Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
35. sayfa BirinciBirinci ... 25333435363745 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT-09 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Abs li olan modeli almani tavsiye ederim. Fakat uzerindeki egzoz muhtemelen polislerle arani bozacaktir. Dogrudan bogazdan en kisa şekilde tüpe bağlanmış. Benim motorda da benzer sekilde bağlı leovince egzoz vardı. Kiyamet habercisi gibi ses çıkarıyordu. Söküp tekrar orjinali taktım. Egzoz borusunda en azından salyangoz olsa hem motor icin iyi olur hemde sesi biraz kısardı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fantasik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt07 abs Titanium akrapovic-Apache rtr 150
    Alıntı Mucit23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abs li olan modeli almani tavsiye ederim. Fakat uzerindeki egzoz muhtemelen polislerle arani bozacaktir. Dogrudan bogazdan en kisa şekilde tüpe bağlanmış. Benim motorda da benzer sekilde bağlı leovince egzoz vardı. Kiyamet habercisi gibi ses çıkarıyordu. Söküp tekrar orjinali taktım. Egzoz borusunda en azından salyangoz olsa hem motor icin iyi olur hemde sesi biraz kısardı.
    tavsiyen için tsk ederim.abs li olan model deki ilan egsozsuz orjinal egsozlu fiyatı 26900 fazla bi pazarlık sunmuyor.sence fiyatı değermi diğer ilandada üzerin de tüp akrepovic ve orjinal egsoz yanında 25500 e yalnız dediğim gibi yana yatmıs 600 küsür hasar kaydı.kuyrukla stopda da ufak çizik var onlar değişse 2000 küsür hasar kaydı olacak.

Motosikleti
    V-Strom DL650
    Ben bu günlerde MT-09'umu satıp yine enduro ya da touringe dönmek niyetindeyim; 2015 race blu, 9500 km.de, radyatör koruma var sadece aksesuar. ABS yok. Sola düştüm bi defa, hasar kaydı var, 3400 lira. Şuan sadece depoda çok ufak bir ezik ve çizik var, özellikle yaptırmadım alan görsün bilsin diye, fiyattan düşebiliriz. Bakımları tam, kayıtlı, garantisi de devam ediyor Mayıs 2017'ye kadar. sizce ne kadar eder benim motor, MT-09 piyasasına hakim olan, bilen biri yardımcı olursa sevinirim.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Turker11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu günlerde MT-09'umu satıp yine enduro ya da touringe dönmek niyetindeyim; 2015 race blu, 9500 km.de, radyatör koruma var sadece aksesuar. ABS yok. Sola düştüm bi defa, hasar kaydı var, 3400 lira. Şuan sadece depoda çok ufak bir ezik ve çizik var, özellikle yaptırmadım alan görsün bilsin diye, fiyattan düşebiliriz. Bakımları tam, kayıtlı, garantisi de devam ediyor Mayıs 2017'ye kadar. sizce ne kadar eder benim motor, MT-09 piyasasına hakim olan, bilen biri yardımcı olursa sevinirim.
    2014 16binde absli olanı 26500e aldı arkadaşım.
    Givi öncam koruma takozları vardı. Lastik yeni değişmişti.

TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MERHABA ARKADAŞLAR YAMAHA MT-09 İÇİN ABS PLASTİKTEN ÖN-ARKA ÇAMURLUK UZATMALARI ÇALIŞMALARIMIZ MEVCUTTUR. DETAYLAR İÇİN :
    WWW.STEON.NET
    https://www.facebook.com/kompozitaksesuar/?fref=ts
    WHATSAPP 05415046480

Motosikleti
    Selamlar

Arkadaslar iridyum buji taktıran varmı motoruna. Takıpta çok fark gören varmı?

Kendi motorumu 20000 bakımına alacağım. Yag ve bujiler değişecek. Bujileri değişmişken iridyum buji takayım diyorum.

Vmaxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha MT-09 MT-07 WR250r
    fazla inanmayin bujinin veya hava filtreinin performans arttirdigina. kivilcim yanliz yanmayi tetikler , yanmayi etkilemez( zaten kivilcim ayni diger bujilereki gibi).
    tek avantaji krum tutmamasi ve uzun dayanmasi.
    ayni sey performans hava filtreleri icin gecerli , neymis daha rahat nefes aliyormus :-)) motora daha fazla hava giriyormus o yüzden performansi cikiyormus. o filtelerine tek avantaji yikanabilir olmalari, gerisi fasa fiso

Motosikleti
    V-Strom DL650
    Mt-09'umu satıyorum, 2015, race blu. Motorumumdan memnunum, çok keyifli motor ancak uzun yol yapmak istiyorum ve rüzgarla boğuşmaktan yoruldum. Çift silindir enduro alıcam.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2015-yamaha-mt-09-tarz-degisikligi-nedeniyle-satilik-322954132/detay
    engin_deniz bunu beğendi.

başlık ölmüş

Selamlar,
    Mt25 sahibiyim. Motorumu satıp mt09 almayı düşünüyorum.
    Acaba abartmış mı olurum?

Motosikleti
    Yamaha r25
    Yok mu az kmde temiz performans egzozlu 28000 tl'nin altında 09

Motosikleti
    Alıntı RAMOZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,
    Mt25 sahibiyim. Motorumu satýp mt09 almayý düþünüyorum.
    Acaba abartmýþ mý olurum?
    ilk başlarlarda bayağı bi şok yaşayabilirsin. Dikkat etmek lazım. Ben duke 200 den geçtim. Bazen kendimi sorguluyorum. Ben ne yaptım böyle diye???

Motosikleti
    Mt-09
    Merhaba 15 gün önce 2016 model mt-09 alarak aranıza katıldım, yüksek çözünürlük fotoğraflar çektim duvar kağıdı yapmak isteyenler olursa kullansınlar.

viper17 bunu beğendi.

4KORSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    bende 3 ay felan oldu sanırım mt09 alalı akropovic egzoz taktım ses fena :D youtube hic benzemiyor ve cok guzel ama su an susturuculu geziyorum isteyen youtube kanalıma göz atabilir Nebiirmak

Motosikleti
    2014 ybr esd
    Alıntı 4KORSAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 3 ay felan oldu sanırım mt09 alalı akropovic egzoz taktım ses fena :D youtube hic benzemiyor ve cok guzel ama su an susturuculu geziyorum isteyen youtube kanalıma göz atabilir Nebiirmakhttp://i.hizliresim.com/lEXOJk.jpg
    helal olsun.güzel foto..
    4KORSAN bunu beğendi.

4KORSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    yeni çektim videomu umarım begenirsiniz... akropovic titanyum egzoz takılı ve yagımı yeni degiştirdim bu yuzden agresif kullanıp önceki vites gecişleri ve performans denemesi yapıyorum.. yag castrol 10w50 tam sentetik power 1

www.youtube.com/watch?v=ueqKO-UgW9A

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Selamlar bende aldimda bi mt09 sormak istedigim bir soru var, acaba sizde de debriyaj sikili degilken daha vuruntulu debriyaj sikili iksn birden kesilen bir ses sorunu var mi

Motosikleti
    Debriyaja bastığında ses kesiliyorsa o ses debriyaj tasindan geliyordur. Vites boştayken debriyaji bıraktığında hafif bir ses gelebilir. Ses aşırı değilse normaldir. Benim bindiği birçok büyük cc motorda bu sese rastladım.
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    V-Strom DL650
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar bende aldimda bi mt09 sormak istedigim bir soru var, acaba sizde de debriyaj sikili degilken daha vuruntulu debriyaj sikili iksn birden kesilen bir ses sorunu var mi
    Tamamen normal, benim motorda da aynı ses var, 11 bin km'de. Bütün Mt-09'larda ve Tracer'larda aynı ses var. Bu arada ben İzmir'deki Yamaha bayisi ve yetkili servisi İz-Moto'da çalışmaya başladım, yolu düşen herkesi çay kahve içmeye beklerim.
    agrasiwe bunu beğendi.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı Turker11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt-09'umu satıyorum, 2015, race blu. Motorumumdan memnunum, çok keyifli motor ancak uzun yol yapmak istiyorum ve rüzgarla boğuşmaktan yoruldum. Çift silindir enduro alıcam.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2015-yamaha-mt-09-tarz-degisikligi-nedeniyle-satilik-322954132/detay
    Merhaba nc 750x ile takas düşünürsen görüşebiliriz. Bende daha önce naked vardı rüzgârla aram iyidir.
    elit motogaraj

REKLAM ALANI
35. sayfa BirinciBirinci ... 25333435363745 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)