Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Kuba Motor Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    hoca66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tşk ler motoru daha heybetli gösteriyor diye düşünüyorum. ayrıca gidonu yükseltince de heybeti artmıyor değil. yalnız bir sorum olacak artcı ya yapılan bar değilde sürücüye yapılan bar sürüşte sıkıntı acarmı acaba herhangi bir tehlikesi varmı. uzun yolda baya rahat olur gibi görünüyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    sürücü için bar yapılacaksa selenin komple değişmesi lazım,tekli bir sele için bar güzel ve rahat olur uzun yollarda..

haqan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fiddle2/3
    Alıntı hoca66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tşk ler motoru daha heybetli gösteriyor diye düşünüyorum. ayrıca gidonu yükseltince de heybeti artmıyor değil. yalnız bir sorum olacak artcı ya yapılan bar değilde sürücüye yapılan bar sürüşte sıkıntı acarmı acaba herhangi bir tehlikesi varmı. uzun yolda baya rahat olur gibi görünüyor.
    gidon yükseltilebilir mu ?

Motosikleti
    istediğiniz şekil gidon taktırabilirsiniz,sıkıntı yok..
    sadece gidon değiştiği zaman manetlerin tellerini uzun alıp değişmende gerekecek.

1.85 boy var bende vitesli motora yeni başlıcam daha önce scooter geçmişim var idealmidir acaba bana .

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Ben de 1 haftadır kullanıcısıyım. Fiyat performans hele ki görünüş olarak alınabilecek en iyi motorlardan biri bence.
    Yeni alacak arkadaşlar için bir iki uyarım olacak :

1) Eğer daha önce bu tarz bir motor kullanmadıysanız, arka fren ve vites pedallarına (yerine) alışmak için mutlaka rahat alanda çalışma yapın. Özellikle touring bir motordan geçiş yapıyorsanız, ayak koyma ve pedallara erişim konusunda acemilik çekeceğiniz bir dönem olacaktır,
    2) Aynaların açısı ne yazık ki zayıf. Ben "riderscan" (fotoğrafta konumunu görebilirsniz) takarak durumu çözdüm ancak o da gece çok iyi değil performans olarak. Aynalara mutlaka dışa ve yukarıya doğru uzatma aparatı gerekli,
    3) Fabrika çıkışı lastiklerin yalnızca kuru zeminde tutuşu iyi. Özellikle "çiseleme" denilen türde yağışta ve hafif ıslak zeminlerde fren yaptığınızda (sert yapmak daha da arttırıyor bu durumu) hem ön hem de arka lastik kayıyor. Ben yaz sonunda mutlaka lastik değişeceğim, tam güvenli sürüş için bu şart,
    4) 200 CC ve 14 beygir güç, doğal olarak özellikle otoban ve çevre yollarında, motosiklete saygının sıfır olduğu ülkemizde sürekli defansif sürüş gerektiriyor. Canınız sıkılınca gazlar geçerim ya da sıyrılırım diye güvenmeyip, gereken konumlanmayı önceden almanızı tavsiye ederim.

Bunların dışında keyifle seyredebileceğiniz ve özellikle agresif sürüş sevmeyenler için tatmin edici bir gezi motoru.

free13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşın kanalı güzel

Alıntı Mertcan1905 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5.400 tl 0'i.
    Bayiiler anlaşmış gibi 5800 den aşağı fiyat vermiyorlar.

rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sahibindende 2015modeller 6150tl diyor 2014modeller 5950tl diyor bu motor da zamanla güzel zamlanacak gibi duruyor :D

Zamlanmadan almak şart oldu 2015 modeller de 2014 modele göre değişiklik var mı? acaba bilen birileri yazabilir mi?

Motosikleti
    fark yok,hepsi aynı motor aynı tasarımdır.

Motosikleti
    SUPER SHADOW 250
    benimde boyum 1.85 çok rahat bir oturuşu ve kullanımı var motorun üzerinde de hiç sırıtmıyorum.
    ayrıca kullanabileceğin en rahat vitesli motorlardan biridir.

hoca66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar motorun yağ ölcümünü nasıl yapıyoruz. Servise gidip yaptırıyoruz da kendimiz yapmak istediğimizde yağ ölçüm cubuğu yok sanırım. nasıl yapıyoruz ?

Motosikleti
    SUPER SHADOW 250
    motorun sağ tarafında altta bir göz var gözün etrafında max ve min seviyeleri gözüküyor ordan yağ seviyesini görebilirsiniz

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Kuba Superlight 200 motorunu 0 alanlar, kullanım kitapçığı aldınız mı ?

Motosikleti
    SUPER SHADOW 250
    malesef kullanım kitapçığı vermediler elinde olan varsa tarayıp paylaşırsa süper olur

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Alıntı anyhow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef kullanım kitapçığı vermediler elinde olan varsa tarayıp paylaşırsa süper olur
    Ben bu işin peşini bırakmadan takip ediyorum. Firmanın ana temsilcisi ile yazıştım ve telefonla konuştum. Yapılanın yasalara aykırı olduğunu söyledim ve en kısa sürede bir kullanım kitabı hazırlanmazsa tüketici mahkemesine başvuruda bulunacağımı belirttim. Muhtemelen gelecek hafta sonuç alacağım. İnternette İspanyolca bir kılavuz var 40 sayfa. Ben talep ettiğimde "periyodik service manual" gönderelim dediler. Daha ne talep ettiğimden haberdar değillerdi. Bize "owners manuel" yani "kullanıcı kılavuzu" gerekli. Özellikle rodaj dönemi için. İspanyolca'da rodajda ilk 1.000 km için üç aşamalı sürüş uyarısında bulunmuş adamlar. Ben moturu teslim aldığımda servis şefi "fazla basma" dedi o kadar Son konuşmamda "ekmek kızartma makinesi alsam içinden 5 dilde kullanım kitabı çıkıyor, bu motora 6.000 TL para alıyorsunuz bu ne abuk bir iş" dedim adamlara. Firmadan konuştuğum kişi gayet makul ve kibar, umarım sonuç alırım ve galiba bu bir ilk olacak. Eğer bana bir kılavuz gelirse hepinizle paylaşacağım buradan...

rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eyvallah hocam peşini bırakma

Mertcan1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rebelrider67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibindende 2015modeller 6150tl diyor 2014modeller 5950tl diyor bu moto da zamanla güzel zamlanacak gibi duruyor :D
    Sonbahar aylarinda 8.000'e dayanmaz insallah.

burakcvck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 700 Xtribute
    Arkadaşlar fabrika çıkışlı motor yağını değiştirmek istiyorum, tavsiye lazım

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)