Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    La olm kimse yazmamış kaça aldığını.

Fiyat 17.900 arkadaşım. Kimse bir kuruş inmiyor. Olmayan malın neyini indirelim diyorlar. Bu fiyata bile peynir ekmek gibi gidiyor zaten ;)

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    Alıntı Ertug07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu açıdan bakarsak;sizde haftaya yorumlarınızı paylaşacağınızı yazmışsınız..beni iyi yada kötü yönde etkilemiyecekmşsiniz? gibi...
    Bu bağlamda bu adamın uzak doğu motorları haricinde diğer motorlara aynı mesafede durduğunu düşünüyorum..Bence onun sıkıntısı distribütörlerle..Makineye binip artılarını eksilerini,belkide başka bir otoriterin göremediğini iyi sentezleyip görebildiğini düşünüyorum..
    bu tartışma uzar ama kısaca şöyle söyleyeyim. ben izlenimlerimi paylaştığımda kimse bana moto dünyasının otoritesi muamelesi yapmayacak, söylediklerim tartışmasız objektif gerçekler olarak görülmeyecek, sağda solda genç arkadaşlar ama barkın abi söyledi, ama aea videosunda şu fikir geçti diye sarsılmaz bir inançla söylediklerime bağlanmayacak.
    zanyoscar bunu beğendi.
    how can you know what the things are worth?
    ıf your hands won't move to do a days work.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı capozzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. İkinci motorum olarak şehir içinde kıvrak hareket edebileceğim bir makine almak istiyordum, MT 07 tam zamanında çıktı piyasaya sanırım ) Daha doğrusu kağıt üzerinden okuduklarım ve videolardan falan gördüklerim ona işaret ediyor. Ancak yine de canlı olarak görmem gerekiyor, çünkü bir arkadaşımı da alması için ikna edicem.

Bu durumda özellikle deep_far arkadaşımızdan bir yardım rica edicem. Dostum motorunu aldığında bir 10-15 dakika bir yerlerde görüşmemiz mümkün olur mu (Güzelyalı sahili falan olabilir)? İzlenimlerini anlatırsın ben de aleti canlı görmüş olurum?

Bir test yazım var belki fikir verir eğer okumadı iseniz.

http://motojektif.com/blog/deryali/4...lk-izlenimler-
    ugurcan88 ve capozzz bunu beğendiler.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster

AKSESUAR KATALOGUNDA ALT TARAF ICIN GRENAJ VARMI HIC BILEN VARMI EKSOZ OLAN YERE UFAK BI GRENEAJ OLSA NE GUZEL OLUR

Slm arkadaşlar müjdeli haberi ben vereyim dadaş motor düzceye mt7 ler geldi yarın sabah almaya gidiyorum tüm arkadaşlara duyeulur sevgiler güvenli sürüşler
    orhanay06 ve ugurcan88 bunu beğendiler.

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Kemal.mt7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar müjdeli haberi ben vereyim dadaş motor düzceye mt7 ler geldi yarın sabah almaya gidiyorum tüm arkadaşlara duyeulur sevgiler güvenli sürüşler
    arkadaşım peki bir soru daha sorsam?? kaç adet geldi ve bunların içinde abs var mı?

Motosikleti
    BMW F650 GS 2005 sonraki sahibinde mutlu :)
    Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım peki bir soru daha sorsam?? kaç adet geldi ve bunların içinde abs var mı?
    Bu sabah yamaha antalyaya uğradım..40 a yakın motoru kıtularıyla indiriyordu fortlift..kutu üzerlerini okudum yarısından çoğu ybr 125 idi..gittim hayırlı olsun mtler varmı içinde dedim..cavap malesef bir sonraki sevkiyatta gelecek buraya..hadi bakalım dedim çıktım..son durum antalyada bu..düzce hızlı davrandı ))
    Selenin üzerindeki özgürlük...Var mı ötesi?

Bilmiyorum sormadım arkadaşım abs li modeller 2 partide gelecek şuan motorlar toplanıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:36 ----------

Arkadaşlar yarın türkiyede ilk ben teslim almış olacam öylebi özel yani ������

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Aynen bana verilen bilgide buydu, ilk partide hiç ABS olmayacağı yönünde

Bir sonraki partide de atıyorum beş tane düz geliyorsa bir ABS olacak gibi öngörüyorlardı.

Az önce İzmir bayiini aradım. Çarşamba (16 Nisan) dediler 23 Nisan'a kadar yetişsin bence problem yok.
    Yalnız benim anlamadığım ise şu, bir mal sevk edildiğinde sevk tarihi vardır. Böyle piyango bekler gibi mi beklenir bu iş? Yani böyle Çin'den cep telefonu bataryası alıp bekler gibi motor sevkıyatı beklenir mi? Ki Çin'den alış veriş bile yapsan İnternet'ten bakıyorsun kargo nerede diye.. Neyse heyecanla bekliyoruz... Motoru alan caps'i göndersin

Bu arada İnternet videolarda orijinal bir kartel muhafazası gözüküyor. Onun fiyatını da merak ediyorum.

Herkese keyifli / güvenli sürüşler..

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Topik Ciğer Bekleyen Kedi Gibi olmuş

Herkez Muradına Erse Artık
    diversionf bunu beğendi.

ulubatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt 07 Race Blue
    Soğuttular motordan insanı bu nasil bişeydir arkadaş 1 aydır motorsuz kaldım hayata küstüm sayelerinde bir de bilgide vermiyorlar doğru dürüst ellerin den gelse yalvartacaklar zar zor sorulara cevap veriyolar ya deli oluyorum.
    diversionf bunu beğendi.

armağan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt-07 racing red
    slm arkadaşım.motoru almaya gitmişken ikinci parti hakkında net bilgi almaya çalışırmısın rica etsen bende dadaş motordan sipariş verdimde.bu arada hayırlısı olsun kazasız belasız kullan

Tabikide öğrenirim arkadaşım bu arada düzceden adapazarına motorla nasıl gelecem onu düşünüyorum ruhsatlar hafta içinde hazır olup kargoyla gönderecekler insallah trafiğe yakalanmadan gelirim

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen bana verilen bilgide buydu, ilk partide hiç ABS olmayacağı yönünde

Bir sonraki partide de atıyorum beş tane düz geliyorsa bir ABS olacak gibi öngörüyorlardı.
    valla kesinlikle bayilerin bişi bildiğini düşünmüyorum şu saatten sonra... sadece beklicem.. cidden hiçbir bayinin söylediği birbirini tutmuyor çünkü. belki talebe göre işlem yapılıyordur belki değil.. ama benim bayide 20si dedilerse kesinlikle o tarihte elinizde olur dedi falan filan.. neyse kavuşan arkadaşlarıma şimdiden gözünüz aydın bizim yerimize de binin bol bol fotoğraf atın diyorum.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Teslim alırken sigorta için fiyat, şehir ve yaş bilgilerimizi de paylaşalım, uygun fiyata sigorta yaptıralım.

Motosikleti
    yamaha mt-07 racing red
    1ay boyunca plaka cıkarma süren var diye hatırlıyorum ama daha sonrasında bi düzenleme olduysa kanunda bişey diyemiycem.yeni motorada hemen ceza yazmasınlar artık canım.fabrikadan plaka ile cıkmıyorya.bu arada ist.damı oturuyorsun sende.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:23 ----------

cümlemize hayırlı olsun.sigorta işi sıkıntı ist.da. ben lüleburgazda cıkarıcam plakayı orada 150tl cıvarıymış sigorta işi

Adapazarında oturuyorum evrakların 3 ay mühleti varmış alacam ama motoru ne yalan söyleyim 2 ay bekledikten sonra hiç hevesim kalmadı heycan falan yok

Motosikleti
    yamaha mt-07 racing red
    sende benim gibi hissederek aldıysan motoru üzerine oturunca yeniden heyecanlanıcağını tahmin ediyorum.ben fuarda bi 10 dakika sadece izledim motoru o bile heyecan verici idi. mt 09a oturmadım bile mt 07 ye ayıp olmasın diye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler