Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
36. sayfa BirinciBirinci ... 263435363738 ... SonuncuSonuncu

Hyosung X5 - GD250N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    salimpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba sl 200- gd 250 n
    Alıntı vhpfb44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman daha net sorayım size, hüner motorda 0'km naked var 10.500tl fiyatı var, kayalar motorda 10.900tl 2.el racing var 1.750km de, ikisinide k.kartına taksitle alabiliyorum, sizce hangisini almak mantıklı?
    Kardeşim greenarow un yazıları almamda etkılı oldu hüner motordan aldım ben plaka ruhsat dahil suan herhangi bir sıkıntı yok bir kaç aya aküyü degişcem,benimle aynı gün motoru olan arkadas burayada yazmıs sanırım fabrıkasyon hatadan servısde onun dıaında bu motorla alakalı olumsuz bırsey duymadım umarım olmazda ,bakım konusunda korkma zaten parcalar muadıl heryerde var tek ailindir makina,kritik olan parcalarda yurtdışından kolaylıkla getırtebılırsın,tekeriniz düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    habili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 CBR 600F4i
    Öncelikle herkese selamlar . Geçen bahsetmiştim motorumda fabrikasyon bir hata yüzünden bir arıza olmustu conta yakmıştı ve bir çok motor parçasının değişmesi gerekiyordu . Yetkili servisine götürdüm inceleyip açıp bakım bana geri dönüş yapacaklarını sölediler fakat 4 gün olmasına rağman hala bir ses soluk telefon yok . Bir de orda konusurken bu motor bu hale kullanıcı hatassı yüzünden gelmiş gibi duruyor dediler bi kaç imada bulundular . motor daha 93 km de . hiç bir vitesinde 7 bin deviri geçmedim hatta 6. vitese atmadım daha max 92 km hıza ulaştı 5. vites 6 bin devirde . motoru servise götürmek için bile nakliye ücreti olarak şuan ,için 500 tl harcamış bulunmakltayım bana çok masraflı geldi bu motor . 10 yıldan beri motorsiklet kullanıyorum neyin nasıl yapılagını bilirim . motorsikleti almadan önced bir arkadas vasıtasıyla 3 günlük sürme inceleme kullanma fırsatım oldu . zaten kullacını hatası oldugunu bilsem garantiye götürmem neden nakliye için okadar para verim burda yapğtırırım ama benden kaynaklı bir durum değil biliyorum. Şuan garantiden haber bekliyorum açıkcası .eğer yapılsa bile eskisi gibi çalışırmı o ilk günkü hal igibi olurmu emin değilim. Endişelerim var açıkcası . Eğerki servis karşılanmıcak derse dava açmayı düşünüyorum .Tüketici haklarında bir yakınım çalışıyor .Yardımcı olucagını söledi her şekilde kazanırsın diyor fakat uzun sürüyormuş işlemler aylar alabilir dedi. Alıp alabileceğime motoru pişman olmuş durumdayım .
    Green Arrow bunu beğendi.

Motosikleti
    kuba sl 200- gd 250 n
    Alıntı habili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese selamlar . Geçen bahsetmiştim motorumda fabrikasyon bir hata yüzünden bir arıza olmustu conta yakmıştı ve bir çok motor parçasının değişmesi gerekiyordu . Yetkili servisine götürdüm inceleyip açıp bakım bana geri dönüş yapacaklarını sölediler fakat 4 gün olmasına rağman hala bir ses soluk telefon yok . Bir de orda konusurken bu motor bu hale kullanıcı hatassı yüzünden gelmiş gibi duruyor dediler bi kaç imada bulundular . motor daha 93 km de . hiç bir vitesinde 7 bin deviri geçmedim hatta 6. vitese atmadım daha max 92 km hıza ulaştı 5. vites 6 bin devirde . motoru servise götürmek için bile nakliye ücreti olarak şuan ,için 500 tl harcamış bulunmakltayım bana çok masraflı geldi bu motor . 10 yıldan beri motorsiklet kullanıyorum neyin nasıl yapılagını bilirim . motorsikleti almadan önced bir arkadas vasıtasıyla 3 günlük sürme inceleme kullanma fırsatım oldu . zaten kullacını hatası oldugunu bilsem garantiye götürmem neden nakliye için okadar para verim burda yapğtırırım ama benden kaynaklı bir durum değil biliyorum. Şuan garantiden haber bekliyorum açıkcası .eğer yapılsa bile eskisi gibi çalışırmı o ilk günkü hal igibi olurmu emin değilim. Endişelerim var açıkcası . Eğerki servis karşılanmıcak derse dava açmayı düşünüyorum .Tüketici haklarında bir yakınım çalışıyor .Yardımcı olucagını söledi her şekilde kazanırsın diyor fakat uzun sürüyormuş işlemler aylar alabilir dedi. Alıp alabileceğime motoru pişman olmuş durumdayım .
    Habil kardeşim facede görüşmüştük sıkma canını kolay değil emek verip alıosun bu tarz sorunlar cıkıyor,uniteks ve hyosung koreyı ara mail at servısler bıraz sallamaz tuketıcı mahkemesine en son basvurursun.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Geçmiş olsun...umarım y.parça için çok uzun süre beklemezsiniz, malum bu markada biraz değil çok sıkıntı.
    The Power of The Dreams.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Geçmiş olsun, gerçekten büyük talihsizlik. Kullanım kılavuzundaki garanti prosedürüne harfiyen uyun. Bıraktığınıza dair yazı aldınız mı ? Oradaki iş günü sürelerini takip edin, bıraktığınız yeri resmi ve saygılı biçimde uyarın gerekirse üstü kapalı haklarınızla alakalı korkutun. Gün dolduğu anda işleme alın yapıyoruz diye beklemeyin. Gerekirse resmi distribütörü sıkıştırın.
    salimpa bunu beğendi.

habili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 CBR 600F4i
    motorsiklet tamir olsa eski haline gelirmi yani sorunsuz bi sıkıntısı olmadna yavaşlama hız veya çekiş düşümü olurmu acaba şuan serviste daha pazartesi günü açılıp bakılıcak fuardan dolayı daha ilgilenme fırsatları olmamış aradım sordum .Motor yatak sarmış adamın dediğine göre ses onu işaret ediyormuş.Merak ettiğim ilk hali gibi olurmu ve ben naket modelini r ye çevirmek istiyorum mesela bu mümkünmüş araştırdım biraz bi kaç parça deiştirilerek oluyormuş sadece graneaj kafalık far gidon . böyle bir değişimin maliyeti neolur aşşagı yukarı ? nette aradım parça fiyatlarını bulamadım hiç bir yerde bulabileceğim bir yer biliyorsanız makbule geçer yabancı bir site felan . ve bunu ruhsata işletebilirmiyim yada ohalde kullansam polis çevirdiğinde bu yüzden ceza yermiyim yani anlarlarmı sanmıyorum ama . yada muayenede sıkıntı olurmu ?

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    http://www.uniteksmotordivision.com/

Türkiye Hyosung ile görüş hocam. Katalogdan gerekli parçaları da bir araştır istersen. Oda olmazsa Hyosung merkeze mail atıp sorabilirsin.

R modeline çevirme kısmını malesef bilmiyorum.

Bilenler yanıtlayacaktır.

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Bajaj pulsar ns 200 ile ebat olarak fark var mı yan yana fotosu olan varsa paylaşabilir mi çok merak ettim.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    motorsiklet tamir olsa eski haline gelirmi yani sorunsuz bi sıkıntısı olmadna yavaşlama hız veya çekiş düşümü olurmu acaba şuan serviste daha pazartesi günü açılıp bakılıcak fuardan dolayı daha ilgilenme fırsatları olmamış aradım sordum .Motor yatak sarmış adamın dediğine göre ses onu işaret ediyormuş.Merak ettiğim ilk hali gibi olurmu ve ben naket modelini r ye çevirmek istiyorum mesela bu mümkünmüş araştırdım biraz bi kaç parça deiştirilerek oluyormuş sadece graneaj kafalık far gidon . böyle bir değişimin maliyeti neolur aşşagı yukarı ? nette aradım parça fiyatlarını bulamadım hiç bir yerde bulabileceğim bir yer biliyorsanız makbule geçer yabancı bir site felan . ve bunu ruhsata işletebilirmiyim yada ohalde kullansam polis çevirdiğinde bu yüzden ceza yermiyim yani anlarlarmı sanmıyorum ama . yada muayenede sıkıntı olurmu ?
    Bu dediğiniz 0 motordan daha pahalıya mal olur. Arayın Uniteksi, ben kanuni süre içerisinde sorunumun çözülmesini istiyorum diye belirt. Yok fuar dolayısıyla bakamadık falan kabul edilebilir açıklamalar değil. Ya paranı geri versinler ya da 0 motor versinler. Motoru tamir edicek parça yoktur ellerinde, o motoru tamir etmek çok uzun sürer yetkili serviste. 0 motor muhabbeti olacağı zaman farkını vererek R modelini istediğini de belirt belki yardımcı olurlar. Avukat vs ile mümkün olduğunca bayiyi de, distribütörü de darlamanı tavsiye ederim.
    salimpa bunu beğendi.

Motosikleti
    kuba sl 200- gd 250 n
    fuara gidip yeni hyoları gören yok mu stand açmışlar sanırım ,hangi modeller var dı acaba

Motosikleti
    Gd 250n hariç hepsi vardı galiba

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı aksoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oda vardı...

Motosikleti
    kuba sl 200- gd 250 n
    model eskı olanlarmı vardı yoksa modellerde değişiklik var mıydı yani firma ile tr deki varlıgı hakkında konusma fırsatı bulabıldınızmı,yedek parca servis konusunda

Motosikleti
    Şunu soyleyim gd250n yoktu sordum hatta yok mu diye fuara getirmediklerini soylediler hyosung sym daelim artik yeni modellerinin gelmeyecegini soylediler buyuzden fiyatlari dusuk tutuyoruz felan dediler. Bende gd250r modelini inceledim uzerine bindim benim hosuma gitti ama yine de gd250n modelini alacam. Foto yukleyebilirsem buraya ekleyecem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

Bu gv 650 çok hoşuma gitti.

Motosikleti
    kuba sl 200- gd 250 n
    teşekkürler hocam gercekten güzel motorlar,tr pıyasasından çekilmesi üzücü ,buda demek oluyorki servis ve yedek parca konusunda garanti kapsamında sıkıntı yaşayacak olmamız.Umarım saglam bi firma kanatları altına alır hakettigi yeri bulur.Gv 650 gercekten cok hoş muş.Gd 250 n alınır bu fıyatlara gercekten bedava.

Motosikleti
    Üzüldüğüm tek şey gd 450n çıkmadan çekilmeleri oldu ah o model çıksaydı süper olurdu.

Motosikleti
    kuba sl 200- gd 250 n
    Üzüldüğüm tek şey gd 450n çıkmadan çekilmeleri oldu ah o model çıksaydı süper olurdu.
    Aynen cok güzel makinaydı resımlerde bıde canlı gorseydik,ilerleyen yıllarda pazara girecektir hyo eminim .

Motosikleti
    İnşallah bende arada bir eicma fuar videosunu açıp gd450n'e bakıyorum
    salimpa bunu beğendi.

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şunu soyleyim gd250n yoktu sordum hatta yok mu diye fuara getirmediklerini soylediler hyosung sym daelim artik yeni modellerinin gelmeyecegini soylediler buyuzden fiyatlari dusuk tutuyoruz felan dediler. Bende gd250r modelini inceledim uzerine bindim benim hosuma gitti ama yine de gd250n modelini alacam. Foto yukleyebilirsem buraya ekleyecem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

http://i.hizliresim.com/r3mMzP.jpg
    http://i.hizliresim.com/Qa4B9G.jpg
    http://i.hizliresim.com/P0Yk9b.jpg
    http://i.hizliresim.com/vbQ5MO.jpg
    http://i.hizliresim.com/LyYAkJ.jpg

Bu gv 650 çok hoşuma gitti.
    Nasıl sym de mi getirmeyecekmiş?

Motosikleti
    Alıntı Ulgio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl sym de mi getirmeyecekmiş?
    evet sym wolf 250 de gelmeyecekmiş, 10 liraya düşürmüşler fiyatını, mavi rengi vardı fuar da.
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

REKLAM ALANI
36. sayfa BirinciBirinci ... 263435363738 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler