güzel ama egzoz almak istiyorum. Selesinden bir rahatsızlık duymadım , bisikletten geldiğim için ne 125 de nede 250 de hiç bişey olmadı rahatsız eden. Afedersiniz ama rahatlık istiyen başka modellere baksın derim. CBR serisinde çok rahat olmak hayırlı olmaz tetikte olmak lazım.

Motosikleti
    rahatlıktan kastım tabikide bir nc gibi olmasını beklemiyorum mesela bana göre yarı ss yarı touring olan cbr 250 bu konuda oldukça başarılı kolay kolay poziyon almasını bildikten sonra yormuyor defalarca uzun yolada gittim çok uzun sürelerde anca yorulma oluyor oda normal yani dediğim gibi bi nc yada cbf1000 değil.

sizinde dediğiniz gibi yine cbr kullanacakmışım gibi gelir diyede biraz farklı arayışlara girdim sanırım. motorun tarzı açıkcası illa ss olacak diye bişey yok cbr250den sonra gaz açınca daha rahat ivmelensin(max speed önemli değil) selesi ve oturuş pozisyonu normal veya rahat olsun tam ss tarzı istemiyorum. yakıt olarak normal kullanımlarda 5 lt üzerine çıkmayacak bir motor arıyorum üst limitte max 22-23 falan ama tabi ne kadar uygun olurda para fazla kalırsa o denli de iyi.

bi ara mt07 yada nc 700 bile düşündüm ama başta mt07 nin grenajsız olması direk listemden çıkmasına neden oluyor yüksek süratlara çıkmasamda otobanı sık kullanıyorum 130-140 a kadar çıkıyorum zaman zaman rüzgar yemek istemiyorum nc700 bu konuda iyi lakin 2. problem olarak vergi diliminden dolayı vergi ücretleri katlanıyor nc 700 mt07 yerine mt65 yveya nc650 olsa tadından yenmez

tüm bunları kıyaslayınca rc390 cbr500 kalıyor geriye fazla seçenek kalmıyor varsada benim dkkatimden kaçmıştır öneriniz varsa dinlerim

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)