Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Getirmedikleri motosiklete 2 kere zam yapmanın adı adiliktir.
    Neye göre zam yapıyorsun, Euro düşüyor, Dolar düşüyor
    Euro %10 düşmüş neredeyse sen hala zam yapıyorsun.
    Bir markadan nasıl soğunur resmen kitabını yazıyorlar.
    Aldığım tüm motosikletler HONDA'ydı ama bu tavırları herkesten tepki alıyor.
    Lovemark denen bir kavram var HONDA PAZARLAMA EKİBİİİİİİİİİ
    Loyalty denen bir kavram var HONDA PAZARLAMA EKİBİİİİİİİİİ
    Bunlar zamanla olur , ÖLDÜRMEYİNNNN!

Alıntı hayrosoke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat artmaya başlamış,hondanın sitesinden baktım 27.000 tl olmuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:06 ----------

Emreturgut videonu yükleyebilirmisin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    Yarın yagıs olmazsa (sanmıyorum ya ) 1.000km bakımına goturucem, bu arada kafamda farklı bır fıkır belırdıgı ıcın motorumu satmayı dusunuyorum , almak ıstıyenler bana ozelden ulassın. 06 mayıs 2014 trafıge cıkıslı hava sartlarından yaklasık 10 gun kullanıldı. Beyaz far ve sıparıste olan kısa manet takımı var. Renk Beyaz taş eziği bile yok. Baştan uyarıyım makınada hata vs. yok sadece benım kafamda baska bırsey olustu. Satılmazsa keyıfle bınmeye devam edicem zaten...

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı dream_rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın yagıs olmazsa (sanmıyorum ya ) 1.000km bakımına goturucem, bu arada kafamda farklı bır fıkır belırdıgı ıcın motorumu satmayı dusunuyorum , almak ıstıyenler bana ozelden ulassın. 06 mayıs 2014 trafıge cıkıslı hava sartlarından yaklasık 10 gun kullanıldı. Beyaz far ve sıparıste olan kısa manet takımı var. Renk Beyaz taş eziği bile yok. Baştan uyarıyım makınada hata vs. yok sadece benım kafamda baska bırsey olustu. Satılmazsa keyıfle bınmeye devam edicem zaten...
    Kafanda oluşan şeyi merak ettim açıkçası
    dyavol-77 bunu beğendi.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

Motosikleti
    14' CBR 650F
    GENEL OLARAK NE MERAKLI BİR MİLLETİZ DİMİ !!!!!!

AÇıklamasam olmıcak herkez sımdı b.k atmak ıcın bırseyler yazıcak ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2013-model-2014-trafik-cikisli-3.000-km-de-repsol-167087110/detay

Böyle birsey düşünüyorum hepsi bu ....

Motosikleti
    HONDA CBR 650F

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2013-model-2014-trafik-cikisli-3.000-km-de-repsol-167087110/detay

Merhabalar
    Mesaj attım konunuzla alakalı

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F

Ülen o motosikletin sıfırı 31000 TL'ydi 2013 Ocak-Mart arası. Zamımıza koydu Honda
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Vay arkadaş şurda 2-3 sayfa öncesindeki tartışmada "yemişim son hızını, 0-299 hızlanmasını, bana şehir içi düşük devir tork hede hödö..." diyordun diye hatırlıyorum, hatta ben de kendi kendime "valla ne güzel aklı başında, çok tecrübesi yok ama ne istediğini biliyor..." diye düşünmüştüm.

Maşallah dediğim 3 gün yaşamıyor
    xismailaydin, Alper Kaya, krd ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı vejihi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay arkadaş şurda 2-3 sayfa öncesindeki tartışmada "yemişim son hızını, 0-299 hızlanmasını, bana şehir içi düşük devir tork hede hödö..." diyordun diye hatırlıyorum, hatta ben de kendi kendime "valla ne güzel aklı başında, çok tecrübesi yok ama ne istediğini biliyor..." diye düşünmüştüm.

Maşallah dediğim 3 gün yaşamıyor
    Abicim-millet THAİ Stayla 4 silindir,koşamayan Racing'i elden çıkarma peşinde...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim-millet THAİ Stayla 4 silindir,koşamayan Racing'i elden çıkarma peşinde...
    Kaporam duruyor bayide
    Bence SS için bir alternatif 650F
    Hatta CBR500 ya da Ninja 300 bile ideal bir motor, sadece görüntüden kaybediyorlar, keşke biraz daha heybetli olsalardı.
    Hergün motosiklet kazası duymaktan içim kararıyor,
    3,5-4sn 0-100değeri veren bir makine CBR650F
    hiç bir zaman 150-160km hızın üstüne çıkmayı düşünmeyenler vardır mutlaka ( benim gibi )
    Zaten bunu almazsam muhtemelen yukarıda saydığım 2 modelden birisini alırım.
    600RR alsam da basacağım hız yine 150-160olacaktır. Bana getirisi
    ek yakıt, biraz bel ağrısı, daha fazla adrenalin olacaktır.

600RR'da kullandım, bana oldukca fazla geliyor. Fazla derken motor bas ben giderim diyor, ama ben ok kadar yüksek hızlarda sürmeyi sevmiyorum, hem keyif versin hem görüntü olsun istiyorum.

Elimde XJ600F , ER6F, CBR600F (CBR650F) var.
    Diğer ikisi daha güçsüz ve gidonlarını sevmiyorum, bundan vazgeçersem
    onların yerine Ninja 300 ya da CBR500 alabilirim

Motosikleti
    14' CBR 650F
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sebebini açıkladığım halde yine b.k atma derdiseniz , koşamayan falan dıye ortada bırsey yok. motor kesılır 200den sonra yurumez hızlanmaz dedıgınız motorun vıdeoları ortada dolanıyor ben sahsen 244 gordum, ama cameram olmadıgı ıcın cekemedım nyse ki ceken yukleyen arkadaslar varkı motor yurumez beygırı dusuk muhabbetı bitti. Valla satılması cokta derdım degıl olursa Sadece RR cıkıcam olmazsa keyıfle thaı montaj japon markama bınmeye devam edıcem !!!
    cb125e (5000km) --- CBR250R (11500km ) CBR 650F (0KM ---- )

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Sebebini açıkladığım halde yine b.k atma derdiseniz , koşamayan falan dıye ortada bırsey yok. motor kesılır 200den sonra yurumez hızlanmaz dedıgınız motorun vıdeoları ortada dolanıyor ben sahsen 244 gordum, ama cameram olmadıgı ıcın cekemedım nyse ki ceken yukleyen arkadaslar varkı motor yurumez beygırı dusuk muhabbetı bitti. Valla satılması cokta derdım degıl olursa Sadece RR cıkıcam olmazsa keyıfle thaı montaj japon markama bınmeye devam edıcem !!!
    rodajdaki aletle 244km görmek :D dibini görmüşsünüz.. harbi vejihi'nin de dediği gibi 3-5 sayfa geride birden 120 bg motorlara atlamak yerine daha sakin bi geçiş yapıp sağlıklı bi şekilde büyütücem gibisinden filan konuşuyordunuz die hatırlıyorum isteyen istediğini alır istediğini satar kimse'nin çıkıp bişey deme hakkı olmazda forum'lar igbi herkesin girebildiği yerlerde çok farklı konuşup sonra çok farklı davranıncada insanlar kıllanıyor dream_rider arkadaşım kusura bakmıycaksın o zaman insanlar bak adam şöle konuşuyordu 1000km olmadan aklına başka şeyler geliyor filan diyebilirler haklılarda :D

Ayrıca yeni 650f thai üretimmi lan bizimkilerin çoğu made in italy dan geliyordu :D
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    As cg 125
    Alıntı dreamcar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Getirmedikleri motosiklete 2 kere zam yapmanın adı adiliktir.
    Neye göre zam yapıyorsun, Euro düşüyor, Dolar düşüyor
    Euro %10 düşmüş neredeyse sen hala zam yapıyorsun.
    Bir markadan nasıl soğunur resmen kitabını yazıyorlar.
    Aldığım tüm motosikletler HONDA'ydı ama bu tavırları herkesten tepki alıyor.
    Lovemark denen bir kavram var HONDA PAZARLAMA EKİBİİİİİİİİİ
    Loyalty denen bir kavram var HONDA PAZARLAMA EKİBİİİİİİİİİ
    Bunlar zamanla olur , ÖLDÜRMEYİNNNN!
    Dreamcar bende almayı düşünüyorum ama ben 3.4 sene içinde alıcam,almama daha çok var bliyorum ama paramı şimdiden biriktiriyorum,kıyafetleri falan alıcam tam,ama düşüncem bu motor acaba 3.4 seneye fiyat nasıl olur düşermi yoksa daha çok artarmı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

Arkadaşlar motor 8.499 dolar.Türkiyede neden bu kadar pahalı anlıyamadım bence çok anlamsız ve bizleri enayi yerine koyuyolar her hafta zam yaparak.

Motosikleti
    14' CBR 650F
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rodajdaki aletle 244km görmek :D dibini görmüşsünüz.. harbi vejihi'nin de dediği gibi 3-5 sayfa geride birden 120 bg motorlara atlamak yerine daha sakin bi geçiş yapıp sağlıklı bi şekilde büyütücem gibisinden filan konuşuyordunuz die hatırlıyorum isteyen istediğini alır istediğini satar kimse'nin çıkıp bişey deme hakkı olmazda forum'lar igbi herkesin girebildiği yerlerde çok farklı konuşup sonra çok farklı davranıncada insanlar kıllanıyor dream_rider arkadaşım kusura bakmıycaksın o zaman insanlar bak adam şöle konuşuyordu 1000km olmadan aklına başka şeyler geliyor filan diyebilirler haklılarda :D
    Ayrıca yeni 650f thai üretimmi lan bizimkilerin çoğu made in italy dan geliyordu :D
    Genelde dıkkat edıyorum F suan guncel kasadan bır oncekı kasa sahıplerının sureklı bır saldırısı var nedendır cozemedım acaba 23 24 mılyar motorlara ısterken sımdı 20 mılyara yuzune bakan mı yok acaba belkıde olabılır.... Sızın rodaj dedıgınız olayada bıtıyorum bunu ureten adam kıtapcıgına yazıyor ılk 300 mıl yada 500 km sert kullanma anı ıvlenme ve durma yapma dıye sanıyorsunuz kı 5000 devrı gecmeden 100le gıdıcez. Merak etmeyın o motorlar sıze gelmeden once calıstırılıp test edılıp yagı bosaltılıyor ama agız alıskanlıgı ıste hala servıse ayak alıssın dıye 1000km bakım var Honda otomobıl servıslerınde bıle !!! Son olarak sahıbınden.com 1000kmde 600RR 1000RR vs vs gıbı yıllardır aynı kasada gıden makınalar var eee napcaz bunların hepsı patlak arızalı mı sahıplerı satıyor.

Motosikleti
    As cg 125
    http://www.youtube.com/watch?v=8vMRByC4g_4
    8.499 dolar diyor arkadaşlar.

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Dreamcar bende almayı düşünüyorum ama ben 3.4 sene içinde alıcam,almama daha çok var bliyorum ama paramı şimdiden biriktiriyorum,kıyafetleri falan alıcam tam,ama düşüncem bu motor acaba 3.4 seneye fiyat nasıl olur düşermi yoksa daha çok artarmı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

Arkadaşlar motor 8.499 dolar.Türkiyede neden bu kadar pahalı anlıyamadım bence çok anlamsız ve bizleri enayi yerine koyuyolar her hafta zam yaparak.
    Seneye 30,000tl der sıfırı
    Euro dolar buralarda durmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:53 ----------

Orası amerıka
    BMW m3 orada 80,000 dolar
    Ttürkiyede 450,000tl

hesbup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alanlara hayirli olsun, uzerinde gelen lastikler DUNLOP'muydu acaba ? Tam modelini ve yol tutusu ile ilgili goruslerinizi yazabilir misiniz ?

Tesekkurler

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Alıntı hesbup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alanlara hayirli olsun, uzerinde gelen lastikler DUNLOP'muydu acaba ? Tam modelini ve yol tutusu ile ilgili goruslerinizi yazabilir misiniz ?

Tesekkurler
    Evet Dunlop ile geliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Genelde dıkkat edıyorum F suan guncel kasadan bır oncekı kasa sahıplerının sureklı bır saldırısı var nedendır cozemedım acaba 23 24 mılyar motorlara ısterken sımdı 20 mılyara yuzune bakan mı yok acaba belkıde olabılır.... Sızın rodaj dedıgınız olayada bıtıyorum bunu ureten adam kıtapcıgına yazıyor ılk 300 mıl yada 500 km sert kullanma anı ıvlenme ve durma yapma dıye sanıyorsunuz kı 5000 devrı gecmeden 100le gıdıcez. Merak etmeyın o motorlar sıze gelmeden once calıstırılıp test edılıp yagı bosaltılıyor ama agız alıskanlıgı ıste hala servıse ayak alıssın dıye 1000km bakım var Honda otomobıl servıslerınde bıle !!! Son olarak sahıbınden.com 1000kmde 600RR 1000RR vs vs gıbı yıllardır aynı kasada gıden makınalar var eee napcaz bunların hepsı patlak arızalı mı sahıplerı satıyor.
    Hoca bosver sen
    Bu arac 100hp olsa zaten o zman da 26,000 degil 30,000tl olacaktı

Yuksek beygir icin 600rr var daha üstü icin 1000rr, 600f yanlış bir konumlandirmasi vardı , düzeltildi

Pistten biraz daha ayrılıp cadde motoruna dönderdiler, 2 tane 600cc pist motoru saçmaydi

Sıfırı icin 25.750 sözleşme yaptım
    Eger aracı satarsan 25,000 nakit veririm ;)
    dream_rider bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alper; 2011-13 cb600f ve cbr600f'ler makine kısmı JApan-montaj İtaly(şasedeki tanıtım etiketinde(perçinli alum. olan))...da yazar Made in Atesa/İtaly. Yeni cbr650f ve cb650f'ler ise %100 Thailand.
    Alper Kaya bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    14' CBR 650F
    Alıntı dreamcar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Dunlop ile geliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Hoca bosver sen
    Bu arac 100hp olsa zaten o zman da 26,000 degil 30,000tl olacaktı

Yuksek beygir icin 600rr var daha üstü icin 1000rr, 600f yanlış bir konumlandirmasi vardı , düzeltildi

Pistten biraz daha ayrılıp cadde motoruna dönderdiler, 2 tane 600cc pist motoru saçmaydi

Sıfırı icin 25.750 sözleşme yaptım
    Eger aracı satarsan 25,000 nakit veririm ;)
    teklifin için sağol ama bıraz daha kullanmayı tercıh edıyorum en azından zararıma karsı km yapıyım zaten bıraz daha aksesuar aldım onlar gelsınde bakarız .... sen al makınayı da anladıgım kadarıyla anadolu yakasındayız ıkımızde bol bol gezerız ;)

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    teklifin için sağol ama bıraz daha kullanmayı tercıh edıyorum en azından zararıma karsı km yapıyım zaten bıraz daha aksesuar aldım onlar gelsınde bakarız .... sen al makınayı da anladıgım kadarıyla anadolu yakasındayız ıkımızde bol bol gezerız ;)
    Ümraniye'deyim ben, Bugün diğer bayileri aradım yarısı temmuz başı yarısı Haziran sonu gelecek mallar dedi.
    3 hafta bekleyeceğiz artık, yapacak bir şey yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)