Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kuba Motor Pars

Motovento
    REKLAM ALANI

Tekrar diyarbakıra dönüş yaptım ve hala motor saat gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:57 ----------

Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hızlıresim.com'a resmi yükle sana bi link verecek o linki burada paylaş biz tıklarız Ruha 125 modelini hakkında ne düşünüyorsun.
    Ruha 125 i kullanma fırsatım olmadı. Yapı olarak pars ı andırıyor biraz. Bir sorunu varmıdır bilmem. Fakat şehir içi kullanacaksan 125 cc veya 150 cc saglam bir motorsikleti herkese tavsiye ederim. Kuba diyince akla aaaa çin o çin diyenlere pek aldırma. Tm dandik motorları vardı orası burası devamlı sorun çıkaran. Fakat güzel, sağlam, yamaha kadar dayanıklı motorlar da üretmeye başladı. Malzeme kalitesi bir tık düşük olabilir belki ama. Yamahanın yarı fiyatına yamaha. Lafı biraz uzattım başka sorun olursa bildiklerimi paylaşmaya çalışacam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar diyarbakıra dönüş yaptım ve hala motor saat gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:57 ----------

Ruha 125 i kullanma fırsatım olmadı. Yapı olarak pars ı andırıyor biraz. Bir sorunu varmıdır bilmem. Fakat şehir içi kullanacaksan 125 cc veya 150 cc saglam bir motorsikleti herkese tavsiye ederim. Kuba diyince akla aaaa çin o çin diyenlere pek aldırma. Tm dandik motorları vardı orası burası devamlı sorun çıkaran. Fakat güzel, sağlam, yamaha kadar dayanıklı motorlar da üretmeye başladı. Malzeme kalitesi bir tık düşük olabilir belki ama. Yamahanın yarı fiyatına yamaha. Lafı biraz uzattım başka sorun olursa bildiklerimi paylaşmaya çalışacam.
    Ruha 125 henüz bayilere bile dağıtılmamış bir model o yüzden kullanamamış olabilirsin. Tekerin düz bassın.

Eyvallah kardeşim.
    Bu arada Michelin lastik te motorun üstünde gelen lastik te asvaltta sorun çıkarmadı. Fakat asvalt olmayan parke yollarda bugün düz giderken kendiliğinden motor yan yattı teker kayıyıyor sabun gibi. 25 km hız ile giderken deprej çekili halde gidiyordum firenede dokunmadım. Kışın daha yumşak yol tutan lastikler kullanmanızı tavsiye ederim.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Eyvallah kardeşim.
    Bu arada Michelin lastik te motorun üstünde gelen lastik te asvaltta sorun çıkarmadı. Fakat asvalt olmayan parke yollarda bugün düz giderken kendiliğinden motor yan yattı teker kayıyıyor sabun gibi. 25 km hız ile giderken deprej çekili halde gidiyordum firenede dokunmadım. Kışın daha yumşak yol tutan lastikler kullanmanızı tavsiye ederim.
    Motorun üzerinde gelen lastikler Michlen mi ? ben mi yanlış anladım yok artık

Üzerinde gelen lastik michelin değil. Sonradan arka lastiği ben michelin aldım.

Üzerinde gelen lastik michelin değil. Sonradan arka lastiği ben michelin aldım.
    Anlaşılan motoruna bayağı bakyıorsun herkes fotoğraf istemiş yükeleyemedin mi hala ? Bari faceye at adresi burada paylaş :D

Sayfada görünen kuba pars ile aynı renk te aynı.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum motosikletin fotoğrafını neden paylaşmıyorsun öve öve bitiremedin ama haftalardır bi tane fotoğraf atmadın

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum motosikletin fotoğrafını neden paylaşmıyorsun öve öve bitiremedin ama haftalardır bi tane fotoğraf atmadın
    Arkadaşım ben foto atamadım. Facebok adresim. Mustafa KIRGÜL. mesaj atarsanız foto atabilirim. İnstigram hesabım ne_mutlu_turkum_diyen
    Mesaj atarsanız foto atabilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

Bu arada motoru aktif kullanıyorum bir sıkıntı yok hala. Bu gidişle nazar değecek ☺

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Adam haklı beyler motoru var yok gibi muamele yapılmış adama Kardeş fotoğraf atmak zor değil hizliresim adresine yüklüyorsun sana bi link veriyor buraya yapıştırıyorsun.

Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam haklı beyler motoru var yok gibi muamele yapılmış adama Kardeş fotoğraf atmak zor değil hizliresim adresine yüklüyorsun sana bi link veriyor buraya yapıştırıyorsun.
    Teşekkür ederim arkadaşım. Ama ben foto yükleyemedim bir türlü. Diğer arkadaşlar da motorum varmı yokmu gibi şüpeye düşmesinler. Ben bu motorsikleti bilmesem anlatamam sonuçta.

Arkadaşlar michelin kullandıkca daha iyi tanıma fırsatım oluyor. Virajlarda motoru çok yatırıyorsanız michelin iyi perfonmans sağlamıyor. 40 km hız ile viraja girdim arka teker salıyordu kendini. Kuba pars için aranan lastik değil

Gezi fotoğrafı var fakat yükleme yi yapamıyorum

Arkadaşlar 19 bin km re oldu ve yola devam ediyorum. Michelin pilot streel lastik beni biraz üzdü.
    Ekstra olarak zincir arıza çıkartmadı ama servis değiştirsek iyi olur dedi uzun yolda sıkıntı olur diye. Zincir ve dişli değişikligi yaptım

[url=https://hizliresim.com/g9WadR][img]https://i.hiz

Arkadaşlar yine diyarbakır-k.maraş arası gidiş geliş yaptım. Şuan 21000 km de. Şehir içi işe gidip gelirken kullanıyorum. 1000 km önce swallow lastik aldım michelin i eve koydum yaz aylarında kullanırım belki.
    Swallov lastik tercih etme sebebim kış geliyor ve aldığım lastik dişli bir lastik.
    Ön lastik hala üzerinde gelen lastik ve hala dişi duruyo.

[url=https://hizliresim.com/g9WadR][img]https://i.hiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:55 ----------

29500km oldu. Ve hala kullanmaktayım 😀

34 bin km deyim. İki hafta önce Diyarbakırdan Muğla/Fethiye ye geldim. Yagmurda 3 saat kullanmam gerekti. Sorunsuz geldim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:26 ----------

Park ettigim sırada fırtına motoru düşürdü. Ön çamurluk ta küçük bir kırık var artık 😊

41 Bin km'e oldu. Son yazım'da bahsettiğim konu haricinde yolda kalmadım. Türkiye'nin birçok şehrini motosiklet ile gezdim. Yagmurda sıkıntı yok. Sağnak yagmurda bile hiç durmadan gidebilirsiniz. Ama tavsiye etmem yolu zor görüyordum. Ustasını bulduysanız değistirmeyin. Çünkü bu motosiklet'in dilinden gercekten iyi ustalar anlıyor yada bu modele cok sık bakan ustalar. Parça sıkıntısı var. Diger markalarda oldugu kadar. Tek fark parçaların çok geç gelmesi. Eğer başka bir bayi'nin elinde istediğiniz parça varsa 3 günde gelebilir. Hız konusuna gelelim. Uzun yolda biraz yetersiz. 90km veye 100km düz yolda gider. Daha fazla bişey beklemeyin. Titreşim çok değil. Uzun yolda bile beni rahatsız etmedi. 2 yıl oldu. Verdiğim paraya göre değermi derseniz bence değer. İkinci el alacaksanız dikkatli olun.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)