Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Camo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    26400 dü Haziranda Renk Seçenekleri ile beraber gelecek şuan Türkiyede 7 Adet beyaz varmış

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    Benım beyaz melek bayıde beklıyor odeme ıslemlerını halledıp bu hafta teslım alıcam kılo harıc aklıma takılan hıc bır problem yok Gerisi gayet güzel....

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yemişim düşük devirde yüksek torku,az yakıtı.Arkadaş bu sıralı 4 silindir.Pazar payı belli amacı belli.Adam ses yapsın diye alıyor,hız yapsın diye alıyor.Bu oturuş pozisyonu bu tiple touring mi olur ? Vfr gibi kült model kaldırılıp bu kırma iğrenç modeller üretmek ne ? Kullanımı nistepen daha rahat,fiyatı nispeten daha ucuz.Oturuşu azıcık daha rahat...600f veya fa buydu işte...

Bu modeller anca fosforlu yelekler ile grup gezilerinde mangal,gözleme,akçabat köftesi peşinde koşan dayılar sever.O da forumlarda.Yoksa gidip almazlar.Ybr daha az yakıyor ya...Amaç kullanımdan zevk almak değil zaten.Det!Kurallara uy elit görün!

Honda yeni horneti ve 600fa'sıyla çayda çıra oynar anca.Yakında tek rakipleri modifiyeli bretonlar olacak.
    Hornet artık yok hacı(bi yanlış olmasın;600fa 2013 te durdu)-sanırım kastettiğin cb650f ve cbr 650f'tir....

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

Alıntı Camo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Selamlar

Uzun zamandır ev taşıdığımdan dolayı v.s. Forumlara giremiyorum CBR250 mi sattım Nasip olursa 650 f Alacağım + ları - leri ile sizlerle paylaşacağım.Bazı arkadaşlar Gücü düşürülmüş dedi ama Tork Artmıs son suratta aynı 600 F ile bence Pek bir düşüş olmamış ve 600 F deki Tempra Göstergeleri kalkmış Bence kasa gayet güzel olmus

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

Bende Sordum Yukselişe 30 falan demedi 25 kusurdu 600 FA şimdi 27 Fln olur en fazla demıstı
    Tork artmamış düşmüş(2011'ler 63,5 nm idi 650f 63nm)....

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

Ağırlık 6kg(extra), gücü 15bg(düşük),çekiş(0,5nm düşmüş)=Son hızı matematiksel olarak aynı OLAMAZ...kendini sadece kandırmış olursun
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    14' CBR 650F
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hornet artık yok hacı(bi yanlış olmasın;600fa 2013 te durdu)-sanırım kastettiğin cb650f ve cbr 650f'tir....

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

Ağırlık 6kg(extra), gücü 15bg(düşük),çekiş(0,5nm düşmüş)=Son hızı matematiksel olarak aynı OLAMAZ...kendini sadece kandırmış olursun
    ah katalog verilerini inceleyen sız degerlı kullanıcılar bırazda dıkkatlı ıncelenız keske torq egrısı gerıye cekıldı eskı F o torqku 10k d/dk verırken suankı motor 8k d/dk verıcek buda tabıkı 4 devırde de 6 bın devırde de daha fazla torq yanı ıvmelenme kuvvetı olucak.ben aldım bu saatten sonra burdakı - + yorumlar kararımı degıstıremez makınan kılosu harıc kafama takılan hıc bsy yok 4 yıl garantılı 4 sılındırlı ulkede marka prestıjı olarak kendını kanıtlamıs bana gore bu fıyata baska bır secenek yok... gonul kırmızı beyazını almak ısterdı ama ulkye hala gırmedı bende tamamen beyaz aldım bılıyorum kı o kırmızı beyaz geldıgınde fıyatı 2 puan daha artıcak ...
    gursus bunu beğendi.
    cb125e (5000km) --- CBR250R (11500km ) CBR 650F (0KM ---- )

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı dream_rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah katalog verilerini inceleyen sız degerlı kullanıcılar bırazda dıkkatlı ıncelenız keske torq egrısı gerıye cekıldı eskı F o torqku 10k d/dk verırken suankı motor 8k d/dk verıcek buda tabıkı 4 devırde de 6 bın devırde de daha fazla torq yanı ıvmelenme kuvvetı olucak.ben aldım bu saatten sonra burdakı - + yorumlar kararımı degıstıremez makınan kılosu harıc kafama takılan hıc bsy yok 4 yıl garantılı 4 sılındırlı ulkede marka prestıjı olarak kendını kanıtlamıs bana gore bu fıyata baska bır secenek yok... gonul kırmızı beyazını almak ısterdı ama ulkye hala gırmedı bende tamamen beyaz aldım bılıyorum kı o kırmızı beyaz geldıgınde fıyatı 2 puan daha artıcak ...
    Müdür bende 2011 cb600f hornet var...motorunu teslim al-anahtarına kalkalım-kabul edersen..ister top speed-ister 0-100km/h,istersen 0-200 hangsinı istersen...sen dün 250 cıbır kullanıyodun-şimdi 4 silindir 80 bg aldın diye palazlanma....Özelden de yazabilirsin...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    14' CBR 650F
    ya inan sadece gülüyorum, hırs güzel birsey tabi bence git pistte alabildiğince gazla, benım top speedle 0-299 derdim olsaydı eger emın ol verdıgım paraya gıder 1000rr alırdım sen daha benı tanımıyorsun dun ne kullandıgımı bılmıyorsun aklında bır sekıl semal kuruyorsun ben burda teknık bır olaydan bahsedıyorum torq egrısı dıyorum sıdık yarısına donusuyor.
    gursus bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Patron-Tork eğrisini deneyelim dedim....yeni versiyon-eskiye göre ne kadar AŞAMA kaydetmiş görelim(kameralı)...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    14' CBR 650F
    Rodajını bitirip yag degısımınden sonra tabıkı emsallerıyle denıcem , ama olumune anahtarına vs degıl bos ongorebıldıgım yollarda ... Ama ben daha denemedn sunu bılıyorum eskı F yenıyı gecıcektır.Helekı kısa hızlanmalarda hornet kılodan daha atak olucak 200 geldıgınde kesılıcektır. Ama sehır ıcı kullanım yuksek vıteste motorun kendını toplaması tabıkı her dk devır yukseltme geregı olmadıgı ıcın yakıt tuketımı daha az olucaktır...
    dyavol-77 bunu beğendi.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı dream_rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk önce hayırlı olsun...Kazasız belasız ve sizin "isteklerinizi" karşılaması dileği ile.

Ben katalog verisi ile Mt09 aldım.25 mart itibari ile ödememi yaptım ve geciken parti ve istediğim renklerin ben gibi önceden ödeme ile satılması sebebiyle 15 mayısı bekliyorum...

Katalog verisi ile aldığım motosikletin 2000km sonra ciğerini sökmeden siz gibi iddialı konuşamam.Yakıt,fren,yol tutuş ve bence en önemlisi performans.Yoksa gider Allrounder veya Enduro filan alırdım...

İzmir Mt ve daha eskilerden sosyal hayatta tanıdığım ve burada yazan dostlarım,benim ne kadar ağır Kawasaki faşizani,fetişi,fanatiği veya bilimum bağımlılığı içerdiğimi bilir Ruhsat sahibi olup kullandığım diğer 9adet 600cc+ motosikletin 6 adeti Kawasakiydi.Buna rağmen Super Sport'dan Naked'a dönüşte Z750de aradığımı bulamayıp yine aynı katalog verileri ve üstüne bindiğim ufak tecrübelerde Z800'den haz alamadığım için gidip,en güvenmediğim ve en ön yargılı olduğum(kırlangıç kasa r6 sebebiyle) Yamaha'ya geçtim.Sebebi katalog verileridir.

Şu kısacık(ki burada bulunan veya bulunmayan ustalar yanında gerçekten kısa)13 senelik motosiklet ve 9 senelik 600cc+ tecrübemde hiç aksini görmedim.Ne vaad edilirse ya aynıdır yada eksiği...

Honda daimi 2. markam olmuştur fakat 2008 yılında Suzuki,Kawasaki ve Yamaha 10'ar adım atarken Honda 2008 yılından beri sürekli geriye gidiyor.Yağ yakan ve motorları komple değişen 1000rr faciası,lafta ömrü uzun (daha yola çıkalı 2 sene olmuş belli olmaz) fakat parça kalitesi yerlede sürünen motor koymayı unuttukları ve ucuzlasın diye tek disk yaptıkları Nc serisi,hilkat garibesinden hallice tüm avrupanın eğlencesine dönmüş 500 serisi,VFR800 gibi kült eşi benzeri olmayan bir seriyi yok etmeleri vs. vs. vs.

Honda hala Absli,Mode'lu ss üretmedi,yetmezmiş gibi artılarını eksi yaptı.Fiyatı ucuz ama en garibanı hep Honda...Neymiş kombine fren.Yemişim acemi asistanı kombine freni.Acemi adamın ne işi var 70+ beygirlik motosiklette ? Az yakıyormuşmuş,alt devirde yüksek torku varmışmış...Yakıt düşünen adam Bmw alır.Parası yetmiyorsa gül gibi Inazuma var.Az yakar,150 yapar(zaten siz kuralcı değilmisiniz motosiklet hız limiti 90) beton gibi sağlam.Al bin...

Yabancı dili olan arkadaşlar birazcık yurt dışı forumlara baksa,youtube gibi video sitelerinde yayınlanan HONDANIN SPONSOR OLMADIĞI OBJEKTİF testleri izlese ne demek istediğimi anlar...500 serisi ile tüm avrupa eğleniyor ama biz hastası olduk.Neden ? torku varmış az yakıyormuşmuş.500cc supersport kasalı motosiklet 180de tıkanmaz aga.Gülerler adama 250rdan tek farkı 20 km.Bu kadar komik geçiş motosikleti olamaz...İstediği parada az buz değil...

Niyetim marka faşizanlığı değil.İyiye iyi dedim daima ama son 5 senedir Honda insanlarla dalga geçiyor düpedüz...Neyse uzun yazdım affola.
    Ra_Messu, viper17, Ahmet Abi ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Bunlar ney acaba? http://www.hondamc.eu/bikes/cbr600f/

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk önce hayırlı olsun...Kazasız belasız ve sizin "isteklerinizi" karşılaması dileği ile.

Ben katalog verisi ile Mt09 aldım.25 mart itibari ile ödememi yaptım ve geciken parti ve istediğim renklerin ben gibi önceden ödeme ile satılması sebebiyle 15 mayısı bekliyorum...

Katalog verisi ile aldığım motosikletin 2000km sonra ciğerini sökmeden siz gibi iddialı konuşamam.Yakıt,fren,yol tutuş ve bence en önemlisi performans.Yoksa gider Allrounder veya Enduro filan alırdım...

İzmir Mt ve daha eskilerden sosyal hayatta tanıdığım ve burada yazan dostlarım,benim ne kadar ağır Kawasaki faşizani,fetişi,fanatiği veya bilimum bağımlılığı içerdiğimi bilir Ruhsat sahibi olup kullandığım diğer 9adet 600cc+ motosikletin 6 adeti Kawasakiydi.Buna rağmen Super Sport'dan Naked'a dönüşte Z750de aradığımı bulamayıp yine aynı katalog verileri ve üstüne bindiğim ufak tecrübelerde Z800'den haz alamadığım için gidip,en güvenmediğim ve en ön yargılı olduğum(kırlangıç kasa r6 sebebiyle) Yamaha'ya geçtim.Sebebi katalog verileridir.

Şu kısacık(ki burada bulunan veya bulunmayan ustalar yanında gerçekten kısa)13 senelik motosiklet ve 9 senelik 600cc+ tecrübemde hiç aksini görmedim.Ne vaad edilirse ya aynıdır yada eksiği...

Honda daimi 2. markam olmuştur fakat 2008 yılında Suzuki,Kawasaki ve Yamaha 10'ar adım atarken Honda 2008 yılından beri sürekli geriye gidiyor.Yağ yakan ve motorları komple değişen 1000rr faciası,lafta ömrü uzun (daha yola çıkalı 2 sene olmuş belli olmaz) fakat parça kalitesi yerlede sürünen motor koymayı unuttukları ve ucuzlasın diye tek disk yaptıkları Nc serisi,hilkat garibesinden hallice tüm avrupanın eğlencesine dönmüş 500 serisi,VFR800 gibi kült eşi benzeri olmayan bir seriyi yok etmeleri vs. vs. vs.

Honda hala Absli,Mode'lu ss üretmedi,yetmezmiş gibi artılarını eksi yaptı.Fiyatı ucuz ama en garibanı hep Honda...Neymiş kombine fren.Yemişim acemi asistanı kombine freni.Acemi adamın ne işi var 70+ beygirlik motosiklette ? Az yakıyormuşmuş,alt devirde yüksek torku varmışmış...Yakıt düşünen adam Bmw alır.Parası yetmiyorsa gül gibi Inazuma var.Az yakar,150 yapar(zaten siz kuralcı değilmisiniz motosiklet hız limiti 90) beton gibi sağlam.Al bin...

Yabancı dili olan arkadaşlar birazcık yurt dışı forumlara baksa,youtube gibi video sitelerinde yayınlanan HONDANIN SPONSOR OLMADIĞI OBJEKTİF testleri izlese ne demek istediğimi anlar...500 serisi ile tüm avrupa eğleniyor ama biz hastası olduk.Neden ? torku varmış az yakıyormuşmuş.500cc supersport kasalı motosiklet 180de tıkanmaz aga.Gülerler adama 250rdan tek farkı 20 km.Bu kadar komik geçiş motosikleti olamaz...İstediği parada az buz değil...

Niyetim marka faşizanlığı değil.İyiye iyi dedim daima ama son 5 senedir Honda insanlarla dalga geçiyor düpedüz...Neyse uzun yazdım affola.

+9999999999999999999999
    flame ve cece89 bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Selamlar bende 650F dusunuyorum
    tek kafamı kurcalayan xj600 div.
    XJ600 biraz daha ince ve ss goruntusunun olmaması beni 650F'e daha da yaklastırıyor
    Far çiftli olmus olsa sehırıcı ıcın 10 numaram motosıklet olmus olacakmıs

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Alıntı dreamcar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar bende 650F dusunuyorum
    tek kafamı kurcalayan xj600 div.
    XJ600 biraz daha ince ve ss goruntusunun olmaması beni 650F'e daha da yaklastırıyor
    Far çiftli olmus olsa sehırıcı ıcın 10 numaram motosıklet olmus olacakmıs
    Bugun kapora verip 650f aldım
    hazıranın ılk haftası gelecekmıs
    Hüs81 bunu beğendi.

ahmetersoz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gazcılar nasıl değerlendirir bilmem. Fakat motorun kuvveti gayet yerinde. 188kg motora 87hp kime yetmiyormuş. İranın uyguladığı sistemi çok mantıklı buluyorum. 250cc üstü motosiklet yasak. Hem ülke ekonomisi hem de yüksek hız nedeniyle oluşan riskler nedeniyle cc olmasa bile güç sınırlandırması yapılmalı. Motor gücüne göre ehliyetler kademelendirilmeli. Sportif amaçlı kullanılan yüksek güçlü motosikletler ise pistler dışında yasaklanmalıdır.
    "Motor gücüne göre ehliyetler kademelendirilmeli." ye katılıyorum çok doğru bir tespit...

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı ahmetersoz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Motor gücüne göre ehliyetler kademelendirilmeli." ye katılıyorum çok doğru bir tespit...

Siz istemiyorsunuz diye niye bize yasak geliyor ??? Ne kadar sığ ve bencilce bir düşünce...Yasak isteyeceğinize eğitim istesenize ? Yıllardır gazlıyorum bakın hala yaşıyorum.Hiç kimsenin canını yakacak bir kazada yapmadım.Reflekslerim yavaşlamaya başlayınca zaten gazlamayı kesip tarz değiştireceğim.Bu iş yasakla değil eğitimle bilinçlendirmeyle olur.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Camo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Süper Türkiyeyi Kıyasladığımız Ülkeye Bak İran , Yakında Afganistan ile Kıyaslayanlarda Olur Güzel Ülkemi...
    flame bunu beğendi.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    birileri bu motor 220'yi gecmez demisti kimdi o yaa. video'nun 5.21 sina bakin.

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Alıntı santo78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birileri bu motor 220'yi gecmez demisti kimdi o yaa. video'nun 5.21 sina bakin.

http://www.youtube.com/watch?v=D4xxq_mkH0k
    10 numara 240+ demiş daha ne olsun
    muhtemelen hiç bir zaman 200'lü rakamlara çıkmayacağım, yüksek torkun düşük devirlere çekilmesi benim gibi yüksek hız yapmayanları sevindirmiştir
    max 160-170 kafi
    mertoztekin bunu beğendi.

Selam arkadaşlar çok acil yardımınıza ve desteğinize ihtiyacım var. 5 gün önce Çok beğenerek CBR650F satın aldım. Yüksek hacimli 4 silindir olarak kullandığım 5. motor olan CBR650f de inanılmaz derecede titreşim var. 5.500 devir ve özellikle 6.000 devirden sonra başlayan şiddetli titreşim ellerim ve bacaklarımın uyuşmasına neden oluyor. 100km yol yaptım indiğimde ayakta duramadım o derece. Uğultu şeklinde acayip titriyor. servise götürdüm motoru 2 usta da titremenin normal olduğunu motorda herhangi bir arıza olmadığını beyan ettiler. Garantiye başvurdum motoru İstanbuldan incelemeye gelecekler. şu anda 500km de olan motorumdan kısaca nefret ettim. Ayrıca motordan değişik bir ses geliyor böyle traktör çalışması gibi

forumda kullanan arkadaşlara soruyorum. Sizin de titreşim sorununuz var mı. varsa bu kronik bir sorun mu yoksa sadece benim motorumda mı var. eğer sadece bende varsa motoru iade edeceğim. gerekirse mahkemeye bile başvuracağım.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Alıntı metropolis35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar çok acil yardımınıza ve desteğinize ihtiyacım var. 5 gün önce Çok beğenerek CBR650F satın aldım. Yüksek hacimli 4 silindir olarak kullandığım 5. motor olan CBR650f de inanılmaz derecede titreşim var. 5.500 devir ve özellikle 6.000 devirden sonra başlayan şiddetli titreşim ellerim ve bacaklarımın uyuşmasına neden oluyor. 100km yol yaptım indiğimde ayakta duramadım o derece. Uğultu şeklinde acayip titriyor. servise götürdüm motoru 2 usta da titremenin normal olduğunu motorda herhangi bir arıza olmadığını beyan ettiler. Garantiye başvurdum motoru İstanbuldan incelemeye gelecekler. şu anda 500km de olan motorumdan kısaca nefret ettim. Ayrıca motordan değişik bir ses geliyor böyle traktör çalışması gibi

forumda kullanan arkadaşlara soruyorum. Sizin de titreşim sorununuz var mı. varsa bu kronik bir sorun mu yoksa sadece benim motorumda mı var. eğer sadece bende varsa motoru iade edeceğim. gerekirse mahkemeye bile başvuracağım.
    Nerdesınız ?

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)