Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı brkfrt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba. sizlere bişey danışmak istiyorum. sıfır pulsar mı alınmalı yoksa 2.el aynı fiyatlar çerçevesinde honda ya da hyosung 250gt-r mı alınmalı?

SIFIR pulsar mı? SIFIR honda ya da hyosung 250gt-r mı alınmalı? Diye sorsaydın da cevabım sıfır pulsar olurdu. Pulsar tamamen kendine özgü özellikleri olan bir motosiklet. Tek avantajı fiyatının görece düşük olması değil yani.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Alıntı Furkan Ekmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Bende yeni bir Pulsar kullanıcısıyım. Türkiye'deki tüm Pulsar kullanıcılarını bir araya toplamak için pulsarturkiye.com'u kurdum ve aktif hale getirdim. Amacım motorumuza dair tüm bilgileri kategorilendirilmiş bir şekilde tek bir site üstünden erişilebilir hale getirmek. Bunu başarmak içinde sizinde yardımınıza ihtiyacım var. Sitemize kayıt olarak her türlü bilginizi ve sıkıntınızı paylaşırsanız seviniriz. Bu hem sitemizin gelişmesine, hemde diğer Pulsar kullanıcıların takıldığı noktalarda bir rehber niteliğinde olacaktır.

Forumumuz geliştikçe motorlarımızın üstüne atlayıp etkinlikler, geziler, kamplar ve buluşmalar düzenlemeyi düşünüyorum. Bir nevi sanal ortamdaki dostluklarımızıda gerçek hayata taşıttıracağım. Bize destek olursanız memnuniyet duyarız.

Pulsarturkiye.com
    sitenin eksikleri var zamanla daha güzel olur umarım

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    arkadaşlar merhaba. sizlere bende bişey danışmak istiyorum. sıfır pulsar mı alınmalı yoksa 2.el sym wolf mu.

Motosikleti
    asya 200gy-2
    bende pulsar almak istiyorum zaten. 2.el aldım asya200 gy onda dilim yanmıştı. o yuzden 2. el düşünmüyorum güvenilmiyor. ayrıca pulsarı pazartesi alabilirim ama 2.el beklemek lazım uygun temiz bulmak için. yarın ki organizasyona gidecek var mı buradan peki.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba. sizlere bende bişey danışmak istiyorum. sıfır pulsar mı alınmalı yoksa 2.el sym wolf mu.
    2 ay bu ikilemde kaldım ve seçimim pulsar oldu inşallah bi terslik çıkmazsa bu ay sonu alıyorum. Ha sym 7 bin civarında olsa tercihim değişir miydi? Sanmıyorum yine pulsar olurdu. Bana sym'den tasarım olarak 2 gömlek üstün geliyor ön konsolundan tut kuyruğuna, jantlarına kadar.
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...

puyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler Pulsar ın orjinal aksesuarları satılıyomu?Satılmıyorsa ekstradan birşeyler takmaya gerek varmıdır?Elcik koruma vs

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    pulsara tank pad uygulaması
    siyah depoya biraz renk geldi
    pulsara cok uyumlu

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsara tank pad uygulaması
    siyah depoya biraz renk geldi
    pulsara cok uyumlu

http://i.hizliresim.com/y2D109.jpg
    kıvrım yerleri 2 güne kalkacak. düzgün bir şekilde kesin oraları.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kıvrım yerleri 2 güne kalkacak. düzgün bir şekilde kesin oraları.
    pulsarin depo tasarımı yapılırken tank pad leri hesaba katmamislar sanki

uyumlu derken desen uyumunu kastettim

makasla kesilebilir çıkan yerler

Motosikleti
    yok
    Arkadaslar pulsarim 270 km de. Aldigimdan beri bir sivi akitma durumu var sanki.yag gibi.ayagima ve egzoza geliyor.sanki spreyle sıkılmış gibi oluyor.
    Bu durum hakkinda bilgisi olan varmi?

Motosikleti
    Kondial Tarz:Touring Renk:Beyaz

Arkadaşlar daha bir hafta olmadan eksozun boyası döküldü, motorda da bi yağ sızıntısı var ne yapmışmalı bu durumda, bana da yardımcı olursanız sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:50 ----------

Şimdi bu eksozu değişecekler mi, motor 150 km demedi daha. Haftalarca garantiyle mi uğraşacaz bir de motorun sol tarafında hızla paralel olarak artan bi çıt çıt dedi var bu nedir subaplardan mı geliyor buji mi, anlamadım sizde de böyle durumlar var mı acaba pulsar kullanıcıları arkadaşlarım.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı 162 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.com/a/img910/8264/XVuWRp.jpg
    http://imageshack.com/a/img673/1976/us8kKF.jpg

Arkadaşlar daha bir hafta olmadan eksozun boyası döküldü, motorda da bi yağ sızıntısı var ne yapmışmalı bu durumda, bana da yardımcı olursanız sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:50 ----------

Şimdi bu eksozu değişecekler mi, motor 150 km demedi daha. Haftalarca garantiyle mi uğraşacaz bir de motorun sol tarafında hızla paralel olarak artan bi çıt çıt dedi var bu nedir subaplardan mı geliyor buji mi, anlamadım sizde de böyle durumlar var mı acaba pulsar kullanıcıları arkadaşlarım.
    Silindir conta gitmiş-değişmesi için motor inecek...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Kondial Tarz:Touring Renk:Beyaz
    Abi, naptın ya MD.Murat arkadaşın sorun daha kötü adamın ayakkabı yap olmuş komple.

haloogle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    bende motoruma ön cam aldım. ben yanlış yere montajını yapmaya çalışıyordum sağolsun hüseyin bey yardımcı oldu. güzel durdu bence. cam.işte bir kaç foto;

Pashapache, arslan26, puyol ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    Alıntı 162 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.com/a/img910/8264/XVuWRp.jpg
    http://imageshack.com/a/img673/1976/us8kKF.jpg

Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Yağ sızdırma durumu contalar ile alakalı, eksozun boyasının döküldüğünü ilk kez senin motorda görüyorum. Yağ sızdıran kısımların contaları değiştirilmeli ve üstüne sıvı conta uygulanmalı, benzer bir durum bende de oldu ve şu anda çözüldü.

Tavsiyem motoru fazla zorlama sakin sakin kullan. Yağ ışığı yanıyorsa yağ ekle ve öyle yola çık.

Geçmiş olsun :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

Alıntı vico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Dun arsuz iskenderun turu yaptik iki kisi ve agresif surus ve belenin malum dik yokuslari,depoyu antakyada agzina kadar fulledim 210 km yaptik donuste tekrar fulledi ,
    Yani 7lt ile 210 km yaptik
    1lt ile 30 km
    Ort 3.3 ediyor bence cok cok az 2kisi ve dip gaz gittik , pulsari aldigim icin bi kez daha sevindim (bu ara da motorum 1.500) kmde
    Bugunde yayladagina gittik virajlar fena diildi ...

antakyadan pulsarci arkadaslara slmlar...
    rebel-punto ile birlikte mi geldiniz ? Yahu insan bi haber eder. Eşlik eder biraz sohbet ederdik
    meskendor bunu beğendi.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Hataya gidipte pashapacheye ugramamak... Cok ayip cook)
    Pashapache, meskendor ve che guevara bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda cbf150
    sa. vico ve pashapache siz hataylımısınız . Hatay da pulsar kullanıcıları ile görüşmek isterdim. inşallh 2 aya kadar bende alıcam kısmetse. hassa ilçesinde oturuyorum bura yakın görüşebileceğimiz bi pulssarcı ile konuşsam iyi olurdu. ve hangi servisi tavsiye edersiniz

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    Alıntı meskendor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sa. vico ve pashapache siz hataylımısınız . Hatay da pulsar kullanıcıları ile görüşmek isterdim. inşallh 2 aya kadar bende alıcam kısmetse. hassa ilçesinde oturuyorum bura yakın görüşebileceğimiz bi pulssarcı ile konuşsam iyi olurdu. ve hangi servisi tavsiye edersiniz
    meskendor kardeşim Hassa Adliyesi Asliye Ceza Mahkemesi'nde çalışıyorum. Buyur gel misafirim ol tanışırız. Hassa'da nasıl oldu da tanışamadık :D Numaram 0507 317 92 48

Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı Pashapache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meskendor kardeşim Hassa Adliyesi Asliye Ceza Mahkemesi'nde çalışıyorum. Buyur gel misafirim ol tanışırız. Hassa'da nasıl oldu da tanışamadık :D Numaram 0507 317 92 48

muhakkak gelicm. ben aktepede oturuyorum babam hassada çalışıyo gençlik spor ilçe müdürü. 2yıldır iatanbuldayım
    yuzden tanışamamışıDır. önümüzdeki ayın 25 ine hataya geliyorum muhakkak uğrıcam.geçn bayramda siyah bi pulsar görmüştüm aktepe yılmqz petrolun ordan aşağı dönmüştü ben im araba uzaktı bana araba yakında olsaydı binip yetişicktim ama olnadı. vallahi çok memnun oldum usta ibşallah görüşürüz bayramda. ha bu arada ismim murat bolat.

Motosikleti
    yok
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar pulsarim 270 km de. Aldigimdan beri bir sivi akitma durumu var sanki.yag gibi.ayagima ve egzoza geliyor.sanki spreyle sıkılmış gibi oluyor.
    Bu durum hakkinda bilgisi olan varmi?
    http://i.hizliresim.com/5pv6mA.jpg
    http://i.hizliresim.com/4Ynyl0.jpg
    Sol tarafta motorun kahve-siyah bilesim yerindeki bir conta disari portlemis dostlar.(fotoda da gözüküyor)
    Simdi temizleyip contayi da yerine soktum bakalim sorun cozulecek mi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)