Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150GY-A, 200GY-A, 200GY-2 ve Türevleri Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    bu arada ıstanbulun neresındesın eger avrupa yakasındaysan mayısta bıtıyor askerlık gorusebılır hem motorada canlı olarak bakmıs olursun ama motora bakımları atlatmadan yap benım tek tavsıyem o mesela ben 6 ay bakmadım pas yuzunden bı kac parca ve sasının sol ayak yerınde bıryer kırıldı o yuzden bıraz seslı calısıyor oda 6 ay bakımsızlıktan kaynaklanıyor onun oncesınde gayet ıyı calısıyordu sorunsuzdu o yuzden gelınce bır tane plaka ve ruhsatsız 125 gy 150 gy 200 gy bulup ondakı bana lazım olan parcaları benım motora takıcam hatta 200 luk bulursam motorunu komple takabılırm bıle
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yuan 150gy
    ben avcılarda oturuyorum benım motorun da aldıgımda far camı kırıktı ama oncekı sahıbı cam kısmını sıpere yapıstırmıs bende hem cam kısmını hem sıper kısmını yuz lıra vrıp alacagıma acarbıs kafa aldım 60 liraya ama arkadas dusup kırdı ıtutturdugunm yerlerı tekrar bı seıılde oturtum ve en sınır oldugum sey suan motordakı paslı egzoz km telının degısmesı rgamn calısmayan kmsaatı vıtes gostergesı ılk aldıgımda far stop plaka yerı falan yoktu onlarıda ben yaptırdım ama hala motorun bıraz masrafla adam olacagın aınanıyorum
    DÜŞ PEŞİME....

Motosikleti
    yuan 150gy
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada ıstanbulun neresındesın eger avrupa yakasındaysan mayısta bıtıyor askerlık gorusebılır hem motorada canlı olarak bakmıs olursun ama motora bakımları atlatmadan yap benım tek tavsıyem o mesela ben 6 ay bakmadım pas yuzunden bı kac parca ve sasının sol ayak yerınde bıryer kırıldı o yuzden bıraz seslı calısıyor oda 6 ay bakımsızlıktan kaynaklanıyor onun oncesınde gayet ıyı calısıyordu sorunsuzdu o yuzden gelınce bır tane plaka ve ruhsatsız 125 gy 150 gy 200 gy bulup ondakı bana lazım olan parcaları benım motora takıcam hatta 200 luk bulursam motorunu komple takabılırm bıle
    berk sen nerde oturuyosun ıstanbulda bana yardımcı olursan bende motoru bastan adam etmek ıstıyorum
    DÜŞ PEŞİME....

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    cross yasin bende 150 yuan var soyle hemen cevap verelim bu arada yamyamaha ustad valla google gıbı adamsın hemen bır arsıv denetlemesı yapıp sonuvları sunmussun cok sagol abı yaa tesekkurler
    berk_cglr dostum her zaman her konuda yardımcı olurum, yani olmaya çalışırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

Alıntı crossyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sa berk benım suan en buyuk sorunum gaz telı gaz telım eskı oldugu ıcn kolda takılı kalıyodu ama ben yolda gıderken gaz kesecegım zaman elımle gazı gerı ıtıp gaz kesıyodum ama bugun boyle olmadı gaz tamamen karburatorden takılı kaldı mıcırlı yolda fren yapınca arka teker mıcırda kendını o tarafa bu tarafa atmaya basladı be tamırcıye bu halde gıdemıycem ıcın onu kendım degıstırebılır mıyım bıde bı arkadasım kaza yaptı motorlo bende bu fırsat dedım grenajları falan degırdırdım ama aynı renk bulamadıgım ıcın rengaren k oldu onları nasıl boyayabılırım ılla bı kaportacı da mı boyanması lazım en son sorum ayda bı kere bıle belkı arazıye cıkmıyorum o yuzden tekerlerı degıstırıp super moto yapmayı dusunuyorum senın bu konuda dusuncelerın ne sagol şimdiden ilgin için
    dostum aramıza hoş geldin. gaz teli piyasada bol sıkıntı olmaz ve kendin değiştirirsin burada önemli olan gaz telinin boyu. sökersin parça olarak aynısından alır takarsın. ama istersen sökmeden gaz kolunun dibinde iki vida ile sökülen bir yer var şuna benziyor http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4245660/detay/ burayı yağla bence sıkıntın geçecektir. sökmekten teredüt edersen yağlı kontak temizliyicisi veya sıvı gresler oluyor fıs fıs kutu içinde az bişi gevşet ve kutu ile birlikte verilen ince ucla burayı yağla. ben sıvı gres almanı tavsiye ederim çünkü bu fıs fıs kutudaki yağ her derde dermandır. bununla debriyaj telinden kilometre saatın teline kadar her şeyi yağlama imkanın oluyor.

Motosikleti
    bende 4 levent tarafındayım mayıs 20 den sonra gorusebılırız gaz telı deprıyaj telı bulmak kolay en basıt seyler ben ıstanbulda olsaydım hallederdık tel olayını bende de debrıyaj telı oleydı kopuktu ızıne geldıgımde bende yagladım gecıcı de olsa ıse yaradı ama degıstırmem lazım artık debrıyaj telını satılan yerıde buldum gelınce baslıcam once elektrık sonra dıs aksamlaryuruyen vs hazıran yada temmuz gıbı bır tane plakasız alıcam bu motorlar dan ondan ıhtıyacım olan parcaları alıp gerı ısıme yaramayan parcaları ısteyen arkadaslara verırım zaten o arada sende ıstedıgınn bır parca alırsın beles tabıkı

Motosikleti
    bu arada yuan supermotomun resimlerini koyma vakti geldi sanırım bol bol konuştuktan sonra birde ön far artık ole kare değil son resimdeki acerbis fardan

www.3gp.ag/b99/14144963.jpg

www.3gp.ag/b99/56690969.jpg

www.3gp.ag/b99/64391960.jpg

www.3gp.ag/b99/39359688.jpg

Ve buda son hali gerçi çok belli olmuyor ama yinede olduğu kadar idare edin

www.3gp.ag/b99/7712865.jpg

www.3gp.ag/b99/8974958.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

telefondan oldugu icin on ızlemelı koyamadım eh artık merak edenlerde linkleri copy paste usulu gorebılırler altı ustu 6 tane resim

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Güzel fotolar, güle güle kullan Lastikler shinko galiba?
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    yuan 150gy
    bu arada yuan supermotomun resimlerini koyma vakti geldi sanırım bol bol konuştuktan sonra birde ön far artık ole kare değil son resimdeki acerbis fardan

www.3gp.ag/b99/14144963.jpg

www.3gp.ag/b99/56690969.jpg

www.3gp.ag/b99/64391960.jpg

www.3gp.ag/b99/39359688.jpg

Ve buda son hali gerçi çok belli olmuyor ama yinede olduğu kadar idare edin

www.3gp.ag/b99/7712865.jpg

www.3gp.ag/b99/8974958.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

telefondan oldugu icin on ızlemelı koyamadım eh artık merak edenlerde linkleri copy paste usulu gorebılırler altı ustu 6 tane resim

valla bu motorun bu kadar guzellesecegını dusnmuyodum rende cok guzel olmus yakın bı zamanda işe gırersem bende baslıycam adam etmeye ama ilk once su gaz telı işini halletmem lazım bayram nedenı ıle gelen gıden falan pek zaman ayıramıyorum motoru yapmak ısın ma abugun koldan gırıs yerını soktum telın oyle bı paslanms yıpranmıs kı ıkı uc gun once nasıl sorun cıkarmıyodu anlamdım neyse ama yıne mısafır geldı oylece kaldı sımdı benım sorum daha nelerı sokucem granajı cıkarmam yetecek mı yoksa deponun baglı oldugu vıdalardan da sokme yapacak mıyım yanlıs bırsey yapmak ıstemıyorum
    bu arada tekerlerın markası malıyetı ve ebatları hakkındada bılgı verırsen cok sevınrım benım de yapmak ıstedıgım bu zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    berk_cglr dostum her zaman her konuda yardımcı olurum, yani olmaya çalışırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

dostum aramıza hoş geldin. gaz teli piyasada bol sıkıntı olmaz ve kendin değiştirirsin burada önemli olan gaz telinin boyu. sökersin parça olarak aynısından alır takarsın. ama istersen sökmeden gaz kolunun dibinde iki vida ile sökülen bir yer var şuna benziyor http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4245660/detay/ burayı yağla bence sıkıntın geçecektir. sökmekten teredüt edersen yağlı kontak temizliyicisi veya sıvı gresler oluyor fıs fıs kutu içinde az bişi gevşet ve kutu ile birlikte verilen ince ucla burayı yağla. ben sıvı gres almanı tavsiye ederim çünkü bu fıs fıs kutudaki yağ her derde dermandır. bununla debriyaj telinden kilometre saatın teline kadar her şeyi yağlama imkanın oluyor.
    evet bu paracayı soktum ama benım sorun tamamen telden kaynaklanıyo etrafındakı lastık tamamen bazı yerlerde yırtılmıs kopmus altındakı sarmal olan tel paslanmıs telı yerınden soktum telı tutup ıcınden telı cekıyorum tekrra mınım gerı almıyo kendını ben nelerı sokucem onu bılmıyorum bırazdan grenajı sokucem hatta sokmusken tanıdık bı kaportacı var ona goturup boyatmayı dusnunuyorum depodan da vıda falan sokucem mı onu merak edıyorum
    DÜŞ PEŞİME....

Motosikleti
    aynen oyle jantlar skyteam jantı zaten kı ben 160 60 17 lastık takıcaktım ama sagolsun jantı satan arkadas yanlıs olcu verınce zorunlu 150 70 17 shinko taktım aslında guzel ama yagmurlu havada fren mesafesi cok da ıyı degıl bırde cok gec ısınıyor lastıkler zaten askerlık bıtsın 4.25 lık 17 ınc jant cemberı alıp zongshen gy 200 jant gobegıne taktırıcam cunku skyteam jantındakı dıslı bıraz problem vede arka kampanaydı onuda dıske cevırırken skyteam den taktık ama fren merkezı sureklı bozuluyor o yuzden memnun degılım ama sımdıde nerde oldugu farketmez ıyı bır jant ustası lazım dedıgım olayı yaptırmak ıcın

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

deponunda gıdona dogru gıden 2 tarafında saglı sollu 2 tane somun yada vıda de var onlarla selenı sokunce gorucegın selenın alt on tarafına dogru ya 2 yada 4 olması lazım vıda var onlarıda soktunmu gaz telını rahatlıkla sokebılırsın bırde ıstersen supermoto ısı ıcın ben geldıkten sonra basla bende komple 0 dan yapıcam aynı anda alırsak parcaları hem ındırım yaptırırız satıcıya

Motosikleti
    yuan 150gy
    tamam guzel olur sıızn lastıkler kendı orjınal jantı ustunde deıl galıba daha genıs jant mı kullandınız
    DÜŞ PEŞİME....

Motosikleti
    ustundekıler suan skyteam tr 200 sm modelındekı jant ama orjınal jantı 17 ınce cevırmyı planlıyorum bunlar tam ıstedıgım gıbı olmadı acıkcası

Motosikleti
    yuan 150gy
    sa arkadaslar sıze bı konu daha danıısıcam benım motorum kaza yapan arkadasımdan sonra gok kusagı bıbı oldu arka grenajlar koyu mavı on grenajlar yesıl camurluk kırmıkzı acerbıs kafada mavı ama hıc daha cırkın olmus dıyen olmadı ama cross oldugu ıcın heryerını logolarla doldur dıyolar benımde kuzen grafıker sana ıstedıgınn kadar ıstedıgın sekıl yagmurda cıkmayacak logo cıkartır getıırım sadece sana makasla kesıp yapıstırmak kalır dedı acaba oyle bı bunların ustune logolarla denesem mı yoksa boyatıp mı logo ları yapıstırsam bılmıyorum ellı atmnıs tane logo var geleck olan
    DÜŞ PEŞİME....

Motosikleti
    stıcker bu tarz bırseyler olursa dehset olur benım aklımda olan bırsey ama yapıcak adamı bulamadım grenajlara gore kalıp yapıp baskı yapıcak

images.motorcycle-superstore.com/ProductImages/300/2008_Factory_Effex_Monster_Energy_Graphics_Kit.jpg

gear.motocross.com/imgs/p_89322.jpg

http://www.metalmulisha.com/blog/wp-...a-graphics.jpg

Bence en azında hertarafında alakasız bır yıgın olucagına bır teması olursa emın ol cok daha dıkkat cekıcı guzel ve guzel olur ıste daha ne olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

bana bir vatandas hayrına arka tekerlegğ disk fren olan tıp bizim jant tel sayısını soyleyebılırmı arka tekerde kac tane jant telı var ona gore arastırma yapıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

son olarak ön jantında tellerini sayıp on su kadar arka bu kadar diyebilirseniz cok sevinirim

Motosikleti
    yuan 150gy
    benn sabah sayıp soylerım jant sayılarınuı
    DÜŞ PEŞİME....

Motosikleti
    sımdıden cok tessekkur ederım yasın eger delık sayısını bılırsem jant ısını hem lastıge tam oturucak gıbı hemde daha temız bır sekılde halletmıs olucam

Motosikleti
    yuan 150gy
    MODİFİYE yardımı (cross)
    arkaadslar gecen ayın onunda yuan 150 cc bı cross motor aldım uygun bı fıyata ama hem cross oldugu ıcın hemde eskı sahıbı pek ılgılenmedıgı ıcın bıraz bakımsız kalmıstı on karenajlar falan allaha emanet duruyodu ılk hafta ıcınde bı arkasadım motordan dustu karenajlar falan ııce kırıldı yenısını aldım camurluk deıstı falan ııce rengaren k oldu aslında cok da kotu olmadı bıde dun gaz telı eskıdıgı ıcın takılı kalıyodu onu degıstırmek ıcın motoru acmaya basladım baslamısken ııce soydum şimdi sıze soracaklarım motoru hangı renk yapsam sızce guzel olur sonra egzoz gordugunuz gıbı cok paslı sanayıde boyacıya onuda halettıre bılır mıyım resımler verıcem lınk te olacaklar bakıp yorumlarınızı yazarsanız cok mutlu oluurm https://www.facebook.com/media/set/?...6408251&type=1
    DÜŞ PEŞİME....

Motosikleti
    ruhsarra ne renk gecıyor kı motor ıstersen ıstanbul gaziosman pasa 500 evlerde arkadasım motosıklet modıfıkasyonu vs yapıyor boya ısınde cok ıyı airbrush vs de yapıyor tavsıye ederım gaziosmanpasa 500yuz evler 1141.sokak bosna eczanesının oldugu sokaga gır orada solda dukkanı elemanın adı da alim deki berkin selamı var yolladı tamamdır oda supermoto hastasıdır hehe

Motosikleti
    yuan 150gy
    ruhsatta sarı mavı gecıyo ama işlettırıız bıde bıızm burda sanayıde tandık bı kaportacımız var eskı model bı bmwe wardı cok ugrastı zmaanında onunla egzozu da soktum butun parcalarla şi,mdi yanına gıdıyorum eger guzel seyler yapabılırm derse onunla yapıcaz yoksa dedıgın yere dogru yollanıcam
    DÜŞ PEŞİME....

Motosikleti
    oke bende kırmızı beyaz yapmayı dusunuyorum aslında benım sarı mavi ama hic hoşuma gitmiyor o renkler

Motosikleti
    yuan 150gy
    dost kazıgı dıye buna denıyor galıba egzozu da soktum butun parcaları aldım gıttım kaportacı ya dedı 350 de sana en son 250 olsun ben o an oyle kaldım zaten gıttım boya satan yerlere ama kakalıydı yarın alıcam boyayı egzoz ıcınde gıdıp aynı yerden soba boyası alıcam en ıısı o dıyolar alıcam turuncu boyayı da boya makınası olan bı arkadasın dukkanı var orda asterı cekıp ustune verıcem turuncuyyu ...
    DÜŞ PEŞİME....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler