Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kuba Motor Pars

Motovento
    REKLAM ALANI

Kardeşim 12 bin oldu km. Antayaya gittim diyarbakırdan. Sonra sivasa gittim geldim sonra kahramanmaraşa gittim geldim 4 defa. Elazığa gittim. Uzun yolda biraz yordu beni rahatsız ettiği şey son hız konusuydu. Motor rahattı valla. Fotograf çektim ama sildim daha sonra. Denerseniz uzun yolda pars ı göreceksiniz ne kadar güzel. Antalya Gösterici motor da servis bakımını yaptırdım. Bu arada motoru seviyorum kardesim yemek molası icin bile stop etmedim. Diyarbakırdan Antalya 15 saat sürdü. 300cc naket tarzı bir motor cıkarsa kuba dan ben alırım. Pars gibi dayanıklı olsun ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

Bir fotograf var ama nerden gönderecem ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim 12 bin oldu km. Antayaya gittim diyarbakırdan. Sonra sivasa gittim geldim sonra kahramanmaraşa gittim geldim 4 defa. Elazığa gittim. Uzun yolda biraz yordu beni rahatsız ettiği şey son hız konusuydu. Motor rahattı valla. Fotograf çektim ama sildim daha sonra. Denerseniz uzun yolda pars ı göreceksiniz ne kadar güzel. Antalya Gösterici motor da servis bakımını yaptırdım. Bu arada motoru seviyorum kardesim yemek molası icin bile stop etmedim. Diyarbakırdan Antalya 15 saat sürdü. 300cc naket tarzı bir motor cıkarsa kuba dan ben alırım. Pars gibi dayanıklı olsun ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

Bir fotograf var ama nerden gönderecem ?
    Maşallah 150cc değil 250cc sanırsam Motorda bi parça değişimi cc yükseltme veya bujiler ile ilgili bir parça değişimi yaptın mı yoksa orjinal parçalar ile mi bu kadar yol yaptın ? Fotoğrafları hızlıresim'den yükleeybilirsin.

Değişikli yapmadım garantisi devam ediyor. Tüm parçaları orjinal. 7 aylık bir motor. 3 ay kullandım kış girdi pek kullanamıyorum. Bu arada bu motor yagmur da fazla etkilenmiyor. Dün yağmur yağmaya başladı diyarbakırda yağmur falan dinlemedi 20 km gittim. Yıkamada ise çekiyorum petrole tabancayla yıkıyolar koltugu bezle siliyorum yola devam. Yıkamadan motoru sogutuyorum.

Değişikli yapmadım garantisi devam ediyor. Tüm parçaları orjinal. 7 aylık bir motor. 3 ay kullandım kış girdi pek kullanamıyorum. Bu arada bu motor yagmur da fazla etkilenmiyor. Dün yağmur yağmaya başladı diyarbakırda yağmur falan dinlemedi 20 km gittim. Yıkamada ise çekiyorum petrole tabancayla yıkıyolar koltugu bezle siliyorum yola devam. Yıkamadan motoru sogutuyorum.
    Bir kaç fotoğraf paylaşabilir misin kardeş ? Birde sizin oradaki arkaş servisi nasıl bi yer ?

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Diyarbakır Antalya arası az bi yol değil dostum nasıl basıp gittin 150cc motor ile ? Nasıl bi cesaret bu millet 250cc motorla bile git gel 400 km yol yapar mı diye soruyor kendi kendine

150cc motor ile 1300 km yol yapmak az bi mesele değil zorlamışsın epeyi motoru hala kullanıyor musun dostum ?

Motorumu hala kullanıyorum servis bakımı yine geldi yaptıracam. Antalya biraz yorucu oldu nede olsa uzun yol. Burdan foto atamıyorum kuba pars beyaz renk olanını kullanıyorum. HGS falan var. 46 TA 091 PLAKA

Motorumu hala kullanıyorum servis bakımı yine geldi yaptıracam. Antalya biraz yorucu oldu nede olsa uzun yol. Burdan foto atamıyorum kuba pars beyaz renk olanını kullanıyorum. HGS falan var. 46 TA 091 PLAKA
    Şuan kaç km'desin ve yakıt tüketimi ortalama olarak şehir içi ve şehir dışı nedir Pars alasım geldi

12 bin km de. Şehir içi 1lt 30 km. uzun yolda 1 lt 35 km kardeşim.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    12 bin km de. Şehir içi 1lt 30 km. uzun yolda 1 lt 35 km kardeşim.
    Şehir içi daha az mı yakıyor ? Bir terslik ar sanki normalde şehir dışı daha az yakması lazım şehir dışı kaç bastın sen bu motorla ?

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir içi daha az mı yakıyor ? Bir terslik ar sanki normalde şehir dışı daha az yakması lazım şehir dışı kaç bastın sen bu motorla ?
    Zaten adamda anladığının tersini yazmış şehir dışı 1 litre 35 km yapıyor şehir içi ise 30 km.
    Yüksek devirli kullanıyorsun galiba yoksa biraz daha az yakması lazım.

Arkas servisinde 4 kez servis bakımı yaptırdım. 70 tl ye yağ dahil bakım yapıyor. Kuba pars için fiyat böyle. Motorun her yerinin bakımını yapıyorlar. Bir arızası varsa yapıyorlar ektra ücret almıyorlar. Garanti dısı degişiklik yapmak için ücret alınıyor. Çayınızı isteyin sıkıntı neyse çözülür

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:26 ----------

Şehir dışı 8 bin 9 bin devir arası kullanıyorum. Şehir içi fırsat buldukca gazlıyorum boş yok yani 😁

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:29 ----------

Tekrar söylüyorum bu motorla uzun yol yapabilirsiniz. Fakat yüksek hıza ulaşamazsınız kesici vardır. En fazla 110 km hıza ulaşırsınız düz yolda. İnişli bir yolda maximun 130 km hız yaparsınız. Sonuc ta 145cc bir motorsiklet

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:34 ----------

4 gün önce servis bakımını yaptırdım. Servis bir sonraki bakımda arka lastiği değiştirmelisin dedi. Yani orjinal arka lastiği 12 bin ile 15 bin arası yol yapıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:45 ----------

145cc kuba pars için 140 km 150 km hız yapıyor diyene inanmayın. Ben her türlü denedim motorsikleti o hızlara ulaşmak imkansız.

ahmetunuver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT135
    Arkas servisinde 4 kez servis bakımı yaptırdım. 70 tl ye yağ dahil bakım yapıyor. Kuba pars için fiyat böyle. Motorun her yerinin bakımını yapıyorlar. Bir arızası varsa yapıyorlar ektra ücret almıyorlar. Garanti dısı degişiklik yapmak için ücret alınıyor. Çayınızı isteyin sıkıntı neyse çözülür

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:26 ----------

Şehir dışı 8 bin 9 bin devir arası kullanıyorum. Şehir içi fırsat buldukca gazlıyorum boş yok yani ��

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:29 ----------

Tekrar söylüyorum bu motorla uzun yol yapabilirsiniz. Fakat yüksek hıza ulaşamazsınız kesici vardır. En fazla 110 km hıza ulaşırsınız düz yolda. İnişli bir yolda maximun 130 km hız yaparsınız. Sonuc ta 145cc bir motorsiklet

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:34 ----------

4 gün önce servis bakımını yaptırdım. Servis bir sonraki bakımda arka lastiği değiştirmelisin dedi. Yani orjinal arka lastiği 12 bin ile 15 bin arası yol yapıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:45 ----------

145cc kuba pars için 140 km 150 km hız yapıyor diyene inanmayın. Ben her türlü denedim motorsikleti o hızlara ulaşmak imkansız.
    ^^Yol cok uzun ise 160km. Yol 200 km nin altındaysa 180 km. Biraz trafik olsaydı 0 km ��^^

Mustafa bey yazdıklarınız birbiriyle çelişiyor...

Alıntı ahmetunuver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ^^Yol cok uzun ise 160km. Yol 200 km nin altındaysa 180 km. Biraz trafik olsaydı 0 km ��^^

Kardeşim o yorumda hangi motorla gidecegimi yazmadım. Ben kuba pars ile 160 km hız ile gidecegim demedim ki! Konuya ve yoruma bidaha bakarsan daha net anlarsın. Konuyu yanlış değerlendiriyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

Konu; trafik yok, yol boş, radar da bulunmuyor, düz yol, hangi hızla gitmek istersin. Böyle biseydi konu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

Hangi hızda gitmek istemek başka şey.
    Motorumun kaç yaptıgı başka bir şey

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:54 ----------

O konunun ilk mesajına bak neyi soruyor

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şehir dışı 8 bin 9 bin devir arası kullanıyorum. Şehir içi fırsat buldukca gazlıyorum boş yok yani ��

Motosiklet ile beraber gelen orjinal lastikler ile epeyi yol yapmışsın yani ? Motosikletin bir kaç görselini paylaşabilir misin ?

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet ile beraber gelen orjinal lastikler ile epeyi yol yapmışsın yani ? Motosikletin bir kaç görselini paylaşabilir misin ?
    Kardeşim burdan bi türlü foto atamıyorum. Bir atabilsem foto atacam!

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:31 ----------

Arka lastigi değiştirdim biraz daha idare edebilirdi belki ama risk almadım. Şimdi Michelin 90/90-18 lastigini taktırdım bakalım bu ne kadar gidecek. İlk izlenimim lastik yolu tutuyor ve firenlemelerde kayma olmadı yağmurlu olduğu için ıslak zeminde deneme fırsatı bulabildim.

Dün yine diyarbakır dan k.maraş a geldim. Fotoğraf atamıyorum sayfaya. Biri yardım etsin

Dün yine diyarbakır dan k.maraş a geldim. Fotoğraf atamıyorum sayfaya. Biri yardım etsin
    Maşallah sende motoru 2 dkka boş bırakmıyorsun hizliresim.com adresine resmi yükle sana bi link verecek yükledikten sonra linki [*IMG] yıldızları silerek iki parantez arasına yapıştır. Yani buraya [*/IMG]

Hızlı resimden [IMG] YAZDIM AMA YÜKLENDİ AMA GELMEDİ

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:49 ----------

Yok olmuyor hızlı resime yükledim buraya atamıyorum

Hızlı resimden [url] YAZDIM AMA YÜKLENDİ AMA GELMEDİ

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:49 ----------

Yok olmuyor hızlı resime yükledim buraya atamıyorum
    hızlıresim.com'a resmi yükle sana bi link verecek o linki burada paylaş biz tıklarız Ruha 125 modelini hakkında ne düşünüyorsun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)