Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kuba Motor Çita 100/150 - R / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    yaa bunu alan binen yok mu ?
    durocan bunu beğendi.

Ben Aldım Memnunum Motordan. Uçak Gibi Maşallah Ama Yeni Motor Süreceklere Tavsiye Etmem. Motoru Kontrol Etmek Biraz Zor Olabilir Onlar için. Benim Sadece Tek Sorunum Uzun Sürede Motoru Nasıl Sağlıklı Kullanılır Onu Bilmem.

Motor Rahat , Titreme Olabilir Eğer Bu Motora Bineceksen E Yani Birazcık Oda Olsun Motor Güzel , Kullanışlı , Sağlıklı Kullandığınız Sürece Sizi Yarı yolda Bırakacağını Sanmam...

Ama Benzin Göstergesi Yok Ama Bu Motoruyla Gerçekten İç İçe Olacaklar İçin Sorun Oluşturacağını Sanmıyorum Benzini Bitirin Gidin Bir Litre Alın Bitirene Kadar Km Nerden Başladı Nerde Bitecek Onu Takip Edin Benzinizin Ne Kadar Kalıp Kalmadığını Anlıyabilirsiniz Mesela Benimki 30 Km'de 1 Litre Felan Yakıyo 90 Km'deyken 1 Litre Koyduğumda 120'de Biteceğini Bilirim ;)
    durocan ve andriace bunu beğendiler.

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    arkadaslar bir bilgiye ihtiyacim var cg 125 emme egzoz sente numaralari nedir lutfen acil. kesin bilgi olsun ama.
    durocan bunu beğendi.

okanecati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Mondial 100 UAG
    Birşey sormak istiyorum bu motorun hacmi ney tam olarak 100-150 R diyor çozemedim :(
    durocan bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 Mondial 100 UAG
    150 R aldım bende yeni motor süper hatta fena fena
    durocan ve andriace bunu beğendiler.

durocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 ramzey kalipso 150
    bende aldım 150 r çok fena ama zincir ayar somunu şimdiden laçka servise götürcem artık zinciri gevşek sıkamıyorum iki somunda boşa dönüp duruyor
    andriace bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 Mondial 100 UAG
    Benimde debriyaj kolu sıkıntı yaptı.Servise gittim yarım saatte sorun çözüldü. Ama sabah yine gidicem arka jantta pas gördüm ufak tefek ne olacak bakalım.

Motosikleti
    2015 ramzey kalipso 150
    küba çita r cıların tek paylaşım başlığı burası galba umarım çitacılar takip ediyodur.geçenlerde yolda kaldım benzin bitti yedek musluğuyla sıkıntı yaşadım elimde benzinciye götürdüm 8 litre aldı doldu ve çalıştı.sonra bugün servise gittim ben musluğu yanlış kullanmışım.musluk normalde aşağı bakcakmış biterse yukarı döndürüp yedek açılcakmış.eğer yukarda tutarsak benzini sonuna kadar bitirirmiş.halbuki bildiğim üzre motorlarda üst normal altaa çevirince yedektir ve dolu depoda yedeğe alırsan bi müddet sonra benzin kesilir ilginç geldi ve depolarımız 8 litre galba sitede yazmıyo ben 10 litre biliyodum bilen varmı.8 litre 330 km gitti iki kişiylen ve 6000 devirin altında.km de 0.125 kuruş yaklaşık olarak

Motosikleti
    2015 Mondial 100 UAG
    Vananın üstündeki şekillere bakincada anlarsin zaten Çok iyi yakmış valla bende içiyor gibi geliyor fulleyip bakicam artik.
    durocan bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 ramzey kalipso 150
    Alıntı okanecati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vananın üstündeki şekillere bakincada anlarsin zaten Çok iyi yakmış valla bende içiyor gibi geliyor fulleyip bakicam artik.
    vananın üstündeki şekillere bakılırsa aynı benim eski cbf deki gibi üstte dolu aşada az benzin işareti var ama gel gelelim tam tersi oluyo neyse halloldu ya yeter bana.walla 100 km de 2,5 litre yakmış bassan 3 yaksa normal 150 cc motor için.

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Boyum 1.93 bu bana çok mu ufak gelir.

Motosikleti
    2015 Mondial 100 UAG
    Alıntı OSİMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende 1.88 cm boy var. Sikinti yaşamiyorum. Ama alicaksanda deneyip al.

Motosikleti
    2015 ramzey kalipso 150
    Alıntı OSİMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence ufak gelir boydan ziyade ayak büyüklüğü de önemli.1.83 boyum 44 numara ayağım var dizlerim çok kırık vaziyette.ayrıca arka fren ve vitesler facia ayağım aynı anda hem viteste hem arka frende hem ayaklıklarda.arka frene basmamak ve vitese basmamak için ayaklarımı çok kasıyorum
    andriace bunu beğendi.

konuya çan gelsin beyler

Motosikleti
    2014 Kuba çita 150R
    kuba çita R serisinden şaşmayın.

kırsehır_onr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam çitacılar nerde hanii bende katıldım

bu motorun 100 cc ligi tam olarak ne kadar yakiyor 100 kmde.

dostlar cg modifiyesi yapmak hoşuma gidiyor birtane belderia 250dx yaptım mükemmel oldu bu çita 150r ölçülerine baktım bütün cg lerden küçük ve 10kg daha hafif ön jant 17 küçük beygirli motorlarda 10kg en 1 beygirdir bu motor 11.2 beygir. Kilosunu diger 150cc motorlarla kıyaslarsanız 12.5 beygir olarak düşünebilirsiniz yani vahşi bir motor olduğu belli birde üstüne güzel bir modifiye yapılırsa insanı orgazm edebilir alıp denemek lazım
    bu makinaya modifiye yapan varsa verilerini paylaşsın

Motosikleti
    Çita 100-R Gold
    4 günden beridir 100 cc olan modele sahibim ve gerçekten çok memnunum. Performansı beni çok şaşırttı, titreşim problemi yok ve yakıtı bildiğiniz sadece koklaması yetiyor gibi, o derece az yakıyor. Beni tek düşündüren nokta 100 cc yerine 150 cc mi alsaydım düşüncesi oldu ama onu da çok kafaya takmıyorum çünkü çok nadir bir duyguyu yaşattı bu model bana. Benim gibi kıla tüye huylanan birine iyi ki almışım duygusunu yaşattığı için parasının hakkını sonuna kadar veriyor. Yakında fotoğraf ve video da paylaşmaya çalışacam.
    JafJaf bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler