Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    seerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 CBR 650F
    @radminox tigerın hangi modeli senin egzos??
    2013 CBR 250R
    2014 CBR 650F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 Cbr 650f
    @seerkan Tiger US 800 600 RR için yapılmış olan.
    seerkan bunu beğendi.

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    Bu motoru Tr'ye gelen ılk partıden alanlardanım fıyatı tahmınımde hıc yanıltadı ,o zaman da buraya uye oldugumda bır kac kısı mıdemı bulandırdı ve usaklastım 255 gorudum top speed dedım ınanılmadı tıtresım yok dedım ınanılmadı kendımı mı yorucam dedım sımdı egsoz bakarken rast geldım ve bır bakıyım ıcerı dedım daha beterlerı cıkmıs yaklasık 10 sayfa okudum ve cok guldum adamlar muslu mıslı yorum yazıyor ustune bınmedıgı makına hakkında neler yazıyor benım makınam 7000km gectı gayette memnunum bu sezonda bende herhalde suanda goruntusuyle tektır dıye dusunmekteyım bır ıkı stıcker ve egsozuyla baska bırsey yapmıcagım alacak arkadaslar bos ınsanları cok kafanıza takmayın he ıllakı yorum duymak ıstıyorsanız fıreblade sahıbı motorumu kullandı ve cok rahat oldugunu kendı makınasında yoruldugunu dıle getırdı ama dedıgım gıbı sız baskasını pek dınlemeyın;)

buda son halımız ıstanbul ıcınde mutlaka gordugunuzde selam vermeden gecmeyın

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:25 ----------

@Radminox saylangozu kesıtırp duz boru mu cektın neye mal oldu ??
    Evrenalpar, bilginozi ve ellaksakir bunu beğendiler.

Motosikleti
    14' CBR 650F
    Radminox rica etsem sabıt 5 7 arası devrı tutup , kesıye gırıp yada seyır halınde gıderken bır vıdeo cekebılırmısın egsoz ınanılmaz fıyatları benı ya ıxıl x3 cıft boru cıkısa yada tıger yonlendırcek

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    bu motosikleti fuarda deneme şansım oldu, r6 veya 600rr arasında kalmıştım, fakat bu motor daha çok hoşuma gitti.
    gerek selenin rahatlığı olsun, gerekse oturuş pozisyonu olsun daha kullanışlı geldi. spor görünümlü touring motosiklet gibi.
    ayrıca fiyat olarak da uygun geldi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Egzoz fiyatları cidden saçma sapan derecede pahalı.

Motosikleti
    2014 CBR 650F
    @radminox hocam montaj konusunda aydınlatırmısın biraz?? Alsam garajımda yerim var takabilirmiyim? Yoksa montah yaparken kesme biçme kaynak vb oldumu? 600rr borusu uzun onu mu kısalttınız bşde katalitik falan komple söktünüz dimi?
    Bide @dream_rider sana katılıyorum. Bırakın ne isterlerse yazsınlar ben memnunum 6000 devirdim uzun yolda yaptım. İyiki bu makinayı almışım. İsteyen çamur atabilir isteyen övebilir ama motosikleti sadece hondanın internet sitesinde gören arkadaşlara lütfen itibar etmeyin.

Motosikleti
    14' CBR 650F
    egsoz ıkı haftadır arastırıyorum yapılcak ıslemı soylıyım katalızroden sonra tek cıkıs boruya dusuyor ondan sonra saylangoz var o kesılıcek ordan duz boru slıp on dısarı cıkıcak aksı halde saylangozu ıptal etmeden ses alamazsınız, tabı paranız varsa komplede onerırım ama 2500 gozden cıkarmak gerekır onun ıcın , ben 1250 gıbı bır rakkamı gozden cıkarsam m4 yada akrep alıcam en guzel sesler bence onlarda youtube bır dolu vıdeo var her marka egsozla yurt dısı cok tuttu thaıland face forumunu takıp etmenız bıle yeterlı dıp not olarak bence bu topıcte sadece bu konular konusulmalı yanı parasını vermıs motoru almıs ve real bılgılerden bahseden mışlı mişli cümle kurupta tadını bılmedıgı yemekten bahsetmek degıl...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:23 ----------

gecen sene bu motoru aldıgımda hıcbırsey yoktu bu sene neler cıktı aksesuar vs.

Motosikleti
    2014 Cbr 650f
    Arkadaşlar benim olay şöyle oldu. katalitik önünden kesildi ustamın marifetiyle kaynak ve sabitlemesi yapıldı sesine motorcu tüm arkadaşlarım hasta oldu beğendi diyebilirim. çektiğim video otoyol kenarından olduğu için tam ses çıkmamış ama beğeneceğinize eminim. Yakıtta 100 km 1 lt ye yakın fark var onu da belirteyim. Tüm açılarıyla kullanıcı ve almak isteyen arkadaşlar için fotolar çekip koyacağım. Havaların güzelleşmesiyle herkeste bir hareketlenme oldu bu oldukça sevindirici
    Herkese keyifli sürüşler Allah kaza bela vermesin tekerinize taş değmesin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Cahilliğin bu kadarı katalizör kestirmek araboru yaptırmak ne demek? Motosiklettte ne kompresyon kalır nede ayar, fazla yakıt yakar hararet artar, düzensiz çalışma gelir, alt ve orta devirlerde güç düşer. Adamlar bir son susturucu yapacak onlarca test yapiyorlar, orjinal yazılıma göre ayarlamaya calışıyorlar siz sanayide onu bunu kestirip taktırın ses çıksın diye, Söylüyorum herzaman Türkiyede ikinci el motosiklet alınmaz heleki 4 silindir makinaları apaçiler kullanıyor, orasıyla burasıyla oynuyorlar makinelerin.

Birde şu 255 gören arkadaş izmirdeyim ben CBR 650F sahiplerini bekliyorum, GPS im var, benim makinayla yanayana gidicez kayıt edicem bakalım 250 görüyormuşmu diye? En son apaçi bajaj pulsarcıların konusuna yazdım onlarda 150 vuruyordu kimseden ses çıkmadı bari siz gelin Haftasonlar müsaitim GPS ile otobana çıkıp ölçücez hızı birlikte hem tanışmış oluruz. dediğiniz hızları vurmazsa çok fena afişe edicem ama burada fotoğraflı ona göre

Özelden mesaj atın telefon vereyim, izmirde görüşelim haftasonu, bajajlarda 150 CBR250 lerle 180, 650 f lerle 250 vuranları, birde MT07 ciler vardı 220 vura onlarda gelsin mesaj atın lütfen. burada atmayın çıkalım otobana GPS eşiliğinde marifet gösterin herkeste görsün forumda.
    Bekliyorum..
    Motor_Derili, dyavol-77 ve krd bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Yeni lastiklerim geldi

Revzilla Puan&Yorum

m1t0 bunu beğendi.

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Alıntı Kara35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Birde şu 255 gören arkadaş izmirdeyim ben CBR 650F sahiplerini bekliyorum, GPS im var, benim makinayla yanayana gidicez kayıt edicem bakalım 250 görüyormuşmu diye? En son apaçi bajaj pulsarcıların konusuna yazdım onlarda 150 vuruyordu kimseden ses çıkmadı bari siz gelin Haftasonlar müsaitim GPS ile otobana çıkıp ölçücez hızı birlikte hem tanışmış oluruz. dediğiniz hızları vurmazsa çok fena afişe edicem ama burada fotoğraflı ona göre
    Pulsar gps testi zaten var sen zahmet etme

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Alıntı porsuk80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Revzilladan mı aldınız ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Revzilladan mı aldınız ?
    motolastik.com
    bilginozi bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 Cbr 650f
    Arkadaşlar şu mesajı gördüm de bir uyarayım dedim...

Bir süredir bunlardan biriyle de tartışıyor olma ihtimaliniz var. Tavrınızı ve ciddiye alma seviyenizi ona göre belirleyin bence. Gereksiz sinir stres yaşamayın, memnunsanız motorunuzun tadını çıkarın İNŞALLAH... MAŞALLAH...
    m1t0 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR 650F
    Alıntı Radminox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu mesajı gördüm de bir uyarayım dedim...

Bir süredir bunlardan biriyle de tartışıyor olma ihtimaliniz var. Tavrınızı ve ciddiye alma seviyenizi ona göre belirleyin bence. Gereksiz sinir stres yaşamayın, memnunsanız motorunuzun tadını çıkarın İNŞALLAH... MAŞALLAH...
    2013 CBR 250R
    2014 CBR 650F

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı ellaksakir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar gps testi zaten var sen zahmet etme

https://www.youtube.com/watch?v=2elz4TOgq5Y
    Hint yağlı pehlivanı kıçını yırta-yırta 125 km/h gördü (nerde 150-160'lar)-acep bu Tayland'lı güç fakiri Süperr sport kaç yapar..???....
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    2014 CBR 650F
    Benim anlamadığım kaç yaptıgının ne önemi var?

Bu senin için bu kadar önemliyse,

gider 600rr yada başka bi motor alırsın..

forumu geyik mezbahasına çevirmenin ne alemi var !!!
    dreamcar bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Beyler bu seviyesiz muhabbetlere cevap vererek bu ruh sağlığından şüphe ettiğim insanları sizler besliyorsunuz. Neden ciddiye alıyorsunuzki?

Siz sahibi olmadığınız bir motorun, hayatınızda binmediğiniz bir motorun, sadece forumlardan 2 satır okuyarak bilgi sahibi olduğunuz bir motorun konu başlığı olmuş forumlarını bulup, sahiplerinden daha sıkı takip edip, o motorları kötülemek için kısa ömrünüzün 24 saatinden dakikalar ayırarak kötülüyor musunuz? İftira atıyor musunuz?

Yapıyorsanız siz de ruh sağlığı bozuk tedaviye ihtiyacı olan aşağılık kompleksi olan bir kişiliğe sahipsiniz demekki. Üzüldüm şimdi
    Radminox bunu beğendi.

Motosikleti
    14' CBR 650F
    Evet sırf bu muhabbetler ıcın actıon camera sıparıs etmıstım ama benden once arkadaslar adam gıbı gazlayanlar cekmıs koymus 251 goruyor ve hala devrı var bu konu basladıgında kadran konusuluyordu ama bakıyorum kıvırtıldı gps olcumune gelmıs sımdı bana soyleyın hangı motor kadranı gercek gps verısı verıyor 299 vuran bınlıklerın gercegı nedır ? yada busalar 340 gorurken gps nedır ? ben bu motorla 255 gordum dedım ve vıdeoda benı onaylar ama yetmedıyse actıon cam sıparıs verdım gelınce bızzat cekıcem kadranda 255 ;)

İyi seyırler sımdı cenenızı kapatabılırsınız....

https://www.youtube.com/watch?v=FydI0g2dIZ0

mubumu, porsuk80 ve deep_far bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)