Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS/ 2013 TVS APACHE RTR 150
    yakıttan rolanti ayarından yada enjeksyon sıstemınden olabılır bu sıkıntı gerçi subaplarında sıkı olması bu soruna yol açar diye biliyorum ama yinede servise bi göstermende fayda var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Pulsara nasıl benzin kullanıyorsunuz arkadaşlar? 95 mi 97 oktan mı? Bu konuya rastlamadım sanki hiç.

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsara nasıl benzin kullanıyorsunuz arkadaşlar? 95 mi 97 oktan mı? Bu konuya rastlamadım sanki hiç.
    Bulabilsem 97 oktan'ı kullanacağım da bulunmuyor bizim buralarda Sıkıştırma oranı yüksek olduğu için, yüksek oktanlı benzin daha iyi olacaktır. Pulsar için.
    turkish39 bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    95 oktan benzin kullanıyorum
    turkish39 bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    Yamaha Diversion XJ6S
    97 oktan almıstım ilk aldıgımda motoru. ama performans cok düşmüştü nedenini anlamayamadım. servise sordogumda aldıgım cevap motor hangisi yakabiliyorsa onu alın demiştibenim 95 oktanı begendi sanırım
    AttilaXtreme ve turkish39 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı volkansacar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    97 oktan almıstım ilk aldıgımda motoru. ama performans cok düşmüştü nedenini anlamayamadım. servise sordogumda aldıgım cevap motor hangisi yakabiliyorsa onu alın demiştibenim 95 oktanı begendi sanırım
    ahahaha.. buna çok güldüm. Mala davara arpa beğendireceğiz demek
    volkansacar bunu beğendi.

Motosikleti
    97 oktan benzin performansı ve hızınızı bir nebze arttıracaktır ama sureklı ve uzun vadeli kullanımda sıkıntı yarattığını okumustum bikaçyerde
    ben shell den 97 oktan benzın kullanıyordum artık 97 yok demeye başladılar yerine 95oktan nitro bilmemney tırıvırısı çıkarmışlar onu kullanıyorum ama yolda kalsam bile shell den başka yerden benzin almıyorum benzın doldurmada 10 tl 20 tl dıye oynamıyorum haftadan haftaya fulle diyorum
    farm ve turkish39 bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Şu ana kadar 97 oktan hiç kullanmadım,ondan soruyorum.Pulsar kullanan arkadaşlardan bir kaçı sormuştu bu soruyu,cevap veremedim bende 97 nin artısı nedir diye.

Motosikleti
    Yamaha Diversion XJ6S
    lastik için öneriniz nedir peki? orjinal lastikler bana hiç güven vermiyor 3400 km oldu ama virajlarda korkutuyor. yasadıgınız sıkıntıları da herkes paylasırsa ve çözümlerinide sevinirim

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    lastik için öneriniz nedir peki? orjinal lastikler bana hiç güven vermiyor 3400 km oldu ama virajlarda korkutuyor. yasadıgınız sıkıntıları da herkes paylasırsa ve çözümlerinide sevinirim
    Benim motosikletim drift.Michelin hem sporty hem de street modelini kullandım.Frene asıldığımda sessiz sessiz fıssss diye kayıyor,yani o fren cayırtısı yok.Çok hafif virajlarda vites değiştirip gaza basınca arka kayıyor.Kilom 60, motorda torklu diye mi böyle oluyor anlamadım ama o parayı bunları yaşamak için vermedim Virajlara girmeye korkuyorum.Oysa seneler önce adını sanını duymadığımız lastiklerle ne viraj dinlerdim ne firen mesafesi.Karışık bi durum anlayacağın.Ben çözemedim.

Kullandığım pulsarlarda da lastikleri beğenmedim malesef.Ona göre kullanmak lazım
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    lastik olarak daha önce kullandığım motorlarımda hep metzeller lastikler kullandım mz kanuni tvapache hepsındede metzeller kulandım sağlam ve kalıtelıdır çokta memnun kaldım pulsarda michelin pilot street taktırdım orjınal ebatlarda kayma kıtleme vs vs yaşamadım daha memnunum tavsıye ederım

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Orta sehpası olanlar. Bana satabilir mi biri?

ea1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı skystar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki forumdandır diye yazıyorum.

Haftasonu İzmir pınarbaşında canlısını gördüm biri kırmızı hatta sürücüsü bana selam verdi.Renk olarakda hoşuma gitti diyebilirim.

Diğeri pınarbaşı tansaş önünde gördüm siyah pulsar iyice bir inceledim sahibi denk gelseydi bi üzerine oturup bakıcaktım nasıl durucak diye ama sahibi olmayınca elimi bile sürmedim.Allah için güzel motorlar kazasız belasız binmeyi nasip etsin.
    Dostum sanırım benden bahsediyorsun kırmızı pulsar eğer yakından incelemek istersen yardımcı olabilirim
    turkish39 ve skystar bunu beğendiler.

denizhan_d - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Alıntı mesmeyut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orta sehpası olanlar. Bana satabilir mi biri?
    motocrosa arka çanta demiri gelmiş yakın zamanda orta sehpada gelecek

İyi akşamlar herkese bugün bi bayiye bu motordan almaya gittim. Kredi kartıyla alayım dedim 9 ay taksit için %1 komisyon alıyorlar normal mi? Vade farksız olmuyor mu. Bu olmazsa Sym wolf almaya niyetliyim vade farksız 9 taksit yapıyorlardı orda

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Yüzde 1 komisyonda hicbisey değil bence .ben 9 taksit için 350 TL fark vermiştim.

öle olmuyor aylık %1 dedi 9 aya dökünce 737_tl fark alıyor. saçmalık tamamen. 9 ay için 8200 küsür istedi bayi

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Bence biraz daha bekleyin.Yaz bitiyor nerdeyse eylül ekim gibi kampanyalar baslar diye düşünüyorum bende o zaman bitane daha alacam pulsar . motoru sattım pişman oldum .

Motosikleti
    660 Tenere
    Ekimde ehliyeti aliyorum pulsar istiyordum. forumuda aylardir takip ediyorum, ama simdi is yuzunden babamin araba almasi gerekti. kredininde buyuk cogunlugunu ben oduyorum. Pulsar simdilik ikinci motor oldu sanirim :( ybr falan alabilicem bu gidisle cok zorlamak istemiyorum kendimi. Araba mevzusuna gonlumdeki motoru alamiyorum be :/ ne kotu bi duyguymus bu

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı oklawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öle olmuyor aylık %1 dedi 9 aya dökünce 737_tl fark alıyor. saçmalık tamamen. 9 ay için 8200 küsür istedi bayi
    Ahlaksızoğluahlaksız o bayi. Hangi kenttesin sen kardeşim?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)