Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Kuba CR1 Supersport

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni modeli ne zaman yayınlarlar diye bekliyordum belki bi 200cc gelir diye ama nafile :( Bugün fark ettim siteye eklemişler çok beğendim harika bi tasarımı var ama 125cc RUHA 125 yüksek cc olup ruh gibi olsaydı süper olurdu
    Konusunu açmaya çalıştım motosiklet.net'ten uyarı aldım ne yapmaya çalıştılar anlamaıdm motosikletin mavi rengi çok güzel görünüyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:57 ----------

YBR'yi andırıyor bana fiyatıda uygun olursa çok satar bu motor ben çok beğendim yani

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

CR1-S fuarda inceledim. CR1'e göre daha kalıplı bir kasası var. Bu seride Ortadan tek amortisör kullanmayı tercih etmişler ve oldukca gösterişli duruyor ve granajın üzerinde ki ışıklandırmalar ledli sinayler ürünü çok hoş göstermiş. Birde bu sene touring modellerinin üzerinde bluetoothlu ses sistemi hediye ediyorlar, ekstra olarak kullanılabilir.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı moto_sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CR1-S fuarda inceledim. CR1'e göre daha kalıplı bir kasası var. Bu seride Ortadan tek amortisör kullanmayı tercih etmişler ve oldukca gösterişli duruyor ve granajın üzerinde ki ışıklandırmalar ledli sinayler ürünü çok hoş göstermiş. Birde bu sene touring modellerinin üzerinde bluetoothlu ses sistemi hediye ediyorlar, ekstra olarak kullanılabilir.
    Ses sistemini daha önceden açıklamışlardı yağmura dayanıklı antepte kendi üretimleri diye biliyorum bayi öyle demişti hediye olduğu gibi bir garantiside yok bildiğim kadarıyla cr1-s'te bahsettiğin led ve arka çamurluk çok hoşuma gitmişti bnm

kubacılar açılın ben geldim cr1 imle süper motor ilk vitesli motorum bu benim scoterden terfi ettim acemiyim henüz ama güzel motor

Alıntı özer003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kubacılar açılın ben geldim cr1 imle süper motor ilk vitesli motorum bu benim scoterden terfi ettim acemiyim henüz ama güzel motor
    Hayırlı uğrulu olsun dostum sıfır mı aldın yoksa ikinci el mi ? yada şöyle diyim cr1 mi yoksa cr1-s mi aldın ?

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanınız. Ekipmansız binmeyiniz. Motosiklet çizmesini ihmal etmeyiniz. Eğlenceli sürüşler.

Alıntı özer003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğrulu olsun vitesli motora biraz alıştıktan sonra 250cc ye geçerisn artık Allah gönlüne göre versin.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Herşey iyi güzelde bu cr'nin çok daha güzel göze hitap eden yüksek cc motorları var neden hep cr1 üzerinden gidiliyor anlamadım loncin sayfasına girin bakın efsane modeller var orada

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Kuba Koç üniversitesine sponsor olmuş Koçtan büyük mü bu Kuba anlamadım

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba Koç üniversitesine sponsor olmuş Koçtan büyük mü bu Kuba anlamadım
    Sempozyum ana sponsoru olmuş bende okudum onu linkte burada Koç Üniversitesi Hukuk Sempozyumu Ana Sponsoru Böyle şeylerin olması güzel devlet üniversitelerinde de aynı ilgiyi bekleriz.

Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşey iyi güzelde bu cr'nin çok daha güzel göze hitap eden yüksek cc motorları var neden hep cr1 üzerinden gidiliyor anlamadım loncin sayfasına girin bakın efsane modeller var orada
    Zamanla çoğu gelecektir bu sene cr1'in yüksek cc modelini herkes bekliyordu ama kimse dolar ve vergilerin bu kadar artacağını hesap etmedi firmada büyük ihtimalle bunları göz önünde bulundurarak yüksek cc getirmedi şimdi getirse çok satamaz seneye illaki bi yükseliş olacaktır.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Kuba Motor'un yüksek cc'deki ürünü, yani CR1'den sonraki geçilebilecek modeli, TNT25. Buna karar kılmışlar anlaşılan; CR1'in 250'liğini getireceklerini sanmıyorum.

Fiyat aralığı olarak da, 250 cc, 3 bin Euro'nun altında fiyatıyla aslında aranılan boşluğu dolduruyor gibi Kuba'nın getirdiği diğer marka olan Benelli TNT25, tek silindirli, 250cc.

Kubacı biri olarak CR1'den sonra sanırım buna geçerim. Yüksek cc CR1 bekleyenlere konu hakkındaki görüşlerimi iletmiş olayım.

Ha, CR1'i yeni alanları, kutlarım. Harika bir tercih yaptıklarından emin olabilirler. (CR1-S de aynı şekilde iyidir, muhtemelen.)

Siyahı ve beyazı için bir şey diyemem de, yeşili uzaktan bakınca aynı Kawasaki , 4'te 1 fiyatına

Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba Motor'un yüksek cc'deki ürünü, yani CR1'den sonraki geçilebilecek modeli, TNT25. Buna karar kılmışlar anlaşılan; CR1'in 250'liğini getireceklerini sanmıyorum.

Fiyat aralığı olarak da, 250 cc, 3 bin Euro'nun altında fiyatıyla aslında aranılan boşluğu dolduruyor gibi Kuba'nın getirdiği diğer marka olan Benelli TNT25, tek silindirli, 250cc.

Kubacı biri olarak CR1'den sonra sanırım buna geçerim. Yüksek cc CR1 bekleyenlere konu hakkındaki görüşlerimi iletmiş olayım.

Ha, CR1'i yeni alanları, kutlarım. Harika bir tercih yaptıklarından emin olabilirler. (CR1-S de aynı şekilde iyidir, muhtemelen.)

Siyahı ve beyazı için bir şey diyemem de, yeşili uzaktan bakınca aynı Kawasaki , 4'te 1 fiyatına
    Yakından bakınca yine Kubazaki CR1 kalıplaşmış bir model performans yakışıklılık fiyat ile kıyaslandığında vitesli motosiklet gurubunda en mükemmel olanı bi üstüne çıkmak istediğinde 250cc kategorisinde dediğin gibi ilk sırada tnt 25 var ama biraz daha maddi imkan varsa çift silindir daha az titreşimsiz olan tnt 250 gelir.

Motosikleti
    Atala Bike
    Kubazaki lakabını ilk kim taktı Güzel olmuş. ama ilerde bu modelin yüksek cc olanını beklemeyin zaten arkadaş söylemiş tnt25 diye fiyatıda 10 bin küsür dü en son. Kuba değilde rks ilerde 200 veya 250 yapabilir oda Benelli tam tutulduktan sonra

Ses sistemlerinde Garanti olmadığını bende duydum, bayiye sordum neden garanti verilmiyor diye, motorsikletin yanında herhangi bir ücret talep etmeden hediye olarak verildiği için garanti verilmiyor dedi.

korkmadan rahat bir sürüş ile birlikte hız yapabieceğiniz güzel bir motor

Alıntı moto_sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ses sistemlerinde Garanti olmadığını bende duydum, bayiye sordum neden garanti verilmiyor diye, motorsikletin yanında herhangi bir ücret talep etmeden hediye olarak verildiği için garanti verilmiyor dedi.
    Suya dayanıklı olduğunu suya batırıp çıkardığını söyledi bizim bayi sesi de çok gür yolda giderken motor ve etraftaki araç seslerini bastıracak bir düzeyde.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Nihayet garajdan bugün çıkardım. Aküsü bitmişti, 2,5 yıldan sonra normal diye düşünüyorum. Sanayide 2 saat doldurttum, oldu. Yenisini almama gerek yok.

Bu arada, akü markası diye sorulan bir başlıkta Yuasa diyorlardı, en kalitelisi diye. Çıkarıp baktığımda fark ettim; bizim CR1'ler orijinal Yuasa marka akülü! Kaliteli akü koymuşlar yani! Not olarak düşmüş olayım dedim.

Aküyü kendim söktüm. Kendim geri taktım. Zor bir şeyi yokmuş.

Zincir yağlamayı bile serviste arada uğrayıp yaptıran biri olarak, aküyü söküp takmayı kendim için büyük bir adım olarak görüyorum

Selenin altından alet çantası da çıkıyor; 2,5 yıldan sonra ilk defa dün açtım.

Bugün çıkınca biraz turladım. Özlemişim ya 2 ay binmeyince

Süper bi alet. Sanayide tekerlere hava bastırtırken soranlar 4-5 bin liralık bir motosiklet olduğuna inanamıyorlar ...

Şekil 10 numara!

Herkese güvenli ve eğlenceli sürüşler.

Özetle: Günümüz fiyatlarıyla 5 bin liralık kategoride Kuba CR1 doğru tercih!

Merhaba
    Bir şey sormak istiyorum. Cr1 icin 80/90 ön lastik bulamiyorum. Anlas da 90/90 ebadi var onu takabilirmiyim? ön daha kalın olmasi ne degistirir?

Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nihayet garajdan bugün çıkardım. Aküsü bitmişti, 2,5 yıldan sonra normal diye düşünüyorum. Sanayide 2 saat doldurttum, oldu. Yenisini almama gerek yok.

Bu arada, akü markası diye sorulan bir başlıkta Yuasa diyorlardı, en kalitelisi diye. Çıkarıp baktığımda fark ettim; bizim CR1'ler orijinal Yuasa marka akülü! Kaliteli akü koymuşlar yani! Not olarak düşmüş olayım dedim.

Aküyü kendim söktüm. Kendim geri taktım. Zor bir şeyi yokmuş.

Zincir yağlamayı bile serviste arada uğrayıp yaptıran biri olarak, aküyü söküp takmayı kendim için büyük bir adım olarak görüyorum

Selenin altından alet çantası da çıkıyor; 2,5 yıldan sonra ilk defa dün açtım.

Bugün çıkınca biraz turladım. Özlemişim ya 2 ay binmeyince

Süper bi alet. Sanayide tekerlere hava bastırtırken soranlar 4-5 bin liralık bir motosiklet olduğuna inanamıyorlar ...

Şekil 10 numara!

Herkese güvenli ve eğlenceli sürüşler.

Özetle: Günümüz fiyatlarıyla 5 bin liralık kategoride Kuba CR1 doğru tercih!
    Şaka gibisin dostum 2.5 yıl sonra seleyi kaldırıyorsun CR1 kendini zaten kanıtlamış şuan gözde model Ruha 125

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)