Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Ben çok memnunum 20 ytl benzin ile 200-220 km gidiyor
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    a vagrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    jeansatar merhaba.öncelikle mesajın için tşkler.arkadaşlar bunun 250 cc olanı yok mu acaba?

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    StormlorD evet zincir bollaşmış ve zincir korumasına çarptığı için ses çıkartıyo... Bide arkadaşlar kalkışlarda sorun yaşamaya başladım normal bi kalkış yaparken bile motor silkeliyo kendini nedenini anlayamadım gitti. Her türlü kalkışı denedim ama hepsinde mutlaka silkeleme oluyo. Bide viteste sorun çıktı. 1 deyken gaz veriyorum boşa atıyo böyle bişeyin nedeni ne olabilir??(( gecen ilk bakımda 15-50 yağ koydular kış yaklaşıyo diye belki ondan olabilir )). İnşallah haftasonu servise bi uğrayacam. Akü göstergesi, benzin göstergesi, zincir bollaşması, bide ön çamurlugun tekere sürtmesi olaylarını halledicem inşallah. Herkese keyifli kazasız belasız cezasız sürüşler
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

Canerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok ama ER6F olacak, umutluyum
    Alıntı gokhan1507 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motordan memnun musunuz?

yeni bir motor alacağım için soruyorum..

100 km de ne kadar yakıt tüketiyor...

yardımlarınızzı özelden bekliyorum sorun çıkardımı memnun musunuz?

kafam karışık yardımlarınızı bekliyorum..
    Merhaba Dostum aramıza hoşgeldin. Öncelikle denediğim birşeyi söylemek istiyorum 5 ytl lik benzin ile ( 1,8 lt ) 80 km gittim. Yanlız benzin iyice azalınca motor pek hızlı gitmiyor oradan anlayabilirsiniz. Yani normalde gazı kökleyince deli gibi hızlanıyor ama benzin azken gitmiyor okadar, bu da normal birşey zaten.

Motosiklette ufak tefek sorunlar çıkabiliyor ama şahsen ben çok ilgilenmiyorum motorumla silmiyorum bile pek fazla. Ama ona rağmen 1-2 şanssızlık dışında hiçbirşey olmadı iyi bir motor fiyatı da ucuz. Bir iki arkadaş satıyor istersen incele veya forumdan sor.

Başıma Gelenler Kısaca:
    1-Motoru aldığımda arka vites pedalına bastıracağıma vurarak attırıyordum dolayısı ile alttaki ince demir oynayan kısmından koptu ama kaynak yapıldı eskisinden daha iyi oldu

2-Km teli ve Debriyaj teli koptu farklı zamanlarda o da direksiyon arasına sıkışmaktan olmuş, montaj hatası

3- Birkeresinde tekerleğin oradan Km teli çıktı bu biraz tehlikeli bir durum ama yine montajdan olduğunu biliyorum çünkü birtek bende oldu

4-Birkere yine direksiyon arasına sıkışan kablolar kısa devre yaptı ve aküyü bitirdi hatta bir kablosu yandı bir müddet ayak marşı ile çalıştırdım...

5- Bir kere düştüm ama o da neden:
    Salağın teki korna çalmama rağmen önüme fırladı, benim de çok çukurlardan geçtiğim için direksiyonda boşluk olmuştu ve aniden refleks ile ön freni sıkınca direksiyon çapraz kaydı bende sağa doğru düştüm ama koruma demiri korudu yamuldu sonuna kadar ama ayağımla iterek düzelttim. Orta kısmı biraz güçsüz ondan yamulmuş ama iki kişiydik zaten..

Hepsi bukadar ve motorda hala birşey yok, birde unutmadan benzin göstergem sağsol yapıyor sürekli ama çok ta önemli değil çok doğru çalışmasa da 5 ytl ile 80 km yapabildim bunu biliyorum...

Kazasız sürüşler hepinize arkadaşlar...
    "If you have a 10 dollar brain, buy a 10 dollar helmet" SIZE="2"][B] - Kasksız motor sürenler, eşini, çocuğunu kasksız motora bindirenler, size sesleniyorum: MANYAKMISINIZ LEEN!!!!:silent:

han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS 150-19
    Selam arkadaşlar........ baya zaman oldu yazamadım, herkes iyidir umarım, hepinize sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum, bilgisayarımda bazı sorunlar oluştuğu için kullanamıyordum, anakart yanmış, birhafta sonra yenilenecek Ben de 600 km ye geldim ilk bakımdan sonra motorum daha iyi ben de alıştım bir bütün olduk , henüz ciddi bir sorun yaşamadım şükür... Yeni arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum Wild Wolf ..! Ben de direksiyonu aynı şekilde, o demirleri kestirerek rahatlatmak istiyorum hakkaten bazı durumlarda daha kıvrak olmak gerekiyor ama nafile bizimki kamyon gibi dönüyor , neyseki çözüm kolay yarın bitirecem bu işi.. Motor biraz ağar ama hani bayanlar erkeklerle eşitler ya şikayet etme bence, ayrıca seni çok takdir ettim bu tarz bir motor seçtiğin için, ben yakıştırıyorum bayanlara bu motoru, aramıza hosgeldin , alıştıkca ağır gelmeyecek... kazasız keyifli günler herkese
    O BENİM BONCUĞUM!!!!!!::gleam::

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    selam arkadaşlar ... yağ radyötürüne giden borulardaki sorunu çözemedim bi türlüü yaa.geçen gittim biraz vidalar sıkıldı..2 gün bişi yoktu.şimdi yine başladı..nasıl farkediyorum..sadece akşam bırakıp sabah alacağımda yerde azda olsa birinkinti oluşuyor..elimi borulara sürüyrum elim yağlanıyor..bugun bi daha gittim tamirciye.adam dedi borular değişmeli ama vidalarıda yollamaları gerek onlarında değişmesi gerek dedi.poleni aradım onlarda tamam boru yollıyalım ama bizde vidalar olmazki dediler..çatlakmı boru dedi aslında değil ama göndersinler diye sanırım çatlak dedim.çünkü yanlış bilmiyorsam çatlak olunca baya yağ akıyorrr..benimki gibi damla damla değil.yani ben öle biliyorum.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa yardım ederseniz sevinirim

gokhan1507 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alacağım İnşalah Bir Tane
    Alıntı Canerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Dostum aramıza hoşgeldin. Öncelikle denediğim birşeyi söylemek istiyorum 5 ytl lik benzin ile ( 1,8 lt ) 80 km gittim. Yanlız benzin iyice azalınca motor pek hızlı gitmiyor oradan anlayabilirsiniz. Yani normalde gazı kökleyince deli gibi hızlanıyor ama benzin azken gitmiyor okadar, bu da normal birşey zaten.

Motosiklette ufak tefek sorunlar çıkabiliyor ama şahsen ben çok ilgilenmiyorum motorumla silmiyorum bile pek fazla. Ama ona rağmen 1-2 şanssızlık dışında hiçbirşey olmadı iyi bir motor fiyatı da ucuz. Bir iki arkadaş satıyor istersen incele veya forumdan sor.

Başıma Gelenler Kısaca:
    1-Motoru aldığımda arka vites pedalına bastıracağıma vurarak attırıyordum dolayısı ile alttaki ince demir oynayan kısmından koptu ama kaynak yapıldı eskisinden daha iyi oldu

2-Km teli ve Debriyaj teli koptu farklı zamanlarda o da direksiyon arasına sıkışmaktan olmuş, montaj hatası

3- Birkeresinde tekerleğin oradan Km teli çıktı bu biraz tehlikeli bir durum ama yine montajdan olduğunu biliyorum çünkü birtek bende oldu

4-Birkere yine direksiyon arasına sıkışan kablolar kısa devre yaptı ve aküyü bitirdi hatta bir kablosu yandı bir müddet ayak marşı ile çalıştırdım...

5- Bir kere düştüm ama o da neden:
    Salağın teki korna çalmama rağmen önüme fırladı, benim de çok çukurlardan geçtiğim için direksiyonda boşluk olmuştu ve aniden refleks ile ön freni sıkınca direksiyon çapraz kaydı bende sağa doğru düştüm ama koruma demiri korudu yamuldu sonuna kadar ama ayağımla iterek düzelttim. Orta kısmı biraz güçsüz ondan yamulmuş ama iki kişiydik zaten..

Hepsi bukadar ve motorda hala birşey yok, birde unutmadan benzin göstergem sağsol yapıyor sürekli ama çok ta önemli değil çok doğru çalışmasa da 5 ytl ile 80 km yapabildim bunu biliyorum...

Kazasız sürüşler hepinize arkadaşlar...
    cevap yazdığın için teşekkür ederim..

yazdığın maddelere göre motor normal yakıt tüketiyor..

fakat yazdıklarına göre motorun beyin kısmında sounlar var..

göstergeler doğru çalışmıyor ve direksiyonun orada ki kablolardan bir sürü sorun ortaya çıkıyor ..

bunlar sadece sende mi çıktı yoksa diğer arkadaşlarda da bu kablo sorunları ve gösterge sorunları var mı..

bir de şu an toplam kaç km yaptınız?

ya bir de komik gelebilir ama motorunuzu nerede saklıyorsunuz...

ben alındıktan sonra çalınmasından çok korkuyorum...

motoru nasıl saklayabilirim kullanmadığım zaman siz neler yapıyorsunuz..ben ancak sokağa bırakabilirim motoru geceleri ve çalınmasından gerçekten korkuyorum..

dr_kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsiklet,su sporları ve h�z�n old
    ya su sogukken vıtes atarken ses yapmayım sıcakken cattt dıye ses geliyor yaaaa motorlarınızdan O NORMALDİR BEYLER. motor yagı ısındıkca ıncelir bu yuzden ses yapar sanzıman. 1 e atarken sole hafıften one dogru yıtın motoru yapmaz o sesı.

wildwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 150 chopper
    han beni takdir ettiğin için teşekkürler aslında ben tam bir race tutkunuyum ama bu motoru ilk gördüğümde tamam bu benim motorum olacak dedim motorun üzerinde beni görenler çok şaşırıyor zaten nasıl sürüyorsun o motoru diye direksiyonun arkasındaki demirleri en kısa zamanda kestir gerçekten dönüşler daha rahat oluyor kazasız günler
    [COLOR="Green"][B][I]Gecelerin Gecesi Dolunayli_Gecem
    Çıktığı ini bilmeyen,kaç asırlık kini bilmez.Soyunu,dinini bilmeyen,gün gelir haddini bilmez.[/I][/B][/COLOR]

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    ben 675 km deyim.ilk bakımına götürmedik kış geçince götüreceğiz.kış geldi konyaya.yarından itibaren binemeyiz:( boştan 1e gecerken bende de tık diye ses geliyor hatta motor 1-2 cm ileri gidiyor.ama bazen.. ve yine boştan 1 e gectikten sonra kalkarken 2 kez farklı zamanlarda tekrar boşa geçti. benim elektronik aksamdan bir şikayetim olmadı.inşallah olmaz da.. memnunum!! kazasız sürüşler dilerim!!
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS 150-19
    Ben de race motorları seviyorum ama, insan o gücün varlığını bildikce rahat duramaz yüksek hızlar yapar, bu da maximum risk almak anlamına gelir,,, silah taşımak gibidir, er geç kullanmak istersiniz ,,,,, AMAN DİKKAT,,,,, temkinli ve keyifle kullanın lütfen arkadaşlar !!!! ..... WİLD WOLF (ww) ne mutlu sana prensini bulmuşsun......... OĞUZ KAĞAN pc de sorun var ancak haftaya halledilecek sanırım, msn de kullanamıyorum şimdilik, görüşürüz OK
    O BENİM BONCUĞUM!!!!!!::gleam::

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    han abi bayagıdır yoktun dikkatimi çekti. biran önce gel de moto sohbetlerine devam edelim!! görüşürüz abi

diğer cruiser konularında okumuştum.. 30luk, 31lik dişlilerden bahsediyorlar.. nedir onlar? bilen abilerim varsa yardımcı olabilirler mi?
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    OĞuz Çabuk Bİttİİ Yazzz MSN de çevrim dışı olduğun için sen yazıyon bana geliyo benimkiler sana gelmiyooorrr bugun o kadar yazdık derlitttin beniii)

Motosikleti
    Alıntı gokhan1507 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevap yazdığın için teşekkür ederim..

yazdığın maddelere göre motor normal yakıt tüketiyor..

fakat yazdıklarına göre motorun beyin kısmında sounlar var..

göstergeler doğru çalışmıyor ve direksiyonun orada ki kablolardan bir sürü sorun ortaya çıkıyor ........................
    Dostum rica ederim burada hepimiz güzel bir paylaşım içindeyiz.
    Öncelikle motorun beyninde problem var demen yanlış, benzin göstergesinin sağsol yapması şamandıra yani deponun içindeki parça ile ilgili sürekli çukurlara falan giriyorsan o biraz saçmalamaya başlıyor ama çok fazla bozuk değil.

Ayrıca kablolar sürekli olarak sıkışıyor demedim, montaj hatasından dolayı olan problemler bunlar. Ustalar bir ara çok sıkışık durumdalardı ve bazen dikkatsizce topluyorlardı motosikletleri.

Ben 4000 km yi kesin geçmişimdir ama birsüre km teli bozuk gittiğim için şuanda 3000 gösteriyor. Herhangi bir yerde değiştirebilirisniz km telini jinlun bayiinden almıştım ben.

Bu problemler bazı arkadaşlarda da meydana geldi ama herkeste değil..

Ayrıca ben bir sitede oturuyorum kapıları kapalı ve kilidi bile takmıyorum artık. Ayrıca üstü açık duruyor, yağmur falan yağdığında hiçbişey olmadı çalıştırıp gittim ama üzerindeki suları silin kurulayın mutlaka. Üzerine bir branda şart ben henüz alamadım daha doğrusu motosikletçilerde kalmamış 30 YTL lik birsey ortalama. Ama bulamayıp araba için almaya kalkarsanız en ucuzu 70 ytl ve kocaman...

Birde motosikleti uzun süre bırakacağınız zaman orta ayağa alın ve ön lastiğin altına küçük bir bez yada gazete kağıdı koyun bombe yapabilirmiş düşük bi ihtimal ama olabilir..

Şimdilik bukadar, kazasız sürüşler.

( bu arada ramazan ayında trafiğe dikkat! çünkü insanlar aç kurtlar gibi sürüyor, zaten açlar oruç falan. Çok tehlikeli bu ara yollar)
    "If you have a 10 dollar brain, buy a 10 dollar helmet" SIZE="2"][B] - Kasksız motor sürenler, eşini, çocuğunu kasksız motora bindirenler, size sesleniyorum: MANYAKMISINIZ LEEN!!!!:silent:

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Canerrr ya o 5 ytl ile 80 km yi nasıl yaptın bi anlatıver yoksa şurda düşüp bayılırım valla
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

Motosikleti

5 ytl ile 80 km

Alıntı kenya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canerrr ya o 5 ytl ile 80 km yi nasıl yaptın bi anlatıver yoksa şurda düşüp bayılırım valla
    Kenya kardeşim :D valla en başından anlatayım
    1-Benzinini iyice bitiriyorsun
    2-Benzinciye gidiyorsun
    3-5 ytl alıp km yi sıfırlıyorsun ve 76 km yapıyorsun. Ben kafadan 80 dedim 4 km daha giderdi heralde Valla böyle oldu. Birde ben 80-90 ile gittim hep yavaş ta gitmedim yani... Beyler deneyin bakalım siz nekadar gideceksiniz 1.8 lt ile.. sıfırlayın alttaki km yi ve deneyin ne diyeyim.. Ben 4000 lerdeyim toplamda..

Saygılar...

Motosikleti
    Alıntı Canerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum rica ederim burada hepimiz güzel bir paylaşım içindeyiz.
    Öncelikle motorun beyninde problem var demen yanlış, benzin göstergesinin sağsol yapması şamandıra yani deponun içindeki parça ile ilgili sürekli çukurlara falan giriyorsan o biraz saçmalamaya başlıyor ama çok fazla bozuk değil.

Ayrıca kablolar sürekli olarak sıkışıyor demedim, montaj hatasından dolayı olan problemler bunlar. Ustalar bir ara çok sıkışık durumdalardı ve bazen dikkatsizce topluyorlardı motosikletleri.

Ben 4000 km yi kesin geçmişimdir ama birsüre km teli bozuk gittiğim için şuanda 3000 gösteriyor. Herhangi bir yerde değiştirebilirisniz km telini jinlun bayiinden almıştım ben.

Bu problemler bazı arkadaşlarda da meydana geldi ama herkeste değil..

Ayrıca ben bir sitede oturuyorum kapıları kapalı ve kilidi bile takmıyorum artık. Ayrıca üstü açık duruyor, yağmur falan yağdığında hiçbişey olmadı çalıştırıp gittim ama üzerindeki suları silin kurulayın mutlaka. Üzerine bir branda şart ben henüz alamadım daha doğrusu motosikletçilerde kalmamış 30 YTL lik birsey ortalama. Ama bulamayıp araba için almaya kalkarsanız en ucuzu 70 ytl ve kocaman...

Birde motosikleti uzun süre bırakacağınız zaman orta ayağa alın ve ön lastiğin altına küçük bir bez yada gazete kağıdı koyun bombe yapabilirmiş düşük bi ihtimal ama olabilir..

Şimdilik bukadar, kazasız sürüşler.

( bu arada ramazan ayında trafiğe dikkat! çünkü insanlar aç kurtlar gibi sürüyor, zaten açlar oruç falan. Çok tehlikeli bu ara yollar)

tekrardan teşekkür diyorum...

bu montaj hatalarını gidermek için motoru almadan servise sokabiliyormuyuz böyle bir imkanı sağlıyorlar mı?

çin malı olduğu için çok kalitesiz parçalar kullandıkları kesindir...bu parçaları işte teller vb.. değiştirmek çok tutar mı?

bir de çok kişiye sordum hepside çin malı motorların ıslak havalarda yağmur yağdığı zaman özellikle çalışmadığın söylediler..yani motora su kaçıyormuş..

yani anlıyacağın kafam çok karışık çin malı kullanan herkesde farklı farklıda olsa bir sürü sorun çıkıyor..

garantisi ve yetkili servisi hakkında da bilgi veriseniz çok sevineceğim..

NOT:motoru aldıktan sonra her gün 100 km yapacağım kesindir...gerekli çünkü..günlük 100 km ye dayanır mı bu motor..?

bir de www.polen-tr.com da yakıt tüketimi için 100 km de 2.2 litre diyor bu doğru mu acaba?

MOTOR TİPİ
    TEK SİLİNDİR /4 ZAMANLI

SİLİNDİR HACMİ (ML)
    149.5 ML

SOĞUTMA SİSTEMİ
    YAĞ SOĞUTMALI

ÇALISTIRMA
    ELEKTRİK/PEDAL

ATEŞLEME
    C.D.I

MAX.GÜÇ(KW/R/MIN)
    9.3 KW

MAX.TORK (N.M/R/MIN)
    10 NM

100 KM'DE YAKIT TUKETİMİ (LT)
    2.2 LT

BOYUTLAR (U*G*Y) (MM)
    2250*815*1160

MİN. YERDEN YUKSEKLİK (MM)
    140 MM

DİNGİL MESAFESİ (MM)
    1450 MM

ÖN SUSPANSİYON
    HİDROLİK ÖN MASA

ARKA SUSPANSİYON
    HİDROLİK AMORTİSOR

YAKIT DEPOSU KAPASİTESİ(L)
    14 LT

NET AĞIRLIK(KG)
    147 KG

MAX YÜK KAPASİTESİ (KG)
    150 KG

FREN TİPİ (ÖN/ARKA)
    DİSK/KAMPANA

ÖN ARKA LASTİK
    110/90-16, 130/90-15

Motosikleti
    Artık Yok...
    arkadaşım bende jl var burası yeri değil ama çin motoru demişsin ben yağmur da falanda kullanıyorum bir sorun yok ama neden yok bu birazda motor sürme kültürünüde bilmeyle alaakalı motorunu seviyorsan zaten yağmurda çalışmamasını bir yana bırak su yemesin diye açığa koymassın ayrıca hep diyorum çin motoru alıpda direk kontak çevrilip binilmez o motoru en iyi servisi neresi ise oraya götür adamlara komple bir check ettirt sonradan takılıcak eklenicek sökülücek bir şeyi varsa onlar bilir yapar gönül rahatlıyla bin sonra.

Motosikleti
    Gökhan 1507 ; Dostum bizim motorun bazi servisleri cok ilgisiz ve sallmayi seviyorlar. Motorda birsuru dandik parca diyorsun ama bircok cin mali motorda olandan cok daha fazlasi ve kalitelisi var bu motorda. Tamam plastik parcalari da var ama iyi baktiktan sonra cok problem olmaz. Teller demissin; telleri herhangi biryerde degistirebilirsin cin malı motorların çoğunda çoğu parça standart zaten. Tel için en fazla 15 ytl verirsin. Bunların dışında (100 km de 2.2 lt) sanırım öyle birşey yakıyor. 1.8lt ile 76-80 gittiğine göre..

Ayrıca Logaritmaya katılıyorum bende yağmurlu havada kullanıyorum. Tabiki su kaçabilir her motorda olabilir bu, biraz dikkat ederseniz birşey olmaz. Ben sadece üzerindeki suları alıyorum, siliyorum bezle ve biniyorum. Isıtıyorum biraz da, ondan sonra tamamdır.

Bu arada arkadaşlar dün gece 12:00 de çıktım motosiklet sürmeye, deli gibi yağmur yağıyordu istanbul'da bende çok iyi giyindim birtek ayakkabı seçimimi yanlış yapmışım..Yerdeki birikintiler ve yanımdan 120 ile geçen adamlar sağolsun denize düşmüş kadar ıslattılar beni ve sadece ayakkabım su içinde kaldı. Onu hesaba katmamışız işte...

Herneyse çok kaygandı motor her an kayacakmış gibiydi, caddebostana geldigimde birkac tane araba vardi o saatte bile, surekli dur kalk yapiyorduk ışıklar çok kısa aralıklı olduğu için, bi anda 30m önümdeki araç ani duruş yaptı bende biraz hızlıca ilerliyordum önceki gibi ön frene dokunmadım düşeceğimi biliyorum çünkü, arka freni sıktım yavaşlattı motoru, bu arada hızla arabaya yaklaşıyorum ama hiç panik yapmadım. Neyse artık arabanın içindekiler de arkalarına dönüp baktılar kesin çarptım diye ama öyle birşey oldu ki arka fren ile yavaşlatıp son saniyede tam çarpacakken yavaşça sola kırdım ve ağır çekimde ilerler gibi arabanın yanına geçtim ve durdum.. Arabanın içindekiler şaşkın şaşkın bakıyordu :D 2. kaza tehlikesini de bu şekilde atlattım. Tabi yağmurlu yolda üzerime kıran kör ve sağır taksicileri saymıyorum... Onlardan uzak durun!

Kazasız sürüşler, dikkat 8 gözünüz olmalı!

Motosikleti
    sağol canerrr.
    olay senin ne kadar iyi motor sürdüğünü gösteriyor.. alahtan istanbulda oturmuyorum... ;) gerçi ankara trafiğide felçleşmeye başladı son yıllarda..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler