Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kuba Motor Pars

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KUBA 2014 touring serisinin önemli modellerinden biri PARS.

PARS şık tasarımı ve yüksek performansıyla adından çok söz ettirecek. Güven, konfor, kolay kullanım ve şık bir tasarıma sahip olan PARS motosiklete ister ilkkez binin isterseniz KUBA PARS a ilkkez binin size özgürlük hissini her bindiğinizde damarlarınıza kadar hissedeceksiniz. PARS bu gücü ve özgür yapısıyla binicisine her zaman farklı heyecanlar yaşatacak.

150cc KUBA motosikletlerinin başarısı PARS içinde geçerlidir. Büyük hacimli motosikletlerden kullanılan teknolojiler kullanılan alt motoruyla PARS bütün devirlerde verimli tork sunmaktadır. Avrupa standartlarında üretilen PARS diğer KUBA motosikletlerde olduğu gibi Euro 3 emisyona sahip çevre dostu bir motordur.

Teknik özellikleri ve ayrıntılı bilgi için tıklayın: http://www.kubamotor.com/new5/product/touring/pars.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    plaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1
    CR1 modelini almayı düşünüyordum ama bu motosikleti de çok merak ediyorum. Görünüş olarak CR1 gibi cezbediyor, performans da bir o kadardır muhakkak bu kadar iddialı bir modelde düşük performans olacağını sanmıyorum. Test etmek için gün sayıyorum. Buradan paylaşırım olumlu olumsuz tüm tespitlerimi.

Motosikleti
    Suzuki gn250
    Kubanın gelmiş geçmiş en sağlam en kaliteli motoru..! Jianshe JS150-7F http://www.jianshetrade.com/wm/en/Pr...x?pid=11&id=55

Motosikleti
    Kuba CR1
    Alıntı ismeter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kubanın gelmiş geçmiş en sağlam en kaliteli motoru..! Jianshe JS150-7F http://www.jianshetrade.com/wm/en/Pr...x?pid=11&id=55
    Kıyası böyle şeylerle yapmanız çok saçma. Kuba'nın bir kaç modelinde de aynı şekilde şu firmanın şu ürünü bu firmanın bu ürünü deyip ona göre yorumlar yapıldı ama o modeller başta titreşim olmak üzere bir çok şikayete maruz kalırken Kuba'nın modelleri satılmaya devam ediliyordu. Böyle saçma kıyaslar yapmayın bence model güzelse sağlamsa tamamdır ama kalkıp da benzeri ürünün linkini paylaşmak ne alaka ?

Her neyse.

Bayiye incelemek için gittim ancak ön siparişlerden dolayı elindeki ilk modeller gitmiş ve 1 haftaya kadar tekrar geleceğini söylediler. İnternet üzerinde yaptığım araştırmada ise ortaya mükemmel bir iş çıkardıkları kanısına vardım ama yine de incelemeden çok büyük konuşmak istemiyorum.

Motosikleti
    Suzuki gn250
    Kuba diğer modellerini cr1 ve platinum u diğer çinli fabrikalara ürettiriyo Ama pars modeli jianshe firmasına ait ve jianshe diğerlerine göre daha iyi kaliteli motorlar piyasaya sunuyo ybr125esd gibi

Motosikleti
    Kuba CR1
    Kuba'nın gelmiş geçmiş en kaliteli motoru mu diğer modellerini başka bu modelini başka şartlarda mı üretiyor bilemem ama bildiğim tek şey şu bu yılın en iyi touring modellerini yapmışlar ve gayet uygun fiyattan satıyorlar. CR1 kullanıcısıyım ve daha önce de söylemiştim Pars modelinde de aklım kalmıştı ve incelemiştim. CR1 motosikletim şimdiye kadar kullanıp da en çok sevdiğim motosiklet. Pars da eminim öyledir.

Motosikleti
    kymco ck 125
    ben de pars aldım. motor gayet rahat. süspansiyonlar iyi çalışıyor. titreşim neredeyse yok. fakat benim motor da bir sorun var. 6000 devirden sonra motor tekleme oluyor. serviste çözemediler. fabrikaya gönderecekler. umarım sorunu çözülür.

Motosikleti
    1985 Mobylette - 1994 Minsk - 1995 MZ 251 - ?
    Alıntı ck rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de pars aldım. motor gayet rahat. süspansiyonlar iyi çalışıyor. titreşim neredeyse yok. fakat benim motor da bir sorun var. 6000 devirden sonra motor tekleme oluyor. serviste çözemediler. fabrikaya gönderecekler. umarım sorunu çözülür.
    Kardeş yeni yorumlarını bekliyorum. Yakit, fren, stabil ve maksimum hiz, arççılı artçısız çekişi gibi. Bari buna zam gelmeden alalim.*

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

C1 ile bunun arasinda kaldim. C1 çok spor duruyor ama parsta daha bi oturakli.

arkadaşlar ilk motorumu alıcam tvs apache düşünüyodum ama onun 2. eli fiyatına 0 pars almak daha mantıklı geldi kullanan arkadaşlar önerir mi performans servis ve güvenlik bakımından

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:12 ----------

Alıntı admin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.kubamotor.com/new5/upload...1-175715-1.jpg

KUBA 2014 touring serisinin önemli modellerinden biri PARS.

PARS şık tasarımı ve yüksek performansıyla adından çok söz ettirecek. Güven, konfor, kolay kullanım ve şık bir tasarıma sahip olan PARS motosiklete ister ilkkez binin isterseniz KUBA PARS a ilkkez binin size özgürlük hissini her bindiğinizde damarlarınıza kadar hissedeceksiniz. PARS bu gücü ve özgür yapısıyla binicisine her zaman farklı heyecanlar yaşatacak.

150cc KUBA motosikletlerinin başarısı PARS içinde geçerlidir. Büyük hacimli motosikletlerden kullanılan teknolojiler kullanılan alt motoruyla PARS bütün devirlerde verimli tork sunmaktadır. Avrupa standartlarında üretilen PARS diğer KUBA motosikletlerde olduğu gibi Euro 3 emisyona sahip çevre dostu bir motordur.

Teknik özellikleri ve ayrıntılı bilgi için tıklayın: http://www.kubamotor.com/new5/product/touring/pars.html
    Abi başlangıçt motoru olarak pars almak istiyorum 0 pars alsam nasıl olur siz ne önerirsiniz

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başlangıç motoru arıyordum sanırım buldum, çok şık duruyor.

kuba motorun en iddalı ürünü bence çok şık duruyor bir titanik kullanıcısıyım ama pars tada gözüm kaldı çok şık ve çok rahat bir motor titreşim yok dene bilir kendi motorumdan memnun olmasam tercihim pars olurdu..

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Motor fotograflarda gözüktüğünden daha heybetli duruyor. Fiyatı da nispeten daha uygun. Yalnız CR1 in dijital gösterge paneli avantajı var.

Pars aldım 10000 km yaptım motor fena değil. Tek sıkıntı arıza durumunda garati diye bişey yok sayılır. Parçalarının bazıları bulunuyor parayla alıyorsun. Motor parçalarının tamamına yakını yok başka marka parçalarla uyduruyorlar. Garantiden parça almak imkansız arkadaşlar. Parayla almak için 60 ila 80 gün bekletiyorlar. Tavsiye ederim o paraya ancak bu motor olur orjinal parça takıntınız yoksa on numara

Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pars aldım 10000 km yaptım motor fena değil. Tek sıkıntı arıza durumunda garati diye bişey yok sayılır. Parçalarının bazıları bulunuyor parayla alıyorsun. Motor parçalarının tamamına yakını yok başka marka parçalarla uyduruyorlar. Garantiden parça almak imkansız arkadaşlar. Parayla almak için 60 ila 80 gün bekletiyorlar. Tavsiye ederim o paraya ancak bu motor olur orjinal parça takıntınız yoksa on numara
    yanlışın var kardeş arkadaşta var daha geçen hafta parça sipariş etti 3 gün sonra geldi senin gittiğin servisle ilgili bi ters düz durumu vardır ara fabrikayı parça var mı yok mu diye sor.

Herkese meraba konuyu hortlatmış gibi olacam galiba başlangıç motoru için kullanılabilir mi ? Arızası eksiği gediği hakkında bilgi verebilir misiniz ? Kullanacak arkadaş bisiklet dışında 2 teker kullanmamış. Şimdiden teşekkürler.

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese meraba konuyu hortlatmış gibi olacam galiba başlangıç motoru için kullanılabilir mi ? Arızası eksiği gediği hakkında bilgi verebilir misiniz ? Kullanacak arkadaş bisiklet dışında 2 teker kullanmamış. Şimdiden teşekkürler.
    Yeni çıkan bi model değil o yüzden kronik bir arızası yok fiyatına ve kalitesine göre bi puan verilecek olursa benim gözümde 10 üzerinden 7,8 alır. Tabiki bir japon kalitesi beklemeyeceksin. Fiyatta ona göre yani başlangıç olarak alınıp uzun süre kullanılıp sonra 250ccye geçilebilir.

Facebook'ta kuba fan club sayfasına takip ederseniz kulanıcılarına sürekli rast gelirsiniz kullanıcısı var hemde azınlık değil çoğunluk olan bi kullanıcısı var ama forumda yoklar Tekeriniz düz bassın.

Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlışın var kardeş arkadaşta var daha geçen hafta parça sipariş etti 3 gün sonra geldi senin gittiğin servisle ilgili bi ters düz durumu vardır ara fabrikayı parça var mı yok mu diye sor.
    Pars bendede var yani. Antayla merkezdeki servis silindir ve birkac parça değişimi için sipariş verdi. Silindir deki bir parçanın firmada göründüğünü ama stokta bulunmadığını belirtmiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

Bu arada motor ile ilgili diğer bilgileride vereyim. Diyarbakırdan Antalyaya benzin molası hariç durmadım bastım ne varsa. Bir sorun ile karşılaşmadım uzun yolda iyi dayandı valla beklentilerimi karşıladı o konuda. Max hız düz yolda 110 km. Rampa aşağı 130 km dir. Yakıt tüketimi 1 lt 35 km gidiyor. Rampa aşağı çok zorlamayın ben yaptım bujiyi kesti silindir yuvası gitti vs. Bilinçli kullanırsanız on numara bir motor. Ybr kalitesini kullanımda yakalarsınız. Malzeme kalitesinde bir tık düşük. Ybr den aşağı kalmıyor yolda hatta hızlanmalarda ybr yi gecersiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:42 ----------

Bide pars motorum için yağ tavsiyesi varmı?

Pars bendede var yani. Antayla merkezdeki servis silindir ve birkac parça değişimi için sipariş verdi. Silindir deki bir parçanın firmada göründüğünü ama stokta bulunmadığını belirtmiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

Bu arada motor ile ilgili diğer bilgileride vereyim. Diyarbakırdan Antalyaya benzin molası hariç durmadım bastım ne varsa. Bir sorun ile karşılaşmadım uzun yolda iyi dayandı valla beklentilerimi karşıladı o konuda. Max hız düz yolda 110 km. Rampa aşağı 130 km dir. Yakıt tüketimi 1 lt 35 km gidiyor. Rampa aşağı çok zorlamayın ben yaptım bujiyi kesti silindir yuvası gitti vs. Bilinçli kullanırsanız on numara bir motor. Ybr kalitesini kullanımda yakalarsınız. Malzeme kalitesinde bir tık düşük. Ybr den aşağı kalmıyor yolda hatta hızlanmalarda ybr yi gecersiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:42 ----------

diyarbakır'dan antalya'ya nasıl molasız gittin kardeş 250cc çift silindir motorlar bile dinlenmeden zorlanıyor Helal olsun.

Motosikleti
    Kuba Superlight

Helal olsun dostum 1.200 Km 150cc motor harika bi performans gezi fotoğrafı falan var mı ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)