Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Valla durum öyle arkadaşlar. Yağ terlemeden falan değil bildiğin egoz üstüne damlatıyor, motora yeni binmiyorum ki sızdırma bu terleme değil bilirim. Kaç defa sıktırdım vidaları yine aynı. Başka bi konudan bahsetmek istiyorum vites geçişleri. Ben mondial mct 250 de artık bıkmıştım bu konudan. Böyle pis bir şanzıman olamaz diyordum mesela 5 vitese atardım 80 falan giderken ışık denk gelirdi debriyaja basar dururdum durduktan sonra vites küçültmeye kalkın hele bi 5,4,3 ve kimse yok basarsın basarsın vites yok. Sonra yarım debriyaj yap vites geçsin bidaha bas kola bir yarım debriyaj daha bıkardım. Dedim ki adam gibi bişey olsun bu sefer ama bu da aynı. Valla görünen köy kılavuz istemez, evet injeksiyon falan güzel şeyler ama malzeme kalitesinin mct den farkı yok. Çin neyse hint de aynıymış usta. Ben artık adam gibi motora binmek istiyorum durumlara bakıyım da böyle giderse satıp honda alacam. Burda da yere göğe sığdıramayan arkadaşlar ya işi bilmiyor yada başka bi durum var diye düşünürüm. Çekirdekten yetişme motorcuyum, wıfır motorlarda ne gördüm ne duydum 500 km de. Bu arada ilk bakım a işçilik filtre falan derken dediğim gibi 163 tl ödedim, bu sıfır araçlarda alınıyormuydu arkadaşlar siz de ödediniz mi bunu ilk bakımda?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Hmm yeni gördüm yorumunuzu eyvallah. Yağa para niye veriyim içindeki sıfır aynısını koysun. Da işçilik filtre parası conta psrası derken yüzü astarını geçiyor sanki. Daha bismillah demeden böyleyse ilerde servise abone olacaz demekki. Valla iyi ders oldu, zaten kredi çektim bi 56 daha çekerdim kalite yaşardım. İnanın üzgünüm..
    abeciMotoru bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alpknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    evet hocam o seste var surekli yuksek devirlerde kullaniyorum belkide ondandir

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Tabi bunlar üzücü bismillah demeden sorunlarla baş başa kalmışsınız, işlem yapmadan önce gerekli kontrolü yapıp ona göre garanti kapsamında değişmesi gereken parçalar geldikten sonra bu işlemler yapılması gerekiyordu ama maalesef servisin işgüzarlığı, artan yağı aldızsanız yağ ücreti normal, işçilik gayet uygun normal fiyatına göre ama conta garanti kapsamında değişmesi gerekiyordu, vites ayarını kendinize göre ayarlayabilirsiniz ve daha rahat geçtiğini anlarsınız, Benim de ilk motorum mct250 idi ama ben yine bir sıkıntı yaşamamıştım ve bu 4. motorum ve hepsinde debriyaj ı kendime göre ayarlarım. Tekrar servise gidin yeni conta ile değüştirsinler ve bir kuruş dahi para ödemeyin gerekirse Ekrem beyle irtibata geçin yardımcı olur ona da durumu izah edin. Üzerinde ki yağa zarar vermeden boşaltırlarsa sıkıntı olmaz ama yine de süzüp öyle koydurun. Hiç bir zaman tavsiye etmedim etmiyorum da neden gidin bir test edin diyorum sonuçta alıp kullanacak olan sizlersiniz siz alıp ben kullanmayacağım, hoşunuza gitti ise aklınıza yattı ise alabilirsiniz diyorum. Bir senedir kullanıyorum sizin gibi iki defa rolantı sensörü bir defa boş vites müşürüm değişti ve garanti kapsamında değişti, Şu an yazılımdan sonra dalgalanma da yok ve önce ns200 yazılımı attırdım, Cumartesi gününden itibaren rs200 yazılımı kullanıyorum bir sıkıntı yok ve 17800 küsür km deyim Allaha çok şükür ben gayet memnunum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    valla bu motoru alıcak arkadaşın iyi bir servisi ve şansının olması gerekiyor anladığım kadarıyla.
    motor gerçekten çok iyi frenler gidişi duruşu yakıt tasarrufu parça fiyatları.ama üretim kalitesini ve kontrolünü arttırmaları gerekiyor.alacak adam bunlarla ilgilenmek istemez.ntv saffetin garajında yayınlandı fabrika vs,senede tüm dünyaya 10 MİLYON motor satan bir firmaymış 1934 den beri olan bir firmaymış tamam iyi güzel hoş ama 0 alınan bir motorda bunların olmaması gerekiyor.ayrıca ktm nin %49 hissesinede sahip.benim motorda yarın itibariyle 1000 kmyi sorunsuz sıkıntısız görmüş olucak.nice binlere inşallah diyorum.

Selcuk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 - Pulsar 200 NS - Cbf 1000 FA (2012)
    Herkese iyi geceler
    Servisler arasinda isguzarlik yapanlar var bu konuda sikayet merciileri belli bajaja telefonla ulasilamiyor ulasildada geri bildirim yapilmiyor.
    Yazili kanalda da ayni sey mevcut
    fakat Ekrem ATA Bey artik yazmasa da bu forumu okudugunu soyledi ve eminim ki okuyordur.
    Gercekten bir sorun oldugunu haksizliga ugradiginizi dusunuyorsaniz kendisine mesaj yolu ile ulasin eminim ilgilenecektir.
    Simdi benim makine 6000 km oldu sirasiyla degisenler;
    Arka Amortisor
    Gosterge
    Arka Amortisor
    Aku
    2 defa amortisor degisti yanlis yazmadim...
    Tamami garanti kapsaminda degisti benim cebimden 5 lira para cikmadi
    Ama ugrastik gittik geldik aradik sorduk v.s.
    Makine sorunsuz degil aksine sorunlu fakat sorun oldugunda ilgileniliyor..
    Burada anahtar kelime bu olmasi gerekir.
    Servis konusunda sorun yasaniyor.
    Fakat butun markalarin servisleri bu sekilde isliyor.
    Mantikli olan para sekil semal dusunmeden japon hintli cinli almadan once benim dusuncem cevrenizde kaliteli hizmet veren servisin hangi bayi oldugunu ogrenip ona gore marka tercihinin yapilmasi.
    Malesef durum bu kadar icler acisi bir hal almis durumda..
    Mobildeyim kusurum olduysa affola.
    Herkese kazasiz surusler dilerim..

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı Selcuk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi geceler
    Servisler arasinda isguzarlik yapanlar var bu konuda sikayet merciileri belli bajaja telefonla ulasilamiyor ulasildada geri bildirim yapilmiyor.
    Yazili kanalda da ayni sey mevcut
    fakat Ekrem ATA Bey artik yazmasa da bu forumu okudugunu soyledi ve eminim ki okuyordur.
    Gercekten bir sorun oldugunu haksizliga ugradiginizi dusunuyorsaniz kendisine mesaj yolu ile ulasin eminim ilgilenecektir.
    Simdi benim makine 6000 km oldu sirasiyla degisenler;
    Arka Amortisor
    Gosterge
    Arka Amortisor
    Aku
    2 defa amortisor degisti yanlis yazmadim...
    Tamami garanti kapsaminda degisti benim cebimden 5 lira para cikmadi
    Ama ugrastik gittik geldik aradik sorduk v.s.
    Makine sorunsuz degil aksine sorunlu fakat sorun oldugunda ilgileniliyor..
    Burada anahtar kelime bu olmasi gerekir.
    Servis konusunda sorun yasaniyor.
    Fakat butun markalarin servisleri bu sekilde isliyor.
    Mantikli olan para sekil semal dusunmeden japon hintli cinli almadan once benim dusuncem cevrenizde kaliteli hizmet veren servisin hangi bayi oldugunu ogrenip ona gore marka tercihinin yapilmasi.
    Malesef durum bu kadar icler acisi bir hal almis durumda..
    Mobildeyim kusurum olduysa affola.
    Herkese kazasiz surusler dilerim..
    Daha 6 bin km'de değişenlere bak ben şok ben iptal
    Selcuk89 bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha 6 bin km'de değişenlere bak ben şok ben iptal
    Haklısın değişenlerin nedenlerini de yazayım.
    Arka amortisör de sadece ses vardı hava sesi gibi gidişi v.s. rahatsız değil sadece ses.
    Değişti 2 hafta sonra aynı ses yine başladı.Geçen gün yine değişti.
    Buradaki olay çorbadaki sineğin mide bulandırmasına benzer şekilde örnek verebiliriz.
    Gösterge içinde 2 tane su damlası vardı.Dikkatli baksan anlamazsın o derece.Gösterge bu sebepten değişti.
    Akü sorunluydu ilk 1000 de h05 hatası alanlardanım 2 gün marj yapmasam aynı hatayı alıyor sonra paşa paşa çalışıyordu.
    Bilenler bilir sıfır akümülatörün kullanılmadan önce belli bir süre şarja kalması gerekir.
    Büyük ihtimal bayi bu alayı atladı ya da ilgilenmedi.Kısa sürede sorun çıkarmaya başladı.
    Fakat akü kaliteli bir akü değil yani bir yuasa bir bosch değil.
    10 gün marş almadı makine akü ölmüş.
    Bir önceki sayfada hocamızın 2 ay yatan motora tek marşla çalıştığını söyledi.Öğretmenimizin motoru övmek için yalan söylemiştir kesin!...
    Yeni takılan akü kullanılmadan önce yarım gün sarjda kaldı ve çok extreme bir durum olmazsa sorun çıkaracağını sanmıyorum.
    Daha önce denge sensörü ötüyor çok ötüyor şeklinde beyanatlarım vardı bilen bilir.
    Artık şikayet etmememin nedeni ise motor üzerinde kurulu olan spy5000 denilen alarm.
    Alarmı +,- den sökünce yaklaşık 3000 km en ufak bir ses duymadım.Alarm montajını yeniden gözden geçireceğim.
    Ayrıca bunu şimdiye kadar belirtmediğim için de özür dilerim.

Bir kullanıcını sorun belirttiğinde bir anda peydah olan boy verip filizlenen abecimotorcu ve mozgur kardeşlerime selam olsun...
    irfun, abeciMotoru, AttilaXtreme ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    servislerdeki tutar farklılıkları malesef var hatta servisleri geçelim kuranlkanın belirlediği bakım fiyat listesi aynen şu şekildedir ben bunada değindim kimse oralı olmuyor sorgulayan yok alan memnun veren memnun sanırsam ilk bakım ile ikinci bakım da aynı şeyler yapılıyor olmasına rağmen neden fiyat tutarsız dedim bir cevap alamadım kimsede sorgulamadı ya arkadas ilkinden farklı birşeymi yaptın neden bu fiyat diye sormadımı hiç kimse

500-750 km————->90 TL BAKIM İŞÇİLİĞİ +YAĞ +YAĞ FİLTRESİ
    4.500-5.000 km ——->120 TL BAKIM İŞÇİLİĞİ +YAĞ +YAĞ FİLTRESİ
    9.950-10.000 km ——>İŞÇİLİK ÜCRETİ 80 TL DEĞİŞECEK YEDEK PARÇALAR HARİÇTİR
    14.500-15.000 km —–>İŞÇİLİK ÜCRETİ 80 TL DEĞİŞECEK YEDEK PARÇALAR HARİÇTİR
    19.500-20.000 km—–>İŞÇİLİK ÜCRETİ 80 TL DEĞİŞECEK YEDEK PARÇALAR HARİÇTİR
    24.500-25.000 km —->İŞÇİLİK ÜCRETİ 80 TL DEĞİŞECEK YEDEK PARÇALAR HARİÇTİR
    29.500-30.000 km —->İŞÇİLİK ÜCRETİ 80 TL DEĞİŞECEK YEDEK PARÇALAR

benim ani hızlanmalarda 90-100 km de zaman zaman kesiliyor motor kesik kesik gaz yiyor ve bazen 6 viteste 114-124 km aralıgında sabit hızda dahi gitsen devir saati bir anda sona dayanıyor ve kesiciye giriyor ama hızım hiç artmıyor emin olun istanbuldaki tüm servisleriyle görüştüm hepsi ilk defa duyduk daha önceki arızam ile ilgilide ilk defa duyduk dediler bi iki servis kirli benzindir dedi iki defa depoyu boşalttım tertemiz benzin benzinle alakasının olmadıgını düşünüyorum hala çözüm odaklı birşey yok antalyadan bir servis yardımcı olacaklarını söylediler ama oraya gitmeside imkansız neyse gelelim diğer saçma olan şeye ya kacıyor conta değişmesi gerek bu bir arzamıdır arzadır motor garantidemidir garantider senin sattıgın sorunlu cıkan motorun onarımı için ben neden yeniden yağ ücreti ödeyeceğimki rutin bakımlardan bahsetmiyorum contadan kaçan yağın sebebi benmiyim onarımı üstleniyorsan paşa paşa yağınıda değiştireceksin bu benim sorunum deil arka planı fabrikanla halledeceksin ben zaten sıfır motor almışım ve sorunlar çıkmış fazlasıyla üzülmüşüm terleme de var bende 4500 de halledicez 3000 deyim şuan ama bu duruma ciddi anlamda el atmaları gerekiyor

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Haklısın değişenlerin nedenlerini de yazayım.
    Arka amortisör de sadece ses vardı hava sesi gibi gidişi v.s. rahatsız değil sadece ses.
    Değişti 2 hafta sonra aynı ses yine başladı.Geçen gün yine değişti.
    Buradaki olay çorbadaki sineğin mide bulandırmasına benzer şekilde örnek verebiliriz.
    Gösterge içinde 2 tane su damlası vardı.Dikkatli baksan anlamazsın o derece.Gösterge bu sebepten değişti.
    Akü sorunluydu ilk 1000 de h05 hatası alanlardanım 2 gün marj yapmasam aynı hatayı alıyor sonra paşa paşa çalışıyordu.
    Bilenler bilir sıfır akümülatörün kullanılmadan önce belli bir süre şarja kalması gerekir.
    Büyük ihtimal bayi bu alayı atladı ya da ilgilenmedi.Kısa sürede sorun çıkarmaya başladı.
    Fakat akü kaliteli bir akü değil yani bir yuasa bir bosch değil.
    10 gün marş almadı makine akü ölmüş.
    Bir önceki sayfada hocamızın 2 ay yatan motora tek marşla çalıştığını söyledi.Öğretmenimizin motoru övmek için yalan söylemiştir kesin!...
    Yeni takılan akü kullanılmadan önce yarım gün sarjda kaldı ve çok extreme bir durum olmazsa sorun çıkaracağını sanmıyorum.
    Daha önce denge sensörü ötüyor çok ötüyor şeklinde beyanatlarım vardı bilen bilir.
    Artık şikayet etmememin nedeni ise motor üzerinde kurulu olan spy5000 denilen alarm.
    Alarmı +,- den sökünce yaklaşık 3000 km en ufak bir ses duymadım.Alarm montajını yeniden gözden geçireceğim.
    Ayrıca bunu şimdiye kadar belirtmediğim için de özür dilerim.

Bir kullanıcını sorun belirttiğinde bir anda peydah olan boy verip filizlenen abecimotorcu ve mozgur kardeşlerime selam olsun...
    Aleykum selam kardeşim, sorun belirten yürekli kardeşlere de selam olsun, onun dışındakilere pek aldırış etmiyorum zaten.
    Dur heveslendim ben de biraz sorun belirteyim, benim motor 51 bin km'de şuan motor arıza ışığı yanmakta, kontağı çevirdikten sonra yanıyor fakat gidişinde sesinde herhangi bi sorun yok, beyni sıfırlamamıza rağmen değişmedi, muhtemelen diagnostic aletine sokup nerde ne kaçak var o şekilde öğreneceğiz, ayrıca orta amortisorumun patladığını farkedeli çok güzel yaylanarak gidiyorum şu sıralar, artçıyla birlikte sınırları azcık zorlayıp hoplamalı yollardan geçtiğimi belirteyim, hemen bir parça fiyatı kıyası yapalım mı, bu konuda pulsar açık ara öndedir kesin :D

800 TL amortisör fiyatı mutlaka değişmesi gerek şuan, virajlarda kontrol kaybına sebep oluyo hatta bazen kasisli yollarda arka teker boşa çıkıp motorun devri tuhaflaşıyo.
    Selcuk89 bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Daha önceleri de yazdım neler yaşadığımı. 17867 km dir kullanıyorum, şu ana kadar üç parça garanti kapsamında değişti, ikisi rolanti sensörü oda dalgalama var diye ama aslında hiç gerek yoktu ama değişti, diğeri ise boş vites müşürü garanti kapsamında değişti. 8 kazam var bunlar bazen yoldan kaynaklı bazen karşı sürücüler tarafından bazısı da benden kaynaklı ve bu kazalarda iki parçam değişti, bir tanesi yolda oluşan yağlanmadan dolayı arka teker kaydı ve sağ ayaklık pik döküm kırıldı diğeri ise yolda don olayından dolayı virajda düştüm ve sağ gidon kolu yarım şekilde kırılınca mecbur değiştirdim. bu sorunlarım haricinde ne resetleme ne aküden kaymaklı bir sorun ne de başka bir sorun yaşamadım bir defa bile arıza ışığım yanmadı inşallah bundan sonrada yaşamam ve yaşatmaz ve hiçbir arkadaşımız sorun yaşasın istemeyiz.

orijinal km.

bu kırmızı çizgi içine aldığım kısım genelde terleme yapıyordu ve benim motorum da diğer arkadaşlara nazaran daha azdı, servis siparişi verdi ve bakımda garanti kapsamında işcilik dahi ödemeden değişim yapıldı ve bu değişimde kablo kısmına siyah sıvı conta motor kısmına siyah sıvı conta ve orijinal conta takıp monte etiler ve şu anda gram kaçağı yok. bu yazdıklarımı burda ilk defa paylaşmıyorum ve daha önce yazdıklarımda da aynı şeyleri yazdım yine yazarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:06 ----------

bu linkte değişim yapılırken çektiğim resimler. boş vites müşürü için.
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

Motosikleti
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aleykum selam kardeşim, sorun belirten yürekli kardeşlere de selam olsun, onun dışındakilere pek aldırış etmiyorum zaten.
    Dur heveslendim ben de biraz sorun belirteyim, benim motor 51 bin km'de şuan motor arıza ışığı yanmakta, kontağı çevirdikten sonra yanıyor fakat gidişinde sesinde herhangi bi sorun yok, beyni sıfırlamamıza rağmen değişmedi, muhtemelen diagnostic aletine sokup nerde ne kaçak var o şekilde öğreneceğiz, ayrıca orta amortisorumun patladığını farkedeli çok güzel yaylanarak gidiyorum şu sıralar, artçıyla birlikte sınırları azcık zorlayıp hoplamalı yollardan geçtiğimi belirteyim, hemen bir parça fiyatı kıyası yapalım mı, bu konuda pulsar açık ara öndedir kesin :D

800 TL amortisör fiyatı mutlaka değişmesi gerek şuan, virajlarda kontrol kaybına sebep oluyo hatta bazen kasisli yollarda arka teker boşa çıkıp motorun devri tuhaflaşıyo.
    Eyvallah eksik olma burada sorunu olan yazıyor ki nedenini anlamadığım bir şekilde sen dahil arkadaşlar motor kötü diyor.
    Sorunsuz motor yok sen 51K yapmışsın sorun yaşaman çok normal.Sorun yaşamayan çok beğeniyorum diyen arkadaşlar genelde motora yeni başlamış kişiler sorun olsa da fark etmeyecek ya da gerçekten sorun yaşamayan arkadaşlar şans işi...
    Vatandaş benim sorunum var dediğinde biz o kişiye bilgimiz dahilinde cevap vermeliyiz ya da servis bu konuda yardımcı olmalı olay bu kadar net.
    Asıl sorun servisin işgüzar tavır içine girmesi ve yeterli teknik bilgi ve donanıma sahip olmaması.
    Bu yüzden dediğim gibi çevremizde kaliteli servis sağlayan firmanın motorunu alalım.
    Bu demek değildir ki aldığımız makine sorun çıkarmayacak.Nihayetinde mekanik elektronik alet sorun çıkarması normal anahtar nokta burada sorun yaşadığında neler olacak.Bende senin 800 TL tutarındaki amortisörü 2 defa ses olduğu için değişti ve ikiletmediler anında görüntü.Göstergedeki su damlası yüzünden ekran değişti.Bunlar ucuz parçalar değil ve 5 lira para alınmadı.
    Umarım senin sorunun da en kısa sürede çözüme kavuşur.İzmir'in asfaltı malum her taraf yama kalitesiz asfalt v.s. dikkat et sende üzme bizleri...
    Hadi selamatle...
    abeciMotoru bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    20bindeyim. Sadece denge sensörünü zırıldıyor diye garantiden değiştirdim yeni taktıkları da zırıldayınca iptal ettirdim oldu bitti. 10binde yağ terlemesi yaptı sıvı silikonla işi bitirdik. Başkaca hiç bir sıkıntı açmadı bana. Canavar gibi motor.

Arzederim.
    beyazpapagan ve sheriff87 bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    Eyvallah eksik olma burada sorunu olan yazıyor ki nedenini anlamadığım bir şekilde sen dahil arkadaşlar motor kötü diyor.
    Sorunsuz motor yok sen 51K yapmışsın sorun yaşaman çok normal.Sorun yaşamayan çok beğeniyorum diyen arkadaşlar genelde motora yeni başlamış kişiler sorun olsa da fark etmeyecek ya da gerçekten sorun yaşamayan arkadaşlar şans işi...
    Vatandaş benim sorunum var dediğinde biz o kişiye bilgimiz dahilinde cevap vermeliyiz ya da servis bu konuda yardımcı olmalı olay bu kadar net.
    Asıl sorun servisin işgüzar tavır içine girmesi ve yeterli teknik bilgi ve donanıma sahip olmaması.
    Bu yüzden dediğim gibi çevremizde kaliteli servis sağlayan firmanın motorunu alalım.
    Bu demek değildir ki aldığımız makine sorun çıkarmayacak.Nihayetinde mekanik elektronik alet sorun çıkarması normal anahtar nokta burada sorun yaşadığında neler olacak.Bende senin 800 TL tutarındaki amortisörü 2 defa ses olduğu için değişti ve ikiletmediler anında görüntü.Göstergedeki su damlası yüzünden ekran değişti.Bunlar ucuz parçalar değil ve 5 lira para alınmadı.
    Umarım senin sorunun da en kısa sürede çözüme kavuşur.İzmir'in asfaltı malum her taraf yama kalitesiz asfalt v.s. dikkat et sende üzme bizleri...
    Hadi selamatle...
    doğru tespite ne denir.
    Selcuk89 bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    herkese selam.arkadaslar ben motorumu modifiye etmek istiyorum ama gorselden ziyade motor aksaminda bunlari yapmak istiyorum.heryeni modifiyeci gibi baslangic olarak yazilim,hava filtresi ve ekzozla baslamak istiyorum.ekzoz derken sesle ilgili degilde gazin enrahat sekilde disari atilmasiyka ilgili.bunlari yaptirabilecegim yer yada kisiler varmi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:57 ----------

bide sorunlarini yazan arkadaslar servislerdeki sorunkarinin cozulup cozulmedigini buradan yazabilirlermi.cozulmeyenler icin ortak bir avukatlik hizmeti ayarlayabilirim.sadece mahkeme parasini yatiracaklar mahkeme sonunda zaten yatirdiklari paranin tamami olmasada cogunu aliyorlar.(350tl sanirim mahkeme masrafi suan net hatirlayamadim ama 400 tl degil)isterseniz telimide yazayim 0 530 3402886 her turlu dava konusunda yardimci olabilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:03 ----------

telefonla ulasamayanlar icin mail adresim hakan288@mynet.com

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:18 ----------

ayipli mal aldim herturlu yolu denedim ama hicbir sekilde sonuca ulasamadim diyen arkadaslar buraya yazabilirlermi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:21 ----------

arkadaslar para kolay kazanilmiyor.lutfen duyarli olalim eger biz yandiysak baskalari yannasin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20bindeyim. Sadece denge sensörünü zırıldıyor diye garantiden değiştirdim yeni taktıkları da zırıldayınca iptal ettirdim oldu bitti. 10binde yağ terlemesi yaptı sıvı silikonla işi bitirdik. Başkaca hiç bir sıkıntı açmadı bana. Canavar gibi motor.

Arzederim.
    estafurullah atilla abi.senin arzlarin bizim icin ricadir.(yazisma kurallari )abi bence dogru yapmadin yani sensor degisti ariza devam ediyor ve iptal.bence sonuna kadar git.sakin beni yanlis anlama biz pulsarciyiz.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Arkadslar benim bir sorum olacak benim 200ns sürekli saat sıfırlıyor soguk havalarda is gösterge hiç calısmıyor sinyal filan ısıkları ynaıyor ama simdi motor garantide servis icelemeye gönderecekmi hergün işe gidip geliyorum motor serviste yatacakmı yoksa beklemeden yeni bir göstergemi sipariş edecekler mi şimdiden tesekkürler ha birde arkadslar motor 4500 ile 5000 bin arasında anahtar işareti cıkmadı motorun yagını değiştirttkten sonra bir kaç yüz km sonra anahtar simgesi cıktı 6200 km hala anahatar işareti var problem nedir

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    arkadasim servis sorununuzu cozmek mecburiyetinde.cozemezse eger oradan aldiginiz fatura yada benzer evraklarla hukuk mucadelesine baslayanilirsiniz.sitede bircok arkadas zaten buna benzer sorunlardan muzdarip.dedigim gibi sizde durumunuzu hakli belgelerle sorunlarinizin cozukemedigini ispatlarsaniz hukuk mucadelemize katilabilirsiniz.bu sitede bu yazdiklarimi okuyan hickimse tabiri caizse kek degil.

Motosikleti
    Alıntı ulasgncrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadslar benim bir sorum olacak benim 200ns sürekli saat sıfırlıyor soguk havalarda is gösterge hiç calısmıyor sinyal filan ısıkları ynaıyor ama simdi motor garantide servis icelemeye gönderecekmi hergün işe gidip geliyorum motor serviste yatacakmı yoksa beklemeden yeni bir göstergemi sipariş edecekler mi şimdiden tesekkürler ha birde arkadslar motor 4500 ile 5000 bin arasında anahtar işareti cıkmadı motorun yagını değiştirttkten sonra bir kaç yüz km sonra anahtar simgesi cıktı 6200 km hala anahatar işareti var problem nedir
    484 uncu sayfada macro diye bir arkadasa cevap yazdim senin sorununla ayni resimlerin ustunde gözunden kacmasi cok normal bir bak oku

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    484 uncu sayfada macro diye bir arkadasa cevap yazdim senin sorununla ayni resimlerin ustunde gözunden kacmasi cok normal bir bak oku
    ayzek arkadasim ayna konusunda banada yardimci olmustu dedigini uyguladim ve artik motosiklet montuyla sadece kolumu degilde arkamida gormeye basladim.
    ayzek bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Benim motorda 3-4 santim bir ayna yükseltme demiri takılı. Aynalara sövmüyorum artık idare ediyo. Ancak orjinal hali gerçekten de 145 boyunda insanlar için yapılmış, 145'lik insan bu motorda ayaklarını yere nasıl basar o da ayrı mesele
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ulasgncrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (1 üye ve 11 misafir)