Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Hep yapmak istediğim şey iki teker ve güzel memleketimden kareler.
    Tebrik ederim hayalleri ertelememek lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tvs scooty+2011ybr125+2016 cbf150+2017 crfrally
    harika bi gezi olmus birazda sürüş keyfi yakıt veya yaşananlar hakkında yeşillendirirseniz boxercılar olarak hepimize emsal olur

Aquarist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Çok hoş bir gezi olmuş, son fotoğraftaki yerin neresi olduğunu yazar mısın?

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    önceki bir yolculuğumda boxerı değerlendirmiştim, bakabilirsiniz
    http://www.motorumla.net/bajaj-boxer-150/

Alıntı Aquarist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok hoş bir gezi olmuş, son fotoğraftaki yerin neresi olduğunu yazar mısın?
    yedigöller hocam
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Honda CBR500R
    İlk bakıma az kaldı.
    Rodaj süresini, el verdiğince limitlere uyarak geçirdim ama tabii ki trafik gerektirince rodaj limitlerinin üzerinde olduğum zamanlar oldu.
    Boxer hakkında geride kalan 700km boyunca yorumlarım;
    1. 80 km/h motosikleti üzeri süratte bir üst vites arıyor, 40-100 km arası 4. vites ile kullanılabiliyor, 40 km/h ile 4. viteste gaz açtığınızda çıkan ses çok güzel.
    2. Ön frenin kampana olması sebebi ile takip mesafesini arttırarak kullanılmasını tavsiye ederim.
    3. Hiçbir problem çıkarmadı, akü suyunun janta ve arka amotisöre damlaması sebebi ile bozulmalar vardı arka amortisörler ve arka jant garantiden değişti (En kral müşteri odaklıyım diyen markada bile kılı kırk yararlar böyle bir değişim için)
    Ancak burada insiyatif alanın Bajaj'da olduğunu ve Kuralkan'a müşteri memnuniyeti yönünde direktif verdiğini duydum.

Sonuç: Bajaj Boxer fiyat segmentinde mükemmel bir şehir içi motosikleti. Şehir içerisinde nerede ise scooter kolaylığında ve ucuz bir ulaşım çözümü arıyorsanız Bajaj Boxer size göre bir motosiklet.
    slyman_b bunu beğendi.

Arkadaşlar merhaba,
    Deponun üzerindeki marka yazısı çıkartma mı yoksa boya mı? İstenildiğinde sökülebilir mi acaba.

omeroquz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Herkeze Merhaba.
    Bugün İlk Sıfır Motorsikletimi Aldım.
    Bajaj Bokser övdükleri kadar güçlü mü test edeceğim. Bundan Sonra ki yeni dostum.
    Rabbim kaza bela vermesin cümlemize

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motor güçlü diyorlar ama şu "motorum ciğerli" muhabbetinden gücü sanırım. Genelde keyifli hızı 80 km/s deniyor. Bende başka bi marka 150'lik motor var 100-105 km hızla sürünce hiç de öyle gitmem demiyo doğrusu. Gayet tatlı gidişi.

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı omeroquz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze Merhaba.
    Bugün İlk Sıfır Motorsikletimi Aldım.
    Bajaj Bokser övdükleri kadar güçlü mü test edeceğim. Bundan Sonra ki yeni dostum.
    Rabbim kaza bela vermesin cümlemize
    Allah kaza bela vermesin çok iyi bir seçim yaptınız bende yakında sahibi olucam bu canavarın keyifli sürüşler dilerim.
    ebleksin bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs scooty+2011ybr125+2016 cbf150+2017 crfrally
    Hayirli olsun bende scooterimi uzulerek satiyorum boxera gecmek icin tvs scooty pep+ 2014 model daha 2400km de dusunen varsa elazig malatya illerinde olursa goruselim

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor güçlü diyorlar ama şu "motorum ciğerli" muhabbetinden gücü sanırım. Genelde keyifli hızı 80 km/s deniyor. Bende başka bi marka 150'lik motor var 100-105 km hızla sürünce hiç de öyle gitmem demiyo doğrusu. Gayet tatlı gidişi.
    Lütfen susar msn boxer aqlıyo su anda .s .s .s
    Sokollu ve Ali reis 17 bunu beğendiler.

Ali reis 17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Boxer 150
    Alıntı mutlukayın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Deponun üzerindeki marka yazısı çıkartma mı yoksa boya mı? İstenildiğinde sökülebilir mi acaba.
    Çıkartma ,üzerinde vernik var.Çıkartırsan mutlaka iz kalır.Çıkartmaları sökünce çukurluk olur.Bir şeyle doldurursan olur tabiki.Selamlar.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı Ali reis 17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çıkartma ,üzerinde vernik var.Çıkartırsan mutlaka iz kalır.Çıkartmaları sökünce çukurluk olur.Bir şeyle doldurursan olur tabiki.Selamlar.
    Bm150 yazısı 10 saniyede saç kurutma makinasıyla kolayca çıkıyor. Ancak Ali Reis' in dediği gibi Boxer yazısı verniğin altında kalıyor. Sökülebilir ama tekrar vernik atmazsan sırıtır.

Alıntı Ali reis 17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı Yurdukoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bm150 yazısı 10 saniyede saç kurutma makinasıyla kolayca çıkıyor. Ancak Ali Reis' in dediği gibi Boxer yazısı verniğin altında kalıyor. Sökülebilir ama tekrar vernik atmazsan sırıtır.
    Cevaplar için teşekkürler.

merhaba kısmetse bu 2.motorum olacak.

bu motoru sıfır alan arkadaşlara 2 sorum olacak.

motor ile gelen ekstra malzemeler var mı onu öğrenmek istiyorum? ben ilk motorumu kargo ile almıştım.ondan bakım seti çıkmıştı.bu da kargo ile geleceği için mesela takim avadanlık vb. ekstra gelen ekipman varsa eksiksiz almak istiyorum.eğer varsa satıcıya hatırlatayım.

ikinci sorum ise. motorun teknik şartnamesinde topcase işli mi? ruhsatı çıkarmak için kendim uğraşacağımdan eğer topcase işli değilse tek seferde işletmek istiyorum.işletmek için ne yapmalıyım.

tesekkurler

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    BAJAJ BOXER BM 150 motorla gelen ekstra malzeme yok normal geliyor. SADECE MOTOR KISMINDA Bİ KORUMALIK VAR O DA ORJİNALİ ZATEN O KADAR. Sen alıyorsun plaka sigorta vs çıkartıyosun sonra sen modifiye yaparsın. bende öyle yapıcam. şuan sigorta da sıkıntı yaşıyorum. istanbulda sigorta çok pahalı çıkıyor 600 tl filan. bildiğiniz varsa yardımcı olursa çok sevinirim arkadaşlar.

MOTORUM BU :

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Tam ciftci işi sağlam motor
    ebleksin bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    ama motor torku çok güçlü. köy motoru tabiri caizse ama sıfır 3000 tl ye gayet iyi motor. herkeze tavsiye ederim.
    NOT: UCUZ SİGORTA LAZIM :(

tesekkurler. motor arkasinda topcase için yer koymuşlar..ben ruhsati cikarmadan topcasesi ruhsata isletmek istiyorum.motor satın alırken ozelliklerin yazdığı bir kağıt var simdi adını hatırlamıyorum ama teknik şartname olabilir.orada topcase takılması ile ilgili kısım var mı? sonradan trafik cezasi ve tekrar ruhsata işletme gibi ekstra masraf çıksın istiyorum.

boxeri olan bir arkadaşın çok güzel bir sitesi var alttaki yorumlarda görmüştüm. http://www.motorumla.net/bajaj-boxer-150/

sigortayı hdi den 58 tl ye yaptırdığını yazmış ama şehir bilgisi vermemiş.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı omeroquz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BAJAJ BOXER BM 150 motorla gelen ekstra malzeme yok normal geliyor. SADECE MOTOR KISMINDA Bİ KORUMALIK VAR O DA ORJİNALİ ZATEN O KADAR. Sen alıyorsun plaka sigorta vs çıkartıyosun sonra sen modifiye yaparsın. bende öyle yapıcam. şuan sigorta da sıkıntı yaşıyorum. istanbulda sigorta çok pahalı çıkıyor 600 tl filan. bildiğiniz varsa yardımcı olursa çok sevinirim arkadaşlar.

MOTORUM BU :

http://i.hizliresim.com/a5Oj9B.jpg
    Demir sigorta acentesi arayın, bu aralar en uygunu sanırım o firma veriyor.

Ayrıca motor koruma demiri harici arka çanta demirini de unutmayın. Piyasada kaç tane motor arka çanta demiriyle geliyor ki?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)