Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    co2fix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru aldım. Simsiyah gelinliği ile iş yerimin önüne çektim.

Bişey söyliycem kızmak yok ama
    Çok garip gelebilir ama önceki yorumumda motoru aldığım yerde ki ustanın pulsarı ile gazladığımı anlatıp titreşimden şikayet etmiştim. Teslim aldığım motorda ise titreşim yok denecek kadar az. İnanılmasının zor olduğunu biliyorum ve birisi bana anlatsa inanmam ama vallahi de billahi de böyle.

Ya da bana öyle geldi. Bilemeyeceğim.

Hocam ileriki KM'lerde biraz hissedilir seviyelere cıkacak fakat ozamana kadarda alışmış olacaksınız.Sizin ilk bindiğiniz PULSAR doğal olarak sizin en dikkat ettiğiniz ve tüm kusurları ve faydalarını gözlemlediğiniz motordu.size titreşim çokmuş gibi geldi fakat şuan kullandığınız kendinizin yani kusur aramak incelemek için değil keyf almak için biniyorsunuz.Keyfini çıkarın gerçekten şahane motor.Titireşim var diyen arkadaşlara sorarım ""Siz hiç balansörsüz SKYGO SG-200GY Enduro/Cross kullandınızmı???"" Ben 1 sene kullandım gecen sene sattım hala titriyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Fotoğrafları genellikle yandan üstten ve ortadan olunca gerçek hali pek belli olmuyor gibi. Bir fikir versin diye bu açıdan çektim motorumu.

turkish39, centil40, newmoto76 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Belki forumdandır diye yazıyorum.

Haftasonu İzmir pınarbaşında canlısını gördüm biri kırmızı hatta sürücüsü bana selam verdi.Renk olarakda hoşuma gitti diyebilirim.

Diğeri pınarbaşı tansaş önünde gördüm siyah pulsar iyice bir inceledim sahibi denk gelseydi bi üzerine oturup bakıcaktım nasıl durucak diye ama sahibi olmayınca elimi bile sürmedim.Allah için güzel motorlar kazasız belasız binmeyi nasip etsin.
    AttilaXtreme ve ea1925 bunu beğendiler.

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS/ 2013 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğrafları genellikle yandan üstten ve ortadan olunca gerçek hali pek belli olmuyor gibi. Bir fikir versin diye bu açıdan çektim motorumu.

http://i.hizliresim.com/PvrZMd.jpg
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin

dikkatimi çeken bir nokta var gelen ilk parti pulsarlarda deponun hemen altında 4walwe yazıyordu şuan yeni gelen pulsarlarda yanlışhatırlamıyorsam injection yazıyor neiş çözen varmı
    AttilaXtreme bunu beğendi.

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooo, sayfanın dışarı kapalı olması olayına ben karışamıyorum ne yazık ki, sadece üyeyim Ancak Face sizi niye üye kabul etmiyor ya da o konuda ne yapabiliriz hiç bilmiyorum

Az da olsa şöyle yardımcı olmaya çalışayım ben size. Üretimi yapan firmanın sitesi:

http://www.motorcami.com/L/1987/2126/pulsar.html

Cam bu.
    siz AttilaXtreme ile arkadaş olun. o da gruba üye olmak için başvursun direk size onay bildirimi gelir ve gruba katarsınız kendisini

Şahsen arkada 150 genişlikte bir lastiği Pulsar için çok uygun görmüyorum. Duke 200 un şasi tasarımı biraz kucuk olduğundan estetik açıdanda hoş görünsün diye 150 lik lastik tercih etmişler bence.İşin tuhafı duke 125 tede Duke 390 da da 150 arka lastik var sanırım. Arada ciddi güç farkları var bu motorların. Bu seçim Duke 200u son hız konusunda biraz torpulemiş gibi. Videolarında 140 lar görünüyor. Pulsarın daha hızlı olacağı kanaatindeyim. 130 lastik iyidir performanstan çok şey kaybettirmeden istenileni verir diye düşünüyorum.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

mustang256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Motorun parasını ödedik bekleyişteki heyecanın yerini korku, tedirginlik sarmaya başladı ve güvenlik önlemlerini araştırmaya başladım.
    http://www.feyizoglu.com/8292-Celik-Zincir-Kilit-2-Metre-_48475.html#0

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Urban-U4K-Zincirli-Halat-Kilit-Uzunluk-1-70-m-_9031.html

Hırsızı en çok yavaşlatabilecek şeyin bunlar olduğuna kanaat getirdim. Abilerim önerileriniz, fikirleriniz, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar motorunuza iyi kaliteli lastik alin, iyi kask alin ayrica kendiniz icin.Schubert kaskla kaza yapip kafayi yere vuran biriyim ben.Kask tek kelimeyle muhtesem korudu..

Lastik konusu cok cok onemli.Kaliteli lastigin verecegi tepki hayat kurtarir.Pulsar cok hizli degil ama yavasta degil 140 150 km hiz yapan iki tekerlek uzerindeki her makine kaliteli lastik hakeder.

Guvenlik en onemlisi.

Bugun bagdat caddesinde iki arkadasi kasksiz pulsar uzerinde gordum heyecanli gorunuyorlardi.Yapmayin arkadaslar su motosikletlere kasksiz binmeyin bundan daha buyuk bir kotuluk olamaz size de trafikteki diger insanlarada.

Bir anket yapmislardi kaza yaomamis motisiklet suruculerine soruyorlar neden kask takmiyosun diye cvap su bana bisey olmaz..Artik 3. Dunya ulkelerinin cehaletinden siyrilsak su motosikletin imaji icin harika olacak..
    Newmoto76...birakaç gün önce BMW R1200GS'le Çanakkale-Biga yolunda kaza yapıp-rahmetli olan bay ve bayan vardı hatırladın mı?Birinin kaskı Shuberth' idi kask kağıt gibi yırtılmış,paramparça olmuş...içi-dışı kan-revan içinde....idi.Ben Shoei X-spirit(x-11) kullanıyorum..bu marka yada ARAİ geri kalan yalan derim...paranın satın alacağı en iyi 2 kask'lar bunlar...Benim kafam değerli diyorsan paraya kıyacan-en iyisini alacağın...Motorun marka-modeli,beygir gücü ne olursa olsun.
    The Power of The Dreams.

farm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    150'lik arka lastiklerle pulsar aşağıdaki gibi oluyor. yalnız jantlar bu değişiklik için ince kalıyor, görüntüde de belli zaten...

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Ön 110 arka 140 olabilir. Değişim zamanı denemek gerek.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    arkadaşlar merakla beklediğim bajaj 400cc modelleri bu sene fuarda görebilicek miyiz ? uzun zamandır forumu takip edemiyorum acaba sizin bunla alakalı bir bilginiz varmı ?

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Bu sene derken 2015 de gelebileceği söylenmişti
    enesbingl bunu beğendi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sene derken 2015 de gelebileceği söylenmişti
    teşekkürler. 2015 fuarından bahsediyordum. ekrem bey bu konuda görüşleri ne fiyat olarak satış olarak
    İnsanlar motosiklet gibidir,her birinin farklı tarzı ve özelliği vardır.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Abi kafayı yiyeceğim artık 2 aydır hergün pulsarla yatıp pulsarla kalkıyorum. İşe bile girdim sırf daha hızlı sahip olabilmek için. Ancak bi sorunum var.. kredi kartı. Bizim peder kullanmıyor, bayilerde kredi kartına taksit yapıyorlar. Yok mudur bunun başka yolu elimde 3000 bin birikmiş var. Peşin almak için rahat 5 ay daha beklemem lazım o zamana kadarda çatlar giderim zaten. Senet sepetle verecek bayi yok mudur? İsterse Türkiyenin bi ucunda olsun gidip alacağım.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi kafayı yiyeceğim artık 2 aydır hergün pulsarla yatıp pulsarla kalkıyorum. İşe bile girdim sırf daha hızlı sahip olabilmek için. Ancak bi sorunum var.. kredi kartı. Bizim peder kullanmıyor, bayilerde kredi kartına taksit yapıyorlar. Yok mudur bunun başka yolu elimde 3000 bin birikmiş var. Peşin almak için rahat 5 ay daha beklemem lazım o zamana kadarda çatlar giderim zaten. Senet sepetle verecek bayi yok mudur? İsterse Türkiyenin bi ucunda olsun gidip alacağım.
    Senetle satan motor bulamazsın hocam , ya kart limitin olacak taksitle ödeyeceksin yada nakit olacak . 5 ay sonraya zam gelir pulsara , 7340 tl lansman fiyatı . Belkide yaz ayından sonra zam çakabilirler . Bulabiliyorsan borç al eş dosttan , her ay ödersin madem işede girmişsin .
    gelebek bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senetle satan motor bulamazsın hocam , ya kart limitin olacak taksitle ödeyeceksin yada nakit olacak . 5 ay sonraya zam gelir pulsara , 7340 tl lansman fiyatı . Belkide yaz ayından sonra zam çakabilirler . Bulabiliyorsan borç al eş dosttan , her ay ödersin madem işede girmişsin .
    Ah olsa verecek eş dost... Forumada yazıyorum eğer peşin borç verecek olursa senet falan yapalım bişeyler faiziyle geri ödeyeyim.
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim işe girdiysen tüketici kredisi al. Ben öyle yaptım örneğin.
    Bak bu adreste hangi bankadan kaç aylık istiyorsan karşılaştırıyor. (bkz: ihtiyaç kredisi hesaplama aracı) Kendin de tek tek dolaş icabında.
    http://www.enuygun.com/kredi/?gclid=...GtUaAs3D8P8HAQ
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

infidel imam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Alıntı ceza031 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastiklerin bana maliyeti 600 tl yi buldu
    işçilik dahil mi 600? Ben bi 70 lira fazla verdim senden.

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS/ 2013 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı infidel imam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işçilik dahil mi 600? Ben bi 70 lira fazla verdim senden.
    lastikleri kredi kartsız kefilsiz senetsiz motorsiklet parçaları ve aksesuarı toptancısı olan arkadaşımdan 2 taksitle 600 tlye aldım işçilikte yıllardır kendisinden başka hiçkimsenin motorlarıma dokunmasına izin vermediyim motorsiklet tamircisi japon abim taktı işçilik free

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Dün motor bayır aşağı boşta giderken 1 dk arayla 2 kez stop etti. Zaman zaman da boşta giderken ve durduğum yerde ara gaz verirkende başıma geliyor. Ne yapmam lazım? Kronik bir durum gibi duruyor. Bazı arkadaşlarında başına gelmiş çünkü.
    Çözüm bulan var mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)