Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112132161 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    seerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 CBR 650F
    Honda mototal istanbul 1 tane kalmıştı benden önce baskası opsiyonlamış ama sonra vazgecmiş. İstanbuldaki ve cevre illerdeki tüm bayileri aradım yoktu. Bulunca hemen opsiyonladım ertesi günde aldım. burdan mototal kızıltoprak şubesine ve cem beye de tesekkür ederim. Gösterdikleri ilgi ve alaka için
    2013 CBR 250R
    2014 CBR 650F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Alıntı seerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda mototal istanbul 1 tane kalmıştı benden önce baskası opsiyonlamış ama sonra vazgecmiş. İstanbuldaki ve cevre illerdeki tüm bayileri aradım yoktu. Bulunca hemen opsiyonladım ertesi günde aldım. burdan mototal kızıltoprak şubesine ve cem beye de tesekkür ederim. Gösterdikleri ilgi ve alaka için
    Nasip sizeymıs
    Beyaz mı aldınız, renk konusunda kararsızım, kırmız , beyaz, threecolor olarak sıraladım
    Benım oncekı motor 600f'di
    Bakalım bu nasıl gelecek bana

Alıntı seerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun seerkan bey. Lütfen sizde dener misiniz özellikle 6bin devirden sonra delice titreme yapıyormu seleden ayaklıktan ve gidondan çok kötü hissediliyor. özellikle sıcaklık arttığı zaman

seerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 CBR 650F
    Beyaz aldım 600f ten sonra biraz zayıf gelebilir çünkü fabrika değerleri daha düşük. Honda daha yavas daha touring tarzı yapmış 650f i.
    Metropolis35 bende de titreşim var ama az. öyle çok aşırı değil yani uyuşturacak kadar değil. Sıcaklık arttığında evet sehir içinde motor sıcaklığı hissediliyor.
    2013 CBR 250R
    2014 CBR 650F

Honda Türkiye den hala bir cevap gelmedi. Bende Honda UK ye mail attım bugün. umarım Onlardan bir cevap gelir

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

Neredeyse bir haftadır honda Türkiye ye mesaj atıyorum cevap veren yok ama daha dün honda uk ye mail attım ve bugün bana dönüş yaptılar. mailime cevaben şunları yazmışlar.

Dear Mr.Cinar,

Thank you for contacting Honda UK.

We were sorry to learn of the reported fault you are experiencing.

As we are sure you will appreciate, it is increasingly difficult to diagnose faults via e-mail.

With this in mind, we recommend consulting your local Honda dealership, whose fully trained technicians are best placed to inspect your vehicle and provide any advice and/or technical assistance. As we can see from your email that you have contacted you local dealer, we could suggest you express your disappontment of the service provided to Honda Turkey:

http://honda.com.tr/bulten

We hope they will be able to assist accordingly.

Should you have further queries, do not hesitate to contact us.

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    980 km geldım musaıt oldugmda bakımına goturucem orman yolunda artcılı yada otobanda uzun soluklu kullandım oyle rahatsız eden bır tıtresım asla soz konusu olamaz bır cok motora bındım tıtresımın ne oldugunu ıyı bılırım hatta ılk motorum cb125 tı ve uzun soluklu dıp gaz gıttıgımde ayaklarımı ve kalcamı ınınce hıssetmezdım benım motorum sadece 6000 devır bandı cıvarında hafıf bır tıtresım yapar gıbı oluyorve o devırden cıkınca kesıyor kı oda motorun kendı eksını ıcındekı etkısı asla rahatsız olmadım ust ve alt devırde her kosulda denedım .... mutlaka baktırın motorunuza belkıde kronıktır benımde ılerleyen km cıkıcaktır bu sorun kampanya baslatıp parca degısmelerı ıcın bu sıkayet cogunlugu cok onemlı

Motosikleti
    Mt-07
    Ben 700 km deyim şu anda hiçbir devirde titreşim yok

Motosikleti
    2014 Honda CBR 650F
    Bende motorumu 5 mayıs ta Ankara Efe motordan teslim aldım. beyaz renk. Şuan 1150 km. de. 1000 rodaj bakımı bitti. Bende de 6000 devir bandına çıktığımda bir titreşim var ama normal olduğunu düşünüyorum. Diğer devirlerde herhangi bir sorun asla yok. Dream rider nickli arkadaşıma katılıyorum bana normal geldi titreşim şuan için

Alıntı emreturgut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 700 km deyim şu anda hiçbir devirde titreşim yok
    Özellikle 6.000 devirden sonra deli gibi titriyor. Benim makine kesin sorunlu

Motosikleti
    2014 Honda CBR 650F
    Motorunuza yapılacak ekspertiz sonucunu merakla bekliyorum. Bir sorun varda Honda nın arkasında duracağına eminim. Motoru şuan için aktif olarak kullanıyor musunuz yoksa Honda Servisi'nde incelenmeyi mi beklemekte?

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Tekerlek ya da jantta bir sıkıntı olabılır mı
    Montaj yapılırken sıkıntı olmuş olabılır
    Tabıkı yüksek hızlardan titreme bıraz olabılır ama
    200kg 650cc 4 silindir bir makınede bu kadar bariz olması şaşırtıcı
    Diğer arkadaşlarda normal olması da akla sızın motorda sıkıntı olabılecgını getırıyor

Alıntı okaya10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunuza yapılacak ekspertiz sonucunu merakla bekliyorum. Bir sorun varda Honda nın arkasında duracağına eminim. Motoru şuan için aktif olarak kullanıyor musunuz yoksa Honda Servisi'nde incelenmeyi mi beklemekte?
    Makine bende servise bırakmadım. Ekspertiz ile randevu aldık haftaya günü ve saati geldiğinde yetkili mühendis olan ekspertiz izmire gelecek ve ben yarım saat öncesinde serviste hazır bulunacağım. mühendis beyin vereceği raporu burada paylaşırım. makine bende ama hiç binesim yok. nefret ettim resmen motordan. inşallah zorluk çıkartmazlar iade etmek istiyorum. şu anda 670km de

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Kötü haber
    Motosikletler Temmuz ortası gibi gelecekmiş

Camo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Haziran Sonu diye biliyorum

Motosikleti
    2014 Honda CBR 650F
    Hayırlısı olsun. Dün akşam sizin şikayetinizi dikkate alıp tekrar motorla gezdim. Özellikle 6000-7000 devir bandında motorun ivmelenmesinden kaynaklı bir titreşim var ama süreklilik içerisinde değil ve bence normal. Ekspertiz raporunu merakla bekliyorum inanın ama bir sorun varsa da sizin motorunuza özel ve tahminimce de montaj hatası kaynaklı bir sorun gibi.

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Alıntı Camo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haziran Sonu diye biliyorum
    Beni db honda aradı
    Gümrükte takılmış
    En erken Temmuz ortası gelin kaporamizi alın dedi

Siz nerden aldıniz bilgiyi ?

Camo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Honda Kuşadasından ve Merkez bayiilerine sordum ikiside aynı şekilde bilgi verdi Demekki Her kafadan Ayri bi Single çalıyor Temmuz ortasında gelecekse almanın bi mantıgı yok zaten

Valla bu işin peşini bırakmayacağız. Eğer Ekspertiz bu Titresimin normal olduğunu arıza olmadığını söylerse hakkımı başka yollarla arayacağım. Ben 26.000 para verip titresimli bir motora binmek zorunda değilim. Sayın Barkın BAYOGLU da söyledi, 4 silindir motorda hiç titreme olmaz, yağ gibi kayması lazım, kesin bir arıza söz konusudur dedi.

Motosikleti
    Mt-07
    Alıntı metropolis35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bu işin peşini bırakmayacağız. Eğer Ekspertiz bu Titresimin normal olduğunu arıza olmadığını söylerse hakkımı başka yollarla arayacağım. Ben 26.000 para verip titresimli bir motora binmek zorunda değilim. Sayın Barkın BAYOGLU da söyledi, 4 silindir motorda hiç titreme olmaz, yağ gibi kayması lazım, kesin bir arıza söz konusudur dedi.
    Dostum gopro veya benzeri bir kamera ile yolda bir çekim yapıp youtube a yüklesen. Buradaki aynı motoru kullanan arkadaşlar bir baksa daha iyi olur diye düşünüyorum. Ben bir video çektim ilk aldığımda yüklerim istiyorsan bende.

Motosikleti
    As cg 125
    Fiyat artmaya başlamış,hondanın sitesinden baktım 27.000 tl olmuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:06 ----------

Alıntı emreturgut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum gopro veya benzeri bir kamera ile yolda bir çekim yapıp youtube a yüklesen. Buradaki aynı motoru kullanan arkadaşlar bir baksa daha iyi olur diye düşünüyorum. Ben bir video çektim ilk aldığımda yüklerim istiyorsan bende.
    Emreturgut videonu yükleyebilirmisin.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112132161 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)