Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    buneya 1 aydır kimsenin girdiği çıktığı yok heralde herkes motorla geziyo kimse nete girmiyo benim motor satılık yakında talihlilerden birine vericem heralde )
    Bacoman

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı Dharma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    08 CBR 125R (tabiğki siyah!!)
    peşin 1000 ytl veririm satmak isteyen olursa acil bana 533 392 29 12 den ulaşabilir..

alınıp darılmayın o paraya scooter al demeyin boşuna germeyin motorun değeri bu 3e 5e bakmayacak akıllı satıcı arıyorum

Motosikleti
    Yamaha YZF 1000 Thunderace - Asyamotor AS200 GY-2
    Sevgili Dharma,

Ben sana 1000 Ytl'ye motorun şasesini ve jantlarını vereyim. Bizde seni illa üstünde motoruyla, elektrik aksamıyla al diye germiyelim. Ben illa motoruda olsun, lastikleride olsun ve yolda gitsin diye aramayacak akıllı ve mütevazi bir alıcı arıyorum. Yokuşlardan aşağı saldın mı tıngır mıngır inersin masallarda ki gibi.
    Motorum Çinli Ama Ben Çinli Değilim.....:wiinkk:

Yunus_Efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 200 GY-2
    Alıntı motobey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Dharma,

Ben sana 1000 Ytl'ye motorun şasesini ve jantlarını vereyim. Bizde seni illa üstünde motoruyla, elektrik aksamıyla al diye germiyelim. Ben illa motoruda olsun, lastikleride olsun ve yolda gitsin diye aramayacak akıllı ve mütevazi bir alıcı arıyorum. Yokuşlardan aşağı saldın mı tıngır mıngır inersin masallarda ki gibi.
    25 kere katılıyorum
    [CENTER]aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna[/CENTER]:queen:

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    bende var kesinlikle tavsiye ederim süper vibrasyon hiç yok çinlerin babası amaa
    asya motorun sadece bu motorunu beğeniyorum...
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

hsacomtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Japon görünümlü Çinli...
    Selam, işte bu da benim ki... An-jin-san görünümlü çan-çin-çon...

Motosikleti
    Valla ben uzun süre bu motoru 13.000 YTL'ye aldım dedim ve kimse pahalıymış demedi. Çinli olduğunu ve fiyatını duyunca çoğu kimse inanamadı zaten. Siz onu bunu boşverin. Çinliler içinde çok iyi bir yere sahip bence. Kalitesi fiyatına oranla çok çok iyi. Paşa paşa binin ve tadını çıkarın. Yalnız bugünlerde yedek parça sorunu var. Çünkü bir fren balatasını bir aydır getirtemedim. Ayrıca yaklaşık 8 aydır depo grenajı bekliyorum.

Motosikleti
    Kymco Agility
    alsak 2 yıl götürürmü acaba?
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

Motosikleti
    İki yıl götürmesi motora değil sana bağlı. Eğer bilinçli bir kullanıcıysan sana 10 yıl bile yeter. Ama 200 cc bir motorla sabah akşam kendi çapımda piskopatlık yapayım tarzı kullanırsan 100 km sonra dağılması muhtemel. Zealsun 125 kross ile bir arkadaş 300.000 km sınırına dayandı. Aynı fabrikanın ürünü ve inan ki AS 200 GY daha sağlam duruyor. Eğer motora kulak verip dikkatli binersen yüzünü kızartmaz.

Alıntı motobey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki yıl götürmesi motora değil sana bağlı. Eğer bilinçli bir kullanıcıysan sana 10 yıl bile yeter. Ama 200 cc bir motorla sabah akşam kendi çapımda piskopatlık yapayım tarzı kullanırsan 100 km sonra dağılması muhtemel. Zealsun 125 kross ile bir arkadaş 300.000 km sınırına dayandı. Aynı fabrikanın ürünü ve inan ki AS 200 GY daha sağlam duruyor. Eğer motora kulak verip dikkatli binersen yüzünü kızartmaz.
    300.000 km masalına inanmıyorum kusura bakma . özür dilerim .....
    EY VATAN ; senin için,bir ÖLÜR bin DOGARIZ.

Motosikleti
    Peki sana bu kişinin adını, adresini, servis kayıtlarını, şahitlerini ispatlı olarak göstersem. Bu kişi babamın oğlu değil. Bu bir. İkincisi ise böyle bir yalana asla başvurmayacak bir insan. Çünkü mevcut motosiklet sitelerinden birisinin kurucusu ve halen yöneticisi. Yalana dolana başvuracak birisi değil. Çünkü konumu gereği bunu yapamayacak kadar göz önünde bir insan. Mesleği motor üstüne değil. Bilgisayar işiyle meşgul ama akşam kafasına esince atlayıp İzmir'e giden ve akşamada geri İstanbul'a dönen bir insan. Nerdesyse WC'ye bile motorla gidiyor.

Ben bu forumda masal misali hiçbirşey yazmadım ve misyonumda bu değil. Eğer iyice okurda gerçekçi bir insan olduğumu anlarsan o zaman bu tip motorcu palavralarına prim vermeyeceğimi anlarsın. Bu bir masal değildir. İnanmakta güçlük çekmen normal. Bazen biz bile "Yuh be" diyoruz arkadaşa. Ama inanki gerçeğin taaaaaa kendisi yazdıklarım. Eğer istersen tanıştırabilirim arkadaşla. Eğer İstanbul'da isen gidip yüzyüze de görüşebilirsin.

Motosikleti
    Japon görünümlü Çinli...
    Arkadaşlar.Malum aleti yeni aldım.Aldıktan sonra hemen çamurluğu değiştirdim.Stickerları değiştirdim.Benim şimdi ne tür bir bakım yada kontrol yapmam gerekir.Bir de filtrelere nasıl ulaşabilirim.Yardımcı olursanız sevinirim...

Bu arada kafa granajı pek hoşuma gitmiyor.Acerbis vs gibi çözümler var ama bence gereksiz.Farın üzerine bir kafes uydurabilirsem görüntüyü biraz toparlayabilir.Bir de aşağıdaki gibi sis farları yerleştirilebilir.

Motosikleti
    Kymco Agility
    Alıntı hsacomtr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam, işte bu da benim ki... An-jin-san görünümlü çan-çin-çon...
    Resmen bomba olmuş!

25 atom bombası!
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

Yunus_Efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 200 GY-2
    bencede çok güzel olmuş hsacomtr bişi sorucam ön ve arka dış lastikleri (off road) nereden buldun ve tabi bunların günahı ne ?
    [CENTER]aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna[/CENTER]:queen:

Motosikleti
    Japon görünümlü Çinli...
    Benimkiler orjinal lastik.Sanırım resimleri karıştırdın.Üstteki resim yabancı siteden.Ben sis farlarını göstermek için o fotoyu koydum. Suzuki yazan motor benimki...

Aşağıdaki resmi çamurluğu değiştirdikten sonra stickerleri yapıştırmadan önce çekmiştim.Çamurluk Kanuni cheetah modeline ait.

Bu da arkadaşla çıktığımız doğa gezisinden...

Motosikleti
    Scarabeo 2013
    Topik kış uykusuna girmiş kimsenin gelip gittiği yok

tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hsacomtr nin yazdığı mesajadaki offroadları uyarmı acaba bizim motorlara...

As gy200 almayı düşünenler linkteki ilanı inceleyebilirsiniz.

http://www.motosiklet.net/forum/satm...yah-cross.html

normalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    selamlar. hiç enduro tipi düşünmememe rağmen bu motoru görünce fikrimi değiştirdim, ve alacak ikinci el bir tane de buldum. fakat firmanın kapandığını duydum. bu durumda kullanan arkadaşlar ne yapıyorlar? yedek parça, servis vs. işlerini nasıl hallediyorlar? zealsun ve zongshen'le aynı olduğu söyleniyor, onların parçaları uyuyor mu? motorum varken senede 10.000 km yapıyordum, oldukça temiz kullanırım. aletin ikinci el fiyatı zaten ucuz, bu sıklıkla en fazla 6-7 sene kullanıp sonunda 60.000i biraz geçince de hurdaya çıkarırız sanırım. bu benim için sorun değil fakat bu 6-7 sene içinde parçasıydı bilmemnesiydi derken sanayilerde telef olmamız mümkün mü? kullanan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum. bir de en fazla ne kadar km yaptınız onu sormak isterim. teşekkürler...

normalkerem, gy200'ün yedekparça veya servis konusunda bir problem yok. 3 sene önce motoru türkiye'ye getiren "büyükpatronlar" pastanın kaymaklı tarafını götürdükten sonra firmayı devrettiler. Şu anda motorun büyük bir kısmı taşeron şirketlere döktürülerek, çinden gelen diğer parçalarla birlikte montajı yine türkiye'de yapılıyor.
    firma el değiştirdikten sonra dağıtım kanallarını tekrar oluşturduğundan dolayı bayi ve servislerde ufak tefek değişiklikler oldu. Ama başta bahsettiğim gibi bu değişikliklerden kullanıcı zarar görmedi.
    selamlar.

not: bu arada, verdiğim ilanda fiyat indirimi yaptım. ilgilenenler;
    http://www.motosiklet.net/forum/satm...-indirimi.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler