Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
33. sayfa BirinciBirinci ... 233132333435 ... SonuncuSonuncu

Hyosung X5 - GD250N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Hobarey :S Hangi dala elimi atsam kuruyor arkadaş gitti koskoca marka

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung gd250n

Bu benim yeni egzoz :-))
    Valla ses düşündüğümden çok daha iyi oldu birde hyosong türkiyeden çekiliyor gibi bir şeyler yazmışsınız baya araştırdım hatta servislede konuştum ama yok öyle bişi olurmu hiç gibi yanıtlar aldım
    Yani bence endişelenmeyin
    kerimcömert bunu beğendi.

Hocam hayırlı olsun. Bayiler söylemiyorlar inkar ediyorlar. 2017'e geldiğimiz bu zamanda hala 2015 stoklarının bayilerde durması ve hiç bir yurt dışı fuarda yer almamaları bana bu haberin doğru olduğunu hissettiriyor. Ayrıca messeyi aradım bu sene ki fuarda hyosung var mı dedim. Yok dediler. Bilginiz olsun.

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Bende gd 450 versiyonunu bekliyordum aslında çok çılgın tasarımı var ama prototip olarak kaldı galiba

Motosikleti
    Hyosung gd250n
    Eğer o Gd450n çıkarsa bir dk beklemem hemen alırım çok güzel görünüyordu :-)

Motosikleti
    acaba bi çılgınlık yapıp pulsari satıp gd 250n alsam mı. hep aklıma gelip giden bi model bu, fakat ne kadar doğru ne kadar yanlış kestiremiyorum. çekiş olarak bi fark olur mu ki ?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Piyasada GD250n kadar yüksek torku olan başka 250 cc motor yok. Pulsar'la arada oldukça büyük çekiş farkı olacaktır.
    aksoyy ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasada GD250n kadar yüksek torku olan başka 250 cc motor yok. Pulsar'la arada oldukça büyük çekiş farkı olacaktır.
    Pulsarın çekişi beni hiç tatmin etmedi ybr den geçtiydim, belkide beklentim çok yuksekdi. 0-100 videolarına baktım gd250n ile pulsarın 2 saniyeye yakın fark var. Acaba motorun üzerinde iken hissedilen çekiş ne kadar denemeden bilmek zor heralde.
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı aksoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsarın çekişi beni hiç tatmin etmedi ybr den geçtiydim, belkide beklentim çok yuksekdi. 0-100 videolarına baktım gd250n ile pulsarın 2 saniyeye yakın fark var. Acaba motorun üzerinde iken hissedilen çekiş ne kadar denemeden bilmek zor heralde.
    Süspansiyon, gidiş ve yol tutuşu olarak GD fersah fersah üstün Pulsardan. Önde ve arkada ciddi kalitede bir süspansiyon var. Güzel lastikle yılan gibi oluyor alet.
    aksoyy bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı aksoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar'ın çekişi benim de beklentimin altındaydı ancak kötü de sayılmaz bence. Hızlanma verilerine çok takılmamak lazım. Bazı arkadaşlar kronometre tutup Dominar 400'ün bile 35 Nm (Pulsar'ın iki katı) torkla Pulsar ile bir farkının olmayacağını iddia ediyorlar ama gerçekler öyle değil tabi. GD250N Pulsar'dan 6 Nm fazla tork veriyor. O sınıfta 3 Nm bile kendini hissettirir.
    aksoyy ve GP500-1st bunu beğendiler.

Hocam egzozu aliexpress yurt dışı sitelerinden mi aldınız bende düşünüyorum boyut olarak nasıl ses rahatsız edicimi acaba ?

Motosikleti
    Alıntı kerimcömert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam egzozu aliexpress yurt dışı sitelerinden mi aldınız bende düşünüyorum boyut olarak nasıl ses rahatsız edicimi acaba ?
    Egzozu takınca katalizör de iptal olmuş oluyor. Tek silindir olduğu için susturucusuz hali çok rahatsız edici. Susturuculu gayet kıvamında. Hem farkediliyorsunuz, hem de küfür yemiyorsunuz.

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzozu takınca katalizör de iptal olmuş oluyor. Tek silindir olduğu için susturucusuz hali çok rahatsız edici. Susturuculu gayet kıvamında. Hem farkediliyorsunuz, hem de küfür yemiyorsunuz.
    Anladım hocam teşekkürler 4-5 aya yakın oldu kullanıyorum egzoz ve ön cam arıyorum ön camda secenek hiç bulamadım arayış icerisindeyim bende .

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:18 ----------

Herkese kazasız belasız sürüşler

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yurt dışı sitelerde ön cam yoksa işin zor ön tasarım bayaa değişik cam uydurmakta zor belki özel yaptırırsan olur imalatçısına

Motosikleti
    Hyosungwholesale sitesini kullanabilirsiniz. Firma ile yazışın ek indirim yaparlar %20'ye kadar rica ederseniz. Aşağıdaki linkler bence alınması gereken yararlı ürünlerdir, ben alıp çok memnun şekilde kullanmıştım.

http://www.hyosungwholesale.com/coll...e-guard-bumper

http://www.hyosungwholesale.com/coll...-screen-n-smog

Alıntı Ahmetderin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende üzüldüm duyduğuma. Ancak yurt dışı fuarlara baktım 2016 yılında 1-2 fuarda varlar diğer ünlü neredeyse hiç birinde yoklar. Genel olarak globalde bir sıkıntı mı var acaba? Aklıma bu geldi. Bu arasa NADA diye bir uzakdoğu firmadı gd250n leri fason bir atölyede montaj izni almış kendi markasıyla. Bu demektir ki hyosung da bir şeyler oluyor.
    Motorum aldığım tarihten beri kapalı garajımda duruyor maalesef. Tecrübem olmadığı için ve şansıma aldığım günden beri havalar yağışlı olduğu için sadece izliyorum şu anda. Baharı bekliyorum dört gözle...

Şubat'ın ilk haftası Kore'ye gideceğim, oradan ön cam ve koruma demirini-araya Koreli arkadaşımı koyarak- ucuza almaya çalışacağım. Gelince de havalar iyi olursa başlarım herhalde...

Kötü bir fotoğraf çekmişim, onu koyabiliyorum şimdilik.

[IMG][/IMG]

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    GD250N i bir defa görmüştüm ve çok hoşuma gitmişti keşke türkiyeden çekilmeseler... Gd serisi gerçekten de çok kaliteli gözüken motorlar, almak isteyene tavsiye ederim.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GD250N i bir defa görmüştüm ve çok hoşuma gitmişti keşke türkiyeden çekilmeseler... Gd serisi gerçekten de çok kaliteli gözüken motorlar, almak isteyene tavsiye ederim.
    Ben 2 tane gördüm, ama vitrinde (İstanbul Motor). Onun haricinde İstanbulda trafikte hiç denk gelmedi!!!
    The Power of The Dreams.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2 tane gördüm, ama vitrinde (İstanbul Motor). Onun haricinde İstanbulda trafikte hiç denk gelmedi!!!
    Bayiye 2. el olarak satılmış 11.000 de gördüm ben de, orada inceledim.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'den çekiliyorlar mıymış ?

REKLAM ALANI
33. sayfa BirinciBirinci ... 233132333435 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler