Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demir sigortayı bir arayın derim.Kooperatif sigortasıymış.Bana da 800-1200tl arası çıkıyordu diğer sigortalar.Buradan 440tl fiyat alıp yaptırdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:04 ----------

Arkadaşlar bizim ön far ampulü H4 müydü? Philips Diamond vision sipariş edicem.Arabamda da kullanıyorum aynısını(H7 olanını).Renk olarak memnunum.Alttaki ufak lambaları değiştirdim.Onlar t10muş.arabamda yedek t10lar vardı mavi onları taktım hoş oldu.
    evet h4 bizim pulsar ampülleri.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özel mj ile atıyorum
    Eyvallah da dediğim gibi Dilbaz sigortaya 1400 TL karşılığında yaptırdım en düşük buydu maleaef

Selcuk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 - Pulsar 200 NS - Cbf 1000 FA (2012)
    Mayis 2015 de ilk motorum sifir ybr ye 275 lira sigorta odedim 3 ay sonra Agustos 2015 de pulsara Demir sigortadan 115 liraya sigorta yaptirdim.
    Bugun sigorta yaptigim yere isim dustu neyse fiyatlar dusmeyecek dedi kaskoyla sigortanin birlesme ihtimalinin de olmadigini soyledi..
    Durumlar cok kotu fena halde rant donuyor alin terimiz emegimiz bu paralar haketmeyen birilerinin cebine gidiyor ve bizler de affedersiniz koyun olup gudulmeye devam edecegiz..
    Olayin en aci tarafida bu olsa gerek..
    YZFR25R6 bunu beğendi.

Can06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200ns
    Ben 320 ye dün yaptırdım hemen acele etmemek gerekiyor aynı günde ayni sigorta sirketleri her sorgulamada farklı fiyat çıktı 1200 tl den 290 a kadar düştüler ama ben 320 e fiyat verince yaptırmıştım 1 günde bukadar fark ediyorsa 1 hafta araştırmak lazım resmen kazıklıyorlar

Biz boşuna 1400 verdik o zaman 1 hafta sürem vardı henüz ama sigortacılar fiyat düşmez dediği için bu fiyattan yaptırdık mecbur

Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar NS200
    Alıntı Banruly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kronik sıkıntıdan kastınız motorun hareket etmediği zamanlarda stop etmesiyse düzeltilmiş olabilir zaten yazılımsal bir sıkıntı diyorlardı yanılmıyorsam. Hayırlı olsun bu arada motorunuz. Resim eklerseniz çok mutlu oluruz
    Yokuş aşağı giderken debriyaja basınca stop etmesi olarak bahsedilen sorun yok. Hatta şu ana kadar hiç bir sorun yok. İlk bakıma bile gelemedim daha çok fırsatım olmuyor kullanmaya. Mesajınıza da ancak cevap veriyorum ama kısa zaman içinde fotoğrafını çekip eklemeye çalışacağım.

arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar saat sıfırlanma sorunu yaşayan var mı?

saat sıfırlama problemı benımde basıma geldı.marşa bastıktan sonra gostergeler tekrar kapanıp acılıyordu ve saat sıfırlanıyordu birde hata kodu cıkıyordu sorun akünün yeterınce şarj olmamasından dolayı tekrar şarj ettırdım sorun çözüldü...aküne bi baktır.

Motor soğukken gaz vermeden çalışmıyor bildiğim kadarıyla enjeksiyonlu motorda gaz vererek çalıştırmak iyi değil. Motor 0 sayılır acaba sorun akünün yeterince şarj almaması olabilirmi ? Rölanti ayarı normal sabit 1500 devirde

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı arizona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saat sıfırlama problemı benımde basıma geldı.marşa bastıktan sonra gostergeler tekrar kapanıp acılıyordu ve saat sıfırlanıyordu birde hata kodu cıkıyordu sorun akünün yeterınce şarj olmamasından dolayı tekrar şarj ettırdım sorun çözüldü...aküne bi baktır.
    teşekkürler, en kisa surede baktiracagim.

Motosikleti
    Benelli TnT 25
    debriyaj çekili yokuş aşağı stop eden arkadaşların sayısını bilemicem baya fazla kişi şikayet ediyordu, kaza geçirende olmuştu, bende tehlike atlattım ama bir buçuk sene sonra çözdüler sorunu, o güne kadar çokta zarar ettiler hem itibar hem değişmedikleri parça kalmadı stoptan dolayı, sonuç 2015 sonuna doğru güncelleme geldi yaptırdım kurtuldum, şimdi ne yapsam stop etmiyor, 2. güncelleme yeni attırdım konuşmak erken.

fero. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    Arkadaşlar motorum birinci viteste kalkış esnasında titreme yapıyor bu sorun sadece bende mi var? Motor henüz 30 km de..Siz yeni aldığınızda titreme oldumu

Öncelikle iyi akşamlar. 3100 km boyunca stop etme sorununu ya da denge sensörü sorununu yaşamamıştım. ta ki düne kadar dünden beri stop etme sorunu yaşıyorum. önce düz yolda giderken ışıklara yaklaştığımda yavaşladım ve debriyaj paletini çektiğimde 3 ya da 4. vitesteyken stop etti. dedim heralde yanlış birşey yaptım. bugün sabah yokuş aşağı 3. vites gidiyorum. kasise gelince yavaşladım vitesi 2 ye alacağım paleti çektim hoopp stop etti. hemen kenara çekip vitesi boşa alıp tekrar çalıştırdım. bende ki motor 2015 model ve daha yazılım güncelleme yaptırmadım. güncelleme yaptırmayı düşünmüyordum memnundum taki düne kadar ama mecbur 5000 bakımında yaptıracağız artık. herkese hayırlı sürüşler.

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı arizona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şunu farkettim ki kontağı çevirdikten sonra redline ışığının sönmesini bekleyip marşa basınca saat sıfırlanmıyor.
    SAZMAN ve antilop_skul bunu beğendiler.

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    şunu farkettim ki kontağı çevirdikten sonra redline ışığının sönmesini bekleyip marşa basınca saat sıfırlanmıyor.
    Yok sıfırlıyor malesef.Ben hep kontağı çevirip tüm göstergelerin kendini test etmesini bitirdikten sonra marşa basıyorum.3-4 saniye çalışmadığı durumda marşı bırakmazsam sıfırlıyor.
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı fero. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorum birinci viteste kalkış esnasında titreme yapıyor bu sorun sadece bende mi var? Motor henüz 30 km de..Siz yeni aldığınızda titreme oldumu
    Bende de var ,düz zeminde normal bi kalkış yaparken sanki o debriyajın kavramasını tek tek hissediyorum.Biraz sert kalkarsam sıkıntı yok.Belki biraz aşınınca kendine gelir.

fero. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    Alıntı MT. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de var ,düz zeminde normal bi kalkış yaparken sanki o debriyajın kavramasını tek tek hissediyorum.Biraz sert kalkarsam sıkıntı yok.Belki biraz aşınınca kendine gelir.
    Evet aynı sıkıntı, debriyaj bıraksammı bırakmasammı diyor sanki inş alışır onun haricinde sıkıntı yok 10 numara motosiklet olmuş.tam parasının karşılığı.Daha plaka çıkarttırmadım yaş 34 kazaya karışmadım bu güne kadar sgorta ne çıkar acaba?
    kdiner bunu beğendi.

Merhaba

kırmızı mavi ve beyaz motor sahipleri ruhsatta tam renk nasıl geçiyor bilgi verebilirler mi? direkt kırmızı mı yazıyor yoksa kırmızı siyah mı yazıyor? iki renk mi diyor

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı kraylik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

kırmızı mavi ve beyaz motor sahipleri ruhsatta tam renk nasıl geçiyor bilgi verebilirler mi? direkt kırmızı mı yazıyor yoksa kırmızı siyah mı yazıyor? iki renk mi diyor
    Siyah-Beyaz yazıyor
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    benim pulsarda sat sıfırlama sadec su sekilde oluyor

motoru calıstırdın giderken durdun yanlıslıkla stop ettin yada etti aniden tekrar marşa basarsan sıfırlıyor yoksa sıfırlamıyor
    Mengu16 bunu beğendi.
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok sıfırlıyor malesef.Ben hep kontağı çevirip tüm göstergelerin kendini test etmesini bitirdikten sonra marşa basıyorum.3-4 saniye çalışmadığı durumda marşı bırakmazsam sıfırlıyor.
    aynen öyle, bugün farkına vardım bende. motor soğukken ilk çalıştırdığımda kesinlikle sıfırlanıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)