Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    B65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Alıntı mcsultan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aksesuar takabilmek için iki ayna arasına demiri(alüminyum askı borusu) yaptım. Baya zamanımı aldı.

http://www.hizliresimyukle.com/images/2015/09/30/naviTutucu1.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/images/2015/09/30/naviTutucu2.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/images/2015/09/30/motor_naviTutucu.jpg
    Bağlantı elemanının cizimini görünce aklıma takıldı. Kendin mi yaptın. 3d yazıcıdan cıktı mı aldın. Yoksa piyasadan mı buldun?
    Kötü komşu adamı mal sahibi yapar
    Kötü servis adamı motor ustası yapar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Alıntı blackfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Forumda yeniyim. aktif araç sürücüsüyüm, Ufak tefek scooter tecrübem var ama vitesli motor tecrübem yok. Pulsar 200 ns in sele yüksekliği 80 cm civarı sanırım. boyum 175, bayide motorun üstüne oturunca motor yüksek geldi bana. parmak uçlarımda ayakta durabiliyordum. bu yeni başlayan birini zorlar mı? sırf bu yüzden duke 200'e de yönelebilirim. şimdiden teşekkürler yorumlarınız için
    Benim boyum 172 sorun yaşamıyorum.
    Hakını aramaktan korkmak erdemmidir ?

mcsultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Alıntı B65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bağlantı elemanının cizimini görünce aklıma takıldı. Kendin mi yaptın. 3d yazıcıdan cıktı mı aldın. Yoksa piyasadan mı buldun?
    Bilgisayarda tasarladıktan sonra cnc den çıkarttım.
    B65 bunu beğendi.

Motosikleti
    :(
    knnder kardeşim geçmiş olsun diyelim 9 günde ben akünün boşalmış olacağını düşünmüyorum benim pulsar tam 2 aydır yatıyodu bir kez bile kontağa basmamıştım iki ay sonra cevirdim kontağı tak diye aldı .... bence konjektör olabilir dikkat et..hem sorun çözülürse de buraya yaz bizde bilelim nedir ne değildir ....Tekerin düz bassın Allaha emanet...

herkese merhaba arkadaşlar bende 20 gündür pulsar ailesindenim. Şuana kadar ki izlenimlerim olumlu. Sele sert deniliyor ama bana hiç sert gelmedi. hatta motorumun alındığı gün artçı selesinde geldim orası bile gayet rahattı 30 km yol gittim o şekilde
    Geçenlerde uzunca bir yağmur yağdı (3 gün boyunca) motor ıslandı. Yağmurlar dindiğinde motoru çalıştırdım. 1. ve 2. viteste giderken arka tekerin o taraflardan bir yerden sürtme sesi gibi ses geldiğini farkettim. sanırım bir yerlerde paslanma oldu. bunun dışında rodaj sürecinde 5000 devir üstüne çıkmadan sürüyorum ve 60 tl benzinle şuan 400 km den fazla yol yaptım. yakında ilk bakıma gireceğim fazla bir şey kalmadı. İlk bakımda ne kadarlık bir harcamam olacak bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

knnder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 Ns
    Alıntı volkan42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    knnder kardeşim geçmiş olsun diyelim 9 günde ben akünün boşalmış olacağını düşünmüyorum benim pulsar tam 2 aydır yatıyodu bir kez bile kontağa basmamıştım iki ay sonra cevirdim kontağı tak diye aldı .... bence konjektör olabilir dikkat et..hem sorun çözülürse de buraya yaz bizde bilelim nedir ne değildir ....Tekerin düz bassın Allaha emanet...
    teşekkür ederim volkan42.banada mantıksız geldi okadar günde böyle yapması.bugün aküyü servise götürdüm şarja taktık ama akü şarj almıyor bitik vaziyette arıza kaydı yaparak garantiden sıfırını talep etti ustamız sağolsun artık gelmesini bekleyeceğiz geldikten sonra motosikleti yürütüp bi kontrole götürceğim herşeyinden emin olmak için.gelişmeleri burdan tekrar aktarırım tabi Allah'a emanet herkese kazasız belasız sürüşler
    volkan42 bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Alıntı knnder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim volkan42.banada mantıksız geldi okadar günde böyle yapması.bugün aküyü servise götürdüm şarja taktık ama akü şarj almıyor bitik vaziyette arıza kaydı yaparak garantiden sıfırını talep etti ustamız sağolsun artık gelmesini bekleyeceğiz geldikten sonra motosikleti yürütüp bi kontrole götürceğim herşeyinden emin olmak için.gelişmeleri burdan tekrar aktarırım tabi Allah'a emanet herkese kazasız belasız sürüşler
    Madem akünüz ölü, nacizane tavsiyem servisten kuru akü almanız. Garantiden gelince yenisi, fiyattan düşersiniz. Servisiniz muhtemelen hayır demeyecektir.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı knnder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım hakikaten sorun şarj olmayan aküdür, eğer statör,konjektör aküyü şarj etmiyor da usta bunu fark etmediyse, yeni akü gelince ilk zayıflık belirtisinde hemen servise gidin. Kazasız belasız sürüşler .
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

knnder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 Ns
    Motosikleti mesafe oldugu icin servise goturme imkanim olmadi bende tam emin degilim problemin sadece akudenmi kaynaklandigina.yenisi geldiginde ilk isim motoru yurutup servise gidip konjektoru kontrol ettirmek olacak.tekrardan tesekkurker arkadaslar..

Aquarist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Bugün 1 Ekim 2015. Ekrem Bey Pulsar'ın fiyatı artacak mı inecek mi, nasıl bir fiyat politikası uygulanacak, bilgi verir misiniz?
    iluvatarEru bunu beğendi.

enable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS, cbf150,xmax250ABS
    Koruma demiri bana çok güvensiz geliyor, CBF veya diğer motorlarda ne güzel koruma demirleri var, Pulsar için yapan yok mu?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı enable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koruma demiri bana çok güvensiz geliyor, CBF veya diğer motorlarda ne güzel koruma demirleri var, Pulsar için yapan yok mu?
    birde bu şekil koruma demiri var.

Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

enable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS, cbf150,xmax250ABS
    Bu korumda demiri de güzelmiş en azından bizimkinden sağlam duruyor, nerde kaça yaptırdınız?

Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Aksesuarları taktım. Foto çektiğimde henüz elektrik bağlantıları yapılmamıştı. Şu an onları da hallettim. Gayet güzel oldu.
    B65 bunu beğendi.

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    dostlar pulsarın orjinal lastiklerinin markası mrf mi?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Saget 2015 modellerde 2. parti gelenler evet mrf lastikli, enable koruma demiri özel yapım değil servislere bir sorun, İstanbul da bay-moto, kayalar ve Oktay motoru arayıp bilgi alabilirsiniz.
    sagat ve enable bunu beğendiler.

Aksesuarları taktım. Foto çektiğimde henüz elektrik bağlantıları yapılmamıştı. Şu an onları da hallettim. Gayet güzel oldu.
    http://www.hizliresimyukle.com/image...930_175917.jpghttp://www.hizliresimyukle.com/image...930_175932.jpg
    Elcik korumalari nerden aldin

Arkadaşlar 4000km ye toplamda ne yakar tahmini hız ve yakıt söylermisiniz.

Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Alıntı akviran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elcik korumalari nerden aldin
    http://www.aliexpress.com/item/HG-015-BK-Universal-Black-ATV-accessories-handguard-motorcycle-hand-guard-with-led-turn-light-for/32289084322.html

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Arkadaşlar, bu elcik korumalardan bende almıştım motoruma. Tek ucu açıkta kaldığından çok fazla titreşime maruz kalıyor. Mümkünse iki ucu da sabit olan modelleri tercih edin . bu modeli tavsiye etmem.

http://www.aliexpress.com/item/HG-015-BK-Universal-Black-ATV-accessories-handguard-motorcycle-hand-guard-with-led-turn-light-for/32289084322.html
    güzel bakan , güzel görür.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)