Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 ybr esd
    dün arkadaşın 2016 cbf 150 sini kullandım.şunu gördüm,bizim pulsarda titreşim var ama namusuz gerçekten yer tayyaresiymiş ve o biçim fren varmış...demek ki daha önce 10 seneye yakın kullandığım ybr yi sürsem kağnı gibi gelecek .pulsarın kıymetini daha iyi anladım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:44 ----------

Alıntı BDmuxer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun hala devam ediyor günde 6-7 kez rahat oluyor ortalama 34 km km gidiyorum günlük yokuş aşağı inerken mesala önümde araba var arkamda araba var ve trafik var yokuş aşağı iniyoruz haliyle debrayajı çekiyorum ufak ufak gaz veriyorum stop ediyor ışıklarda beklerken ediyor giderken bişi yok ama eski mesajlarda biraz araştırdım denge sensöründe sorun var deniyor debrayaj ve freni aynı anda sıkınca motorun yükünüde alınca ne oluyorsa stop ediyor o değil bu yüzden ışıklarda sürekli korna yiyorum veya marşa bascam derken bi sakatlık cıkacak ne iştir ya ilk aldığımda yoktu böyle şeyler bakalım yakında bakıma götürecem...
    arka koltuğun altındaki soketleri bi kurcala.gevşeyen olabilir.başka bi serviste yeni yazılım yüklet.aküyü değiştirt.%85 çözülür inşallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Murat Ceylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Herhalde motoru alır almaz hemen aküyü değiştirmek lazım.Bir tanıdık 1 hafta önce sıfır motor aldı.Bende dün akşamüstü test sürüşü yapacaktım.Her neyse otaparka gittik,motoru otoparktan çıkarıp bindim üstüne.Şöyle baktım oturma pozisyonu filan güzel.Eyvallah deyip çevirdim kontağı.Göstergeler yandı bastım marşa.Ama marş basmadı.Motor alındığından beri 50 km gitmiş yani akünün bitmemesi lazım.Hata kodu h05 dt8.

aynı hatayı bende alıyorum. motosikletim 350 km de. her iki çalıştırmamda bir motosiklet gösterge ekranı yeniden check yapıyor ve saat sıfırlanıyor. bu hatanın sebebi akü mü diyorsunuz?

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Evet.Yaptığım araştırmalarda bir çok bajaj kullanıcısı bu sorunla karşılaşmış.Aküden kaynaklandığını söylediler.Bu konunun geçmiş sayfalarında bahsediliyoe zaten.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün arkadaşın 2016 cbf 150 sini kullandım.şunu gördüm,bizim pulsarda titreşim var ama namusuz gerçekten yer tayyaresiymiş ve o biçim fren varmış...demek ki daha önce 10 seneye yakın kullandığım ybr yi sürsem kağnı gibi gelecek .pulsarın kıymetini daha iyi anladım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:44 ----------

arka koltuğun altındaki soketleri bi kurcala.gevşeyen olabilir.başka bi serviste yeni yazılım yüklet.aküyü değiştirt.%85 çözülür inşallah
    Motoru çok seviyorum 150 sini kullandım bugün çok yumuşak gaz vs geçişler felan bizimkisi canavar mübarek daha seri motorumu çok seviyorum bu sorunuda servisim kısa sürede çözecek akü değişecek sanırım aradım konuştum çok ilgileniyolar...
    actros1 bunu beğendi.

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı bugramazlum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı hatayı bende alıyorum. motosikletim 350 km de. her iki çalıştırmamda bir motosiklet gösterge ekranı yeniden check yapıyor ve saat sıfırlanıyor. bu hatanın sebebi akü mü diyorsunuz?
    Kardeş bence sende bir servise git istersen.Büyük ihtimal sorunun çözülecektir.

kadırmadran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks jaguar 100...Pulsar 200 ns... 0506 574 30 38
    TNT 250 yi test ettim... artıları ve eksilerini yazmak istedim...
    Artıları: Yumuşak sele....yüksek gidon....mükemmel bie ses....
    Eksileri: Malesef pulsar gibi atak değil....ayaklarda ciddi derecede titreşim var pulsarın 3 katı diyelim titreşim....Gazlamasını hiç beğenmedim....
    Ve tekrar kendi motorum olan pulsar 200 ns ime bindim ve gazladım.... oda ne pulsar kaçacak sanki altımdan.... tnt 250 eksi - not aldı benim fikrim bu...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:09 ----------

Arkadaşlar pulsar 200ns ye en uygun fiyatlı yançanta demiri ve yan çanta nerden bulabiliriz... Teşekkürler....

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı kadırmadran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TNT 250 yi test ettim... artıları ve eksilerini yazmak istedim...
    Artıları: Yumuşak sele....yüksek gidon....mükemmel bie ses....
    Eksileri: Malesef pulsar gibi atak değil....ayaklarda ciddi derecede titreşim var pulsarın 3 katı diyelim titreşim....Gazlamasını hiç beğenmedim....
    Ve tekrar kendi motorum olan pulsar 200 ns ime bindim ve gazladım.... oda ne pulsar kaçacak sanki altımdan.... tnt 250 eksi - not aldı benim fikrim bu...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:09 ----------

Arkadaşlar pulsar 200ns ye en uygun fiyatlı yançanta demiri ve yan çanta nerden bulabiliriz... Teşekkürler....
    Karşılaştırdığın TNT 25 mi TNT 250 mi ? İki ihtimalde de taraflı bir karşılaştırma olmuş bence.

kadırmadran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks jaguar 100...Pulsar 200 ns... 0506 574 30 38
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karşılaştırdığın TNT 25 mi TNT 250 mi ? İki ihtimalde de taraflı bir karşılaştırma olmuş bence.
    tnt 250 çift silindirli olan...

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı kadırmadran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tnt 250 çift silindirli olan...
    >Yani çift silindir, 31,5 HP, 21 nm torklu TNT 250 nin PULSAR dan atak olmadığını ve 3 katı titreşimli olduğunu mu söylüyorsun ? Uyarayım saldırıya uğrarsın. Ben kaçtım.

Arkadaşlar benzin uyarısı yanıyorken depoyu doldurttum bugün, dikkatimi çekti, 7litre benzin aldı. Ben herzaman, depo kapağını açınca, içeride görünen metal bir parça var, benzin ona değince durduruyorum pompacıyı ama erken mi durduruyorum? Bizim depo 12 litre diye biliyodum, bahsettiğim metal parçadan deponun en sonuna kadar 5 litre daha almaz diye düşünüyorum ama ben mi az doldurttum yoksa motor benzin uyarısını mı çok erken yakıyor bilemedim. Ek bilgi olarak söyliyim yaklaşık 35-40 km'de bir diş depo göstergesi azalıyor.. Tecrübeli arkadaşlardan bilgi alabilirsem sevinirim, ne kadar doldurtmalıyız, hazne ne kadardır, 1 depoyla ne kadar mesafe gidilir? Teşekkürler,

fatih çelikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni breton 125 +tvs apache rtr 150
    Alıntı sabracadabra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benzin uyarısı yanıyorken depoyu doldurttum bugün, dikkatimi çekti, 7litre benzin aldı. Ben herzaman, depo kapağını açınca, içeride görünen metal bir parça var, benzin ona değince durduruyorum pompacıyı ama erken mi durduruyorum? Bizim depo 12 litre diye biliyodum, bahsettiğim metal parçadan deponun en sonuna kadar 5 litre daha almaz diye düşünüyorum ama ben mi az doldurttum yoksa motor benzin uyarısını mı çok erken yakıyor bilemedim. Ek bilgi olarak söyliyim yaklaşık 35-40 km'de bir diş depo göstergesi azalıyor.. Tecrübeli arkadaşlardan bilgi alabilirsem sevinirim, ne kadar doldurtmalıyız, hazne ne kadardır, 1 depoyla ne kadar mesafe gidilir? Teşekkürler,
    45 50 tl ye kadar alır ben Enson 47 tlye doldurdum ama çabuk bitiyo namussuz

Bence tnt250 degilde tnt25 i anlatti arkadas
    Tnt250 inazumadan bile konforlu
    SAZMAN bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Tnt25 yakindan gordum binip suremedim aman aman bi goruntusu yoktu heybetli gostermeye calismislar fakat çinli kuba motorlari gibi turuyordu cokta kaliteli gelmedi ama tnt250 yolda gordum gidisi falan iyidi arkadas sanirim karistirmis

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    geçen ilanda şöyle bişey vardı, sahibinden yazılım yükletilmiş pulsar :D
    allah başka dert vermesin kardeşler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Alıntı fatih çelikk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    45 50 tl ye kadar alır ben Enson 47 tlye doldurdum ama çabuk bitiyo namussuz
    Kapağın ağzına kadar doldurtuyorsunuz o zaman?

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Dün arkadaşımın yeni aldığı pulsarı test etme şansım oldu.Ben motorda sakin kullanım seven birisidim.Taki pulsarın üstüne binene kadar.Bu nedir arkadaş ya bir motor bu kadar gaza getirebilir mi adamı.Yani en kısa zamanda bir pulsar alıyorum.Üstüne biniyorsun ybr gibi değil.Altındaki gücü hissediyorsun.

Motosikleti
    BAJAJ-Pulsar 200 ns
    Alıntı Murat Ceylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün arkadaşımın yeni aldığı pulsarı test etme şansım oldu.Ben motorda sakin kullanım seven birisidim.Taki pulsarın üstüne binene kadar.Bu nedir arkadaş ya bir motor bu kadar gaza getirebilir mi adamı.Yani en kısa zamanda bir pulsar alıyorum.Üstüne biniyorsun ybr gibi değil.Altındaki gücü hissediyorsun.
    Son kararını verdin mi kanka geçen almama kararı almıştın.. bak ben de senin gibiydim mesajlarımı aç oku 550 lerde falan.. çok pimpirikliyim gittim aldım motoru hiçbirşeyi yok canavar gibi
    mgora bunu beğendi.

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı karakuzum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son kararını verdin mi kanka geçen almama kararı almıştın.. bak ben de senin gibiydim mesajlarımı aç oku 550 lerde falan.. çok pimpirikliyim gittim aldım motoru hiçbirşeyi yok canavar gibi
    Kararım kesin.Allah nasip ederse alacağım kardeş.Şu nmaxı satayım.Sattığım gün bayideyim.
    mgora bunu beğendi.

Motoruma 110-80-17 on ve 140-70-17 arka michelin pilot street lastik taktim
    On tur cami vardi arkaya da canta demiri ve 30 litrelik bir canta taktim
    Tam bir seyahat motoru oldu bu arada arka canurluguda cikardim goruntude guzellesti

Lastik sokme takma hersey dahil 800
    Canta 200
    Demir 50
    Selcuk89 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)