Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    walaa sekıl 10 numara ama gerısını kullanmadım bılemem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    Alıntı motodevil adlı üyeden alıntı
    walaa sekıl 10 numara ama gerısını kullanmadım bılemem
    kymco kullanan için çokta bişey ifade etmezama fiyatına göre iyi olduğunu düşünüyorum...

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T 19 A
    arakadaşlar benimde aklımda kymco vardı ama maddi durumum el vermediği için kafayı bu t19 a taktım. çok yakışıklı bir görüntüsü var

sitesindeki fiyata göre 1850 ytl yazıyor + 200 de plaka tutsa 2050 ytl ye geliyor fiyat AE86LEVIN kardeş 2250 demiş vadeli fiyatmı o.

ayrıca yine maksimum hız 75 km/h olarak verilmiş 9,5 beygirlik motor için düşük bir hız. t1 in motoruda 9,5 beygir ve daha ağır olmasına rağmen 90 km/h yazıyor.

yani bunlar verdikleri teknik bilgileri neye göre değerlendiriyorlar anlamadım çok çelişkili bilgiler var kafam karıştı.

arkadaşlar en iyisini kullanan bilir. max hız, ataklık ve iyi hesplanmış yakıt tüketimi konusunda bilgi verebilirseniz bana çok yardımcı olursunuz. bütçeme uygun fiyatıyla sanırım haftaya t19 sahibi olacağım. Ramzeyin 125 lik scooterinide çok beğeniyorum ama nedense acayip pahalı rakiplerine göre. yakından inceledim işçilik kalite falan diğer çinlilerle aynı görünüyor ramzeyde.

yani beni t19 sahibi yapacak olan sizlersiniz yardımlarınızı bekliyorum.

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    Alıntı titanic adlı üyeden alıntı
    arakadaşlar benimde aklımda kymco vardı ama maddi durumum el vermediği için kafayı bu t19 a taktım. çok yakışıklı bir görüntüsü var

sitesindeki fiyata göre 1850 ytl yazıyor + 200 de plaka tutsa 2050 ytl ye geliyor fiyat AE86LEVIN kardeş 2250 demiş vadeli fiyatmı o.

ayrıca yine maksimum hız 75 km/h olarak verilmiş 9,5 beygirlik motor için düşük bir hız. t1 in motoruda 9,5 beygir ve daha ağır olmasına rağmen 90 km/h yazıyor.

yani bunlar verdikleri teknik bilgileri neye göre değerlendiriyorlar anlamadım çok çelişkili bilgiler var kafam karıştı.

arkadaşlar en iyisini kullanan bilir. max hız, ataklık ve iyi hesplanmış yakıt tüketimi konusunda bilgi verebilirseniz bana çok yardımcı olursunuz. bütçeme uygun fiyatıyla sanırım haftaya t19 sahibi olacağım. Ramzeyin 125 lik scooterinide çok beğeniyorum ama nedense acayip pahalı rakiplerine göre. yakından inceledim işçilik kalite falan diğer çinlilerle aynı görünüyor ramzeyde.

yani beni t19 sahibi yapacak olan sizlersiniz yardımlarınızı bekliyorum.
    2250 kredi kartıyla,peşin alırsan 2050 ytl.son hızı düşük gözüküyor ama kullanınca tatmin oluyorsun,bende alalı 2 gün oldu rodaj yapıyorum 60 km hızı geçmemeye çalışıyorum,bir sefer tam gaz bastım 80 km ye çabucak geldi.rodajdan sora 100 km hıza ulaşır .rampa aşağı 110 görür belkide daha fazla.bana göre motor son derece seri,hızlanmak isteyince gayet iyi hızlanıyor.yakıt tüketiminde bişey diyemem çünkü rodajdayım ve fazla yakıyor.beklentim 80 bin yakması.

[IMG]C:\WINDOWS\Desktop\evren resim[/IMG]

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende bu motoru çok beğendim. Şuan kıbrısta olduum için(1 ay sonra vatanıma dönüorum inşallah) sadece resimlerle , motosiklet.net ve sizin sayenizde bilgi sahibi olabiliorum.. Elinizde bu motorun farklı renklerdeki resimleri warsa foruma koyabilirmisiniz arkadaşlar? we gelince istanbula bu motordan almak istiyorum inşallah. kullanan arkadaşlar deneyimlerini daha çok paylaşabilirse çok memnun olacağım.. hepinize teşekkürler..
    Saygılar..
    [I]Hiçbirşey imkansız değildir...[/I]

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    Alıntı ChAgLaR adlı üyeden alıntı
    bende bu motoru çok beğendim. Şuan kıbrısta olduum için(1 ay sonra vatanıma dönüorum inşallah) sadece resimlerle , motosiklet.net ve sizin sayenizde bilgi sahibi olabiliorum.. Elinizde bu motorun farklı renklerdeki resimleri warsa foruma koyabilirmisiniz arkadaşlar? we gelince istanbula bu motordan almak istiyorum inşallah. kullanan arkadaşlar deneyimlerini daha çok paylaşabilirse çok memnun olacağım.. hepinize teşekkürler..
    Saygılar..
    bu scooterda malesef renk seçeneği yok,tek renk kırmızı.fotoğraf var ama eklemeyi bilmiyorum

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    150 CC arasında fiat olarak ilgimi ceken makinalardan biri yarın ilk is olarak göztepe minibüs caddesi üserindeki bayiide tepeden tırnagı makinayı incelemek olacak düsüncelerimi size aktarıcam büyük ihtimal bu ay sonunda bu makinadan bir tane alıorum
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    kawasaki ER6N

işte benim t19a...

buda arkadaşımınki ve benimki...

Motosikleti
    Honda SW 400
    AE86LEVIN Kardesim güle güle kullan Cook dogru bir secim Aldıktan sonra bisdende gelecek fotolar Bugün Göztepe Minübüs Caddesi üserindeki Asya Bayii Damla Otomotive gittim .. Oradaki yetkiliyle motoru tepeden tırnaga inceledim .. Öncelikle motor calısma olarak benden tam not aldı .. Öndeki gösterge panelinin uzun boylu olmakla yakından uzaktan alakası yok cook rahat bir sekilde gözüküoo .. Arka lamcalar koca bir siteyi aydınlatacak derecede güclü .. Cok uzaktan bile rahat birsekilde diger araclar tarafından farkedilebilir .. Görüntü olarak kafa granajından racingi anımsatıoo .. Fiat olarakta bence 150 CC ler arasında en hesaplısı

Ben bu ay sonunda kavusuorum .. Su an ÖTV icinde kampanyası dahil anahtar fiatı 1.850 .. Elinizi cabuk tutun derim ben
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

AE86LEVIN kardeş bu motordan kullanıosun sanırım.. Şu ana kadar olan izlenimlerin nelerdir??

Diğer arkadaşların da yorumlarını bekliyoruz...

Saygılar.

off yaa bende istiyorum bu motorlardan o zaman yaaa

Ama daha gelmeme 1 ay war...

Şansızım abi ben, gelene kadar tavan yapar fiyatı bunun

Ama tabi bi de a2 lazım..

Aman haaa!! a2 almadan yola çıkmayın geçen sene ark.la kaza yaptık (as T1) haklı olsuumuz halde bişey sööleyemedik hala ayağımda izini taşırım..
    ööle bi anımdı işte paylaştım

Ya istiom ben bu motordan yaaaa

Motosikleti
    Honda SW 400
    AE86LEVIN kardeş bu motordan kullanıosun sanırım.. Şu ana kadar olan izlenimlerin nelerdir??

Diğer arkadaşların da yorumlarını bekliyoruz...

Saygılar.

off yaa bende istiyorum bu motorlardan o zaman yaaa

Ama daha gelmeme 1 ay war...

Şansızım abi ben, gelene kadar tavan yapar fiyatı bunun

Ama tabi bi de a2 lazım..

Aman haaa!! a2 almadan yola çıkmayın geçen sene ark.la kaza yaptık (as T1) haklı olsuumuz halde bişey sööleyemedik hala ayağımda izini taşırım..
    ööle bi anımdı işte paylaştım

Ya istiom ben bu motordan yaaaa
    Cook gecmis olsun .. Bence 1 ay bekleme ÖTV kampanyası her an bitebilir .. İmkanın varsa al .. Su an 150 CC ler arasında en ucuz olan makina .. Muhtesem bisey
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

sağol uzzy..

Bende beklemek istemem ama elimde diil

Yurtdışındayım şuan okul dolayısıyle (kıbrıs)

En erken temmuzun ilk haftası gelicem e artık yakalayamazsak napalım %22 daha fazla bayılıcaz kısmet artık...

Hayırlısı olsun diyelim...

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Hayırlı olsun...

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    motoru alalı 5 gün oldu,henüz 200 km deyim , rodaj dolayısıyla 60 ı geçmiyorum ve yarım gazdan fazla basmıyorum.sadece 1,2 defa tam gaz bastım ve motor yeni olmasına rağmen 80 km ye çabucak geliyor,bu sınıf bir scooter için tatmin edici bir ivmesi var.süspansiyonu arkadaşımın jinlununa(as 150 t tipinde) göre çok başarılı ufak kasis ve çukurlarda yaylanıyor ve sürücü çok rahatsız olmuyor.göstergelerde görünmeme gibi bir durum kesinlikle yok,sadece boyu çok çok kısa olanlar belki saati göremezler ama diğer göstergeler görünüyor.benim motorun ön takımından bozuk yollarda ses geliyor 300 bakımında inşallah giderirler arkadaşımınkinde böyle bir sorun yok..bozuk zeminlerde ön siperlik biraz zırıldıyor..

kullandıkça izlenimlerimi aktarmaya devam ederim.,2050 ytl anahtar teslimi fiyatıyla yani ruhsat plaka içinde bence sınıfında en iyi seçenek.

şimdi gidip rodaj yapayım ,şileye gidip geleceğim akşam izlenimleri aktarırım

demek şileye gidiosun iyidir.. ben şileliyim motoru alınca yollarda karşılaşırız belli mi olur

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı AE86LEVIN adlı üyeden alıntı
    motoru alalı 5 gün oldu,henüz 200 km deyim , rodaj dolayısıyla 60 ı geçmiyorum ve yarım gazdan fazla basmıyorum.sadece 1,2 defa tam gaz bastım ve motor yeni olmasına rağmen 80 km ye çabucak geliyor,bu sınıf bir scooter için tatmin edici bir ivmesi var.süspansiyonu arkadaşımın jinlununa(as 150 t tipinde) göre çok başarılı ufak kasis ve çukurlarda yaylanıyor ve sürücü çok rahatsız olmuyor.göstergelerde görünmeme gibi bir durum kesinlikle yok,sadece boyu çok çok kısa olanlar belki saati göremezler ama diğer göstergeler görünüyor.benim motorun ön takımından bozuk yollarda ses geliyor 300 bakımında inşallah giderirler arkadaşımınkinde böyle bir sorun yok..bozuk zeminlerde ön siperlik biraz zırıldıyor..

kullandıkça izlenimlerimi aktarmaya devam ederim.,2050 ytl anahtar teslimi fiyatıyla yani ruhsat plaka içinde bence sınıfında en iyi seçenek.

şimdi gidip rodaj yapayım ,şileye gidip geleceğim akşam izlenimleri aktarırım
    AE86LEVIN Tesekkürler .. İzlenimlerini merakla bekliorus .. Benimde cok kısa bir süre kaldı kavusmama
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    demek şileye gidiosun iyidir.. ben şileliyim motoru alınca yollarda karşılaşırız belli mi olur
    bende beykozluyum,beykozun akbaba köyündenim,riva yolu üzerinde....şileyede riva üzerinden köy yollarından gidiyoruz,acayip zevkli oluyor...

340 km oldu motor...bir ara rodajı felan unuttum rampa aşağı dibine kadar bastım motora, birazda öne yatarak 120 km hıza ulaştım bu olay harici rodaja uyuyorum

km de 100 kuruş yakıyor ortalama,rodajdan sora 80-90 arasına iner diyorum ben...

uzun yolda biraz kalçam ve belim ağrıdı

bu arada bir tanede abime aldık 3 tane t19a olduk burada

benim motorun kafa granajından ve ön camın oradan aşırı titreşim geliyor,bunun dışında sorunum yok...arkadaşımınkinde ise ön fren balatasından ses geliyor,egzoz bağlantısı gevşedi sıktık onu.ufak tefek sorunlar var bakalım 300 bakımında dile getireceğiz artık...

motordan çok büyük beklentim yok,beni fazlası ile tatmin ediyor,bu yaz inşllah motorumla iyi geçecek,arabama bir haftadır benzin almıyorum yaz boyu 700,800 milyon benzin kazancım olur bu gidişle

Walla gezip tozmak en iyisi e yanında benzin masrafının inmesi de cabası..

Ama işte hep korkularım var İstanbulda motra binmekten dolayı...

Ama korkunun ecele faydası yok di mi ?

Aman yarabbim

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T 19 A
    AE86LEVI kardeş

boyun ve kilon kaç öğrenebilirmiyiz.

motordayken çook uzun görünüyorsun yada motor tipi çok alçak tasarlanmış

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    Alıntı titanic adlı üyeden alıntı
    AE86LEVI kardeş

boyun ve kilon kaç öğrenebilirmiyiz.

motordayken çook uzun görünüyorsun yada motor tipi çok alçak tasarlanmış

boyum 183,kilom 84.fotograf çekilirken dik durmuşum yoksa sürüş esnasında iyi duruyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler