Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
34. sayfa BirinciBirinci ... 243233343536 ... SonuncuSonuncu

Hyosung X5 - GD250N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    salimpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba sl 200- gd 250 n
    merhaba arkadaslar konuyu baştan sona kadar okudum,green arow arkadaşımıza teşekkur edıyorum öncelıkle bıraz da o cesaretlendırdı acıkcası,sıfır fıyatları bıle düşmüş, keseme de uygun gelıyor acıkcası ,benelli ile başladım,duke 200 dedım kendımı burda buldum nedense benı cezbettı ,sonucta tr den cekılse bıle artık hersey ınternetten halloluyor,umarım bayılık vs cekılme olayı yoktur olsada farketmez işden anlayan bir usta bulundugu sürece hersey hallour verdğiniz sitede her türlü parca teminide var.Alan arkadaslarda tecrube paylasırsa cok ıyı olur.Umarım pişman olmam subat sonu gibi alıcam herkese kazasız belasız sürüşler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Valla bende düşünmüyor değilim yaza doğru pulsarı satıp gd250n almak zaten servisle işim yok bakım arıza kendim yapıyorum. İnşallah alırız bakalım

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı aksoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende düşünmüyor değilim yaza doğru pulsarı satıp gd250n almak zaten servisle işim yok bakım arıza kendim yapıyorum. İnşallah alırız bakalım
    Yaw bende pulsar kullanıcısı olarak GDye karşı boş değilim. Değişiklik çekiyor canım. Performans karşılaştırma imkanın var mı? Bizim buralarda değil motoru bulmak ismini bulamayız.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw bende pulsar kullanıcısı olarak GDye karşı boş değilim. Değişiklik çekiyor canım. Performans karşılaştırma imkanın var mı? Bizim buralarda değil motoru bulmak ismini bulamayız.
    Linkini bulursam eklerim youtube da gd250n-gt250r-cbr250-tmax bu dordunu tek karede 0-100 testi var. gd250 birinci.
    sheriff87 bunu beğendi.
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

Motosikleti
    Linkini bulursam eklerim youtube da gd250n-gt250r-cbr250-tmax bu dordunu tek karede 0-100 testi var. gd250 birinci.
    Benim merak ettiğim konfor olayı ama çok onda değilim, pulsara alışan hepsini sürer :-) Asıl merakım titreşimlerinin karşılaştırılması genelde uzun yol yapıyorum titrerse iyi olmaz. Pulsarda sıkıntı yaşamıyorum titreşim konusunda.

Motosikleti
    Valla ben canlı çalışırken hiç görmedim ama pulsardan biraz fazla titriyor gibi geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:39 ----------

sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    kuba sl 200- gd 250 n
    Aksoy bey parca sıkıntısı yasarmıyız,normal su sogutmalı motor tamırı yapan birisi bununda bakımını yapabilirmi memleketim Aksaray fazla ımkan yok acıkcası.Ktm duke 200 ıkıncı ele para vermek ıstemıyorum .Üniteks motora mail attım cekilme durumu ile alakalı cevap gelince buradan paylaşırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı dert bendede var Aksarayda ikamet ediyorum istanbulda suan 9500 e plaka + ruhsat dahil veriyorlar ,rodajdan sonra altından kalkabilirmiyim bilmorum,olaki servise parça değişimi vs olması gerekirse gibi soru işaretleri var aklımda.

Motosikleti
    Parça olarak sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum çunki granajlar ve motor bloğu hariç bir çok parça Universal sadece bulabilmek önemli olan ben bakımlarını arızalarını kendim yapacam. Sen'inde sağlam bi motorcu ustan varsa sıkıntın olmayacaktır. Piyasada yedek parça bulamazsanda yurtdışından getirirsin hyısungsource diye site var biliyorsundur. Benim şuan aklımda 2012 cbr 250 yada sıfır gd250n var.

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    Valla ben canlı çalışırken hiç görmedim ama pulsardan biraz fazla titriyor gibi geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:39 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=Stm7dNceU0o
    bu video yanıltıcı olabilir , 4 motosikletin ortamı aynı mı ? Dış etkenler ne seviyede belli değil .... Rüzgar çok önemli
    bende bu motora bakmıştım ama malzeme kalitesini pek beğenmedim ve oturuş pozisyonu ve sele rahat değildi açıkçası o yüzden elemiştim.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bende GD250R modelini incelemistim bayide.O zaman 11.500 e nakit veriyorlardi.Naked modelini de inceledim sanirim suan 9.500 e veriyorlar.Suan ki piyasaya bakicak olursak kesinlikle 9.500 ₺ verilir bu motora.Parca kalitesi muazzam degil fakat kesinlikle standartin ustunde.Kullanilan amortisorler vesaire cok kaliteli.

Sahsen bu motoru pulsar ile kiyaslamam bile.Aklinda soru isareti olan,dusunen varsa 9.500 e hala veriliyorsa nakit gitsin alsin.Naked modeli bana cok yakisikli geliyor.Diger nakedlar gibi commuter naked arasi kalmis bir model degil,keskin tasarimi var.

Yedek parca servis konusunu bilemem fakat alcak olsaydim goze alip yine de alirdim.

Motosikleti
    kuba sl 200- gd 250 n
    Subat sonunda motor fuarınıda beklemek lazım açıkcası ,ama bu motor bu fıyata gercekten cok iyi denemeye deger.

Motosikleti
    Alıntı demirarch adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu video yanıltıcı olabilir , 4 motosikletin ortamı aynı mı ? Dış etkenler ne seviyede belli değil .... Rüzgar çok önemli
    bende bu motora bakmıştım ama malzeme kalitesini pek beğenmedim ve oturuş pozisyonu ve sele rahat değildi açıkçası o yüzden elemiştim.
    Ne kadar dış etkenlerden etkilensede ortalama bir fikir veriyor. Açıkçası benim beklentim çok yüksek değil bu motordan piyasanın durumu belli 250 cc eli yüzü düzgün sıfır motor 14-15 lira. Bu motor sıfırı 9.5 lira servisle bi işim yok bu zamana kadar bakımlarını tamirini hep kendim yaptım herkesede bunu tavsiye ederim. Sizleri bilemem kiminizin zamanı yoktur kiminizin tamir yapacak bir garajı yoktur, haklısınız. Titreşim konusunda da benim izlediğim videolarda pulsara nazaran bi tık fazla. Ama beni rahatsız etmez.

Motosikleti
    aynı dert bendede var Aksarayda ikamet ediyorum istanbulda suan 9500 e plaka + ruhsat dahil veriyorlar ,rodajdan sonra altından kalkabilirmiyim bilmorum,olaki servise parça değişimi vs olması gerekirse gibi soru işaretleri var aklımda.
    Benide o ilan cezbetti. Çoktandır bakıyorum ama bu fiyata vermeleri firmanın çekildiği iddiasını güçlendiriyor kıllanıyorum. Bu kalite bu fiyata TR piyasasında mümkün değil vermezler. Benelli TNT25 bile 10 üzeri satılıyor. Walla servis parça işi her türlü sıkıntı olur gibime geliyor, onu göze alıp girilmeli bu işe. Motorun problem çıkaracağını sanmıyorum ama söz gelimi periyodik bakımda gidipte yağ hava filtreleri gibi basit paçalaraı bulamasak o kötü işte.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

Alıntı demirarch adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sele rahat olmaması sıkıntı değil taş seleli pulsardan idmanlıyız :-) ama oturuş pozisyonu nasıldı? Pulsarla karşılaştırma şansın var mı?

Motosikleti
    kuba sl 200- gd 250 n
    Normal parcalarda sıkıntı yok ,misal gosterge paneli bozuldu ,yada ufak halledılemeyecek bır sey oldugunda karsımıza muhatap bulamamak, aksoy beyin dedıgı gıbı normal parcalar unıversal sıkıntı olacagını zamnetmıyorum

Motosikleti
    Alıntı salimpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal parcalarda sıkıntı yok ,misal gosterge paneli bozuldu ,yada ufak halledılemeyecek bır sey oldugunda karsımıza muhatap bulamamak, aksoy beyin dedıgı gıbı normal parcalar unıversal sıkıntı olacagını zamnetmıyorum
    Universal göstergelerde var o çok sorun değil asıl önemli olan tek şey beyin bunda sıkıntı çıkmadığı surece bence sıkıntı yok.
    salimpa bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Arkadaşlar 9500 TL'ye böyle motor bulamazsınız. Yürüyen parça kalitesi standartın üstünde bu fiyata çok çok iyi. Parçayı her türlü bulursunuz onu dert etmeyin ancak fiyatlar ucuz değil kabul etmek lazım. Motor 2015'de olsa faturalandıktan sonra 2 yıl garantisi var. İsterseniz sabreder söke söke alırsın bir sorun yaşanırsa legal süre içerisinde. Yurtdışından koruma demiri, ön cam ve diablo rosso lastik alıp takın gül gibi binin motorunuza uzun bir süre. Tamiri ve bakımı oldukça kolay. Katalogda bakım konusunda da herşey mevcut internetten erişilebilir.

Motorun bana göre tek kronik sıkıntısı soğuk havaya pek dayanamayan akü ve elektrik tesisatı. Güzel bir akü alıp, uzun süre çalışmamazlık etmezseniz hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    kuba sl 200- gd 250 n
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 9500 TL'ye böyle motor bulamazsınız. Yürüyen parça kalitesi standartın üstünde bu fiyata çok çok iyi. Parçayı her türlü bulursunuz onu dert etmeyin ancak fiyatlar ucuz değil kabul etmek lazım. Motor 2015'de olsa faturalandıktan sonra 2 yıl garantisi var. İsterseniz sabreder söke söke alırsın bir sorun yaşanırsa legal süre içerisinde. Yurtdışından koruma demiri, ön cam ve diablo rosso lastik alıp takın gül gibi binin motorunuza uzun bir süre. Tamiri ve bakımı oldukça kolay. Katalogda bakım konusunda da herşey mevcut internetten erişilebilir.

Motorun bana göre tek kronik sıkıntısı soğuk havaya pek dayanamayan akü ve elektrik tesisatı. Güzel bir akü alıp, uzun süre çalışmamazlık etmezseniz hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.
    sızın yazılarınız cesaretlendırdı tesekkurler

Motosikleti
    kuba sl 200- gd 250 n
    Selam dostlar gd 250 mi satın aldım ama kavuşmam nisan ayını bulacak yorum yapamıyorum ama subattan sonra fıyatların artacağı kesın erken davrandım vesselam,kullanmaya başlayınca yorum yaparım kazasız belasız sürüşler.

Motosikleti
    Alıntı salimpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam dostlar gd 250 mi satın aldım ama kavuşmam nisan ayını bulacak yorum yapamıyorum ama subattan sonra fıyatların artacağı kesın erken davrandım vesselam,kullanmaya başlayınca yorum yaparım kazasız belasız sürüşler.
    hayırlı olsun sıfır mı aldın, en kısa sürece resimleri bekliyoruz.

sıfır aldıysan hangi bayiden kaça aldın sakıncası yoksa paylaşırmısın.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    fiyat konusunda kimsenin bi şüphesi olmasın 9500 e bunun gibisini bulamazsınız. Bir defa sürmüştüm cbr yi almadan önce, cbr den daha atak öncelikle onu söyliim, çok kıvrak bir motor aynı zamanda, Pulsar'dan dik midir onu bilemem ama cbr'den dik... Plastik kalitesi gayet iyiydi ama beyaz rengini sürdüm, diğer renklerdeki plastik aksamını bilmiyorum. Cbr den fazla titriyor, ama sıkıştırma oranı çok yüksek olduğu için o titremeyi makul kabul ediyorum ben. Boyu biraz küçük geldi bana, ben ufak yapılıyım ama motoru sadece uzun yolda kullandığım için rüzgar kesebilecek bir makina lazımdı bu yüzden naked yerine grenajlı bir motor tercih ettim.
    GP500-1st bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
34. sayfa BirinciBirinci ... 243233343536 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler