Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Göstergenin içine 2 liralık bi CR2032 saat pili koyamamışlar mı resetliyor. bu neyin kafası ?
    viper17 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz

Yazılım yükletsek mi yükletmesek mi? Kafamız karıştı. Bugün bayiye sordum ne işe yarar diye ? Titreşim azalıyor, stop etme sorunu ortadan kalkıyor dediler. Bilemedim.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Göstergenin içine 2 liralık bi CR2032 saat pili koyamamışlar mı resetliyor. bu neyin kafası ?
    servis soğuk havalarda yapar, kendini korumak için falan filan safsataları yapıyor. pil mutlaka vardır km, trip1 trip2 falan sıfırlanmıyor. sadece saat.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i64.tinypic.com/24fij5y.jpg

Yazılım yükletsek mi yükletmesek mi? Kafamız karıştı. Bugün bayiye sordum ne işe yarar diye ? Titreşim azalıyor, stop etme sorunu ortadan kalkıyor dediler. Bilemedim.
    ohaaaa servisler yeminle çığır açtılar bukadarda sallanmazki arkadaş neymiş yazılımla titreşim azalıyormuş neyle yazılımla ulan ne yazılımmış her derde deva tövbe tövbe
    beykurt ve tozluklu bunu beğendiler.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Selcuk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 - Pulsar 200 NS - Cbf 1000 FA (2012)
    Yeni yazılımla yaklaşık 2000 km tecrübeme göre konuşmak gerekirse enjeksiyon haritasında bir değişiklik var makine az gazlamada öksürüyor kendini ileri geri atıyor tabiri caizse söylendiği gibi sallana sallana gidiyor.
    Biraz gaz açınca yarım gaz civarı bunu 6.viteste deneyebilirsiniz makine çok kolay 120 lere çıkıyor.
    Ben yazılımı attığıma pişmanım dersem yalan olur çünkü kullandıkça alışıyorsun ve artık bir önemi kalmıyor.
    Tavsiyem sorun yaşayan atsın yaşamayan devam etsin.
    Vibrasyonu azaltan yazılım çok komik gerçekten o da ayrı mevzu adam resmen sallamış..
    Hadi selametle..
    SAZMAN ve ayzek bunu beğendiler.

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Zinciri ne kadar sürede yağlıyorsunuz ve ne kullanıyorsunuz?

mertekina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Merhaba arkadaşlar
    Pulsar 200ns almaya karar verdim ama bende cbf150 var takasa verip üstüne para verip pulsar alabileceğim bajaj servisi varmı

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı mertekina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    Pulsar 200ns almaya karar verdim ama bende cbf150 var takasa verip üstüne para verip pulsar alabileceğim bajaj servisi varmı
    onu servisleri arayıp sormanız daha iyi olur
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    Merhaba arkadaşlar
    Bayi takasta zarar edersin. Sahibindene koy ufak indirimle hemen satarsın. Bir de üste para verip Pulsar takas olur dersin. Avantajlı olur. Ben öyle yaptım. Pcx ile pulsarı takas yaptım. Zararım olmadı diyebilirim.

iyi akşamlar.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu servisleri arayıp sormanız daha iyi olur
    Tuzla üçerler getirin ustamız baksın dedi bakalım müsait olunca götürücem

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Bayi takasta zarar edersin. Sahibindene koy ufak indirimle hemen satarsın. Bir de üste para verip Pulsar takas olur dersin. Avantajlı olur. Ben öyle yaptım. Pcx ile pulsarı takas yaptım. Zararım olmadı diyebilirim.

iyi akşamlar.
    Takasa pek girmek istemiyorum 0 km almak istedim benim motor 2007 model oyüzden kimse sıcak bakmıyo
    Mecnun bilseydi HONDA sevgisini
    Severmiydi LEYLA zillisini

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Tuzla üçerler getirin ustamız baksın dedi bakalım müsait olunca götürücem

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Takasa pek girmek istemiyorum 0 km almak istedim benim motor 2007 model oyüzden kimse sıcak bakmıyo
    En mantıklısı önce motorunuzu sahibindende satın.sonra parayı denkleştirip bir bayiden sıfır pulsar alın.bayi takası ile motorunuz degerinden düşüğe alınacaktır.
    SAZMAN bunu beğendi.
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En mantıklısı önce motorunuzu sahibindende satın.sonra parayı denkleştirip bir bayiden sıfır pulsar alın.bayi takası ile motorunuz degerinden düşüğe alınacaktır.
    Bakalım ilana koydum artık kısmet
    Mecnun bilseydi HONDA sevgisini
    Severmiydi LEYLA zillisini

hector15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Arkadaşlar benim motor 2600 km de ve şuan cok aşırı derecede benzıni içmeye başladı 200 km de deponun yarısından fazla gidiyor :D 2 cizgi kaldı acaba bir sıkıntımı var buji yada hava fitresinde yada gidip servisemi göstereyim

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Selam beyler hanımlar bir kaç sorum olacak cevaplarsaniz sevinirim.
    1. 21 yasında ilk motor olacak bayan arkadaşımızın uygunmu.?
    2. Kronik sorunları varmı ?
    3. Orijinal lastikleri ve frenleri nasıl ?
    4. Kaç km hıza seri olarak çıkabiliyor?
    5. Son hız nedir ?
    6. Km de ne yakıyor ?
    7. Koruma demiri takiliyormu ?
    8. Titreşim ne durumda ?
    9 . Konfor ve sele nasıl ? Yüksekliği ?
    10. Sizce ikinci el cbr 250 mi ? İkinci el cbr 125 mi ? Yoksa sıfır bajaj pulsar 200 ns mi ?( içinde en mantıklıdır bu geldi bana yanı pulsar)
    Sizin tavsiyeleriniz nedir. ?

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5. Son hız nedir ?
    6. Km de ne yakıyor ?
    8. Titreşim ne durumda ?
    10. Sizce ikinci el cbr 250 mi ? İkinci el cbr 125 mi ? Yoksa sıfır bajaj pulsar 200 ns mi ?( içinde en mantıklıdır bu geldi bana yanı pulsar)
    1.Bayan arkadaş için ilk motor olması sebebiyle ağırlık olarak hafif bir scooter ile başlaması daha iyi olur gibi.Bu motor yanılmıyorsam 140 kilo ve bir bayanın ilk motoru olacaksa hükmetmesi sorun yaratabilir.
    2.Kronik sorunu yok.Bazı motorlarda stop etme sorunu vardı onların da çoğu yazılımla düzeltildi.
    3.Lastikler ıslam zeminde başarısız.Kuru havada bir sıkıntı yaratmıyor.
    4.100km hıza çok seri bir şekilde çıkabiliyor.hiç zorlanma yorulma yapmadan.
    5.130 rahat görüyor
    6.Kullanımına bağlı olarak 100km 3 litre civarı yakıyor benimki.
    7.kendi orjinalinde koruma demirleri mevcut.
    8.Titreşim yok motorda çinli motordakilere göre.
    9.benim boyum kısa.Sele biraz yüksek geldiğinden parmak uçlarım ile durabiliyorum motorda.(1.68 boy).2014 model seleler rahatsızdı.Sonra düzeltildi.Duruş pozisyonu biraz rahatsız edebilir.servisde gidon yükseltme takılıyor.ben taktırdım daha rahat bir duruş var şimdi.
    10.Tavsiye için bir bayan kullanacak ise bu motorlar o bayan için zorluk çıkarabilir.Kullanamaz mı? Kullanır tabi ki.Fakat vitesli motorlar scooterlara göre biraz daha zorlar.Bunun yanında trafiği takip etmek dikkatli olmak ön kontrol arka kontrol yapmak çok önemli.Bunları yaparken bir de vites atma derdi bir bayanı zorlayabilir.Biraz trafik tecrübesi kazandıktan sonra vitesli motora geçse daha iyi olur.İkinci el temiz bir honda pcx tavsiyemdir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:46 ----------

Ve ek olarak mümkünse lütfen EĞİTİM almasını öneririm.Frenleme, viraj alma, hakimiyet konularda profesyonel birinden uygun fiyata alınacak bir eğitim çok önemli.
    barodi bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı hector15 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim motor 2600 km de ve şuan cok aşırı derecede benzıni içmeye başladı 200 km de deponun yarısından fazla gidiyor :D 2 cizgi kaldı acaba bir sıkıntımı var buji yada hava fitresinde yada gidip servisemi göstereyim
    Benzin göstergesinin her çizgisinde motor 30-35 km yol yapar. Hava aşırı soğuksa veya hızlı sürüyosan 25 km'ye kadar düşer bu.

Motosikleti
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5. Son hız nedir ?
    6. Km de ne yakıyor ?
    8. Titreşim ne durumda ?
    Ablamızın boyu kaç? Kilosu kaç? iki tekerli motorlu araç olarak neler kullandı? Kaç km kullandı? Otomobil kullanıyor mu ?
    Bu soruların cevabı senin sorularının cevapları için gerekli. Pulsar'ın teknik özellikleri bu forumda ve onlarca web adresinde var zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:56 ----------

Bu arada forumun bir yararını daha gördüm. Perşembe günü bu forumdan telefon numarasını aldığım Muhammed KANDEMİR arkadaşımızla buluşup gidon yükseltme aparatını taktırdım. Çok güzel oldu. Boyum 172 olduğundan biraz fazla öne eğiliyordum, şimdi daha dik oturuşla kullanıyorum. Aynalar da yükselmiş oldu. (Discover aynası)Sonuç olarak gidon yükseltme aparatını tavsiye ederim. Fotoğrafları paylaşmak istiyorum, önden arkadan ne kadar farkettiği anlaşılsın diye.

Sevgiler.

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı fero. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet aynı sıkıntı, debriyaj bıraksammı bırakmasammı diyor sanki inş alışır onun haricinde sıkıntı yok 10 numara motosiklet olmuş.tam parasının karşılığı.Daha plaka çıkarttırmadım yaş 34 kazaya karışmadım bu güne kadar sgorta ne çıkar acaba?
    http://i.hizliresim.com/z5BR8g.jpg
    renk kırmızı
    2.renk siyah diye yazıyor.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Ablamızın boyu kaç? Kilosu kaç? iki tekerli motorlu araç olarak neler kullandı? Kaç km kullandı? Otomobil kullanıyor mu ?
    Bu soruların cevabı senin sorularının cevapları için gerekli. Pulsar'ın teknik özellikleri bu forumda ve onlarca web adresinde var zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:56 ----------

Bu arada forumun bir yararını daha gördüm. Perşembe günü bu forumdan telefon numarasını aldığım Muhammed KANDEMİR arkadaşımızla buluşup gidon yükseltme aparatını taktırdım. Çok güzel oldu. Boyum 172 olduğundan biraz fazla öne eğiliyordum, şimdi daha dik oturuşla kullanıyorum. Aynalar da yükselmiş oldu. (Discover aynası)Sonuç olarak gidon yükseltme aparatını tavsiye ederim. Fotoğrafları paylaşmak istiyorum, önden arkadan ne kadar farkettiği anlaşılsın diye.

Sevgiler.

http://i66.tinypic.com/118n4w2.jpg
    http://i66.tinypic.com/25tyywo.jpg
    http://i67.tinypic.com/15p4phi.jpg
    http://i66.tinypic.com/fk8qcx.jpg
    http://i65.tinypic.com/ouo0gg.jpg
    Boyu 165 civari kilo 50 sanirim. Otomobil kullaniyor.

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    İyi aksamlar arkadaslar bi sorum olacak başınıza gelen var mı bilmiyorum bu sabah motosikleti çalıstırdım yalnız enjeksiyon ısıgı sonmedi yanıp sönmeye basladı vitesi bire aldım ısık tamamen söndü sonra kapattım motoru tekrar boşta çalıstırdım yine aynı durum yola çıkmakta kararsız kaldım e servislerde kapalıydı bugün sonra yoluma devam ettim 200 metre sonra motoru durdurup bosa alıp tekrar kontrel ettim düzelmısti acaba bu hata neden kaynaklı olabilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)